forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD BR.22- PRICA O DYLANU DOGU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 08/08/2006 : 14:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
da stvarno...ovakve neukusne "BRE-GOVNO" topice vec dugo nisam citao ovdje....date moderatori malo reda ovdje....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 08/08/2006 : 14:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Zašto bi to bilo neukusno,to ,ako sam dobro shvatio,bre,je u Srbiji uzrecica koju ljudi cesto koriste,kao što se u Zagrebu npr,cesto u razgovoru koristi kaj,zakaj,itd.-Istina,par bezobraznih rijeci jesam upotrebio,ali nisam vrijedao.Ako Vi ,profesore tjelesnog odgoja, smatrate da sam prešao granicu,slažem se da me izbace.Ocito da jedan visoko obrazovan gospodin,nadasve,profesor(istina fiskulture),ima istanacan smisao i saznanje,kada je nešto uvreda,a kada nije.Tko si ti ,profesore,veliki govornice,intelektualce da nekome spocitavaš koliko novi ili stari stripovi vrijede?-Jedan tako krupan covjek,sa kvalitetnim fizickim performansama,sigurno sam sebi izgleda predivno pred ogledalom?-Ja ti savjetujem da danas ponovno staneš pred ogledalo,ponovno,kao i milijun puta do sada,gol,kao od mame roden,-pogledaj još jednom,usmjeri pogled malo niže,-visi li kaj ,profesore?-O,bože,kako sam sebe volim!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/08/2006 : 14:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nemam nikakvu primjedbu na Ratkove postove, bio je vrlo opsiran i precizan. Samo je htio prosvijetliti drugu stranu.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/08/2006 : 14:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne pravi se naivan
tu bezveznu spiku možeš prodavati nekom drugom...uz stripove

inace, naravno da te treba izbaciti...preprodavacu
obzirom da su i druge izbacivali zbog onakvog obracanja...ali, ti si valjda slizan s markosom, pa se progleda kroz prste

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/08/2006 : 14:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Nemam nikakvu primjedbu na Ratkove postove, bio je vrlo opsiran i precizan. Samo je htio prosvijetliti drugu stranu.




eh da
sajt je nekad bio ok
sad postajete jedna arogantna rulja

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 08/08/2006 : 15:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Opsiran i precizan? To je sve sto si primjetio? Ne kazem da je covjek u krivu ali ne moze se tako razgovarati- ne vrijedja? Ako ti tako kazes-sad barem znam kako stvari tu funkcioniraju.


Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/08/2006 : 15:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
To sto vam Stinky sere uzduz i poprijeko godinama to Vas nekoliko ne smeta, jeli!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 16:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Nemam nikakvu primjedbu na Ratkove postove, bio je vrlo opsiran i precizan. Samo je htio prosvijetliti drugu stranu.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


Mislim...bez komentara.

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

Milos
Starting Member

Montenegro
76 Posts

Member since 17/11/2001

Posted - 08/08/2006 : 17:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos a Private Message
Izbacivanjem se nista pametno ne moze postici.
Cinjenica je da Dveribad ima ozbiljnijih smetnji koje se ogledaju u asocijalnom ponasanju te mu se kao takvom treba pomoci. Izolacija istog definitivno ne moze pomoci njegovom ozdravljenju cak bi izazvala revolt kod njega i pogorsala stanje.

Edited by - Milos on 08/08/2006 17:10:08
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 19:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
...ja redovno kupujem sve stripove koje izda Ludens i Strip Agent, nisu mi skupi NOVI stripovi koji su GLANCERI,kupio sam prva dva Ken Parkera od Libellusa i Texove gigante dvojku i trojku, sad mi je skupo da kupujem ostala HC izdanja, dakle kupujem i dalje stripove za koje mogu da odvojim novac, a u tome mi mnogo pomaže i cale koji mi daje novac ( sreca moja što je calac još uvek stripofil ) :)

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 19:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

To sto vam Stinky sere uzduz i poprijeko godinama to Vas nekoliko ne smeta, jeli!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


Kada po forumu "sere"(prim.aut.) neko kao stinky onda to zaista ima smisla cak deluje i simpaticno, i sam sam par puta ulazio u neke besciljne rasprave sa stinky-em cisto iz dosade...da malo prodrmam ucmalost na forumu, i veruj mi da ce se velika vecina clanova na forumu sloziti sa ovom mojom konstatacijom.
A o onim Dveribadovim postovima prosto nemam reci, i ja sam zanemeo kao i vecina clanova ovde na kolicini njegove agresije i prosipanja psovki bez ikakve mere i samouzdrzljivosti.A sto je najzanimljivije ON ne biva cak ni upozoren od strane moderatora, cak ga podrzavate u svemu tome.
Sve to deluje malo glupo...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 21:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
ajde prestanimo sa svadama, dosta je bilo, pa možemo valjda i kulturno da razgovaramo, bez psovanja, uostalom , dobro i kažu neki ljudi, ko ima para nek kupuje, a ko nema ne mora , živeli !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/08/2006 : 22:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
S vecinom Ratkovih stavova se slazem, ali ne i s nacinom na koji su izneseni. Mislim da bi svima dobro doslo malo hladjenja i da se sve nesuglasice mogu rijesiti na mirniji nacin. Ako nista drugo, zbog ljepse atmosfere na forumu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 08/08/2006 : 22:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
ratko je pošten trgovac.
to ne velim zato što smo si ok vec zato što je pošten trgovac.
od mene je prošle godine otkupio dosta stripova i pošteno mi platio,mislim sasvim realnu i ok i poštenu cijenu.

a to da je i pošten govori cinjenica o kolicini stripova i vjerojatno novaca što ju je okreno u zADNJIH GODINU DANA

Go to Top of Page

idado
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4057 Posts

Member since 30/11/2004

Posted - 09/08/2006 : 01:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit idado's Homepage  Send idado a Private Message
Ratko Dragaš je legenda što se tice strip-transakcija.
Licno sam to iskusio, ne samo da me nije odrao na nekim aukcijama, vec sam mu platio izvjesnim CD-om, na njegovu molbu!? Smiješno, a nikad me nije ni vidio ni cuo u životu... Svaka mu cast, još jednom.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25184 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/08/2006 : 01:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Da i ja stanme u Ratkovu odbranu, meni je eto poklonio 3 stripa koja sam osvojio na njegovim aukcijama...
BTW Ratko, nisi mi odgovorio na mail po tom pitanju ;-))

Samo su ljudska glupost i svemir beskonacni. Ali za ovo drugo nisam siguran.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 09/08/2006 : 08:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Kakva je ovo prica o Dylan Dogu ???
Primjecujem izvjesne anomalije u ponasanju - kod izvjesnih ljudi!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 09/08/2006 : 10:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Ja verujem da je Ratko posten covek, jer da nije takav kakav je ne bi radio taj posao toliko dugo.
Citava ova zavrzlama je pocela sa onim mojim postom gde sam postavio jedno pitanje SVIM preprodavcima ali nijedan(pa ni sam Ratko) mi nije konkretno odgovorio na postavljeno pitanje.
Ratko se u svemu tome nasao uvredjen i reagovao onako kako valjda jedino ume u takvoj situaciji...videlo se na cega je to sve na kraju licilo, no,nije moje da o tome sudim.

Ratko ima moj poziv na pljeskavicu i pivo kada god dodje u NS i tu mu stojim na raspolaganju da u mirnijem tonu resimo sve nesuglasice.
Toliko o ovoj temi.


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/08/2006 : 10:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Ja verujem da je Ratko posten covek, jer da nije takav kakav je ne bi radio taj posao toliko dugo.
Citava ova zavrzlama je pocela sa onim mojim postom gde sam postavio jedno pitanje SVIM preprodavcima ali nijedan(pa ni sam Ratko) mi nije konkretno odgovorio na postavljeno pitanje.
Ratko se u svemu tome nasao uvredjen i reagovao onako kako valjda jedino ume u takvoj situaciji...videlo se na cega je to sve na kraju licilo, no,nije moje da o tome sudim.

Ratko ima moj poziv na pljeskavicu i pivo kada god dodje u NS i tu mu stojim na raspolaganju da u mirnijem tonu resimo sve nesuglasice.
Toliko o ovoj temi.


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



imam li i ja poziv na pleskavicu i pivo

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 09/08/2006 : 17:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Svakako

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 09/08/2006 : 17:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Decki moji,golubovi moji,oprostite što se nisam vec javio,ali poprilicno imam posla i mnogo putujem.-Kao prvo,ja vam ovo smatram verbalnim "prepucavanjem",i moj posao zaista nije prodavanje i preprodavanje stripova.Ljudi,koji me imalo poznaju,znaju što radim i od cega živim(ne bavim se nikakvima kriminalnim radnjama,sasvim normalan i jednostavan posao,doduše trgovina proizvodima iz vlastite tvornice,a zarade su i više nego dobre).Prodaja stripova je meni zabava i lagano me zamara ,zahvaljujuci nekolicini danguba.-Ajmo redom,mada ste se vec malo povukli,da pokušam još jednom.-Smatram da nikoga nisam direktno uvrijedio,indirektno da,ako ste se tu prepoznali!?Nisam primjetio da je bilo tko od vas iznio nešto konkretno ili nešto cvrstom cinjenicom dokazao.Nikome nisam rekao da ne sere,nikoga nisam poslao u kurac,a narocito nisam nikome od Vas napisao da je debil.Nemam ni potrebu.Istina,jesam koristio nekoliko vulgarnih rijeci,ali za nikoga direktno.Doticni gospodin,koji je ovakve rijeci upotrebio,je po meni obicna "mrcina",ali ovo "mrcina" u dobronamjernom kontekstu.Zašto ti Srdane,za kojeg ja zaista vjerujem ,da si normalan covek,nisi tog prodavaca sam upitao,zbog ceg je taj strip toliko skup?-Njemu reci u facu što ti o tom misliš.Ja još uvijek vjerujem da on ima neki razlog,zašto je baš taj strip toliko!Pozdravljam te i vjerujem da cemo se upoznati.-MILOŠ-tebe konkretno ne poznajem i nadam se da te nikada necu upoznati.Zašto to ne bih želeo?-Napišeš da imam"asocjalno ponašanje".Možda i imam,ali ako sam nešto napisao,kakve to ima veze sa asocjalnim ponašanjem.Dobro,ako smo negdje u blizini,a ti me promatraš,kako se ja u životu ponašam,to ok.Miloše,pa nije baš sve ,tako loše!Vjerujem da je tvoj otac sinu dao ime po vodi drugog srpskog ustanka(iz 1815 godine,u borbi Srpskog naroda,protiv turaka,tvoj imenjak,Miloš Obrenovic je bio voda).Ako si vec dobio takvo ime.ili ga koristiš,samo na sajtu,ja te molim da paziš u kakve,sa kime ,kada i sa kojim argumentima,koristiš to ime.U redu,ako ti smatraš da sam ja takav i takav,nemam ništa protiv tvojeg rezoniranja,od tvojeg topika,zapamtio sam samo tvoje ime,a vjeruj mi na rijec da osobno poštujem to ime.Nadam se da sam ti bio jasan,jer ti nacrtati ovdje ne mogu.Ako nisi dovoljno potkovan,ne ulazi u ovakve budalaste rasprave.-Agresija,ljudi,sve jesam,ali agresivan stvarno nisam.Istina,ako mi netko stane na kopito,uvijek možete racunat da cu se ritnut!-I nemojte,molim Vas,ali stvarno vas molim ,sada komentirati da se pravim pametan,da pametujem,ako imate što konkretno reci(napisati),poštujem.-Eh,da ne zaboravim,ono ,bre,-meni je simpaticno,bilo kaj ili možda "bolan",koga smeta,široko mu polje!!!-Inace,iz Hrvatske sam,iz Like,i ucili su me da na to budem ponosan,a vjerujte da i jesam!!!-Tko je shvatio,shvatio,a tko nije,nije,trenutno mu ne mogu pomoci jer nemam vremena!"Družba je družba,a služba je služba"!-Ipak ste mene najviše ocešali,pa sam moro,bolan ,nešto napisat,onako!-Da me izbace sa sajta?Ništa lakše,ako su mogli jednog stinky-a,pa valjda mogu i mene!Adio,e!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/08/2006 : 18:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ratko i ja bih voleo da se upoznamo, rekao sam da više ne želim da komentarišem o doticnom stripu i ne znam koji sam davo i pitao zašto je ta cena, ja sam recimo od dmara kupio dva alan forda po ceni od 99 kuna po komadu, zato što sam želeo baš ta dva stripa i ne kukam da mi je skupo.
Tako da imaš na umu da ništa nisam mislio zlonamerno, nego onako omaklo se i nemam više nameru da se nikom izvinjavam zbog toga, eto prekidam !
Ako dodeš u našu lepu Vojvodinu, eto družicemo se i nemoj zaboraviti one slicice i AF Borgise što si mi obecao !!! Napred Zvezda !
Živeli !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 09/08/2006 : 18:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
Napred***CIBALIA***

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 09/08/2006 : 19:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Ajmo redom,mada ste se vec malo povukli,da pokušam još jednom.-Smatram da nikoga nisam direktno uvrijedio,indirektno da,ako ste se tu prepoznali!?Nisam primjetio da je bilo tko od vas iznio nešto konkretno ili nešto cvrstom cinjenicom dokazao.Nikome nisam rekao da ne sere,nikoga nisam poslao u kurac,a narocito nisam nikome od Vas napisao da je debil.Nemam ni potrebu.Istina,jesam koristio nekoliko vulgarnih rijeci,ali za nikoga direktno.Doticni gospodin,koji je ovakve rijeci upotrebio,je po meni obicna "mrcina",ali ovo "mrcina" u dobronamjernom kontekstu.


Prosto sam se istopio kada sam procitao kako je nas Ratko-Rale, "covek iz naroda" ovo lepo srocio. I moja uciteljica bi mu pozavidela na konceptu njegove misli koja zalazi u dubine nebeske...doticuci i same nebeske pasnjake sa sve Manituom na prestolu.
Najlepse od svega je ova slatka rec:"mrcina". Boze, kako to lepo zvuci.Prijateljski i dobronamerno, kao Mirko i Slavko.
Da mogu promeniti nick nazvao bih sebe "mrcina". Ah! Prelepog li imena!Zvuci tako umilno i slatko.
Sladje je i od 20 eura(dve po 10) u novcaniku!
Prosto fantasticno!Svaka cast!



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 09/08/2006 : 20:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
!Pa hajde,cackaj mecku!-Kad sam bio klinac,u ondašnjoj državi je tvoj ljepi grad,NOVI SAD,slovio kao jedan od par najljepših gradova.Tako su pricali ljudi kod nas koji su ga u ono vrijeme posjecivali.Dobro,vidim da si se malo potrudio nešto konkretno srocit,ali nisam baš siguran,mada mislim da shvacam.-Vec nekoliko dana slažem nekoliko kompleta stripoteke,pa gledam,jedan od tih kompleta,stvarno velika hrpa papira.Padne mi na pamet,kad si me vec pozvao ,u taj ljepi grad,na pivo kažeš,da možda povezem sa sobom jedan komplet te stripoteke,i sve se mislim,Dragance,da ga povezem i ponesem za tebe.Samo,druže moj,bojim se da tu ipak necemo imat dovoljno papira da sa tebe potpuno obrišemo svu tu necistocu i sranje u koje si se uglibio.Kada bih tebe ,onako zajednicki,drugarski i složno,potpuno ocistili od tog sranja,možda bi to opet bio stari,blještavi i fini laloški grad.Ali,ako se udružimo,ja ,ti,Mirko,Slavko i mrcina,možda uspijemo.Šta kažeš,druže?
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000