forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD Urlatorica - DD EX Glas iz ništavila
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/04/2006 : 10:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel


Onu Urlatoricu sam jucer kupio i stao na devetnaestoj stranici...
Sve u svemu ceka je onaj veliki plavi kontejner ispred moje zgrade jer je to ispod svih kriterija koji su ionako za ovaj strip veoma niski.



Porque? O kakvim to kriterijima govorimo?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/04/2006 : 10:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Tako je,Pavel,sve stripove u veliki plavi kontejner!!!!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 05/04/2006 : 11:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Pavel


Onu Urlatoricu sam jucer kupio i stao na devetnaestoj stranici...
Sve u svemu ceka je onaj veliki plavi kontejner ispred moje zgrade jer je to ispod svih kriterija koji su ionako za ovaj strip veoma niski.



Porque? O kakvim to kriterijima govorimo?

Wealth beyond measure, outlander...

Kriteriji bi se odnosili na to da autor ima nešto za reci u svom radu pa makar to bilo i glupo.Sclavi je krao što god je stigao i od koga god je stigao ali to se moglo podnijeti jer je imalo nekakav odredeni šarm.Noviji scenaristi ili kradu Sclavija ili izmišljaju totalne gluposti pokušavajuci k tome još biti jako dubokoumni pa je kao svaka prica alegorija koju "oni jadnici što citaju Zagora ne mogu shvatiti" Znam što je alegorija i što je simbol te kako oni moraju izgledati da bi ih takvima zvali.U Dylanu toga nema.


Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 05/04/2006 : 11:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Pavel, decko, bulazniš u jednom dijelu, premda pokušavaš biti sarkastican

Sclavi, dok je krao, je i vrijedio - tu se slažem. šarm medutim nikad nije imao, jer je jedna sitna duša.

price uopce ne moraju biti alegorije, štoviše, sve više uvidam da što je prica banalnija (a ispricana kako valja i dolikuje), tim je bolja.
to što ti tražiš i išteš alegorije, nije univerzalno mjerilo valjanosti prica.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/04/2006 : 11:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pavel, ti se znaci klanjaš samo starim Bogovima... No, mada je Sclavi bio i najbolji scenarist te zacetnik serijala, ne može se reci da je samo on nositelj serijala i da drugi nemaju dobrih prica... Urlatorica mi se svakako cini na tragu Argentovog opusa pa cak se spominje i "Stendhalov sindrom" koji je naslov istoimenog Argentovog djela, mada nije o tome rijec u tom filmu.

U to, novi element kojeg se ostali autori rado lacaju je eksplicitnost krvavih scena što je ovom broju zamijenjeno tek nagovještajem ubojstva koje slijedi. A i mora se primijetiti da epizoda ima dug uvod, što ce reci da se prvih 40-tak stranica ne desi nijedan krvni delikt. Ocito je Pavel ocekivao masovnja klanja odmah na prvoj splash stranici...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000