forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex Extra I Mali Rendzer
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/07/2006 : 13:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by hello

SAF je ponudio ugovor na samo 6 brojeva s mogucnošcu produžetka. Buduci da je urednik Van Gogha veliki ljubitelj Texa i uopce stripova pristao je na taj uvjet samo da se Tex pokrene. Buduci da je novi u tom poslu tek kasnije je vidio da je ta cijena pretjerana buduci da su i prava za novi strip Julia puno jeftinija. Posao s Texom je pokrenut s ljubavlju i sigurno bi bio nastavljen samo da je cijena prava jeftinija tako da bi se gubici smanjili. Van Gogh je firma koja se bavi drugim poslom koji donosi zaradu, a stripovima se bave samo i jedino iz ljubavi ma koliko to bilo nevjerojatno. Tex i MR su pokrenuti iz jednog oblika nostalgije, a Julia zato što ste Vi to tražili. Urednik Van Gogha mi je jutros spomenuo da buduci da Tex-a više nema razmišlja o još jednom stripu, pa ako vi imate kakav prijedlog možete ga reci (samo da ga ne drži SAF).
PS. Urednik Van Gogha je takoder izrazio želju da kad vec on ne može da Ludens nastavi sa extra Texom, ali budite sigurni po uvjetima koji su ponudeni Van Goghu to sigurno nece biti ostvarivo, jedino da se cijena smanji.


Zašto Texa nije izdavao svaka dva mjeseca ako je pravio gubitke? Zašto nije bilo distribucije u BIH? To su sve propusti Van Gogh-a.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!


Distributeri za BiH koliko znam nisu bili zainteresirani zbog male kolicine prodaje u BiH. S druge strane Delo ne želi distribuirati Malog rendžera zbog western tematike, zanimljivo...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mogli bi Brendona ili Napoleona, ili onog novog Damiena, bilo bi cool citati ga u isto vrijeme kad izlazi i u Italiji

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Urednik Van Gogha mi je jutros spomenuo da buduci da Tex-a više nema razmišlja o još jednom stripu, pa ako vi imate kakav prijedlog možete ga reci (samo da ga ne drži SAF).



Koji je tu izbor pa da dajemo predloge?

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by hello

SAF je ponudio ugovor na samo 6 brojeva s mogucnošcu produžetka. Buduci da je urednik Van Gogha veliki ljubitelj Texa i uopce stripova pristao je na taj uvjet samo da se Tex pokrene. Buduci da je novi u tom poslu tek kasnije je vidio da je ta cijena pretjerana buduci da su i prava za novi strip Julia puno jeftinija. Posao s Texom je pokrenut s ljubavlju i sigurno bi bio nastavljen samo da je cijena prava jeftinija tako da bi se gubici smanjili. Van Gogh je firma koja se bavi drugim poslom koji donosi zaradu, a stripovima se bave samo i jedino iz ljubavi ma koliko to bilo nevjerojatno. Tex i MR su pokrenuti iz jednog oblika nostalgije, a Julia zato što ste Vi to tražili. Urednik Van Gogha mi je jutros spomenuo da buduci da Tex-a više nema razmišlja o još jednom stripu, pa ako vi imate kakav prijedlog možete ga reci (samo da ga ne drži SAF).
PS. Urednik Van Gogha je takoder izrazio želju da kad vec on ne može da Ludens nastavi sa extra Texom, ali budite sigurni po uvjetima koji su ponudeni Van Goghu to sigurno nece biti ostvarivo, jedino da se cijena smanji.


Zašto Texa nije izdavao svaka dva mjeseca ako je pravio gubitke? Zašto nije bilo distribucije u BIH? To su sve propusti Van Gogh-a.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!


Distributeri za BiH koliko znam nisu bili zainteresirani zbog male kolicine prodaje u BiH. S druge strane Delo ne želi distribuirati Malog rendžera zbog western tematike, zanimljivo...

Stvarno šteta. I ja sam se radovao Extra Texu a sada kraj price bez happy enda.

Zar zaista ne postoji mogucnost dogovora sa SAF-om?? Rustemagic i šef Van Gogha su poslovni ljudi, valjda se mogu dogovoriti.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!

Edited by - SejoSexon on 17/07/2006 13:18:21
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25120 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2006 : 13:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by hello

Urednik Van Gogha mi je jutros spomenuo da buduci da Tex-a više nema razmišlja o još jednom stripu, pa ako vi imate kakav prijedlog možete ga reci (samo da ga ne drži SAF).



Koji je tu izbor pa da dajemo predloge?

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.



Kapetan Miki!!!!

Samo su ljudska glupost i svemir beskonacni. Ali za ovo drugo nisam siguran.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26456 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/07/2006 : 13:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
želim extra texa!i to preskocene epizode iz zs i lms-a!ako vam je skup za kioske,objavite ga kao knjige hc u 500 komada!?ako se mogu prodati giganti texa,onda mogu i te starije preskocene epizode.?
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
A sto se tice novoga stripa... I ja sam za Kapetana Mikija!
Bas zbog toga sto ste imali gubitke sa Texom! izdanje Mikija od Edizioni If po tri price u broju kao sto je Mark i Blek sigurno bi pokrivalo svoje troskove i donjelo i neku zaradu!

...a sto se tice Damiena i Brandona, je, bilo bi cool ali neznam koliko iam smisla kada to izdanje vjerojatno nece niti troskove pokrivat.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7293 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 13:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
I ja san za rendžera Nevade.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2006 : 13:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Miki, ma daj... Znam da je retro sad u trendu, ali mogli bi malo pružiti šanse i novim junacima.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 17/07/2006 : 14:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Novo:Demian,staro:Price sa Divljeg zapada. A za one koji hoce sa Safom:Mr No extra.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 17/07/2006 : 14:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Novo:Demian,staro:Price sa Divljeg zapada. A za one koji hoce sa Safom:Mr No extra.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25120 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2006 : 14:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Miki, ma daj... Znam da je retro sad u trendu, ali mogli bi malo pružiti šanse i novim junacima.

Wealth beyond measure, outlander...



Ma zezam se, samo mislim da bi on isao barem kao MR ako ne i bolje..

Samo su ljudska glupost i svemir beskonacni. Ali za ovo drugo nisam siguran.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 17/07/2006 : 14:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
Nick Raider?
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 17/07/2006 : 14:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
da... pa moraju ljudi i nesto zaradit!
i Nick Raider mi se svidja... samo je pitanje kakvu bi prodju imo, posto ga je i SD ugasila nakon svega tri broja...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7293 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2006 : 14:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Miki bi bija dobar, i najbolje bi se prodava, ali kako volin i nove junake, sigurno ili Brendon ili Demian, ali iznad svega bi bija sritan kad bi se nastavija Nick Raider.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 17/07/2006 : 14:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Da Nick,onako po dvije epizode kao Ifedizioni,ne bi bilo loše!
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 17/07/2006 : 18:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Eh da bar:)

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/07/2006 : 20:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ne znam ko drzi prava za Geu, ali to je jako dobar strip, ali on izlazi svakih 6 meseci u Italiji (jer ga radi samo jedna osoba - Luka Enoh) i izaslo je svega 12 epizoda. Tematika je vrlo savremena i nema veze sa divljim zapadom koji je, ocigledno, odavno prevazidjen kad je nova i malda publika u pitanju.

Interesantno bi bilo probati i sa Bred Beronom, iako ne znam kakve su ocene kvaliteta u Italiji.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/07/2006 : 20:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nadam se da ce extra tex ipak jahati dalje, možda ludens preuzme ili se van gogh uspije dogovoriti
krenite s juliom, a za novi strip ima vremena, ali obavezno neki novi, brendon možda, ili gea, nikako miki
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/07/2006 : 23:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Tex extra od broja 100 - 106. I kraj...
Nije imalo ni pocetak...
Moram priznati da mi nije žao.

Prijedlog za novi strip : Mr.No extra.
Najbolje je poceti od broja 1 po originalnoj numeraciji.
Završiti tamo gdje je završio LMS ili izdati sve brojeve.

Things you own, end up owning you.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/07/2006 : 23:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by hello

SAF je ponudio ugovor na samo 6 brojeva s mogucnošcu produžetka. Buduci da je urednik Van Gogha veliki ljubitelj Texa i uopce stripova pristao je na taj uvjet samo da se Tex pokrene. Buduci da je novi u tom poslu tek kasnije je vidio da je ta cijena pretjerana buduci da su i prava za novi strip Julia puno jeftinija. Posao s Texom je pokrenut s ljubavlju i sigurno bi bio nastavljen samo da je cijena prava jeftinija tako da bi se gubici smanjili. Van Gogh je firma koja se bavi drugim poslom koji donosi zaradu, a stripovima se bave samo i jedino iz ljubavi ma koliko to bilo nevjerojatno. Tex i MR su pokrenuti iz jednog oblika nostalgije, a Julia zato što ste Vi to tražili. Urednik Van Gogha mi je jutros spomenuo da buduci da Tex-a više nema razmišlja o još jednom stripu, pa ako vi imate kakav prijedlog možete ga reci (samo da ga ne drži SAF).
PS. Urednik Van Gogha je takoder izrazio želju da kad vec on ne može da Ludens nastavi sa extra Texom, ali budite sigurni po uvjetima koji su ponudeni Van Goghu to sigurno nece biti ostvarivo, jedino da se cijena smanji.


Zašto Texa nije izdavao svaka dva mjeseca ako je pravio gubitke? Zašto nije bilo distribucije u BIH? To su sve propusti Van Gogh-a.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!


Distributeri za BiH koliko znam nisu bili zainteresirani zbog male kolicine prodaje u BiH. S druge strane Delo ne želi distribuirati Malog rendžera zbog western tematike, zanimljivo...

Stvarno šteta. I ja sam se radovao Extra Texu a sada kraj price bez happy enda.

Zar zaista ne postoji mogucnost dogovora sa SAF-om?? Rustemagic i šef Van Gogha su poslovni ljudi, valjda se mogu dogovoriti.

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!


SAF ne želi ni cuti za manju cijenu prava i tu je nažalost kraj price, barem za Van Gogh.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 17/07/2006 : 23:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ma ajde
koliko ga ja volio
da se to bolje prodavalo dogovorili bi se oni
šteta
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7787 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/07/2006 : 23:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
što se tice tog novog stripa: ako je kapetan miki nešto kao i onaj mali rendžer ili blek onda bi bilo bolje izdati neki novi strip

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 17/07/2006 : 23:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ja bih predložio jedan novi-stari strip: marti misterija extra.



"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/07/2006 : 00:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Nik Rajder je (ekstra) Teks u patikicama tako da Teksa nije tesko zamjeniti :-) !


GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000