forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izašao je Maxi DD!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 15:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13
Jedna cjelovita i jos neobjavljena prica.... Kako jedna cjelovita ??? Pa tri price su ffs



Hahaha, tek sam sad skužio. Kakva aljkavost.

Treca prica, 'Ukradeni život' djeluje obecavajuce.
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 01/08/2006 : 15:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Šta je ovo, niko se ne javlja? Onda ništa odgadamo za 10000-ti post.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 01/08/2006 : 15:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Pa to je katastrofa!Piše jedna,a tri su,nekoliko grešaka sam pronašao i u sataniku i kriminalu,da ne govorim da naslovnicama uopce nisu stavili naslove epizoda.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/08/2006 : 15:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ok, prvo sam procitao "Ukradene živote" od Accatina upravo stoga jer je sadržaj price izgledao najprimamljivije... sve se cini kao da prica ima nekog potencijala, ali taj rasplet (?) fali mi razjašnjenje...

Onda sam krenuo sa "Duhom s radija" koji predstavlja samo uobicajeni (vrlo slabašni) obrazac po kojemu Rujuu radi; solidno gradi pricu, ali pretjeruje u raspletima, obrce, izvrce, prevrce, kenjka ... covjek bi bio savršen scenarist za sapunice!

Za citati trecu, De Nardovu pricu više nisam imao volje...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Matara
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 01/08/2006

Posted - 01/08/2006 : 15:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Matara an ICQ Message  Send Matara a Private Message
hah šta je toliko loše? :(
a ja baš sad kupio :?
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 01/08/2006 : 15:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Rekao sam decki odmah, dylan dog maxi nisu nista posebno. 3 price u jednom maxiju na 292 stranice, stvano nista posebno :((
Pretjerana je jedino nasa kolekcionaraska ljubav da to pod svaku cijenu moramo imati, opcenito mene nervira kada vidim na recimo Maxi Texu - Jedna cjelovita I JOS NEOBJAVLJENA PRICA, wow NEOBJAVLJENA PRICA WOWOWOW, zasto ne pise na svakom Dylanu regular i Texu regular i ostalim stripovima JOS NEOBJAVLJENA PRICA. Kao da nas se mami da kupimo strip... mislim nije da zamjeram, ali nekako mi naivno sve to izgleda.

Go to Top of Page

Matara
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 01/08/2006

Posted - 01/08/2006 : 16:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Matara an ICQ Message  Send Matara a Private Message
ma mene ta "neobjavljena prica" nije potakla na kupnju,nego stvarno ta kolekcionarska ljubav da imam jedan dd trobroj :D

Edited by - Matara on 01/08/2006 16:21:53
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 16:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Pa fora je kad je stvarno samo jedna prica na tristotinjak stranica; ne moraš cekati na nastavke i procitaš pricu u komadu. To funkcionira u ostalim stripovima, ali pitanje je kako bi Dylanu koji se nikad nije odlikovao dugackim pricama (pamtim samo Damu u crnom i one epizode o vjesticama sto je izdao Vaninni).
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/08/2006 : 17:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I meni je to "...jos neobravljena..." privuklo paznju u negativnom smislu...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/08/2006 : 17:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Sve je to tako subjektivno, to moram sam iskusiti pa procijeniti jel dobro ili ne. Ne moram doživljavati neciju drugu percepciju. Stoga, kupit cu, procitat i dati svoj mišljenje...

Ne da mi sad tražiti, koji je to MAxi po talijanima?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Ossa
Starting Member

Croatia
46 Posts

Member since 14/05/2005

Posted - 01/08/2006 : 18:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ossa a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Rekao sam decki odmah, dylan dog maxi nisu nista posebno. 3 price u jednom maxiju na 292 stranice, stvano nista posebno :((
Pretjerana je jedino nasa kolekcionaraska ljubav da to pod svaku cijenu moramo imati, opcenito mene nervira kada vidim na recimo Maxi Texu - Jedna cjelovita I JOS NEOBJAVLJENA PRICA, wow NEOBJAVLJENA PRICA WOWOWOW, zasto ne pise na svakom Dylanu regular i Texu regular i ostalim stripovima JOS NEOBJAVLJENA PRICA. Kao da nas se mami da kupimo strip... mislim nije da zamjeram, ali nekako mi naivno sve to izgleda.





apsolutno dobro zboris i mislim da tu igra veliku ulogu kako kazes "pretjerana kolekcionarska ljubav" koja je izrazena kod svih nas koji posjecujemo ovaj forum i brijemo na stripove. prica mozda i nije neka, ali bitno je da ga kupis jer u suprotnom nemam mira i opet ga mora kupiti:)
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/08/2006 : 18:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Iako nisam neki posebno velik fan DD-a,ipak mi je drago što je MAxi izašao.Lijepa naslovnica.3 price u jednom stripu ne mora biti ništa loše-ipak je to skoro 300 stranica za citanje.

Ono što me rastužuje su pohvale M&G od strane legendarnih forumaša ;-)).Kud baš oni pored majstora kao što su Roi,Cassertano,Brindisi itd.

@Rocco:dolazim ;-)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 18:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
treci maxi

inace, upravo procitao nepoznanicu accatina i kažem - vrlo dobro!
napokon zanimljiva prica dostojna istraživaca natprirodnog, a ne ona rujuova forsiranja opsjednutih usisavaca, divovskih lignji i izoliranih zajednica pripotomljenih psihopata.
premda ima neke boljke (nepovezanost pojedinih radnji), prica drži pozornost od pocetka do kraja
za kikyja
pa razjašnjenje je sasvim ok (a da se ne trošiš na marxa, i sam bi to dokucio) - Ðavao preuzima identitet dylana doga, ali ovaj uspije na kraju prevariti samog oca laži i povratiti -ukradeni život-
inace, davao je prikazan kao starfaker, puši, pije, jede i jebe. te je i šaljiv, uvidi da su englezi šmokljani.
svakako, jedna od boljih prica zadnjih godina i dajem accatinu: ++


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 19:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Da, ali taj Ðavao je vrlo naivan (za moje poimanje Ðavla).
Primjerice, poznat mu je specifican nacin Dylanova sjedenja na stolcu (koji imitira da bi mogao 'igrati' Dylanovu ulogu), ali mu nije poznato da je Dylan vegetarijanac i antialkoholicar. Takodjer, prelako se dao zavarati na kraju epizode, nije Necastivi (ili neko drugo zlo natprirodno bice) toliki greenhorn da ne provjeri leš, ako vec ne može izdaleka osjetiti ciji je.
Prica koja je obecavala, ali kako rece kiky, ostala je nedorecena, i traljavo izvedena.

Ljudski zamorci je dosadno sranje. Najbolji je ipak Duh iz radija. Unatoc brojnim nelogicnostima i nategnutostima (ej, plasticna operacija!), ima najdilandogovskiju atmosferu, a i ideja masovnog ubojice koji prvo tješi žrtve pa ih nakon toga izmasakrira je sama po sebi zanimljiva.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 19:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Da, ali taj Ðavao je vrlo naivan (za moje poimanje Ðavla).
Primjerice, poznat mu je specifican nacin Dylanova sjedenja na stolcu (koji imitira da bi mogao 'igrati' Dylanovu ulogu), ali mu nije poznato da je Dylan vegetarijanac i antialkoholicar. Takodjer, prelako se dao zavarati na kraju epizode, nije Necastivi (ili neko drugo zlo natprirodno bice) toliki greenhorn da ne provjeri leš, ako vec ne može izdaleka osjetiti ciji je.
Prica koja je obecavala, ali kako rece kiky, ostala je nedorecena, i traljavo izvedena.




ali ne
tu je irelevantno da je dylan antialkoholicar i vegetarijanac, baš zbog toga jer je naglašeno davolovo uživanje u tjelesnim blagodatima. u tome je cijela caka - jer, što bi inace davao, kao neko više bice od covjeka, uzimao ljudski identitet. nisu to nelogicnosti, vec su takva pravila igre definirana pocetnim pretpostavkama, a te su klasicne - covjek ima svoje užitke koje nemaju ni andeli! u tom sustavu, prica funkcionira sasvim zadovoljavajuce. ni kraj nije falinga, jer - ni davao nije svemoguc! (osim toga, on uvijek gubi na kraju, volja pomjera brda i tuce davla, to je poznata stvar;)

ostajem pri tome da je jedna od najboljih prica zadnjih godina. uz otkucaje vremena, i ne znam što, možda cestu za nigdje i diva.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 19:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
eh da,
nikad toliko interijera dd sobe u epizodi
dakle, rekord i po ovome;)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 01/08/2006 : 19:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
ah sad sam išao kupit maxi dylana,pa sa na kraju uzeo i maxi texa,pa extra dylana,pa punishera...trebam na ljecenje,kad god odem u MC nemram kupit samo ono po kaj sam došao..

http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Dampyr

http://s2.bitefight.org/c.php?uid=18150
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 21:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by TORQUE

ah sad sam išao kupit maxi dylana,pa sa na kraju uzeo i maxi texa,pa extra dylana,pa punishera...trebam na ljecenje,kad god odem u MC nemram kupit samo ono po kaj sam došao..

http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Dampyr

http://s2.bitefight.org/c.php?uid=18150

ponesi pare samo za ono što si naumio

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 21:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Iako nisam neki posebno velik fan DD-a,ipak mi je drago što je MAxi izašao.Lijepa naslovnica.3 price u jednom stripu ne mora biti ništa loše-ipak je to skoro 300 stranica za citanje.

Ono što me rastužuje su pohvale M&G od strane legendarnih forumaša ;-)).Kud baš oni pored majstora kao što su Roi,Cassertano,Brindisi itd.

@Rocco:dolazim ;-)

Bond.James Bond.

meni je picatto zakon

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 01/08/2006 : 21:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by TORQUE

ah sad sam išao kupit maxi dylana,pa sa na kraju uzeo i maxi texa,pa extra dylana,pa punishera...trebam na ljecenje,kad god odem u MC nemram kupit samo ono po kaj sam došao..

http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Dampyr

http://s2.bitefight.org/c.php?uid=18150

ponesi pare samo za ono što si naumio

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas




hehe to je sve na karticu

http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Dampyr

http://s2.bitefight.org/c.php?uid=18150
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/08/2006 : 21:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Uzeo ga maloprije. Izgleda dobro. Bacam se na citanje nakon plaže.

Opet imam velike zamjerke na pakovanje i transport jer od 10-ak primjeraka koji sam vidio na kiosku možda 2 ili 3 nemaju oštecenje (sada 1 ili 2). Ostali su izudarani, izgrebani, savijeni a, naravno tu su i tradicionalni tragovi uveza na nekima.

Znam da to nije stvar na koju izdavac ne može utjecati ali stvarno ružno izgleda.


kod mene ista situacija, triput sam tražio prodavacicu da mi da drugi...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 22:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
meni teta sama probire, cak i da da procitam pa vidim hocu li ga kupiti:))
ali to su vec carolije iz orthanca.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/08/2006 : 10:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Samo sam ga prolistao na kiosku na moru. Nedopustivo na naslovnici ona greska sa jednom cjelovitom i neobjavljenom pricom, to je tako kad se nekriticki koristi copy & paste. Unutra sam procitao samo uvodnik i ... Mislim, jasno mi je da Ana Gaspar ima puno posla oko tih prijevoda, ali neki nivo kvalitete valjda treba postojati. Ne, ne govorim o Gruchovim salama, to sam odavno prebolio, ali ovdje... "Montanari skicira (!?) stranice u olovci i onda ih dodaje (!!!?!?!?!) Grassaniju na tusiranje". Mislim, zaista. Srecom, sve sam te Maxije vec procitao (tj. prva cetiri, ostale nemam volje) pa se necu morati uvjeravati koliko jos slicnih gluposti ima u prijevodu samog stripa, ali ovo stvarno postaje pretjerano, iz broja u broj.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 02/08/2006 : 12:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by rocco21

Uzeo ga maloprije. Izgleda dobro. Bacam se na citanje nakon plaže.

Opet imam velike zamjerke na pakovanje i transport jer od 10-ak primjeraka koji sam vidio na kiosku možda 2 ili 3 nemaju oštecenje (sada 1 ili 2). Ostali su izudarani, izgrebani, savijeni a, naravno tu su i tradicionalni tragovi uveza na nekima.

Znam da to nije stvar na koju izdavac ne može utjecati ali stvarno ružno izgleda.


kod mene ista situacija, triput sam tražio prodavacicu da mi da drugi...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"





MENI TA SITUACIJA TOTALNO IDE NA KU..C!
MORAM KO IDIOT OBILAZITI KIOSKE I TRAŽITI PRIMJERKE KOJE PROKLETI DISTRIBUTERI NISU UNIŠTILI PRITEZANJEM ONE TRAKE ILI BACANJEM PAKETA.
PA NISU TO DNEVNE NOVINE!
A IMAJU TOLIKU CIJENU DA KADA IH KUPIM ŽELIM PRIMJERAK U DOBROM STANJU.
TREBA ZAHTJEVATI DA DISTRIBUTER TO PROMJENI !
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 02/08/2006 : 12:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Samo sam ga prolistao na kiosku na moru. Nedopustivo na naslovnici ona greska sa jednom cjelovitom i neobjavljenom pricom, to je tako kad se nekriticki koristi copy & paste. Unutra sam procitao samo uvodnik i ... Mislim, jasno mi je da Ana Gaspar ima puno posla oko tih prijevoda, ali neki nivo kvalitete valjda treba postojati. Ne, ne govorim o Gruchovim salama, to sam odavno prebolio, ali ovdje... "Montanari skicira (!?) stranice u olovci i onda ih dodaje (!!!?!?!?!) Grassaniju na tusiranje". Mislim, zaista. Srecom, sve sam te Maxije vec procitao (tj. prva cetiri, ostale nemam volje) pa se necu morati uvjeravati koliko jos slicnih gluposti ima u prijevodu samog stripa, ali ovo stvarno postaje pretjerano, iz broja u broj.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

dosta kritike, haj nešto i pohvali

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000