forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN NEVER giganti 1 & 2!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/05/2006 : 23:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

di je ostatak Selene završil?
to mi baš nije jasno


Za to cekaj regularnu seriju, tamo negde oko broja 76.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/05/2006 : 07:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by vang0gh24

quote:
Trebas li prodaju ili izdavastvo? :)

hehe, prodaju..
dolazim u posetu u hrvatsku i u srbiju u julu pa bih hteo da ponesem nekoliko "suvenira" libelus proizvodnje.
pa da se dogovorimo.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje


Javi se Vedranu na vj@libellus.hr, a i posjeti www.libellus.hr.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 31/05/2006 : 13:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by darkraver

di je ostatak Selene završil?
to mi baš nije jasno


Za to cekaj regularnu seriju, tamo negde oko broja 76.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"



a HA!
vidiš da sam dobro primjetil da neš ne štima

76ti veliš,dakle...saznat cu za 4-5 godina

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 01/06/2006 : 15:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
Pozdravljeni!

Dobio sam juce NN GIGANTE i mogu kazati samo ono, što je vec napisano - ovo je stvarno fantasticno!

Kvaliteta korica, papira i tiska na zavidljivom nivoju. Prica i crtež odlicna. Cijena za takvo izdanje sasvim OK.

Najbolje se mi svidalo, da su u onoj sceni sa helikopterom (stranica 78) rijeci malo podebljane, kao, da pricaju sa višjim tonom, jer je buka od helikoptera.

Lep pozdrav,

markolar
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/06/2006 : 15:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Procitao i drugi gigant!
Stvarno je gigant,jer ima gigantsku pricu(koja je odlicna;malo drugaciji Never nego na kojeg smo navikli).
E,sad kad vidiš sve to poželiš i Legz,Agenciju Alfa,nove Gigante,Specijale,ma sve u vezi Nevera.
Povuce te.......
Navuceš se....
Na pricu.Na izgled.Na kontinuitet.Na Nevera,Nema,SF.
I svatiš da moraš prestati se nadati.
Da su giganti jednom godišnje.Da redovna serija izlazi svako dva mjeseca.Da o specijalcima i gostojucim i paralelnim serijalima nema govora da ce se pojaviti na kiosku ili striparnici.
Svatiš da se moraš oladit od Nevera,ma koliko on bio odlican strip.
Poželiš naucit talijanski i otkupit citavu kolekciju direktno od Bonellija.
A za ucenje talijanskog si tele.
Znaš pet rijeci:"Pizza,Mafia,Venezia,Arivedercci i Ciao"!
I nema svrhe.
Prestaneš misliti i prckaš po netu tražeci sve te lijepe i silne naslovnice koje nas ocekuju.
Marti nas ceka uskoro.Sa Neverom!
Auuuuuuuuuuuuuuuuu,odlicno!
Ali kada je to?Šest mjeseci?!?Ajme nami!

Smiriš se.
Pomiriš se.
Gledaš u gigante.
Zovu te.
Ponovo.
I opet.
Ma briga me za sve;idem ja to procitat iznova kada su ovako dobri!!!!
:-)
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/06/2006 : 15:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
e kico, ali nekada su i Giganti bili samo san nada zadnja umire
evo ti jos nekoliko talijanskih rijechi: spirito = duh, con = sa, la scure = sjekira (prvo shto sam ja nauchio iz talijanskog nakon ovih koje si ti spomenuo ).


A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/06/2006 : 15:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Istina.
I giganti su nekad bili san.
Koji se ostvario nakon toliko godina cekanja.
Hvala Libellusu.
Hvala Gastonu i Dadi koji su pokrenuli ovo.
----------
Talijanskim jezikom baratam još i dobro jer mi služi u poslu i struci.
Dovoljno za sporazumijevanje,nedovoljno za Nevera.
Precizirao sam samo rijeci talijanskoga jer sam nakon citanja giganata dobio ogromnu želju da ga usavršim (i da nasmijem publiku).
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 16:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ah koliko hvale na racun tih giganata..... a ja sam svoje izgubio na putu kuci :(

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2006 : 16:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Jang sto ti se desilo?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ništa tragicno (no kako za koga, ovisi o ovisnosti :))
pri povratku u SLO (srecom su nam avto razbacali na ulazu u HR) delio sam stripove širom zemlje... i tako sjeban od prehlada i puta u Ljubljani ostavio sam moje Gigante (tacnije sad su u Logatcu)....

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/06/2006 : 18:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by jang

ništa tragicno (no kako za koga, ovisi o ovisnosti :))
pri povratku u SLO (srecom su nam avto razbacali na ulazu u HR) delio sam stripove širom zemlje... i tako sjeban od prehlada i puta u Ljubljani ostavio sam moje Gigante (tacnije sad su u Logatcu)....


Kako to misliš da su ti razbacali auto? Tko? Naša carina?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 19:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ne carina, vaši kapsi :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/06/2006 : 21:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
A što su tražili, osim stripova kod tebe? Travu
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 21:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

A što su tražili, osim stripova kod tebe? Travu


nemam pojma šta su tražili :) stripi ih nisu interesirali, samo je pogledao kutije... isto vino i viski
u stvari bio je fer, samo radoznao

bolje da su to radili vaši na ulazu nego naši na povratku u Sloveniju...Tada je kutija stripova bilo znatno više :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/06/2006 : 22:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Ako si im sumnjivog izgleda obavezno te kopaju.Mene su kopali 5-6 puta,pa cak do gola...Crnjak

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...
http://monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11053176




Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 23:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ma kakav sumljiv izgled....ja sam san svake tašce :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/06/2006 : 06:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

Ako si im sumnjivog izgleda obavezno te kopaju.Mene su kopali 5-6 puta,pa cak do gola...Crnjak

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...
http://monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11053176






Ja izgledam k'o nevinašce i Slovenci me skoro uvijek peglaju na granici.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 02/06/2006 : 08:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by jang

ma kakav sumljiv izgled....ja sam san svake tašce :)


je, samo da se ošišaš- kosijaneru:))

ima vec par godina da me niko ne gleda (od organa vlasti), a ako i pogleda, puste me u minuti...bice da djelujem kao covjek od povjerenja

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 02/06/2006 : 19:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
To sve me podjeca na ona horor vremena skrivanja valute i slicnih stvari, pa recimo ako si u autu 1 frendom ili nedaj Bože 2 a najgore 3 (puno auto), tada ti ne gine prekopavanje auta. Cesto puta sam tako potovao sa frendovima (bez cura), i obavezno su nas prekopali od vrha do dna. Skidali me nisu nikad, cak ni 1991. na njemackoj granici kad sam vozio frenda na neki dogovor o poslu, auto su totalno pretumbali i pošto nisu našli ništa, nije im bilo ništa jasno pa su htjeli auto stavit na rentgen. Ne znam što su opce mislili da ce naci, oružje, drogu Dok recimo kad sam bio na putu sa curom ili poslije ženom, nikad me nisu niti pogledali a kamoli pomislili prekopavat auto. Znaci formula je nikad preko granice bez žena . Eto, malo smo se udaljili od teme, ali nadam se da ne smeta. Mali podjsjetnik na bivša vremena, ne ponovila se više.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 04/06/2006 : 14:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Konacno su danas Nathan Never Giganti (i Tex Giganti) stigli do mene. Onako na prvi pogled izgledaju fenomenalno (uostalom nisam ni sumnjao poslije MM Giganata)! Vratili se jucer punica i tast iz ZG i donijeli mi ih, i to bez naknade .
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 04/06/2006 : 17:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Meni su stigli jos pre pet dana, ali ih jos nisam procitao. Ostavicu ih za kraj, kao poslasticu, imam brdo stripova pre toga da procitam. Ali izgledaju bozanstveno.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/06/2006 : 17:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
U ime Libellusa i svih onih koji su radili na nasim izdanjima zahvaljujemo se na pohvalama.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 04/06/2006 : 20:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

U ime Libellusa i svih onih koji su radili na nasim izdanjima zahvaljujemo se na pohvalama.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Šta se zahvaljuješ? Gledaj da izade nešto novo.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/06/2006 : 20:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
Šta se zahvaljuješ? Gledaj da izade nešto novo.


Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/06/2006 : 14:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
NN Giganti su izvrsni,posebno prvi.Ne samo da su uz "Ljudi sjene/Zabranjena zona" te "U ponoru pamcenja/Jedanaesta zapovjed" daleko najbolje što je izašlo od Nathana,nego je crtež u NN Gig #1 sigurno jedan od najboljih ikad kad je Bonelli u pitanju(po meni,naravno).

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000