forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magicni Vjetar u prodaji...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 20/08/2006 : 10:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Dobro, sve ok. Inace, sve eventualne primjedbe na moj racun uvijek mozes reci, samo je ljepse i korisnije to napraviti trijezan:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Drago mi je da je tako
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 20/08/2006 : 10:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Pih! Litru bambusa ne bih ni osjetio!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Lovranski bambus bi itekako osjetio. Taj sam po sebi udari u glavu
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/08/2006 : 10:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Pih! Litru bambusa ne bih ni osjetio!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Pa ne bih osetio ja, ali bi osetili drugi
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/08/2006 : 11:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Markos

Dobro, sve ok. Inace, sve eventualne primjedbe na moj racun uvijek mozes reci, samo je ljepse i korisnije to napraviti trijezan:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


pa,skupljao je covjek hrabrosti.



Funny !

The worst vice is advice.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/08/2006 : 11:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Dobro, sve ok. Inace, sve eventualne primjedbe na moj racun uvijek mozes reci, samo je ljepse i korisnije to napraviti trijezan:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Pa znaš kako se kaže: šta ti trezan misli, pijan.....

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/08/2006 : 12:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Od litre bambuse ni bebe ne mogu biti pijane. To je ipak samo 1/2 litre vina. Jedino ako i cola buba .
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 20/08/2006 : 13:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by Gaston

Pih! Litru bambusa ne bih ni osjetio!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Lovranski bambus bi itekako osjetio. Taj sam po sebi udari u glavu



Pokusat cu jednom da vidim efekat.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 20/08/2006 : 13:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Od litre bambuse ni bebe ne mogu biti pijane. To je ipak samo 1/2 litre vina. Jedino ako i cola buba .



detektivu, u lovranski bambus ide 80-ak posto vina, i to nekog njihovog domaceg
a i zeznuo sam se jer sam prije toga popio skoro cijelu neku jeftinu kolu, nisam želio odlijet van.

Nego, ukratko, kakve su ovo naslovnice MV-a, puno su bolje nego one koje je imalo Sytemovo izdanje...

Edited by - Koresh on 20/08/2006 13:13:19
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/08/2006 : 13:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by Dalen

Od litre bambuse ni bebe ne mogu biti pijane. To je ipak samo 1/2 litre vina. Jedino ako i cola buba .


detektivu, u lovranski bambus ide 80-ak posto vina, i to nekog njihovog domaceg a i zeznuo sam se jer sam prije toga popio skoro cijelu neku jeftinu kolu, nisam želio odlijet van.


Pa i da je 80% vina, to je 8 dcl. Ajde dobro, bebe bi se napile od toga, ali dudleri sigurno ne bi . Ali dobro poznavajuci domace uradke s ovih prostora (Kvarner - sjeverni Jadran) ništa me to ne cudi. Još si dobro i prošao .
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 20/08/2006 : 13:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Naslovnice za svaku knjigu su specijalno od Gorana Parlova napravljene za ovo izdanje, a unutra imaš i original naslovnice.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 25/08/2006 : 16:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
prošao sve 4 knjige. može slijedecih 4!

najbolja epizoda - windigo.

one shot, one kill
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 25/08/2006 : 18:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
sve su mi naslovnice super... jednostavne, ali efektne... parlov je stvarno majstor...

cijena mi je malo prevec, pa bum pricekal da to dojde u knjižnicu
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 25/08/2006 : 19:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Naslovnice za svaku knjigu su specijalno od Gorana Parlova napravljene za ovo izdanje, a unutra imaš i original naslovnice.


A te naslovnice koje su unutra, jesu li možda u boji?
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 25/08/2006 : 20:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Naravno.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 25/08/2006 : 23:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
kad ce vec jednom stici u Darkwood

drale
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/08/2006 : 10:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
kad bu zagor nagovorio cika da odradi posao :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/08/2006 : 10:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sutra bi morao biti u Darkwoodu. Bas me zanimaju komentari iz Beograda!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 27/08/2006 : 11:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Evo ja da prokomentarisem, naslovnice su do jaja i prvih 7 epizoda koje sam citao nisu lose, medjutim mene zanimaju neke druge stvari...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 28/08/2006 : 19:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
Kupio prvu knjigu prije par dana....danas procitao...Price su odlicne.Realnost poveza na mistikom i magijom indijanaca...nema naive, a o izdanju da ne govorimo.

Prjedlog za sljedeca izdanja:
-kako su u pitanju tri epizode tj.300 treba na prvoj stranici uvesti špažic...(zlatne ili crne boje),pa kada stanemo na nekoj stranici stavimo špag i problem rješen...(ako to možemo nazvati problem-više kao koristan dodatak)...
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 29/08/2006 : 12:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
probaj koristiti bookmark

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/08/2006 : 18:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by Gaston

Pih! Litru bambusa ne bih ni osjetio!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Lovranski bambus bi itekako osjetio. Taj sam po sebi udari u glavu


Ej, pa ja ladno šibam po dve litre bambusa, što bi ovde rekli : " Kilo vina - kilo kole "

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/08/2006 : 19:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by alanmaras

probaj koristiti bookmark


I meni se to cini logicnijim rješenjem.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/09/2006 : 13:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kad se uzme u ruke,izdanje je stvarno dojmljivo.

Vrhunska kvaliteta naslovnice,korice,uveza,papira a bome i dizajna.Hrbat je odlican,jedino mi se ne svida što su naslovi epizoda napisani dosta sitno pa se ne vide kad strip stoji na polici(znam,perverzija).

Što se samog dizajna tice,pravi potez je drukcija ilustracija u svakoj knjizi na predlistu,to me stvarno iznenadilo i oduševilo.

Ne svida mi se jedino ilustracija na zadnjoj korici.Buduci da ce upravo ta ilustracija biti na svim knjigama koje ce izaci,mislim da je ipak trebalo staviti neku atraktivniju i bližu samoj radnji u MV-u,npr.Ned,Hogan,Poe+npr. neki monstrum).

POsebna pohvala ide za tisak koji je stvarno milina.Tek sad do izražaja dolaze Ortiz i Parlov,nema više dimnjacarskog i mutnog tiska kakav je imao SC i što me kod njih najviše smetalo.

O prijevodu ne mogu ništa reci jer nisam još citao.

E da,našao tipfeler u impresumu 4.knjige - piše "BrOno Ramella"




Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/09/2006 : 13:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Tipfeler ide na moju dusu:( I ilustracija na zadnjoj korici.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 01/09/2006 : 13:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by alanmaras

probaj koristiti bookmark


I meni se to cini logicnijim rješenjem.


npr. bookmark koji je nacrtao Parlov , pa po jedan uz svaku knjigu

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000