forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex Extra I Mali Rendzer
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 15/07/2006 : 19:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

pitanje se postavlja
ko je sve nervozan
naime , izdrk...je jedna krasna rijec



Krasna ili ne, poslijedica je konstantnog podbadanja i iznosenja zakljucaka koji nemaju veze sa cinjenicama.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/07/2006 : 19:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
vruce je

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/07/2006 : 20:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jang

vruce je

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!

bilo je i toplijih dana

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/07/2006 : 20:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
kao prvo, jako mi je žao texa i nadam se da ce se stvari riješiti
kao drugo, nije mi jasno otkud sada nesuglasice oko prava, pa valjda su uvjeti bili definirani na pocetku i to za barem godinu, možda su ugovorena prava za 6 mjeseci, pa kod produženja nije uspio dogovor, ili je van gogh tražio manju cijenu ili SAF vecu, pitanje je sad
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/07/2006 : 20:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
kao prvo, jako mi je žao texa i nadam se da ce se stvari riješiti
kao drugo, nije mi jasno otkud sada nesuglasice oko prava, pa valjda su uvjeti bili definirani na pocetku i to za barem godinu, možda su ugovorena prava za 6 mjeseci, pa kod produženja nije uspio dogovor, ili je van gogh tražio manju cijenu ili SAF vecu, pitanje je sad
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3817 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 15/07/2006 : 21:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
bye, bye tex

All this time you had an extra pair of gloves and you didn`t say anything?! ..... Ffff...We`re in the Rocky Mountains!!
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 15/07/2006 : 23:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
pa valjda se nije bolje moglo ni ocekivati...jebiga

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/07/2006 : 05:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by ---dp---

Kakva je bila prodaja extra Texa, a kakva je prodaja "Ludensovog" Texa? Verovali ili ne, sa SAF-om je moguce napraviti dogovore oko cene prava

A kako ti to znas


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ako pretpostavimo da Bernard neke stvari zna iz prve ruke, onda se moze reci da ja te iste stvari znam iz druge ruke. "...ako su lagali mene, onda i ja lazem vas...", kako vec rece jedan moj zemljak u jednoj pesmi, ali mislim da me nisu lagali...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/07/2006 : 10:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma da, naravno, iz druge ruke...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/07/2006 : 11:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Jel ono ---dp--- bijese sefina Abatona ili je to jos uvijek urban legend :-))) ?
Hajde dp reci nesto da konacno imamo zavrsetak :-)))))!!

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 16/07/2006 : 14:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
Steta za Texa,valjda ce se stvari resiti,Bernarde kreni u akciju...Nadam se da ce redovna serija biti na mesecnom nivou izlazenja

drale
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 16/07/2006 : 14:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Šteta što je prestao s izlaženjem. To je bio moj prvi susret sa starijim epizodama...stvarno šteta.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 16/07/2006 : 17:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Uz MM i NN Gigante, Extra Tex mi je bio favorit novih izdanja. Žalosno.
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 17/07/2006 : 07:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Ako su brojevi Texa 110,111 i 112 bili neobjavljeni u SFRJ onda je to prava šteta.Ja sam ga kupovao iskljucivo radi podrške izdavacu,a sad ispada "žali Bože potrošene love".
Necu ništa gatat jer ne znam ali ako su ove tri epizode stvarno nisu izašle kod nas onda se ne bi cudio da je u pitanju bila metoda "poskupljenja prava izdavanja" s obzirom na ocekivano vecu tiražu.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 17/07/2006 : 08:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Nekako se nadam de ce doci nekog deala, taj Extra Tex je postao potreba. Bas sam se radovao tim epizodama. Steta.

Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/07/2006 : 08:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
...možda berni sad "ude u igru"....izgleda da on nema problema sa svojim izdanjima...

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 08:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

...možda berni sad "ude u igru"....izgleda da on nema problema sa svojim izdanjima...

"...I only dream in black and white..."

Sumnjam da ce Berni preuzeti Extra Texa. Da je imao namjeru da ga objavi, uradio bi to prije Van Gogha.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/07/2006 : 10:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by nenno

...možda berni sad "ude u igru"....izgleda da on nema problema sa svojim izdanjima...

"...I only dream in black and white..."

Sumnjam da ce Berni preuzeti Extra Texa. Da je imao namjeru da ga objavi, uradio bi to prije Van Gogha.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!

da, vjerojatno je tako....al' nije mi jasno da berni ide sa Lazarusom, a nije išao sa extra texom koji bi mu sigurno bio prodavaniji....razlog je ocito u necem drugom....tko zna




"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 10:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
vjerovatno su prava kod LL jeftinija

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 17/07/2006 : 10:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Nekako sam ljut na Van Gogha zbog tog Tex Extra. Mislim da je neozbiljno od njih otkupiti prava na samo 6 brojeva i onda stati. Pouka iz svega ovog je da Bernardu vise nemamo pravo prigovarati za ishta jer covjek redovno izdaje dovoljan broj izdanja (na stranu Ledd), a mnogima i ubrzava ritam (Zagor, Dog, sada i Tex, da ne govorim o specijalcima, maxijima itd...).

Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/07/2006 : 12:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Nekako sam ljut na Van Gogha zbog tog Tex Extra. Mislim da je neozbiljno od njih otkupiti prava na samo 6 brojeva i onda stati. Pouka iz svega ovog je da Bernardu vise nemamo pravo prigovarati za ishta jer covjek redovno izdaje dovoljan broj izdanja (na stranu Ledd), a mnogima i ubrzava ritam (Zagor, Dog, sada i Tex, da ne govorim o specijalcima, maxijima itd...).





da, s ovim se apsolutno slažem....kad se vidi koliko problema oko pojedinih junaka imaju system pa sad i van gogh a nekad ranije abaton, vanini, vidi se koliko berni ozbiljno radi....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/07/2006 : 12:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
SAF je ponudio ugovor na samo 6 brojeva s mogucnošcu produžetka. Buduci da je urednik Van Gogha veliki ljubitelj Texa i uopce stripova pristao je na taj uvjet samo da se Tex pokrene. Buduci da je novi u tom poslu tek kasnije je vidio da je ta cijena pretjerana buduci da su i prava za novi strip Julia puno jeftinija. Posao s Texom je pokrenut s ljubavlju i sigurno bi bio nastavljen samo da je cijena prava jeftinija tako da bi se gubici smanjili. Van Gogh je firma koja se bavi drugim poslom koji donosi zaradu, a stripovima se bave samo i jedino iz ljubavi ma koliko to bilo nevjerojatno. Tex i MR su pokrenuti iz jednog oblika nostalgije, a Julia zato što ste Vi to tražili. Urednik Van Gogha mi je jutros spomenuo da buduci da Tex-a više nema razmišlja o još jednom stripu, pa ako vi imate kakav prijedlog možete ga reci (samo da ga ne drži SAF).
PS. Urednik Van Gogha je takoder izrazio želju da kad vec on ne može da Ludens nastavi sa extra Texom, ali budite sigurni po uvjetima koji su ponudeni Van Goghu to sigurno nece biti ostvarivo, jedino da se cijena smanji.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 12:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by hello

SAF je ponudio ugovor na samo 6 brojeva s mogucnošcu produžetka. Buduci da je urednik Van Gogha veliki ljubitelj Texa i uopce stripova pristao je na taj uvjet samo da se Tex pokrene. Buduci da je novi u tom poslu tek kasnije je vidio da je ta cijena pretjerana buduci da su i prava za novi strip Julia puno jeftinija. Posao s Texom je pokrenut s ljubavlju i sigurno bi bio nastavljen samo da je cijena prava jeftinija tako da bi se gubici smanjili. Van Gogh je firma koja se bavi drugim poslom koji donosi zaradu, a stripovima se bave samo i jedino iz ljubavi ma koliko to bilo nevjerojatno. Tex i MR su pokrenuti iz jednog oblika nostalgije, a Julia zato što ste Vi to tražili. Urednik Van Gogha mi je jutros spomenuo da buduci da Tex-a više nema razmišlja o još jednom stripu, pa ako vi imate kakav prijedlog možete ga reci (samo da ga ne drži SAF).
PS. Urednik Van Gogha je takoder izrazio želju da kad vec on ne može da Ludens nastavi sa extra Texom, ali budite sigurni po uvjetima koji su ponudeni Van Goghu to sigurno nece biti ostvarivo, jedino da se cijena smanji.


Zašto Texa nije izdavao svaka dva mjeseca ako je pravio gubitke? Zašto nije bilo distribucije u BIH? To su sve propusti Van Gogh-a.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 17/07/2006 : 12:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
A sad mozemo do sutra napadati ljude, ali mislim da nema smisla. Mene malo buni ova stvar sa 6 brojeva + nastavak suradnje. Pa zar se nije odmah znala cijena nastavka suradnje? Zasto nisu napravili neki kompromis sa trobrojima i slicno..? Malo me smeta taj prekid izlazenja jer (ponavljam) totalka sam se radovao tim Extra Texovima.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/07/2006 : 12:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by alen

A sad mozemo do sutra napadati ljude, ali mislim da nema smisla. Mene malo buni ova stvar sa 6 brojeva + nastavak suradnje. Pa zar se nije odmah znala cijena nastavka suradnje? Zasto nisu napravili neki kompromis sa trobrojima i slicno..? Malo me smeta taj prekid izlazenja jer (ponavljam) totalka sam se radovao tim Extra Texovima.





To bi bilo dobro resenje,ako moze MV zasto ne i Tex.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000