forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nuovo EX DD! Uspomene iz podzemlja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/05/2006 : 15:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Valjda Dellamore,dellamorte,ne?



da.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/05/2006 : 15:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Valjda Dellamore,dellamorte,ne?



Kako valjda, pa naravno da je... Obavezno za svakog fana

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/05/2006 : 15:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Nažalost nisam gledao,ima li dvd po videotekama?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/05/2006 : 15:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Nažalost nisam gledao,ima li dvd po videotekama?



Nema, ovo se nalazi iskljucivo u rukama filmofila. Ko ti još normalan gleda talijanska trashoidna ostvarenja? Ja ga imam na divx-u, a isto tako napravih prikaz filma na http://www.stripovi.com/ShowArticle.asp?Hero=DD&URL=dellamorte.htm

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/05/2006 : 15:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Ajde,pošalji mi jedan paket the best off trash filmova što imaš!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2006 : 09:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Ajde,pošalji mi jedan paket the best off trash filmova što imaš!



Imaš kakve želje?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 03/06/2006 : 22:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
> Ženska stvarno zna zakomplicirat stvari i onda ih na 20 strana objasnit

Slazzem se s prvom polovicom ove izjave...:)

A objassnjenje - bah. Ima tu dobrih zamisli, ali dojam je da se uzzasno, uzzasno trudi impresionirati, a to nikad zbilja ne pali. Najbolje pricce su najjednostavnije, ove zavrzlame i lazzne misterije su posljedica straha.

I koliko teksta. Jebote, koliko teksta.

Ne, mislim da ne volim Barbatovu. I mislim da je potpuno pogressna za Dylana. Dodusse, mislim da su svi osim Sclavija pogressni za Dylana pa to obezvrijedjuje moju zadnju izjavu...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 16/10/2006 : 17:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Procitah nekako.
Ocaj.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/10/2006 : 09:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ubc-ovci su bili dosta blagonakloni prema ovoj epizodi, 68%, što bi moglo znaciti da im se cak i svidjela. Ni meni nije bila loša... A i ja sam dosta blagonaklon prema ženskom rodu.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 17/10/2006 : 18:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Zaplet i jos nekako, ali rasplet je tragican. Neubedljiv.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000