forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/07/2006 : 06:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by verter

" Ovo izgleda puno bolje! Još da se i sadržaj stripa promjeni... "

e samire jesi cjepidlaka

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"

Ko ce biti cjepidlaka ako necu ja?

u deželi lele ne postoji pravda, samo krivda mori što se ne ispravlja, parazitstvo ama od kog boli glava.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 21/07/2006 : 08:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Sve je to sjajno, samo još da se pocne i sa distribucijom van HR!!!!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 21/07/2006 : 10:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Ko ce biti cjepidlaka ako necu ja? "

jesi i zeni takav?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/07/2006 : 10:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"Ko ce biti cjepidlaka ako necu ja? "

jesi i zeni takav?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"

Još pitaš?

u deželi lele ne postoji pravda, samo krivda mori što se ne ispravlja, parazitstvo ama od kog boli glava.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 21/07/2006 : 11:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Još pitaš? "

ma Hercegovina majka

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/07/2006 : 18:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

još samo da promijenite onaj logo "mali rendžer" na naslovnici. em ružan font, em prevelik, em ružnog dizajna i boje.


Slažem se s tobom u potpunosti.
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 21/07/2006 : 19:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Mislim da su izdavaci malo "krivo"usmjereni sto se tice loga i ostalog.Npr,originalne talijanske imaju zvijezdu u kojoj je upisano ime lika,kod nas je zvijezda ocito nesto sto se nesmije pojavljivati u prvom planu bez obzira o cemu se radilo.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/07/2006 : 21:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Mislim da su izdavaci malo "krivo"usmjereni sto se tice loga i ostalog.Npr,originalne talijanske imaju zvijezdu u kojoj je upisano ime lika,kod nas je zvijezda ocito nesto sto se nesmije pojavljivati u prvom planu bez obzira o cemu se radilo.




SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA IZMETI IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 21/07/2006 : 21:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Loša vijest, tiskara nije uspjela napraviti posao. Mali rendžer izgleda tek iduci tjedan na kioscima.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/07/2006 : 21:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Po mojem skromnom misljenju izdavaci su katastrofalno pogrijesili sa ovim alternativnim naslovnicama jer broj epizoda je prevelik a izbor slicica u alternativi premalen sto ce znaciti da ce opet biti muljanja sa time.Na kraju krajeva uvijek postoji ona ludja stvar da se serijal moze i ugasiti.Zar ne?


ja bih reka da je ovako bolje jer one originalne naslovnice nisu baš atraktivne. koliko sam vidio bolje naslovnice(originalne) pocinju tek oko broja 120-130, a od broja 186 pa dalje su jako dobre!

od ovih 6 naslovnica koje smo dosad vidjeli ova od broja 6 mi je vjerojatno najbolja, a zatim slijedi ona od broja 2,pa tek onda jedinica;ove ostale su slabe...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/07/2006 : 23:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by fumettisti

Po mojem skromnom misljenju izdavaci su katastrofalno pogrijesili sa ovim alternativnim naslovnicama jer broj epizoda je prevelik a izbor slicica u alternativi premalen sto ce znaciti da ce opet biti muljanja sa time.Na kraju krajeva uvijek postoji ona ludja stvar da se serijal moze i ugasiti.Zar ne?


ja bih reka da je ovako bolje jer one originalne naslovnice nisu baš atraktivne. koliko sam vidio bolje naslovnice(originalne) pocinju tek oko broja 120-130, a od broja 186 pa dalje su jako dobre!

od ovih 6 naslovnica koje smo dosad vidjeli ova od broja 6 mi je vjerojatno najbolja, a zatim slijedi ona od broja 2,pa tek onda jedinica;ove ostale su slabe...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




ma daj?????!!!...one prve izvorne akvarel-ili-sto-vec naslovnice su najljepse naslovnice svih talijanskih junaka!...jedino sto ih je dnevnik unistio Boze-me-sacuvaj precrtavanjem....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 22/07/2006 : 01:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Gospodin MPavin zasigurno nije dobro formulirao izraz jer talijanske naslovnice su SVE originalne a ne tamo nakon nekog broja.Stvar je u tome da su Donatelli i Corteggiani(sad sam u gabuli jer mislim da sam pomijesao prezimena)napravili fantastican posao sa svojim naslovnicama iako one u najvecem broju slucaja gotovo nemaju veze sa samim sadrzajem stripa kao sto je to npr.slucaj sa onima koje je poceo crtati Francesco Gamba u zadnjem dijelu serije.U svakom slucaju bilo bi bolje da su nasi izdavaci uzeli taj kompletni opus serijala jer ovako je doista doista previse izgubljeno.Najveca glupost je bila ova naslovnica za cetvrti broj na kojoj je tako lose montiran sadrzaj nekoliko slicica iz same epizode.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/07/2006 : 02:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ja samo ne kuzim zasto je dnevnik ono radio...dodatni posao a upropastili sve...nije rijec o cenzuri jer su sve precrtavali ali kao djeca u vrticu....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/07/2006 : 07:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
to ti je ka da se zapitaš zakaj mi kaskamo za evropom 20 -30 godina
ka ono u nicemu
kad vide u svacemu
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/07/2006 : 13:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Gospodin MPavin zasigurno nije dobro formulirao izraz jer talijanske naslovnice su SVE originalne a ne tamo nakon nekog broja.Stvar je u tome da su Donatelli i Corteggiani(sad sam u gabuli jer mislim da sam pomijesao prezimena)napravili fantastican posao sa svojim naslovnicama iako one u najvecem broju slucaja gotovo nemaju veze sa samim sadrzajem stripa kao sto je to npr.slucaj sa onima koje je poceo crtati Francesco Gamba u zadnjem dijelu serije.U svakom slucaju bilo bi bolje da su nasi izdavaci uzeli taj kompletni opus serijala jer ovako je doista doista previse izgubljeno.Najveca glupost je bila ova naslovnica za cetvrti broj na kojoj je tako lose montiran sadrzaj nekoliko slicica iz same epizode.


znan ja što san reka. reka san da su originalne naslovnice slabe na pocetku i da tek oko broja 120 pocinju biti bolje. i normalno da su SVE originalne nalovnice. ti si misli da san ja reka da su od broja 120 neke druge naslovnice a ne originalne.

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/07/2006 : 13:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by fumettisti

Po mojem skromnom misljenju izdavaci su katastrofalno pogrijesili sa ovim alternativnim naslovnicama jer broj epizoda je prevelik a izbor slicica u alternativi premalen sto ce znaciti da ce opet biti muljanja sa time.Na kraju krajeva uvijek postoji ona ludja stvar da se serijal moze i ugasiti.Zar ne?


ja bih reka da je ovako bolje jer one originalne naslovnice nisu baš atraktivne. koliko sam vidio bolje naslovnice(originalne) pocinju tek oko broja 120-130, a od broja 186 pa dalje su jako dobre!

od ovih 6 naslovnica koje smo dosad vidjeli ova od broja 6 mi je vjerojatno najbolja, a zatim slijedi ona od broja 2,pa tek onda jedinica;ove ostale su slabe...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




ma daj?????!!!...one prve izvorne akvarel-ili-sto-vec naslovnice su najljepse naslovnice svih talijanskih junaka!...jedino sto ih je dnevnik unistio Boze-me-sacuvaj precrtavanjem....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


možda su bile dobre prije 40 godina, ali to sad ne bi prošlo. previše su mutne itd,itd...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/07/2006 : 19:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
mutne????????...mislim da se ta tehnika slikanja tako ne zove:)))


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/07/2006 : 19:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

to ti je ka da se zapitaš zakaj mi kaskamo za evropom 20 -30 godina
ka ono u nicemu
kad vide u svacemu



nije:) mi kasnimo jer smo lini i ludi. ovi su stvorili sebi dodatni nepotrebni posal, i sve za qrac:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/07/2006 : 19:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

mutne????????...mislim da se ta tehnika slikanja tako ne zove:)))


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/07/2006 : 19:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Toninho

to ti je ka da se zapitaš zakaj mi kaskamo za evropom 20 -30 godina
ka ono u nicemu
kad vide u svacemu



nije:) mi kasnimo jer smo lini i ludi. ovi su stvorili sebi dodatni nepotrebni posal, i sve za qrac:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Ah, knjizevnog li jezika, ah divnog (krasnog?) li pravopisa

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/07/2006 : 19:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ti se ne smij, zagoromrsce jedan
da Bog da ti marti presao na islam

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/07/2006 : 19:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Toninho

to ti je ka da se zapitaš zakaj mi kaskamo za evropom 20 -30 godina
ka ono u nicemu
kad vide u svacemu



nije:) mi kasnimo jer smo lini i ludi. ovi su stvorili sebi dodatni nepotrebni posal, i sve za qrac:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Ah, knjizevnog li jezika, ah divnog (krasnog?) li pravopisa

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



pa jest pravopisno potpuno ispravno narjecje. i jest jedno od tri sastavnice hrv. jezika. samo sto nije standardni, sluzbeni i uporabni...osim one macanovstine na kraju

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/07/2006 : 19:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Moderno ti je sad i qua.

Svih mu darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/07/2006 : 19:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Dabogda lektorisao AYAAAAAAAAAKHa! I Mirka i Slavka!

Btw, pre ce Endzi, ona se mota sa Turcima:))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/07/2006 : 19:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Moderno ti je sad i qua.

Svih mu darkwoodskih bubnjeva!



nije, to je davno jos od robija k.
bolje mi je mcnovski

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000