forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kad ce više MV?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 11:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Boje su prekrasne.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 11:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Meni ne.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 12:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nema problema;)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 12:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Zašto bi ga i bilo?

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2006 : 12:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa nije Magicni Ken Parker... Gdje je tu mistika, cudovišta na prikazanim naslovnicama?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/07/2006 : 12:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Markos i vice prestanite nabijati postove...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 12:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ove naslovnice su napravljene da budu lijepe, atraktivne, klasicne western ilustracije, a posto su prve epizode, namjerno su fokusirane samo na lik Magicnog Vjetra, ne na akciju ni radnju. Originalne naslovnice svake epizode su unutar knjige i one se odnose na radnju epizode, ovima to nije bio niti cilj niti zadaca.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 12:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Markos i vice prestanite nabijati postove...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Kriv san.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Naslovnica mora biti atraktivna i privuci kupca, dok su ove staticne i ne pobuduju skoro nikakav interes, barem meni. Usamljeni jahac u stilu western sapunica sumnjam da ce privuci kupca željnog krvi, mistike, indijanskih legendi i monstera iz njihove predaje. Za Kena bi to super prolazilo, a za Magicnog se ne slažem.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
DeeCay biti ce i drugih naslovnica kod iducih brojeva...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Da, slažen s s Deecayom, fali ona mracna atmosfera.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Naslovnica mora biti atraktivna i privuci kupca, dok su ove staticne i ne pobuduju skoro nikakav interes, barem meni. Usamljeni jahac u stilu western sapunica sumnjam da ce privuci kupca željnog krvi, mistike, indijanskih legendi i monstera iz njihove predaje. Za Kena bi to super prolazilo, a za Magicnog se ne slažem.




O kojem privlacenju kupaca govoriš? Pola tiraža ionako najvjerojatnije ide unaprijed publici sa stripovi.com, a jedina javna izložba naslovnica je možda u izlogu More Comicsa, što oce reci da su ciljna publika tih naslovnica prolaznici koji produ pothodnikom i pogledaju u stranu, te krajickom oka uhvate neki Magico Vento:)

Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 17/07/2006 : 13:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Naslovnica mora biti atraktivna i privuci kupca, dok su ove staticne i ne pobuduju skoro nikakav interes, barem meni. Usamljeni jahac u stilu western sapunica sumnjam da ce privuci kupca željnog krvi, mistike, indijanskih legendi i monstera iz njihove predaje. Za Kena bi to super prolazilo, a za Magicnog se ne slažem.


Ali ovo izdanje je napravljeno za ljubitelje MV.Sigurno ce postaviti nove standarde u izdavaštvu isto kao i Ken,ali sumljam da ce stripofili koji nisu ljubitelji MV to kupovati (po meni naslovnica ne igra ulogu oko kupnje pojedinog stripa)....mnogima ce cijena možda biti skupa...no za ovakvo izdanje isplati se dati kunu više...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

quote:
Originally posted by DeeCay

Naslovnica mora biti atraktivna i privuci kupca, dok su ove staticne i ne pobuduju skoro nikakav interes, barem meni. Usamljeni jahac u stilu western sapunica sumnjam da ce privuci kupca željnog krvi, mistike, indijanskih legendi i monstera iz njihove predaje. Za Kena bi to super prolazilo, a za Magicnog se ne slažem.




O kojem privlacenju kupaca govoriš? Pola tiraža ionako najvjerojatnije ide unaprijed publici sa stripovi.com, a jedina javna izložba naslovnica je možda u izlogu More Comicsa, što oce reci da su ciljna publika tih naslovnica prolaznici koji produ pothodnikom i pogledaju u stranu, te krajickom oka uhvate neki Magico Vento:)





Zacudija bi se koliko ima stripoljubaca koji nisu na forumu a cuju za ovakva luksuzna izdanja i kupe ih, viruj mi, ovaj forum je ipak manjina.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Zacudija bi se koliko ima stripoljubaca koji nisu na forumu a cuju za ovakva luksuzna izdanja i kupe ih, viruj mi, ovaj forum je ipak manjina."

u tom slucaju nema brige jer njih nece trebati privlaciti naslovnica

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 13:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Da, slažen s s Deecayom, fali ona mracna atmosfera.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!


Meni ona u sumi ima u sebi jako izrazenu napetost i najavu eminentne opasnosti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"Zacudija bi se koliko ima stripoljubaca koji nisu na forumu a cuju za ovakva luksuzna izdanja i kupe ih, viruj mi, ovaj forum je ipak manjina."

u tom slucaju nema brige jer njih nece trebati privlaciti naslovnica

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"



Pa ni ne igra naslovnica toliko veliku ulogu, ako nekoga zanima strip ka strip ne povodi se covik je li sad naslovnica ovakva ili onakva, ali svejedno i dalje smatran da naslovnice nisu u skladu sa atmosferom stripa, ali nece to mene a ne virujen ni druge mog mišljenja odbit od kupnje. "Ne sudi knjizi po koricama" je izreka kojom se uvik povodin.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 17/07/2006 : 13:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
U Hrvatskoj po mom mišljenju ima oko 1000 ljudi koji kupuju nova izdanja.... malena zemlja,ali još uvjek nam izdanja izgleaju bolja od Bonellija. (UZMIMO PRIMJER TEX GIGANT,KEN PARKER,ALAN FORD,MV...)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by vice


Zacudija bi se koliko ima stripoljubaca koji nisu na forumu a cuju za ovakva luksuzna izdanja i kupe ih, viruj mi, ovaj forum je ipak manjina.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Definitivno. Ja nabavljam stripove za nas cetvoricu a jedini sam na forumu.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

Da, slažen s s Deecayom, fali ona mracna atmosfera.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!


Meni ona u sumi ima u sebi jako izrazenu napetost i najavu eminentne opasnosti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Hmm, fali mi tu još nešto, ne znan šta, jednostavno fali.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
vice, to je bio odgovor na tvoj post koji nije imao nista sa onim sto je john drake napisao...

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Hmm, fali mi tu još nešto, ne znan šta, jednostavno fali."

hmm...mozda zagor koji viri iza coska?!?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by verter

vice, to je bio odgovor na tvoj post koji nije imao nista sa onim sto je john drake napisao...

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"



Ma znan, ja san samo napisa o ulozi naslovnice u privlacenju kupca, o cemu si ti i replicira.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"Hmm, fali mi tu još nešto, ne znan šta, jednostavno fali."

hmm...mozda zagor koji viri iza coska?!?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"



Ko ce ga znat.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ma sigurno je to

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000