forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD BR.22- PRICA O DYLANU DOGU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/08/2006 : 21:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
sad su si svi dobri i fini
pa dobro - nek bude
no, ja ne idem u to kolo
dveribad,
ostavi se mene, jer mi se ne svidaš.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 09/08/2006 : 22:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

!Pa hajde,cackaj mecku!-Kad sam bio klinac,u ondašnjoj državi je tvoj ljepi grad,NOVI SAD,slovio kao jedan od par najljepših gradova.Tako su pricali ljudi kod nas koji su ga u ono vrijeme posjecivali.Dobro,vidim da si se malo potrudio nešto konkretno srocit,ali nisam baš siguran,mada mislim da shvacam.-Vec nekoliko dana slažem nekoliko kompleta stripoteke,pa gledam,jedan od tih kompleta,stvarno velika hrpa papira.Padne mi na pamet,kad si me vec pozvao ,u taj ljepi grad,na pivo kažeš,da možda povezem sa sobom jedan komplet te stripoteke,i sve se mislim,Dragance,da ga povezem i ponesem za tebe.Samo,druže moj,bojim se da tu ipak necemo imat dovoljno papira da sa tebe potpuno obrišemo svu tu necistocu i sranje u koje si se uglibio.Kada bih tebe ,onako zajednicki,drugarski i složno,potpuno ocistili od tog sranja,možda bi to opet bio stari,blještavi i fini laloški grad.Ali,ako se udružimo,ja ,ti,Mirko,Slavko i mrcina,možda uspijemo.Šta kažeš,druže?


E, sada si ga i ti nasrao...vidi se da si ostao bez inspiracije. A i ja evo zurim...Zvezda mi gubi 1-0 pa sam malo nervozan i brzoplet.
A sto se tice stripoteka...ti ponesi stripoteke za mene a ja ovde u NS-u imam talet papira za tebe:-))



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Edited by - sdragan@ on 09/08/2006 22:15:04
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/08/2006 : 11:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Cuj.pa i nije tako strašno od Milana izgubit 1-0,sve je još moguce!-Kroz nekih 10-tak dana sam u NS-du,klopu i pivo ceš sigurno platit,samo pazi na papir,da bude što finiji,mekši!Mislim da ce jedna rolica biti dovoljna.-Evo ti moj broj mobitela-pa mi porukom pošalji nekakav broj da ti se javim kada dodem(0038598-346242).-Dobro se spremi,treniraj,pa se vidimo!-Stinky,normalno da ti se ne svidam,pa nismo pederi da se jedan drugom svidamo!Svatko od nas je svoj covjek,više-manje,svatko ima svoj ritam.Pozdrav!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/08/2006 : 13:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Cuj.pa i nije tako strašno od Milana izgubit 1-0,sve je još moguce!-Kroz nekih 10-tak dana sam u NS-du,klopu i pivo ceš sigurno platit,samo pazi na papir,da bude što finiji,mekši!Mislim da ce jedna rolica biti dovoljna.-Evo ti moj broj mobitela-pa mi porukom pošalji nekakav broj da ti se javim kada dodem(0038598-346242).-Dobro se spremi,treniraj,pa se vidimo!-Stinky,normalno da ti se ne svidam,pa nismo pederi da se jedan drugom svidamo!Svatko od nas je svoj covjek,više-manje,svatko ima svoj ritam.Pozdrav!

nije strašno izgubiti od Milana, imamo šansi u revanšu, pošto vidim da si raspoložen za poklone, eto meni pokloni komplet zagora iz lms- a, nije teško za ponet u srbiju
ja cu se vec nekako snaci sa njima
živeli !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 10/08/2006 : 14:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Cuj.pa i nije tako strašno od Milana izgubit 1-0,sve je još moguce!-Kroz nekih 10-tak dana sam u NS-du,klopu i pivo ceš sigurno platit,samo pazi na papir,da bude što finiji,mekši!Mislim da ce jedna rolica biti dovoljna.-Evo ti moj broj mobitela-pa mi porukom pošalji nekakav broj da ti se javim kada dodem(0038598-346242).-Dobro se spremi,treniraj,pa se vidimo!-Stinky,normalno da ti se ne svidam,pa nismo pederi da se jedan drugom svidamo!Svatko od nas je svoj covjek,više-manje,svatko ima svoj ritam.Pozdrav!


Ok! Javim ti se...
Sto se tice spremanja...tu nema da brines, utreniran sam ti ja za tu vrstu sporta(mislim na pljesku i pivo)


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/08/2006 : 14:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
....vidiš kako ste ti i Ratko sad postali dobri prijatelji, još kad se napijete i zapevate ....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000