forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kad ce više MV?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Bilo kuda, Zagor mora biti svuda.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 13:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ciljanoj publici bi trebalo biti dovoljan motiv cinjenica sto, uz kvalitetan strip te samo po sebi kvalitetno izdanje, ima kao dodatak (i to vrlo ekskluzivni dodatak) ovako vrhunske naslovnice. Mislim, mozemo mi sad tu raspravljati koliko hocemo, da li su trebale biti ovakve ili onakve, ali cinjenica je da je ovo EKSKLUZIVNI BONUS; neka vrsta nagrade fanovima i znak koliko je Dadi i Goranu i meni stalo do ovog projekta i da se uvijek trudimo ponuditi nesto vise od originalnih izdanja, da se trudimo dati malo duse i srca tim knjigama , unijeti nesto kreativno i novo, odvojiti te knjige od ostalih, pokazati da to nije najobicnija trgovina nego da nas itekako briga kako ce to izgledati i kako cemo to prezentirati fanovima. Budite uvjereni da je Goran potrosio dane i dane razmisljajuci o raznim konceptima i idejama, da smo sate i sate raspravljali o ovim i onim sitnicama, da one nisu tek slucajno ispale takve kakve jesu i da se on svojski pomucio da ih nacrta, da je dao cijelog sebe u ovo i da su ove naslovnice, u što cete se pogotovo uvjeriti kad vam pokazemo prvu, medju njegovim najboljim radovima ikada.

A ako netko hoce Mikicu & Co., zao nam je, ali pogriješili ste adresu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 17/07/2006 : 13:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Rekli ste da su u tisku,a sad da Melina još nije gotova'Kad ce u prodaju?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Glavno je da se trudite.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

Da, slažen s s Deecayom, fali ona mracna atmosfera.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!


Meni ona u sumi ima u sebi jako izrazenu napetost i najavu eminentne opasnosti.



A jesi ga sad

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ovo je onda striktno fanovsko izdanje koje ce kupovati oni kojima ce glas o kvaliteti stripa prenijet vec iskušani MV konzumenti. Uopce nit ne ciljate na ostatak stripocanstva.

Bilo bi lijepo kad bi još uz Magicnog docrtao i neke prozirne sablasti koji vrludaju iza njega, malo magle, ili nevremena. Ne osporavam umijece striceka Parlova, no fulao je naslovnicu.


Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 13:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ovo je onda striktno fanovsko izdanje koje ce kupovati oni kojima ce glas o kvaliteti stripa prenijet vec iskušani MV konzumenti. Uopce nit ne ciljate na ostatak stripocanstva.

Bilo bi lijepo kad bi još uz Magicnog docrtao i neke prozirne sablasti koji vrludaju iza njega, malo magle, ili nevremena. Ne osporavam umijece striceka Parlova, no fulao je naslovnicu.


Wealth beyond measure, outlander...


Naravno da je striktno fanovsko izdanje. I naklada od 500 komada to dovoljno govori.
Sto se ovog drugog tice, nisi u pravu jer MV nije samo horor, on je u prvom redu western (i to, pogotovo u kasnijim epizodama, vrlo dobar, cinjenicama potkovan, vjerodostojan vestern), ali ok, svatko moze imati svoje misljenje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 13:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Rekli ste da su u tisku,a sad da Melina još nije gotova'Kad ce u prodaju?


U tisku je strip, tu ima 1200 stranica, ipak traje podosta vremena za pripremiti i otisnuti, za 4 naslovnice je lako. Trebao bi izaci do kraja mjeseca.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2006 : 14:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Prvih dvaneastak koje sam procitao ama baš sve su imale horror/akcijsku tematiku, a bilo je tu i dosta politike, a najmanje mirnog života jednog poluindijanca što ste vi prikazali svojim naslovnicama. Ima duhova, zombija, woodoo vraceva, psihopatskih tipova Norman Bates, serijskih ubojica, ukletih slika, indijanskih cudovišta. No nevermind, nije mi to tak važno...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 17/07/2006 : 14:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message


Mišljenja sam da se i za Poe-a trebalo naci mjesta na jednoj od naslovnica jerbo on nije klasicna prikrpa kao kod drugih junaka.
Recimo njih dvojica u sumrak sjede oko vatrice i piju kavicu.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 17/07/2006 : 14:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Meni je MV mnogo draži kad pretegne vestern nad horrorom.Bolje su mi price gdje je naglasak na vesternu nego na hororu!Naslovnice su mi pojedinacno gledano odlicne,ali u kompletu nekako previše identicne odnosno slicne!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 14:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Polako ljudi. Ovo su samo prve 4, od 40-tak koliko ih treba biti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 17/07/2006 : 14:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
S obzirom da je rjec o debelim izdanjima,samo ne dajte da u tiskari zajebu uvez,kao kod druge serije Kena!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 14:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nece.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 17/07/2006 : 15:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sad mi nije kriza za izlazak MV,posto sam sinoc procitao Ridjobradi 1 i pravo mi se svidjeo,lagan za citanje,super crtez,color cijelo vrijeme lagana napetost,veceras citam 2-cu.
Hocel brzo 3 i 4

Porter
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/07/2006 : 15:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Sad mi nije kriza za izlazak MV,posto sam sinoc procitao Ridjobradi 1 i pravo mi se svidjeo,lagan za citanje,super crtez,color cijelo vrijeme lagana napetost,veceras citam 2-cu.
Hocel brzo 3 i 4



Super sto ti se svidja. Dat cemo sve od sebe da to bude sto prije!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 17/07/2006 : 15:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Vise nego svidja,posto sam ovo prvi put citao u zivotu i odmah mi totalno leglo,ne pamtim da mi se neki strip tako svidjeo kod prvog citanja.

Porter
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/07/2006 : 16:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
E bas mi je drago!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 18:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
nego kod koga ce zavrsiti originali(mislim na crteze)?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 17/07/2006 : 18:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Ilustracije Parlova su vrhunske, skroz je pustija ruku. Skoro je i mene navuka da kupin MV.

Brale, klikni, neš se zajebat http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/07/2006 : 18:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Rico vidjet ces tek prvu kako ona izgleda...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 17/07/2006 : 18:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Cinjenjica je da su malo staticni crtezi za naslovnicu :( ali posto ce unutra biti pojedinacne ove bas daju neki shtih kolekcionarskog izdanja, onako za prave poznavatelje ;) Lijepo sam ja rekao da ce se raditi o zatomljenoj eleganciji:)) Jedva cekam da vidim kako ce naslovnice izgledati :)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 17/07/2006 : 18:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Rico vidjet ces tek prvu kako ona izgleda...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Nemoj Dado brate, u trošak ceš me..... Inace interesantno, ovdje na forumu što je bolji i opušteniji crtež ( crtež koji klizi... ruka sama radi ), to su primjedbe vece, naravno ne zloceste, vec jbga, ne paše svima. Jebena ova umjetnost.

Brale, klikni, neš se zajebat http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/07/2006 : 18:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ma ja se ne bojim da ce to sve skupa lijepo izgledati.
Kao sto je Markos vec rekao ove naslovnice nisu zamjenske vec su dodatne, ekskluzivne,
uz originalne naslovnice koje idu unutra.
Nikada se neka naslovnica nebi svima jednako svidjela ukusi su razliciti.
Ali ako bude sve uredu i tokom vremena uz sve knjige koje budemo radili vecina ce moci
za sebe naci naslovnice koje ce im biti posebno drage i dobre.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/07/2006 : 19:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by verter

nego kod koga ce zavrsiti originali(mislim na crteze)?


A što misliš Jedna je vec na zidu!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000