forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN NEVER giganti 1 & 2!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 05/06/2006 : 15:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma taj DeAngelis...
svrš...

a joj , a sad nam i naslovnice njegove dolaze napokon

hu,hu!
hu,hu,hu!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 05/06/2006 : 17:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Danas sam procitao oba giganta i mogu reci da je to najbolje od Nathana što sam do sada procitao! Hvala ekipi Libellusa na ovom (kvalitetno uradenom) izdanju.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 06/06/2006 : 13:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Dok recimo kad sam bio na putu sa curom ili poslije ženom, nikad me nisu niti pogledali a kamoli pomislili prekopavat auto. Znaci formula je nikad preko granice bez žena . Eto, malo smo se udaljili od teme, ali nadam se da ne smeta. Mali podjsjetnik na bivša vremena, ne ponovila se više.


Živa istina...u sred noci ideš preko granice sa ženom- i niko ništa...

...ako nemate žena/djevojaka ili barem kakve babe:)) onda kupite djecije auto sjedalo i onako ga uocljivo nabite na sred zadnjeg sjedala...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 12/06/2006 : 21:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
Evo da se pohvalim da su i meni konacno stigli nathanovi giganti !
Baš krecem sa citanjem prvog.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/06/2006 : 10:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Najbolje si je odvojiti par sati i smazati obadva odjednom...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 13/06/2006 : 10:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
Procitao oba dva.ODlicni su.
Sve pohvale Libellusu!

And if the sea were whiskey
And if I were a duck
I’d swim to the bottom
And never come up
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/06/2006 : 18:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Moram reci da nakon procitanih Giganata drugacije gledam na serijal Nathan Never, kojeg sam nacelno smatrao dosadnjikavim detektivskim stripom s radnjom smjestenom u buducnost, a ne SF-om. Giganti su odlicni kao price za sebe, ali nailazeci na natruhe (za mene, koji nisam fan; vjerojatno nisam opazio mnogo referenci na prethodne epizode) onoga sto smo vidjali u serijalu cine se jos boljima. Tema putovanja kroz vrijeme nije originalna, ali je odlicno obradjena. A lijepo je i saznati koje je pravo ime kapetana Nema iz Verneovog romana:)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/06/2006 : 22:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Eto, drago mi je da je NN dobio još jednog fana! Stvarno su kruna cijele serije.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 01/07/2006 : 20:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
pa u tome je i problem...
mnogi procitaju nathana kad slucajno nabasaju na koju epizodu,il par njih,pa im je to nekako dojam-niš posebno,detektiv,SF,bla,bla...
i ja razumijem da ljudima može ostaviti takav dojam...il ne vole SF,il neki drugi razlog....

ALI kad bi ti ljudi znali da doslovno u svakom broju nathana,takoder i u gigantima,ima pa bar 5 referenci na prošle brojeve,poznate filmove,knjige,licnosti i sl...
možda bi se zamislili malo...

opet,nemožeš postat fan Nathana ako ga ne pocneš citat iz pocetka,od 1. broja pa nadalje,a poželjno je i dodatno interesiranje za SF

koja je to ?mreža? likova,dogadaja i razrade glavnog lika,to se može shvatiti samo ako pocnete od 1. broja,jer nemoguce je pohvatat sve konce ovog serijala iz par procitanih epizoda
a Giganti su šlag na vrhu torte...

što se referenci tice,i nevjerojatno velikog broja sitnih zanimljivih detalja,koje se pojavljuju kroz svaki broj serijala...mislim da mogu uputit na samo jednu adresu(uz dužno poštovanje ostalim recenzentima)....
DeeCay-ove recenzije epizoda NN-a(sve ce vam biti jasno kad i ako procitate par njih)

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/07/2006 : 22:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
No ne smijemo ne napomenuti da je ipak Djole najveci nathanneverovac na sajtu...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 02/07/2006 : 01:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

No ne smijemo ne napomenuti da je ipak Djole najveci nathanneverovac na sajtu...

Wealth beyond measure, outlander...




ma neznam Deecay,nekak mi se ?pokvario?...
postal je prevelik kriticar...
a fanovi nevole kritike,pa makar bile i konstruktivne

zato mi tebe draže preporucit
ti si entuzijast,s rezervom...
a Djole,nekak mi...ma nekak...ma...koji god tekst zadnji,nevalja ovo,nevalja ono...

ma ja ne želim to slušat!kužiš ti mene?

ne želim!

želim uživati Djole!može?
zato,samo lijepo odsad...malo laži ne škodi,ako pomažeš drugima..

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/07/2006 : 01:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by DeeCay

No ne smijemo ne napomenuti da je ipak Djole najveci nathanneverovac na sajtu...

Wealth beyond measure, outlander...




ma neznam Deecay,nekak mi se ?pokvario?...
postal je prevelik kriticar...
a fanovi nevole kritike,pa makar bile i konstruktivne

zato mi tebe draže preporucit
ti si entuzijast,s rezervom...
a Djole,nekak mi...ma nekak...ma...koji god tekst zadnji,nevalja ovo,nevalja ono...

ma ja ne želim to slušat!kužiš ti mene?

ne želim!

želim uživati Djole!može?
zato,samo lijepo odsad...malo laži ne škodi,ako pomažeš drugima..

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



potpisujem! ne leži mi nikako pretjerana kritika mog omiljenog stripa.



"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/09/2006 : 00:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
evo tek sam sad nabavio ova 2 giganta, bacam se odmah na citanje, da se uvjerim jesu li stvarno tako dobri
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 30/09/2006 : 05:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by DeeCay

No ne smijemo ne napomenuti da je ipak Djole najveci nathanneverovac na sajtu...

Wealth beyond measure, outlander...




ma neznam Deecay,nekak mi se ?pokvario?...
postal je prevelik kriticar...
a fanovi nevole kritike,pa makar bile i konstruktivne

zato mi tebe draže preporucit
ti si entuzijast,s rezervom...
a Djole,nekak mi...ma nekak...ma...koji god tekst zadnji,nevalja ovo,nevalja ono...

ma ja ne želim to slušat!kužiš ti mene?

ne želim!

želim uživati Djole!može?
zato,samo lijepo odsad...malo laži ne škodi,ako pomažeš drugima..

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

E ne moze. Da vidis samo kako je meni ubio entuzijazam za nna, onomad na Kalenicu...



Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/09/2006 : 11:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
E jebi ga, bejah bolestan, nisam baš bio pun entuzijazma. ;)

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 30/09/2006 : 18:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Previse pijes;)

Ma ubila me ona prica o (dis)kontinuitetu, vaseljenama, multivaseljenema, putovanju nazad kroz vreme da bi se sam stvorio, Zagoru u nnu... Prilicno neohrabrujuce.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/09/2006 : 21:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Eh, ima to šarma uprkos svemu tome. ;)

Mada je to putovanje kroz vreme jedno vreme (pun intended) bilo iritantno.

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2838 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/09/2006 : 21:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Nisam jos citao gigante. Jednostavno. Posto sam vec sve davno zaboravio, treba prvo da se prebijem preko izdanja esencijalnih za razumijevanje.

10x Djole!

Jack the Black.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000