forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN NEVER giganti 1 & 2!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2006 : 23:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by stinky

dajte mu recite nek koristi hrvatske rijeci, kad se vec radi o hrvatskim izdanjima
a ne ko prošli put, u MM gigantu 2, lupi rijec "kesa" - to se kod mene zove vrecica
ovo je pogreška koja bode oci iz aviona

Tako je govorio Zagortustra.

Nije da branim Gorana ali zar to nije posao LEKTORA, a Curunire Hladnjacki?




ti, ljubitelju kese i kesa;), ne proteži pretpostavke dalje nego treba. tako se samo sve gubi iz fokusa i tupi oštrica. uvijek je najbolje svaliti krivnju na jednu, tocno odredenu osobu, nego relativizirati i objektivizirati stvari:)
dakle, da je PREVODITELJ koristio valjanu rijec inthefirstplace, lektor ne bi ni trebao - znaci, bacam kamen na prevoditelja

Tako je govorio Zagortustra.



NE NE NE, SENKA JE U PRAVU....DO TE MJERE DOK NE SAZNA DA SAM JA LEKTOR S OGRANICENOM MOCI PA TAKO I ODGOVORNOSCU
daklem, jedno 30ak izraza i oblika je ostalo za koje nisu usvojene moje intervencije.....a jos je greskom otislo ono famozno mijesanje zrake i zraci te moc lotosa i lotosova....tao da sad, kad to znas, bacaj drvlje, kamenje i zapaljivu smolu na UREDNIŠTVO...najvise ovog potonjeg baci.....a Senka moze biti zadovoljan sto je upalo dosta rijeci njegova jezika, zato Sejo valjda i voli spomenutog prevoditelja, jezik podsjeca na bosanski lonacsalu na stranu, ipak bi trebala hr izdanja izlaziti na cistom hrvatskom, a srpska na cistom srpskom....to je moj stav.....price o jednom jeziku i mjesavini ostavite za bracu grimm.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2006 : 23:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by prozirna senka
A ja na lektora
Veselo

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Ipak su urednici krivi!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne




mislis priznanjem izbjeci spaljivanje
ajde nek te se skuha onda
druga dvojica ce gorjeti

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 23:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
ipak bi trebala hr izdanja izlaziti na cistom hrvatskom, a srpska na cistom srpskom....to je moj stav.....price o jednom jeziku i mjesavini ostavite za bracu grimm.....




amen
posebna pohvala za bracu grimm :-)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2006 : 23:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
inace, cestitke na NN gigantima
steta sto me on nimalo ne zanima....ali bar ce ostati vise love:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2006 : 23:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Curunir
ipak bi trebala hr izdanja izlaziti na cistom hrvatskom, a srpska na cistom srpskom....to je moj stav.....price o jednom jeziku i mjesavini ostavite za bracu grimm.....




amen
posebna pohvala za bracu grimm :-)

Tako je govorio Zagortustra.



btw gilliam me potpuno razocarao u najnovijem filmu.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 23:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
e, nisam to gledao
za sad još vjerujem u grimmove

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/04/2006 : 23:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

svaka cast Libellusu na ovome, oduševljen sam!!!
(nadam se da ce porasti nathanova popularnost nakon ovih giganata)


Mrzi me da kucam pa cu samo da se slozim sa mpavinom,da se zna da nas ima jos koji ce kupiti ovo izdanje.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/04/2006 : 23:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Eto,Libellus se odlucio na MM gigante
pa onda i na NN gigante
sada palicu treba dati Ludensu
pa da izda prigodno i MM & NN team-up vol.1
onda smo kompletni!




A to bi tek bilo genijalno.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/04/2006 : 00:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by kico

Eto,Libellus se odlucio na MM gigante
pa onda i na NN gigante
sada palicu treba dati Ludensu
pa da izda prigodno i MM & NN team-up vol.1
onda smo kompletni!




A to bi tek bilo genijalno.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.


i više nego genijalno

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/04/2006 : 00:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
M
quote:
Originally posted by weaver

a ja upravo kupila talijansko izdanje prvog giganta od VJ-a i pocela stedit lovu da dam nekome da mi ga prevede.




c c c kako nepromišljeno ... a da si se samo malo strpila i imala povjerenja u libellus ekipu ... sad ode lova...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/04/2006 : 01:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>ipak bi trebala hr izdanja izlaziti na cistom hrvatskom, a srpska na cistom srpskom....

Svete reci;)
Odoh da skuham jednu juhicu...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/04/2006 : 01:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>>]a ja upravo kupila talijansko izdanje prvog giganta od VJ-a i

> a da si se samo malo strpila i imala povjerenja u libellus ekipu

Pa VJ je Libellus ekipa. Lukavac, zaradjuje na brzaka...>:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/04/2006 : 01:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
U jebote, kako obiccno imam iskljuccene sliccice, pressao sam 3000 postova a da nisam ni skuzzio.

Iz it tajm to get ej lajf?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/04/2006 : 01:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
E pa cestitamo na 3000 postova!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2006 : 01:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Kad dodjes na 33000. Onda.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2838 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/04/2006 : 08:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Ujedno i otvaram bilježnicu i zapisujem što ce sve izaci povodom Mafesta.Lako se dogodi da u moru novih izdanja neko zaboravim..

Bond.James Bond.



U mojoj ima zasad:
1. Nathan Gigant 1,2
2. Parker 19-24
3. Spaghetti
4. Hermann Vlad
5. Dampyr 5-8
6. Meksikajnarji
7. Technopape


Jack the Black.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/04/2006 : 08:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
A MV? Hoce li biti gotov do MA?

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2006 : 08:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Spaghetti i MV u sestom mjesecu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/04/2006 : 10:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

A MV? Hoce li biti gotov do MA?

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...



E jesi ti nestrpljiv...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/04/2006 : 10:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by SejoSexon

A MV? Hoce li biti gotov do MA?

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...



E jesi ti nestrpljiv...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Moram nešto citati dok uspavljujem dijete.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

nozvo
Starting Member

Croatia
24 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 20/04/2006 : 10:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nozvo a Private Message
Svaka cast!

Jedva cekam!

q["_"]p
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 20/04/2006 : 13:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
KO JE NASA NADA, LIBELLUS, LIBELLUS!!!!!!!!!!!

E NEMATE POJMA KOLIKO ME JE JARAN OBRADOVAO KAD MI JE JUCE REKAO DA JE IZASAO NN GIGANT. NE MOGU RECI DA NISAM OCEKIVAO DA IZDATE OVO(TO SAM I DADI GOVORIO NA CRS) ALI STE ME STVARNO, STVARNO OBRADOVALI. DIZAJN JE FANTASTICAN I JEDVA CEKAM DA GA(NN GIGANT ) UZMEM U RUKE!!!
DADO & DADO, OVO JE RAZLOG VISE DA DODJETE U SARAJEVO

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/04/2006 : 15:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Za ovo, ekipo, mogu vam reci samo bravo, bravo i opet bravo!!!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/04/2006 : 15:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Kad bi bar to potaklo prodaju regularnog Natnan Nevera.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/04/2006 : 15:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by verter

KO JE NASA NADA, LIBELLUS, LIBELLUS!!!!!!!!!!!

E NEMATE POJMA KOLIKO ME JE JARAN OBRADOVAO KAD MI JE JUCE REKAO DA JE IZASAO NN GIGANT. NE MOGU RECI DA NISAM OCEKIVAO DA IZDATE OVO(TO SAM I DADI GOVORIO NA CRS) ALI STE ME STVARNO, STVARNO OBRADOVALI. DIZAJN JE FANTASTICAN I JEDVA CEKAM DA GA(NN GIGANT ) UZMEM U RUKE!!!
DADO & DADO, OVO JE RAZLOG VISE DA DODJETE U SARAJEVO

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"



pravo zboriš kolega
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000