forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BOMBA PROFESORA VERIBADA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 21:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
kaj sad pak ti oceš?
ne pametuj previše jer nisi ti pozvan da interpretiraš, tatek.
dakle, ništ mene ne žulja, a i dalje mislim da netko ko da 1600kn za neki tamo strip nije baš pri sebi. i mislit cu kak hocu, a ti si kupi kornet i smiri se, nekaj si nadrkan danas.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/04/2006 : 21:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
mene osobno nije briga di ce i kako ljudi potrošit svoje novce ,oce kupit strip , otic na kurve ili se ubost.covik je dobia ono šta je tija.

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 19/04/2006 : 21:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Njegova stvar ako je spreman toliko platiti, što je puno, a što je malo je relativna stvar. Valjda covjek zna što radi, pa jednom se živi, ako mu je stalo da ima baš taj primjerak, zašto ne bi platio?
Sad su svi odjednom šokirani. Njega to veseli imati, baš taj ZS 53, a ne ZEX verziju. Kao da netko kaže "zašto je kupio Ferrarija kad se iz tocke A u tocku B može odvesti i sa Stojadinom". Neke su stvari onako za dušu.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 21:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
doktore veribad jel imate koju bombu viška :))

gušt i strast i ljubav prema necemu ne mogu se mjerit nikakvim novcem.
svjedno bili stripovi u pitanju il podvodne puške il stari auti il teniski reketi.
samo je jedan život a ako bar malo ne moš uživat u onom što najviše voliš onda ti ni taj jedan ne treba.
ja da imam više love meni bi najnormalnija stvar na svijetu bila dat 1600 kuna za taj strip.
on toliko vrijedi svidalo se nekom ili ne.
svaki antikvitet ima svoju cijenu.
tako je uvijek bilo i bit ce.
onaj ko to ne razumije najbolje da o tome ne razmišlja i ne piše.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 21:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by AZ

Njegova stvar ako je spreman toliko platiti, što je puno, a što je malo je relativna stvar. Valjda covjek zna što radi, pa jednom se živi, ako mu je stalo da ima baš taj primjerak, zašto ne bi platio?
Sad su svi odjednom šokirani. Njega to veseli imati, baš taj ZS 53, a ne ZEX verziju. Kao da netko kaže "zašto je kupio Ferrarija kad se iz tocke A u tocku B može odvesti i sa Stojadinom". Neke su stvari onako za dušu.



ma sve je to ok
covjek zna što radi i nek troši pare kak hoce
meni je to bedasto, i to i kažem
ni tu ne vidim razloga da se sad pak vi šokirate

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2006 : 21:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Stinky,misli ti šta hoceš,imaš pravo mislit!Ništa ja ne pametujem,moraš uzet u obzir da je konkretni gospodin možda moj prijatelj,a kako si ti ocito balavi mali seronja,nije mi drago da napišeš da nije normalan.Ako ti to baš nije jasno,baš bi mi bilo drago da ti objasnim.Još jednom te ljepo molim da pripaziš na jezicinu,NEMOJ LJUDE VRIJEÐAT!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 21:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
okej
pripazi ti onda i na svoju jezicinu
i ti si za mene seronja

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 19/04/2006 : 21:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Mislim da svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje o necijem mentalnom stanju ovisno o postupcima te osobe a narocito u neobaveznom razgovoru. I ja isto mislim da ta osoba nije normalna, ne nužno na loš nacin, isto kao i što mislim da nije normalan netko tko ce dati velike kolicine nekog novca za npr.sliku (osim ako to ne smatramo investicijom:)) A da necije stanje uma nema nikakve veze s njihovom profesijom ili obrazovanjem to bi bar trebalo biti jasno nekome tko ocito misli da je dovoljno 'odrastao'.

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 21:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
stinky opet pretjeruješ.
ne znam što ti to treba.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 21:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by veber

stinky opet pretjeruješ.
ne znam što ti to treba.



zanimljivo kak se meni obracaš a ne doticnom striceku dveribadu koji je i zapoceo s ovom nekakvom hajkom
ali ok, bar znam na cijoj si strani

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2006 : 21:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
E vidiš,to je mišljenje!Poštujem,ja sam za tebe seronja!Ako ti tako zaista misliš,sve u redu.Misli što hoceš,samo nemoj ljude vrijedat.Ja za puno ljudi mislim da su seronje,ali ih ne vredam.Za tebe sam veliki seronja!Sa dva nj.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 21:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by veber

stinky opet pretjeruješ.
ne znam što ti to treba.



zanimljivo kak se meni obracaš a ne doticnom striceku dveribadu koji je i zapoceo s ovom nekakvom hajkom
ali ok, bar znam na cijoj si strani

Tako je govorio Zagortustra.



nisam ja na nicjoj strani.
ja sam jedan od onih što zadnju kunu ubiju u stripove i isto sam neke stvari platio ne 1600 nego i 3 pa tako isto spadam u kategoriju nenormalnih
a ti se svadi s kim oceš
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 21:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
dveribad
gle, trenutno sam u finom raspoloženju i ne da mi se svadat i prepucavat tu po forumu
prvo, malo ti to preuvelicavaš, nije to nikakvo vrijedanje, meni je tip bedast što je dao toliku lovu i ne vidim ništa strašno u tom mišljnenju. nisam mu ucinio nikakvo nažao, a mislit mogu kak hocu
drugo, tebe uopce ne poznam, ali pošto si izašao s ovakvim istupom, mogu ti reci da mi se ne svidaš i to je to

evo, da ne nastavljamo dalje u još gore stvari, rekli smo dosta
živio!

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 19/04/2006 : 21:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

dveribad
gle, trenutno sam u finom raspoloženju i ne da mi se svadat i prepucavat tu po forumu
prvo, malo ti to preuvelicavaš, nije to nikakvo vrijedanje, meni je tip bedast što je dao toliku lovu i ne vidim ništa strašno u tom mišljnenju. nisam mu ucinio nikakvo nažao, a mislit mogu kak hocu
drugo, tebe uopce ne poznam, ali pošto si izašao s ovakvim istupom, mogu ti reci da mi se ne svidaš i to je to

evo, da ne nastavljamo dalje u još gore stvari, rekli smo dosta
živio!

Tako je govorio Zagortustra.



He he he, ovo je vec Becka škola.

Rico
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 21:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by veber

nisam ja na nicjoj strani.
ja sam jedan od onih što zadnju kunu ubiju u stripove i isto sam neke stvari platio ne 1600 nego i 3 pa tako isto spadam u kategoriju nenormalnih
a ti se svadi s kim oceš



troši svoju lovu kak ti je želja
kak ja mislim, znaš
a zadnje si u pravu - ne valja se svadat. pa onda ni necu.
isto i ti onda napravi još bolje
evo, pa da svi skupa spustimo donove

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2006 : 21:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Rache-Je, slažem se sa tvojom konstatacijom,jer je u zbilji dokazana cinjenica.Mislim da nije u redu covijeka vrijedat tako olako,a stinky-u nije ni prvi puta da se zaletava.Stoji i "odrastanje"!-Možda griješim,pa zar nije jedan covijek kupio markicu za nekakvih 900 tisuca dolara?Možda i on nije normalan?-Inace slovi za jednog od najbogatijih ljudi na svijetu(mislim na financisku stranu).Ako ovi koji su u životu stekli takav kapital,pa kupuju stvari koje jednostavno vole ili žele imat,nisu normalni,onda ni ja nisam normalan,a ako i jesam,zaista bih volio biti ne normalan-kao oni!
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 21:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by veber

nisam ja na nicjoj strani.
ja sam jedan od onih što zadnju kunu ubiju u stripove i isto sam neke stvari platio ne 1600 nego i 3 pa tako isto spadam u kategoriju nenormalnih
a ti se svadi s kim oceš



troši svoju lovu kak ti je želja
kak ja mislim, znaš
a zadnje si u pravu - ne valja se svadat. pa onda ni necu.
isto i ti onda napravi još bolje
evo, pa da svi skupa spustimo donove

Tako je govorio Zagortustra.



ma ne svadim se ja s nikim.
kad se svadim onda me izbace van pa ne mogu kupovat na aukcijama
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 21:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Rache-Je, slažem se sa tvojom konstatacijom,jer je u zbilji dokazana cinjenica.Mislim da nije u redu covijeka vrijedat tako olako,a stinky-u nije ni prvi puta da se zaletava.Stoji i "odrastanje"!-Možda griješim,pa zar nije jedan covijek kupio markicu za nekakvih 900 tisuca dolara?Možda i on nije normalan?-Inace slovi za jednog od najbogatijih ljudi na svijetu(mislim na financisku stranu).Ako ovi koji su u životu stekli takav kapital,pa kupuju stvari koje jednostavno vole ili žele imat,nisu normalni,onda ni ja nisam normalan,a ako i jesam,zaista bih volio biti ne normalan-kao oni!



gle, ti opet pocinješ
kaj si ti, policija, inspekcija, OZNA. pratiš me po forumu ili kaj?
nisi ti mjerilo da ocjenjuješ ko se i kad "zaletava". mislim, uopce te ne znam, nisam progovorili ni rijec do sad, a ti tu kao pratiš moje djelovanje i ocjenjuješ. ne misliš da si previše dozvoljavaš?

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 19/04/2006 : 22:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Da sam basnoslovno bogat i da me za taj strip vežu najljepše uspomene trcanja po plaži i bakinih kolaca, ne bih dao 1600 kuna za njega.
Zašto?
Zato što on za mene ne vrijedi 1600 kuna. Ne vrijedi mi ništa jer imam novije izdanje koje mi se više svida. Da ga imam, odmah bi ga prodao nekome sa 1600 kuna viška...

Obi-wan-kenobi@inet.hr

"Bull shit" kazu ameri.To sad kazes,ali kad bi imao para+neke uspomene na taj strip...hmmm...

"No vox populis,vox revolucionaris"-Che Guevara
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/04/2006 : 22:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Pa,jebem li ga,morao sam covijeku odgovorit!Nije se odnosilo na tebe i nije svada.Samo diskutiramo kao ljudi.Malo se tu i tamo "pecnemo" i to je to.Ništa strašno,a ako se netko osjetio povrijedenim,izuzev covijeka koji je kupio taj strip,moja isprika.Da nema ovakvih diskusija,vjerojatno bi forum bio dosadan.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 19/04/2006 : 22:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
Aj sad si uvalite žvaku i pomirite se!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 22:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
cuj, nemam ja ništa protiv podjebavanja i polemiziranja, pa ni svadanja, ni to mi nije strano, no, kak si ti krenuo, ucinilo mi se da me oceš ustrijelit. pa rekoh, bolje onda da ja tebe, nego ti mene
nisam se osjetio povrijeden, za druge ne znam - ispricavat se ne trebaš, ne držim to tih pristojnosti
analogno tome, ne ispricavam se ni covjeku koji je kupio strip - i dalje mislim isto

a za ovu diskusiju si u pravu, sigurno je rulja uživala i citanost je porasla
svejedno, necemo se sad izljubit ni bit najbolji prijatelji. i dalje mi se ne svidaš (može bit da se varam i da si ok tip, ali za sad je stanje takvo)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

ginko
New Member

Croatia
114 Posts

Member since 23/09/2004

Posted - 19/04/2006 : 22:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ginko a Private Message
Pozdrav dveribad !Hvala ti što si stao na stranu NENORMALNIH, a tu izgleda i ja ulazim ( izgubio sam lms 4 na aukciji- nudio 1800kn),i to je MOJA stvar koliko nudim i koliko cu novaca dati.Redovito pratim forum,previše ne komuniciram, ali ovo mi je uzburkalo krv.
Tko se to usudi vrijedat ljude,a da nas ne pozna ?
Dao bi jedan savjet Mariu,kloni se nenormalnih ljudi,mogli bi te ugristi !
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 19/04/2006 : 22:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
skoro da ste bolji neg muppet show


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/04/2006 : 22:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa daj me onda ugrizi. i predstavi se, kad me vec zoveš imenom.


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000