forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zalosno....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 21/03/2006 : 17:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
eh da btw ja bih samo da kazem da ja citam stripve, dakle meni i kad zagor dodje pod ruke ja ga procitam i kazem da li mi se svidja ili ne, to bi bilo upuceno svima na ovom forumu da ne bi doslo do nekih nesporazuma, sad takodje ja nisam student filozofije nego arheologije, koja je doduse dosta bliska sa filozofijom i da onom nekulturnom nemam nameru da se obracam, samo mi je krivo sto na forumu ne vaze ista pravila za sve, kao sto je to bilo nekad...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/03/2006 : 17:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Kiky, u nacelu se slažem s tobom, ali mogu shvatiti i Duha_koji_hoda, jerbo ponekad stvarno frustrira kada se ponuda na tržištu uglavnom vrti oko naslova jednog uglavnom osrednjeg izdavaca kao što je Bonelli.
Ja mogu razumjeti da ljude nešto ne zanima, al neka onda barem ne iznose zakljucke tipa "to je zbog tih velikih ociju", jer onda samo pokazuju da o tome stvarno nemaju pojma i da nikad nisu procitali nijednu mangu.
With that said, anketa na sajtu mi se cini dosta dobrom. Odnos onih koji su za i onih koji su protiv mangi je uglavnom 50-50, što je odlicna stvar, jer iskreno, ocekivao sam da ce razlika biti još veca u korist "pesimista".
A sada, pozivam sve zainteresirane da procitaju ove clanke kako bi se informirali po ovom pitanju.

http://en.wikipedia.org/wiki/Manga
http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_manga
http://en.wikipedia.org/wiki/Gekiga
http://en.wikipedia.org/wiki/D%C5%8Djinshi
http://en.wikipedia.org/wiki/Osamu_Tezuka

A evo i mali komad onog što vam mange nude.























Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.

Edited by - Mr. Bushido on 21/03/2006 17:31:04
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 21/03/2006 : 17:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
kakve to velike okice imaju....totalno nesorazmerno sa ostalim tjelom.:)

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 21/03/2006 : 17:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Možda su ponudeni anketni odgovori bili krivo formulirani.Kad covjek klikne na opciju "Ne zanimaju me mange" to ne znaci da ima nešto protiv njihovog eventualnog izdavanja vec da ga takvi stripovi ne zanimaju.Ne možeš nekom zamjeriti zato što mu se nešto ne svida.Mislim da nitko normalan ne može biti protiv izdavanja bilo kojeg stripa jer to nema smisla.Ono što voliš kupuj i citaj a što ne ignoriraj.
Osobno, mange smatram smecem u cjelini (iznimke poput ovdje toliko spominjanog Lone Wolfa su rezultat toga što se u moru naslova jednostavno mora pojaviti i nešto vrijedno), neka se objavljuju i prodaju za one koji ih vole.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/03/2006 : 18:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Igrao sam na Dreamcast konzoli odlicnu igru Sword of the berserk. Žanr hack&slash. To je ona prva slika Mr.Bushidovog posta sa slikama.

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47034 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/03/2006 : 19:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
[quote]Originally posted by jang

kakve to velike okice imaju....totalno nesorazmerno sa ostalim tjelom.:)




inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47034 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/03/2006 : 19:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
[quote]Originally posted by Duh_koji_hoda

jednostavno ne mogu da shvatim da postoji toliki broj ljudi (50%) koje ne zanimaju inovacije... Eh da a i od onih 200 glasova ja sam glasao jedno15 puta... posto nisam imao net pa sam isao u net centar, tako da je i vise od 50%....


znaci namištanje rezultata?

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/03/2006 : 19:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ja mogu razumjeti da ljude nešto ne zanima, al neka onda barem ne iznose zakljucke tipa "to je zbog tih velikih ociju",



to uopce nije nikakav zakljucak, nego obican argument
i još k tome, prilicno dobar argument - recimo, puno zanimljiviji od argumenta tipa "to je zbog toga jer su loše price"
ovaj argument ide u posebnost i cak izricito navodi tocno odredenu karakteristiku
argument "ne cijenim tu rasu previše" je još zanimljiviji, jer otvara daljnje konzekvence
itd.

uglavnom, ovdje (kao i gotovo svagdje) se lijepo da vidjeti kako ljudi slabo, blijedo i kilavo, rasuduju
pogotovo pokretac topica je na vrlo niskom stupnju rasudivanja i na njega ne treba trošiti previše rijeci
nešto pribraniji je stricek drake, ali njegovo rasudivanje je otrcano - uklapa se u sliku akademskog sivila (da nije takav gik, znao bi da se SVE opire bilo kakvim promjenama i da svako društvo teži da sve izjednaci - uredena društva jedino tako i funkcioniraju, da se otkloni zanemare ili svedu na najmanju mogucu mjeru)

što se tice ovog konkretnog, mangi, tu vi tzv. ljubitelji sloboda svake fele, tako falicno prosudujete da vas gotovo prezirem
pamfleti "cvrsto mišljenje o necemu o cemu se nema pojma"
neka mi netko od vas kaže jedan suvisao razlog zbog kojeg ja ne bih trebao biti cvrsto uvjeren da su mange sranje
evo i pretpostavki
nemam pojma o mangama
u datom trenutku, uvijek znam što želim
postoji previše stvari na zemlji (i još više na nebu) kojima se mogu zaokupiti
mange me a priori ne zanimaju ni najmanje
________________________________________________________________
i kad kažem, mange su sranje, to je moja neoboriva istina

pri tome, mogu reci bilo koji razlog i taj je valjan

zato bushido, ne sekiraj se oko pogrešnih stvari u kojima izlaziš sa pogrešnim premisama

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/03/2006 : 20:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
@Mr.Bushido:

Baš sam danas u Ljubljani gledao ovaj "Oh my goddess".Prodaje se nekoliko trejdova ali meni je crtež tako odbojan da bi se stvarno morao potruditi da to procitam.Od ovih drugih koje si naveo vidim da prednjace samurajski stripovi.Kad smo vec lpd tog žanra,LW&C mi je dovoljan.

Ako ti se da(a može slobodno i netko drugi ako je citao),ajde u kratkim crtama objasni o cemu je rijec u Berserk,Hellsing i Ghost of the Shell i kako ti se svidaju?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/03/2006 : 21:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by globinjo

ako zagora citaju djeca,onda su mange za predškolski uzrast bez veze!DOLJE MANGE!

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Eto sto se desi kad nego cita samo zagora...zatupi i lupa gluposti.
U svijetu stripa zagor znaci isto sto i dinamo u ligi prvaka zadnjih 4-5 sezona...
Manga 20th century boys je Barcelona, sa Ronaldinhom u najboljoj formi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Mislis Hajduk?
Nisko je, znam

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/03/2006 : 21:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by jang

kakve to velike okice imaju....totalno nesorazmerno sa ostalim tjelom.:)

deco klonite se kladionica

Koje okice? Gornje ili donje?


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/03/2006 : 22:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ja mogu razumjeti da ljude nešto ne zanima, al neka onda barem ne iznose zakljucke tipa "to je zbog tih velikih ociju",



to uopce nije nikakav zakljucak, nego obican argument
i još k tome, prilicno dobar argument - recimo, puno zanimljiviji od argumenta tipa "to je zbog toga jer su loše price"
ovaj argument ide u posebnost i cak izricito navodi tocno odredenu karakteristiku
argument "ne cijenim tu rasu previše" je još zanimljiviji, jer otvara daljnje konzekvence
itd.

uglavnom, ovdje (kao i gotovo svagdje) se lijepo da vidjeti kako ljudi slabo, blijedo i kilavo, rasuduju
pogotovo pokretac topica je na vrlo niskom stupnju rasudivanja i na njega ne treba trošiti previše rijeci
nešto pribraniji je stricek drake, ali njegovo rasudivanje je otrcano - uklapa se u sliku akademskog sivila (da nije takav gik, znao bi da se SVE opire bilo kakvim promjenama i da svako društvo teži da sve izjednaci - uredena društva jedino tako i funkcioniraju, da se otkloni zanemare ili svedu na najmanju mogucu mjeru)

što se tice ovog konkretnog, mangi, tu vi tzv. ljubitelji sloboda svake fele, tako falicno prosudujete da vas gotovo prezirem
pamfleti "cvrsto mišljenje o necemu o cemu se nema pojma"
neka mi netko od vas kaže jedan suvisao razlog zbog kojeg ja ne bih trebao biti cvrsto uvjeren da su mange sranje
evo i pretpostavki
nemam pojma o mangama
u datom trenutku, uvijek znam što želim
postoji previše stvari na zemlji (i još više na nebu) kojima se mogu zaokupiti
mange me a priori ne zanimaju ni najmanje
________________________________________________________________
i kad kažem, mange su sranje, to je moja neoboriva istina

pri tome, mogu reci bilo koji razlog i taj je valjan

zato bushido, ne sekiraj se oko pogrešnih stvari u kojima izlaziš sa pogrešnim premisama



Jebga stinky... Quod licet Iovi, non licet bovi. Šta ceš, ja sam glup, a ti ocito imaš odgovore na sva pitanja.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/03/2006 : 22:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

@Mr.Bushido:

Baš sam danas u Ljubljani gledao ovaj "Oh my goddess".Prodaje se nekoliko trejdova ali meni je crtež tako odbojan da bi se stvarno morao potruditi da to procitam.Od ovih drugih koje si naveo vidim da prednjace samurajski stripovi.Kad smo vec lpd tog žanra,LW&C mi je dovoljan.

Ako ti se da(a može slobodno i netko drugi ako je citao),ajde u kratkim crtama objasni o cemu je rijec u Berserk,Hellsing i Ghost of the Shell i kako ti se svidaju?



Samurajski stripovi prednjace jer na sajtovima Viza i Tokyopopa nemaju ovako skenirane naslovnice kao kod Dark Horsea.
Što se tice ovih mangi, radi radnje pogledaj ovo...

http://en.wikipedia.org/wiki/Berserk
http://en.wikipedia.org/wiki/Hellsing
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_in_the_Shell

A glede dojmova, po mom mišljenju to su stvarno odlicni stripovi. Ali, ako nisi siguran da li ih želiš nabaviti, probaj s neta skinut par skenova i procitaj ih pa onda donesi odluku.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/03/2006 : 22:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Nema teorija da citam skenirane stripove ali vjerojatno cu nabaviti Hellsing.Ovako na prvi pogled izgleda mi dosta dobro a i privlace me price sa vampirima(nadam se da je bolji od Dampyra)pa mi se možda svidi.Problem je što u Ljubljani imaju samo trejdove 2-7 a ja bih ipak poceo sa #1.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/03/2006 : 23:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Nema teorija da citam skenirane stripove ali vjerojatno cu nabaviti Hellsing.Ovako na prvi pogled izgleda mi dosta dobro a i privlace me price sa vampirima(nadam se da je bolji od Dampyra)pa mi se možda svidi.Problem je što u Ljubljani imaju samo trejdove 2-7 a ja bih ipak poceo sa #1.



Pa jel ih možeš nekako narucit?
Inace, predložio sam da pogledaš skenove tek toliko, radi pocetnog dojma.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/03/2006 : 23:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Razgledavao sam malo TPB-ove koje imaju i cini mi se OK.Što se narucivanja tice,nekako mi je draže kupiti strip kad ga prije toga malo prolistam i pregledam jel glanc ili ne(znam,znam-deformacija).Ne vjerujem ja poštarima i slicnoj bandi;-)).

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/03/2006 : 23:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

Zanimljivo kako puno ljudi ima cvrsta mišljenja o stvarima o kojima nemaju pojma, i najgore od svega, to im ni najmanje ne smeta.


ja sam ipak živio u takvom sistemu 15 godina,pa sam nusproizvod istoga...mange sam vidio davnih dana,uzeo sam ih par primjeraka,i nisu me se dojmile,dapace...i sad ti meni tu prosipaš pamet...pa ne pricam ruski,MENI SE NE SVIÐAJU,OCAJNE SU...oceš me tužiti zato šta sam ovo napisao?to je moje mišljenje,ako ti se ne svida,ne citaj moje postove ili me stavi na ignore funkciju...zanimljivo je i to kako puno ljudi sere po zagoru jer su ga kao prerasli,a do pronalaska ovog foruma zagor im je bio bog i batina...i sad se odjednom vidici proširili...ok,pohvalno,ali zašto se necega sramiti?

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/03/2006 : 23:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Da si imalo civilizovan i razborit, pico_koja_hodaš, ne bi pisao ovakve promašene topice gdje se tooooooliko besmisleno cudiš zašto neki ljudi ne citaju stripove koje ti citaš (a samim time misliš da su ti stripovi koje ti citaš najbolji stripovi na svijetu, samim time opet onaj moj gornji post o glorificiranju Dylana Doga je bio svojevrsna sprdnja, svojevrsni zajedljivi komentar na cijeli ovaj topic (smajliji na kraju posta su te na to trebali navest); što ti evo nažalost moram objasniti, jer ti ocito, za jednog studenta filozofije, jako malo toga razumiješ) i onda još kažeš kako je to žalosno (pa cak i strašno neeeeveerovatnooo), potencialno možda cak time aludirajuci da oni koji ne citaju mange zacijelo su nenormalni, konzervativni, a samim time možda cak i primitivni... jednostavno prihvati da neki ljudi ne citaju mange i prestani se toliko svemu cuditi i vec ceš samim time biti jedan korak bliže na putu prema ozdravljenju.


bravo kiky,ali ipak,on je duh...a ne pica...

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/03/2006 : 01:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Tko se to stidi zagora, daj da ga vidim!
Doduse jesu ga one min-ja nalupale ali zagor je bio i ostao faca, sto ne znaci da je jedina faca.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/03/2006 : 01:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Evo nesto za Acu, ovo je Vagabond, ako imas priliku pokusaj procitati ili bar baciti oko na crtez.

http://www.pride-of-korea.de/img/dyn/buch-vagabond_04.jpg
http://www.pride-of-korea.de/img/dyn/buch-vagabond_09.jpg
http://www.pride-of-korea.de/img/dyn/buch-vagabond_11.jpg
http://www.pride-of-korea.de/img/dyn/buch-vagabond_06.jpg
http://www.pride-of-korea.de/img/dyn/buch-vagabond_03.jpg

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/03/2006 : 01:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ono sto bih tebi Aco posebno preporucio je Monster od Naoki Urasawe, radi se o jednom
lijecniku koji tumaci glavni lik, strip je odlican a Urusawa dobar crtac, pogotovo eksterijera.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Kuna
New Member

Croatia
197 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 22/03/2006 : 01:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kuna a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel
Kad covjek klikne na opciju "Ne zanimaju me mange" to ne znaci da ima nešto protiv njihovog eventualnog izdavanja vec da ga takvi stripovi ne zanimaju.Ne možeš nekom zamjeriti zato što mu se nešto ne svida.Mislim da nitko normalan ne može biti protiv izdavanja bilo kojeg stripa jer to nema smisla.Ono što voliš kupuj i citaj a što ne ignoriraj.


Potpuno se slažem.
Mnogo ljudi kaže "zašto se izdaje X kad bi bilo bolje da se izdaje Y". To je u domeni izdavaca, on izdaje ono što on vidi kao isplativo ili zbog nekog drugog razloga.
U svakom slucaju, potpuno bezvrijedan argument koji nema veze sa temom.

Osobno - kupujem stripove koje preferiram a ostale ignoriram. Ali svakako nemam ništa protiv nijednog stripa.
Zapravo štoviše podržavam sve vrste stripova.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 22/03/2006 : 09:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Kuna

quote:
Originally posted by Pavel
Kad covjek klikne na opciju "Ne zanimaju me mange" to ne znaci da ima nešto protiv njihovog eventualnog izdavanja vec da ga takvi stripovi ne zanimaju.Ne možeš nekom zamjeriti zato što mu se nešto ne svida.Mislim da nitko normalan ne može biti protiv izdavanja bilo kojeg stripa jer to nema smisla.Ono što voliš kupuj i citaj a što ne ignoriraj.


Potpuno se slažem.
Mnogo ljudi kaže "zašto se izdaje X kad bi bilo bolje da se izdaje Y". To je u domeni izdavaca, on izdaje ono što on vidi kao isplativo ili zbog nekog drugog razloga.
U svakom slucaju, potpuno bezvrijedan argument koji nema veze sa temom.

Osobno - kupujem stripove koje preferiram a ostale ignoriram. Ali svakako nemam ništa protiv nijednog stripa.
Zapravo štoviše podržavam sve vrste stripova.


Mislim da bi svako iole normalan trebalo da razmislja na takav nacin, ali dokazano je da ovde pojedincima uvek nesto smeta i nikada nisu zadovoljni...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 22/03/2006 : 10:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Topic truje...

Bespotrebna cirkularna rasprava. Vecinu ljudi na nasim prostorima ne zanima dental floss pa niko ne place zbog toga. Dushe bolje da si otvorio topic o nekoj mangi i pokusao da je priblizis onima koji je nisu procitali, a ne da pljujes po anketi.

Ja recimo preporucujem Kill Me, Kiss Me

Zakon. Enough said...

Citam stripovi, gledam pornici i živim za fajt!

Edited by - Dreamlord on 22/03/2006 10:31:18
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/03/2006 : 10:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Kornboy

quote:
Originally posted by Obi-wan

Igrao sam na Dreamcast konzoli odlicnu igru Sword of the berserk. Žanr hack&slash. To je ona prva slika Mr.Bushidovog posta sa slikama.

Obi-wan-kenobi@inet.hr



Takodjer i jos uvijek je imam :)

Fenomenalna igretina s litrama prolivene krvi, ultra najs, iako postaje frustrirajuce zajebana kako se blizi kraju.

Btw, pogledaj anime, 25 epizoda, jos brutalniji materijal.

[28:06:48:12]


Onda kada sam je igrao, imao sam osjecaj da je u pitanju tek epizodica neke puno vece price. Nisam imao pojma da je radeno po stripu...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000