forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN NEVER giganti 1 & 2!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/04/2006 : 15:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
a inace za sve one koji su u nekim nedoumicama oko kupnje ovih giganata... želim samo da kažem da su ovi giganti jedno strip savršenstvo i da postoji stripovski oskar, onda bi tog oskara ova dva giganta zasigurno dobila. ovo je "must have" izdanje. izdanje godine!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/04/2006 : 15:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

a inace za sve one koji su u nekim nedoumicama oko kupnje ovih giganata... želim samo da kažem da su ovi giganti jedno strip savršenstvo i da postoji stripovski oskar, onda bi tog oskara ova dva giganta zasigurno dobila. ovo je "must have" izdanje. izdanje godine!



..za tebe da!

ZAGOR PRICA...
all_boom@hotmail.com
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/04/2006 : 15:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Za svakog ko voli Natnan Nevera. Za mene isto tako (uz MM Gigante).
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/04/2006 : 15:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

a inace za sve one koji su u nekim nedoumicama oko kupnje ovih giganata... želim samo da kažem da su ovi giganti jedno strip savršenstvo i da postoji stripovski oskar, onda bi tog oskara ova dva giganta zasigurno dobila. ovo je "must have" izdanje. izdanje godine!



pa dobro, nije baš tako
recimo, meni su 6 puta draži MM giganti. zapravo, draži mi je i redovni zagor koji trenutno izlazi na kioske (plus je i jeftiniji hehe)
NN sam se odrekao. ne kupujem to više. ipak, ovi giganti me mame, možda uzmem.
kako god, NN mene ne oduševljava i nije to neki lik zbog kojeg bi si otrgao glavu. iako, sasvim je citljiv i pristojan strip, uostalom, ko i svi bonellijevi koji sada izlaze (kit, miki, blek, mark i takvi me ipak više ne zanimaju)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2006 : 15:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nisu oni slucajno na vrhu top 10 ljestvice najboljih NN-a svih vremena u Italiji...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/04/2006 : 15:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nisu oni slucajno na vrhu top 10 ljestvice najboljih NN-a svih vremena u Italiji...




da, ali rijec je o NN - a NN je ispod M.Noa. MM, Zagora, DD, pa i Texa (kena ni ne spominjem), meni

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2006 : 15:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dobro, ne ulazim u to, svak voli svoje junake. No svakako savjetujem, ne moras ih kupiti ako si ih ne mozes priustiti, ali barem ih posudi u knjiznici i procitaj.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/04/2006 : 16:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
mogu si ih priuštiti, ali da li budem, to cu vidjeti
ako ne kupim, u knjižnici cu svakako posuditi.
usput, baš sam jucer posudio Kubertovog Texa, jednog chico specijalca i jedan alan ford :))) jedina pozitivna strana HC - možeš si ih posuditi u knjižnici badava :)
i da, ostala dva texa giganta su bila vani, znaci, i njih cekam:)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/04/2006 : 16:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
nadam se samo da ce na mafestu cijena biti niža nego kasnije kada budu u striparnicama.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/04/2006 : 16:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

mogu si ih priuštiti, ali da li budem, to cu vidjeti
ako ne kupim, u knjižnici cu svakako posuditi.
usput, baš sam jucer posudio Kubertovog Texa, jednog chico specijalca i jedan alan ford :))) jedina pozitivna strana HC - možeš si ih posuditi u knjižnici badava :)
i da, ostala dva texa giganta su bila vani, znaci, i njih cekam:)

Tako je govorio Zagortustra.



blago vama, kod nas to nema nigdje, sumnjam da ce biti i za 100 godina...

ZAGOR PRICA...
all_boom@hotmail.com
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2006 : 16:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

mogu si ih priuštiti, ali da li budem, to cu vidjeti
ako ne kupim, u knjižnici cu svakako posuditi.
usput, baš sam jucer posudio Kubertovog Texa, jednog chico specijalca i jedan alan ford :))) jedina pozitivna strana HC - možeš si ih posuditi u knjižnici badava :)
i da, ostala dva texa giganta su bila vani, znaci, i njih cekam:)

Tako je govorio Zagortustra.


Eto vidis, nije taj HC tako los:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 20/04/2006 : 16:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
meni nije nešto nn tako da ne bih dao ni centa za gigante

homos homini lupus
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2006 : 17:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
baš me zanima što ce darkraver napisati

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 20/04/2006 : 17:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

baš me zanima što ce darkraver napisati

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ma jeb..!!!!.... ja strinu!!!!!??????
el vi ti nas zahebavate!!!!?!???

nekakko sam skeptic....,ne,ne vjerujem....
ne....ali evo,evo.... evo dolaze....
dolaze!!!!!!!!
SUZE RADOSNICE!!!!!!!!!!

ja nemogu vjerovati svojim poganim ocima!!!!


GIGGGGGGAAAAANNNNNNTTTTIIIIIIIII su doooošllliiii!!!!!!!!


volim vas....volim vas decki....šmrc....
ma sve vas volim.....
šmrklj....
ahhhhhhhhh.....mislim da nema seksa za curu u doglednih par dana.....
nemrem mislit sad na niš drugo neg na ove gigante...
ajme pojest ce me.

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 20/04/2006 : 17:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
BRAVOOOOOOOO!!!!!
BRAVOOOOOOOO!!!!!
BRAVOOOOOOOO!!!!!
BRAVOOOOOOOO!!!!!
BRAVOOOOOOOO!!!!!



e,al ja nebum na mafest,kad bu to u libellusu?!?!
el treba kom bubreg?prodajem...
ako ne uspijem od nekog pare posudit naravno....
el se može šator podic ispred libellusa?da cekam....valjda vam nebude smetalo...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2006 : 17:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da. to sam si i mislio

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/04/2006 : 17:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Markos

Nisu oni slucajno na vrhu top 10 ljestvice najboljih NN-a svih vremena u Italiji...




da, ali rijec je o NN - a NN je ispod M.Noa. MM, Zagora, DD, pa i Texa (kena ni ne spominjem), meni

Tako je govorio Zagortustra.



Meni je od Bonellija samo Dylan Dog i Marti Misterija iznad Nathana Nevera.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 20/04/2006 : 18:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Bravo momci. Vrlo pametni izbori se rade u Libellusu.
Mene bas i ne zanima NN, ali svakako je pravi potez izdavanje giganta.
Odoh da postam na sticky Ken ;)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/04/2006 : 20:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Konacno da se i ja oglasim na ovu zaista fenomenalnu vijest!
Moram ptiznati, kada se krajem 11. mjeseca i pocetkom 12. pojavilo prvo 3 TEX giganta, a zatim i 2 MARTIN MYSTERE giganta da sam bio zaista sretan, ali ipak sa malom dozom rezerviranosti!
Zasto? Vrlo jednostavno, silno sam zelio da se objave NATHAN NEVER giganti. Tada nije bilo ni rijeci da ce biti u pripremi, a kamoli u realizaciji, ostala su samo puka nagadjanja i velika zelja.

Nepunih 6 mjeseci kasnije, zelja je postala stvarnost i za mjesec dana cemo imati prilike procitati prva 2 od ukupno 10 giganata koliko ih je do sada izaslo u Italiji.

Nas nekoliko koji smo u biti i osnovali ovaj site prije skoro 5 godina, cesto smo odlazili u Italiju i kupovali gomile Bonelli stripova koji nisu bili niti na dalekom horizontu da se objave kod nas. Zaostaci su bili sve veci i jedini nacin da imamo pojedina izdanja ili epizode je bio da kupujemo talijanske stripove.

Jedni od glavnih "trofeja" svima nama su upravo bila gigant izdanja NATHANA NEVERA, DYLANA DOGA, MARTINA MYSTEREA i TEXA. Bili su nam high priority u kolekcijama. Vecina od nas ih je vrlo brzo sakupila sve, ali, ostalo je to ali jer samo Markos ih je mogao procitati sa svojim znanjem talijanskog dok smo mi ostali zadovoljili svoje "apetite" s time da smo ih imali:-))))

Neke od njih sam prodao, a neki ostavio za uspomenu na ta luda vremena kada nam je svaka talijanska sveska bila vrijedna jer je kod nas bilo nemoguce ocekivati Bonellijeva gigant ili maxi izdanja.

Stvari su se poprilicno promjenile, danas zahvaljujuci mojim dragim prijateljima Bernardu, Dadi, Gastonu i Markosu (po abecednom redu da se neko ne uvrijedi:)))))!) citamo 3 od 4 gigant izdanja u dvije vrhunske strip kuce i to u opremi nekoliko puta boljoj i kvalitetnijoj nego li to rade u Italiji.

Decki, jednostavno ste genijalni!



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 20/04/2006 : 21:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2006 : 22:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Jesam li ti lijepo rekao prije par mjeseci da ti je investiranje u ITA gigante cisto bacanje love?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/04/2006 : 22:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nije kume! NN i DD i dalje ce resiti moje police i u originalnim verzijama :)

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2006 : 22:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
I moje ali... Talijansko izdanje je drugoligasko prema ovome koje ce svjetlo dana ugledati na MaFestu!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/04/2006 : 22:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message

http://www.stripovi.com/AuctionView.asp?ID=174356


mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/04/2006 : 22:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Eto ga sad, ovaj prodaje hrvatsku kolekciju NNa!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000