forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kad ce više MV?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2006 : 14:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dobro, ulazimo previse u ukuse... "atraktivna i monotona naslovnica" je za svakoga od nas nesto drugo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/07/2006 : 14:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Jel se to meni cini, ili Parlov malcice zaziva Prattov duh? Barem što se stila tice.

Inace, odlicne su vam naslovnice, stvarno vrhunske, bolje su mi ovakve, bez ikakvih cudovišta. Njih ce ionako biti dovoljno u samom stripu.

"Oh, Alex. You made a LOT of mistakes. You underestimated Superman. Superboy. Me. But the biggest one? You didn't let the Joker play."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 18/07/2006 : 14:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ovdje naslovnica , bar se meni tako cini, ne treba uopste da bude atraktivna u smislu da se prolaznici lijepe za nju(kao npr castellinijeve naslovnice nathana). ovo je kolekcionarsko izdanje i po meni su ovakve naslovnice poprilicno dobro rjesenje. nisu napadne a covjek kad se zagleda u njih(narocito ovu posljednju) moze otploviti u neke vise sfere razmisljanja, tj budi u njemu neke druge emocije osim onog pocetnog ushicenja.

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 18/07/2006 : 14:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
a mislim da je i sam strip tako koncipiran, tako da se savrseno uklapaju.

btw marko jel istina ovo da bude nesto u covjeku kad sjedi ispred njih i gleda ih

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2006 : 15:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by verter

btw marko jel istina ovo da bude nesto u covjeku kad sjedi ispred njih i gleda ih


Sveta istina;)


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 18/07/2006 : 15:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Dobro, ulazimo previse u ukuse... "atraktivna i monotona naslovnica" je za svakoga od nas nesto drugo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Slazem se.Zato sam i rekao da je ovo samo moje misljenje i da sigurno ima ljudi kojima su naslovnice super.Cijenim ulozen trud u naslovnice, ali to ne znaci da mi odgovaraju.Kada ih budem gledao s HC mozda mi bolje "legnu".

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 18/07/2006 : 15:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Odlicne su naslovnice!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 18/07/2006 : 15:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
ništa posebno, bolje su mi ferrijeve koga toliko unazadujete

homos homini lupus
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/07/2006 : 16:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

Ova je malo bolja, ali i dalje nezadovoljavajuca.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!


ccccc...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Dobro ajd ti meni objasni zašto bi se i meni tribale svidat te naslovnice, znan ja koliko je tu truda i vrimena uloženo, ali jebiga, nisu mi dobre i gotovo, a da san reka "uuu super naslovnica, svršija san cin san je vidija." sve bi bilo u redu, je li?

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



ma ne bi. marko cijeni tvoju iskrenost. meni je zadnja zakon, a ostale nisu nesto posebno, narocito ona na rubu ponora. on se malo zeza, nije mu jasno kako nam nisu sve super (mozda ne primjecuje previse konja??), ali ne misli nista lose. a ti se malo smiri i uhvati Isztvana pod ruku pa ajte na sladoled

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Edited by - Curunir on 18/07/2006 16:27:53
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/07/2006 : 16:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

Ova je malo bolja, ali i dalje nezadovoljavajuca.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!


ccccc...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Dobro ajd ti meni objasni zašto bi se i meni tribale svidat te naslovnice, znan ja koliko je tu truda i vrimena uloženo, ali jebiga, nisu mi dobre i gotovo, a da san reka "uuu super naslovnica, svršija san cin san je vidija." sve bi bilo u redu, je li?

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



ma ne bi. marko cijeni tvoju iskrenost. meni je zadnja zakon, a ostale nisu nesto posebno, narocito ona na rubu ponora. on se malo zeza, nije mu jasno kako nam nisu sve super (mozda ne primjecuje previse konja??), ali ne misli nista lose. a ti se malo smiri i uhvati Isztvana pod ruku pa ajte na sladoled

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Odusta san od toga (btw ime joj je Edina, sazna san), neka i nje i onog plavušana, iman ja bubnjeve i stipove i zadovoljan san s tin, ali kad se u jedno od ta dva razocaran (znaš na šta mislin) e onda mi prikipi.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/07/2006 : 16:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
A to sa Markoson nije ništa uvredljivo, obicna razmjena mišljenja.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/07/2006 : 17:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
nego daj makni to veliko D u darkwoodskim bubnjevima:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/07/2006 : 19:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A da makne Zagora?
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/07/2006 : 19:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

nego daj makni to veliko D u darkwoodskim bubnjevima:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



To san bija stavija da se istakne, ali imaš pravo, gramaticki je neispravno, prominit cu.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/07/2006 : 19:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Evo sad je dobro, i nije "mu" nego "mi".

Svih mi darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/07/2006 : 22:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

A da makne Zagora?
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



sram da te bude


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/07/2006 : 22:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Evo sad je dobro, i nije "mu" nego "mi".

Svih mi darkwoodskih bubnjeva!



e sad ne znan idu li bubnjevi tebi ili njemu. sto i nije bitno, pazite di ce svrsit palice

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/07/2006 : 23:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice

Evo sad je dobro, i nije "mu" nego "mi".

Svih mi darkwoodskih bubnjeva!



e sad ne znan idu li bubnjevi tebi ili njemu. sto i nije bitno, pazite di ce svrsit palice

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



To reci sonoru. A možda je bolje "mu", tako stave u stripu, ali jedanput su stavili i "me".

Svih mi darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/07/2006 : 23:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
muuuuuuuuuuu

Svih mu darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/07/2006 : 00:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
bidni Isztvan:)

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/07/2006 : 01:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Zatuc cu tondinon onog plavušana Milana.

Svih mu darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 19/07/2006 : 10:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"e sad ne znan idu li bubnjevi tebi ili njemu. sto i nije bitno, pazite di ce svrsit palice"

hahahaha

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8104 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/07/2006 : 21:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ne znam što je vama ljudi, ali naslovnice su odlicne, boje su savršene, a crtež još bolji
veza na radnju nije potrebna, za to imaju originalne naslovnice ispred svake epizode, ovo je samo nešto extra, i stvarno je extra, ja bi to odmah na zid, pogotovo onu gdje s brda bleda dolje
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 19/07/2006 : 21:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Ajde stavite naslovnice.Ona di gleda s brda je odlicna,ali je malo previše brda,tu bi bio naslov ili glumci da je rijec o filmskom plakatu,baš me zanima kako ce to obraditi Libellusova dizajnerica!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/07/2006 : 21:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Svaka cast!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000