forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kad ce više MV?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/07/2006 : 23:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose. Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog za to?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/07/2006 : 23:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
brzo ce alka

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 19/07/2006 : 23:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
vjerojatno zato što MV nema auto

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/07/2006 : 23:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

vjerojatno zato što MV nema auto

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"






Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/07/2006 : 00:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Crvenokose, nego sto!!!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/07/2006 : 01:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Prva i zadnja mi se vise svidjaju od druge i one sto nije zadnja.
Kod prve suma mi djeluje zastrasujuce stvarno,dok ova sa roza bojom mi djeluje skroz skladno i ozbiljno,gledajuci boje,cak suvise skladno,nedostaje joj jedna mala ptica u daljini.

Porter
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/07/2006 : 02:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose. Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog za to?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Nema do crnki, brate, plavuše meni mogu bit samo za jednu noc, za dugotrajniju vezu nema šanse, a crvenokose su i dosta rijetke, takoder za jednu noc.

Svih mu darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/07/2006 : 02:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Gaston

Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose. Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog za to?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Nema do crnki, brate, plavuše meni mogu bit samo za jednu noc, za dugotrajniju vezu nema šanse, a crvenokose su i dosta rijetke, takoder za jednu noc.

Svih mu darkwoodskih bubnjeva!



ajde ne pizdi. ubile te puste jednonocne

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/07/2006 : 05:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Hoce li Magicni izaci do kraja jula?

u deželi lele ne postoji pravda, samo krivda mori što se ne ispravlja, parazitstvo ama od kog boli glava.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 20/07/2006 : 08:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
valjda hoce

drale
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 20/07/2006 : 08:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Nevjerujem!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/07/2006 : 09:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose. Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog za to?


Cuj, ako cemo tako gledati, zasto je na naslovnici Texa uvijek isti motiv: Tex sa pistoljem ili puskom? Itd, itd... To je bio Goranov izbor, htio je klasicne western ilustracije s naglaskom na glavnom junaku, posto se radi o prvim epizodama, da sva paznja bude na junaku. Poslije ce teme varirati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/07/2006 : 09:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Hoce li Magicni izaci do kraja jula?


Trebao bi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 20/07/2006 : 10:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Nema do crnki, brate, plavuše meni mogu bit samo za jednu noc, za dugotrajniju vezu nema šanse, a crvenokose su i dosta rijetke, takoder za jednu noc."

a jebaca...

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/07/2006 : 11:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Gaston

Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose. Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog za to?


Cuj, ako cemo tako gledati, zasto je na naslovnici Texa uvijek isti motiv: Tex sa pistoljem ili puskom? Itd, itd... To je bio Goranov izbor, htio je klasicne western ilustracije s naglaskom na glavnom junaku, posto se radi o prvim epizodama, da sva paznja bude na junaku. Poslije ce teme varirati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Nije bas neka usporedba ali dobro... Naglasak na glavnom junaku bi bio i kad bi npr. sam dominirao naslovnicom, bez konja. Ili recimo da konj jase na njemu. Meni osobno bi bilo normalnije da ove 4 naslovnice budu npr. na knjigama 1, 4, 7 i 9, a ne na prve 4. No opet, mozda Goran ima neku drugu ideju. Npr. mozda planira motive raditi povezujuci ih kroz 4 knjige za koje zna da izlaze u istom trenutku?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/07/2006 : 11:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Gaston

Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Crvenokose, nego sto!!!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Apsolutno!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/07/2006 : 11:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 >knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog >za to?

To je suptilna izdavacceva poruka: s ovim izdanjem MV je napokon na konju.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 20/07/2006 : 11:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"To je suptilna izdavacceva poruka: s ovim izdanjem MV je napokon na konju."



"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/07/2006 : 12:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

To je suptilna izdavacceva poruka: s ovim izdanjem MV je napokon na konju.



Nisi normalan koje tebi sve pizdarije padnu na pamet...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/07/2006 : 12:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mcn
To je suptilna izdavacceva poruka: s ovim izdanjem MV je napokon na konju.


Morao si im reci, je li

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/07/2006 : 12:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Gaston

Kako se ono kaze - o ukusima se ne raspravlja. Netko voli plavuse, netko crnke, a netko crvenokose. Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog za to?


Cuj, ako cemo tako gledati, zasto je na naslovnici Texa uvijek isti motiv: Tex sa pistoljem ili puskom? Itd, itd... To je bio Goranov izbor, htio je klasicne western ilustracije s naglaskom na glavnom junaku, posto se radi o prvim epizodama, da sva paznja bude na junaku. Poslije ce teme varirati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Nije bas neka usporedba ali dobro... Naglasak na glavnom junaku bi bio i kad bi npr. sam dominirao naslovnicom, bez konja. Ili recimo da konj jase na njemu. Meni osobno bi bilo normalnije da ove 4 naslovnice budu npr. na knjigama 1, 4, 7 i 9, a ne na prve 4. No opet, mozda Goran ima neku drugu ideju. Npr. mozda planira motive raditi povezujuci ih kroz 4 knjige za koje zna da izlaze u istom trenutku?


Nismo jos razgovarali detaljno o naredne 4, mada mi je rekao da ima sliku u glavi za naredne, i da ce vjerojatno neke biti vezane za temu neke od epizoda unutar same knjige, pogotovo ako su njegove epizode unutra. Mi mu nismo postavljali nikakve uvjete oko motiva tako da ima potpunu slobodu izbora, povodili smo se za tim da ako Goran bude zadovoljan ucinjenim, bit cemo i mi i tako se i dogodilo. Ja sam misljenja da su naslovnice prekrasne, Dado takodjer i to sto se motiv ponavlja za nas nije zamjerka (pogotovo jer se ne radi o epizodama za kioske nego kolekcionarskim izdanjima) jer su ipak drugaciji ambijenti, atmosfera i rakursi u svakoj od njih.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 20/07/2006 : 14:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
slazem se

drale
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/07/2006 : 19:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Mene interesira zbog cega je na svakoj naslovnici, dakle za prve 4 >knjige, isti motiv - MV na konju? Postoji li nekakav poseban razlog >za to?

To je suptilna izdavacceva poruka: s ovim izdanjem MV je napokon na konju.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!



bude li losa prodaja, oce na iducima bit na tovaru??

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/07/2006 : 22:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nismo jos razgovarali detaljno o naredne 4, mada mi je rekao da ima sliku u glavi za naredne, i da ce vjerojatno neke biti vezane za temu neke od epizoda unutar same knjige, pogotovo ako su njegove epizode unutra. Mi mu nismo postavljali nikakve uvjete oko motiva tako da ima potpunu slobodu izbora, povodili smo se za tim da ako Goran bude zadovoljan ucinjenim, bit cemo i mi i tako se i dogodilo. Ja sam misljenja da su naslovnice prekrasne, Dado takodjer i to sto se motiv ponavlja za nas nije zamjerka (pogotovo jer se ne radi o epizodama za kioske nego kolekcionarskim izdanjima) jer su ipak drugaciji ambijenti, atmosfera i rakursi u svakoj od njih.



Hvala na objašnjenju!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 24/07/2006 : 18:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Evo da vratim topic na vrh da se izdavaci slucajno nebi opustili i pomislili da smo zaboravili na MV-a!!!

Oce li to više? Sedmi se bliži kraju!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000