forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pini Segna
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 23/03/2006 : 19:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Slaže li se ko sa mnom da jeo odlican crtac i paravi je kiks što ga pri nabrojavanju zagor crtaca nespominju

homos homini lupus

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/03/2006 : 21:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Slažen se,podsjeca malo na Pepea i Pescea,ali ima svoj stil koji mi se cini pravi za Zagora.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/03/2006 : 00:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
prvi put cujem za njega
u kojim brojevima se taj prvi put pojavio?kad ce kod nas?

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/03/2006 : 01:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
On je fenomenalan, bolji je od mnogih (cak meni mnogo bolji i od Bignotija i Toricelija), ali imao je veoma ozbiljan problem pri crtanju ociju na licu. Ne mogu da verujem da tako dobar crtac nije umeo da se izbori sa tako prostim problemom (mogao mu je neko drugi crtati samo oci na licima a on da radi sve ostalo)...
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 24/03/2006 : 08:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

On je fenomenalan, bolji je od mnogih (cak meni mnogo bolji i od Bignotija i Toricelija), ali imao je veoma ozbiljan problem pri crtanju ociju na licu. Ne mogu da verujem da tako dobar crtac nije umeo da se izbori sa tako prostim problemom (mogao mu je neko drugi crtati samo oci na licima a on da radi sve ostalo)...


zato e nama (na 1. godini) donio tip da crtamo gipsani model glave, model velikog uha i velikog OKA... a mi se smijali kao "uho, grlo, nos"

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/03/2006 : 08:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

prvi put cujem za njega
u kojim brojevima se taj prvi put pojavio?kad ce kod nas?

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Zato šta ga nisi ni ima priliku još vidit ni u obicnoj ni Extra seriji,crta je nekoliko epizoda od kojih su najznacajniji s Verybadom i nevidljivim covjekom te povratak Guthruma.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 24/03/2006 : 08:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ma taj Pini je najgori crac Zagora. Gori od Chiarole i Cassara kloniranih u jednu osobu koja crta lijevom rukom (a desnjak). Crtao je Ostvo magle (to je ona epizoda s Konkvistadorima na Floridi) i cini mi se Nevidljivog covjeka. Uzas jedan. U to su vrijeme bili pametniji pa su se brzo rjesavali losih crtaca.

Argumenti (govorim po sjecanju jer sam citao te epizode dosta davno): Likovi su mu totalno neproporcionalni, eksterieri su mu stravicno neproporcionalni. Ima jedna slika kad Zagor i Chico dodju na taj otok u magli i kako je nacrtao njih u odnosu na otok cini se da je isti promjera 30 metara, a kao ogroman je... Bljak.

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 24/03/2006 : 09:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by alen


Ima jedna slika kad Zagor i Chico dodju na taj otok u magli i kako je nacrtao njih u odnosu na otok cini se da je isti promjera 30 metara, a kao ogroman je... Bljak.


ma ajde, pa znaš koliki je strip kvadratic- dobro da je ugurao i 30 metara

a chiarolla mi je baš dobar, ekspresivan...(da da- ozbiljno)

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 24/03/2006 : 10:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car


ma ajde, pa znaš koliki je strip kvadratic- dobro da je ugurao i 30 metara


Imas pravo, mnogima bi stalo tek 12cm otoka.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26650 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/03/2006 : 12:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
prvi Zagor od Segne je Osvetnik Masai,koji ce izaci u extra seriji za 23 broja.zatim idu Tajna gejzira,nevidljivi covjek i vikinzi.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/03/2006 : 16:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
imam sve te njegove epizode u dnevnikovom izdanju. ne znam, meni se baš i ne svida njegov stil.
Go to Top of Page

Vili Garvin
New Member

Serbia
178 Posts

Member since 14/07/2004

Posted - 24/03/2006 : 21:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vili Garvin a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

On je fenomenalan, bolji je od mnogih (cak meni mnogo bolji i od Bignotija i Toricelija), ali imao je veoma ozbiljan problem pri crtanju ociju na licu. Ne mogu da verujem da tako dobar crtac nije umeo da se izbori sa tako prostim problemom (mogao mu je neko drugi crtati samo oci na licima a on da radi sve ostalo)...





Slažem se jedino za oci.Zbog toga mi je crtež licio na karikaturu.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000