forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD BR.22- PRICA O DYLANU DOGU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/08/2006 : 13:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Jang!Kolega po struci,?,baš ljepo!-Definitivno-BUKVA-,ŠTO DEBLJA!!!-Ipak sam ja Licko dijete(u Lici su pretežno bukove šume),a imaš i vic o tome,medvjed -tata,bukva -mama!

...joooj pa meni je mama Licanka

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/08/2006 : 13:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Jang!Kolega po struci,?,baš ljepo!-Definitivno-BUKVA-,ŠTO DEBLJA!!!-Ipak sam ja Licko dijete(u Lici su pretežno bukove šume),a imaš i vic o tome,medvjed -tata,bukva -mama!


da. Srednja Gozdarska u Postojni i BF u Ljubljani Slažem se u vezi slovnice i književnosti
Kod nas bukva tek sada dobiva na vrednosti kod obicnih ljudi, jer je nafta užasno skupa... inace još od vremena Habsburžana vuce se obožavanje smreke, iako nam pravi dosta problema u struci.

Ipak da ti priznam racunao sam da ceš odgovoriti da je najbolji panonski Quercus

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 07/08/2006 : 13:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Po vrijednosti i kvaliteti drva,sigurno hrast lužnjak,ali bukva je najbolje ogrijevno drvo.Pa nije Josip Kozarac bez veze pisao pjesme o slavonskoj hrastovoj šumi.Ne kažu ljudi bez veze da Slavonci imaju srce veliko kao slavonska ravnica i ponos tvrdi od hrasta!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/08/2006 : 18:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja se ne žalim na cene, ja taj strip imam, uostalom imam sve Dylane, nego me je zanimalo zašto taskav loš primerak toliko košta?
Ja sam takode dobijao preko maila kritike i pretnje za pojedine cene albuma sa slicicama koje prodajem, ali mislim da je ipak bilo teško starome da sve te slicice sakupi i zalepi u albume, nego da kupi pojedini strip, recimo za najnoviji album sa slicicama Germany 2006, ja sam potrošio preko 100 evra da bih ga skupio !
Takode ni ja nisam od onih koji bi se svadali i prepucavali preko foruma, to nije moj stil, a koliko vidim od jednog bezazlenog pitanja otišlo se predaleko, ovim postom prestajem da diskutujem bilo šta u vezi Dylana 22 !
Živeli !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Smanji cijene tih albuma sa slicicama dok ti MI nismo došli tamo u Vršac...
Na Vršacko...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 07/08/2006 : 19:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Hm...mozda se kasnije ukljucujem u raspravu ali moram reci par reci o trgovcima(preprodavcima) stripova...
Voleo bih videti da je iko od njih....bilo ko...dveribad...sloba...vj...x...y...z...ima ih fala bogu ko g****a...
dakle, voleo bih videti da je iko od njih u otkupu stripova od ljudi koji su to dugo imali po tavanima ,supama, od neke bake kojoj je ostalo od sina koji je emigrirao itd...rekao toj doticnoj osobi evo: ovi stripovi idu po ovoj ceni i za njih cu vam dati toliko i toliko...a ovaj strip vam vredi 50 eura a ja cu vam za njega dati npr.30 eura...
E, takvih preprodavaca nema! Nego plate po komadu 3-5 kn, imaju "spiku" :"znate...to vise ne ide...lose su ocuvani...tesko cu ja to nekome prodati...ma to vam je Dnevnik, ko to jos kupuje...nece vam to niko uzeti...itd...itd..."
I onda takav strip koji su platili 3-5 kn. guraju po aukcijam sa 300-400 kn i to je sada kao u redu.Ulaganja su velika itd...tesko je preprodavcima, svi propadose, nema se ni za goli zivot...ali!!! Nece vam sniziti cenu stripa.

E, bas bih voleo videti da li ima takvih preprodavaca...




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/08/2006 : 21:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Hm...mozda se kasnije ukljucujem u raspravu ali moram reci par reci o trgovcima(preprodavcima) stripova...
Voleo bih videti da je iko od njih....bilo ko...dveribad...sloba...vj...x...y...z...ima ih fala bogu ko g****a...
dakle, voleo bih videti da je iko od njih u otkupu stripova od ljudi koji su to dugo imali po tavanima ,supama, od neke bake kojoj je ostalo od sina koji je emigrirao itd...rekao toj doticnoj osobi evo: ovi stripovi idu po ovoj ceni i za njih cu vam dati toliko i toliko...a ovaj strip vam vredi 50 eura a ja cu vam za njega dati npr.30 eura...
E, takvih preprodavaca nema! Nego plate po komadu 3-5 kn, imaju "spiku" :"znate...to vise ne ide...lose su ocuvani...tesko cu ja to nekome prodati...ma to vam je Dnevnik, ko to jos kupuje...nece vam to niko uzeti...itd...itd..."
I onda takav strip koji su platili 3-5 kn. guraju po aukcijam sa 300-400 kn i to je sada kao u redu.Ulaganja su velika itd...tesko je preprodavcima, svi propadose, nema se ni za goli zivot...ali!!! Nece vam sniziti cenu stripa.

E, bas bih voleo videti da li ima takvih preprodavaca...




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"




Eh te legendarne babe što cuvaju stare stripove na tavanima...
Kako ja nikad ne naletim na njih da se malo obogatim.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/08/2006 : 21:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

Ja se ne žalim na cene, ja taj strip imam, uostalom imam sve Dylane, nego me je zanimalo zašto taskav loš primerak toliko košta?
Ja sam takode dobijao preko maila kritike i pretnje za pojedine cene albuma sa slicicama koje prodajem, ali mislim da je ipak bilo teško starome da sve te slicice sakupi i zalepi u albume, nego da kupi pojedini strip, recimo za najnoviji album sa slicicama Germany 2006, ja sam potrošio preko 100 evra da bih ga skupio !
Takode ni ja nisam od onih koji bi se svadali i prepucavali preko foruma, to nije moj stil, a koliko vidim od jednog bezazlenog pitanja otišlo se predaleko, ovim postom prestajem da diskutujem bilo šta u vezi Dylana 22 !
Živeli !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Smanji cijene tih albuma sa slicicama dok ti MI nismo došli tamo u Vršac...
Na Vršacko...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


uvek ste dobrodošli, bilo ko sa foruma

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/08/2006 : 21:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
inace možete da birate vršacko pivo- Šampion, ili vino - Banatski Rizling ili Vršacku lozu, vinjak , samo napred dolazite !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/08/2006 : 21:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sdragan@

Hm...mozda se kasnije ukljucujem u raspravu ali moram reci par reci o trgovcima(preprodavcima) stripova...
Voleo bih videti da je iko od njih....bilo ko...dveribad...sloba...vj...x...y...z...ima ih fala bogu ko g****a...
dakle, voleo bih videti da je iko od njih u otkupu stripova od ljudi koji su to dugo imali po tavanima ,supama, od neke bake kojoj je ostalo od sina koji je emigrirao itd...rekao toj doticnoj osobi evo: ovi stripovi idu po ovoj ceni i za njih cu vam dati toliko i toliko...a ovaj strip vam vredi 50 eura a ja cu vam za njega dati npr.30 eura...
E, takvih preprodavaca nema! Nego plate po komadu 3-5 kn, imaju "spiku" :"znate...to vise ne ide...lose su ocuvani...tesko cu ja to nekome prodati...ma to vam je Dnevnik, ko to jos kupuje...nece vam to niko uzeti...itd...itd..."
I onda takav strip koji su platili 3-5 kn. guraju po aukcijam sa 300-400 kn i to je sada kao u redu.Ulaganja su velika itd...tesko je preprodavcima, svi propadose, nema se ni za goli zivot...ali!!! Nece vam sniziti cenu stripa.

E, bas bih voleo videti da li ima takvih preprodavaca...




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"




Eh te legendarne babe što cuvaju stare stripove na tavanima...
Kako ja nikad ne naletim na njih da se malo obogatim.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


sad prelaziš na babe misliš što starije to su boljekao vino ili pak stripovi

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 07/08/2006 : 22:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
sdragan!-Pa dobro,bre Dragance,de si bre ti uspeo da otkriješ tu misterioznu tajnu kako ja i ostala preprodavacka govna tražimo babe i kupujemo stare stripove po kunu ili dinar od njih.Zašto,bre,brate Dragane takav intelektualac i genij,kao što si ti,ako je to baš tako,sam nisi sa takvim znanjem otkupio stripove od tih baba!?-Ja verujem da tako cestit covek,kao ti,a nadasve i ocito pametan covek,može da to uradi.-Ali znamo mi da si ti poštenjacina,ljudina,covek,bre,iz naroda,da ti ne želiš i vera ti ne dozvoljava,da na takav govnarski nacin kradeš i varaš neuku sirotinju,ti si ,bre covek,covek koji ima ponos i poštenje.-Pa nebi se ti spuštao na tu govnarsku razinu,kao recimo jedan govnar i preprodavac,dveribad,da ne imenujem ostale,ti si slika ,bre, i primer kako se pošteno za leb zaraduje.-Blago onom ciji li si!Carstvo nebesko je za tebe rezervirano!-Pa ako je to tako,da su stripovi tako jeftini,pa ja sam stvarno, bre, milijatder!-Kupio od starih baba po 5 dinara,a prodah,bre,brate po 100 evra!-Evo,držim se za glavu,sav zbunjen,koliko sam evra,bre zaradio!!Ali,dotukao si me emotivno,pa kakav sam ja to ,bre,covek,da kradem sirotinju neuku,jadne babe varam,otimam,kradem,preprodajem,dobro si napisao,stvarno sam govno,ma ne govno,govno smrdljivo sam ja!!-Evo,toliko sam postiden,da obecajem pred svima,ukoliko naletim na nekakvu babu da prodaje od svog jadnog sina stripove,necu ih uzet!-Ako jadna bakica,baš bude inzistirala na prodaji,odmah zovem tebe,Dragance,da ti uputiš tu jadnu staricu u cijene tih jebenih starih stripova,da joj ti veliki pametnjakovicu kažeš koliko ti stripovi vrede!-Mene baš interesira,gde si ti škole završio,gde ,bre,rastu takvi pametni,dobri,pošteni,uljudni,kvalitetni i bogom dani ljudi.-Pa zašto sam ja takav govnar,takav sitni covek i prevarant,zašto meni dragi bog nije podario takav osjecaj za pravdu i poštenje,kao što ga ti imaš Dragance?-Vidiš ti,moj Dragance,zašto si ti bio nesiguran u svoj osjecaj za pravdu,sada ispada da su svi ovi ljudi,koji su kod mene na aukcijama kupili stripove i platili ih jako mnogo,u najmanju ruku "bedaki"(stari hrvatski-zagorski izraz za budale).Pa kako bi ti ,o,pametni covece ,to objasnio.-Gde si bio ,idolu moj,do sada?-Zašto nisi prije ove jadne i neuke kolekcionare uputio na sve te tavane i šupe?-Zašto si dozvolio ,da govna poput mene, tako olako i bestidno prevare sve te ljude?--Klanjam se tvojoj ljudskosti i pameti,da ti nisi ovo napisao,sine cacin,ljubim te u celo,pa tko bi otkrio sva ova govna(i mene medu njima)?-Iskreno mi je žao(koliko to jednom govnu, kao što sam ja,može biti žao) što si ti Dragance tamo,negde daleko,daleko od kuce moje,jer da selo tvoje,nije kilometrima daleko od kuce moje,ja bih odmah "pohitao" do uzora moga,do idola moga,da mu donesem sve te stripove koje sam kupio od baba i da te molim za oprost i prospem pred noge,tvoje lagane,svu govnarsku zaradu od stripova mojih.Pa ih ti,viteže,kneže i vojvodo moj,ravnopravno razdjeli.-Ako ti nece biti teško,sunce moje,pošalji nekoliko jugica 45,jer ne znam mogu li ja sve te stripove,koje sam tako pokvarenjacki,da ne kažem,govnarski kupio,mogu li ja to sam da ,bre prevezem. -Hoceš li ti,moja savjesti,dobroto i pameti moja,moci oprostiti ta nedjela,govnu kao što sam ja?Hoceš li ti ,o dobri,o pametni i pošteni covece,to meni oprostiti?-Samo ,pazi,ako si me vec oslovio kao govno,moraš znati,da je govno konacni proizvod,hoceš li me uspjeti prosvjetliti,jer kad si jednom govno,uvijek si govno i uvek smrdiš!-Pazi,ako dodem,na poziv tvoj, i kroz tvoje,bre,selo prodem,posrat cu te,Dragance!-Bit ceš posran,po citavom telu,sve te ove strip-babe prepoznati nece!!!-Govno ti se ,moj Dragance ne dira,ono strašno,bre,smrdi, i bolje ti je da ga zaobideš!!!Satira,jarane moj,satira!-I nemoj ovo,bre,da shvacaš licno!!!Puno te volim,baš zbog takvih kao ti ,intenzivno razmišljam,da predem u pedere!!!Javi,ako ti nedostaje društvo!Pusa!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 07/08/2006 : 23:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Imam pitanje.Zašto si ti Mister,koji imaš pet hiljada postova izbacio Qvazismrada,ups,malo sam se zaneo,hteo sam rec Qvaziprca,...oprostite,veceras mi baš ide od ruke,QVAZI...,E da,Qvazimuda(valjda sam sada pogodio,a ako i nisam,nema veze),izbacio sa foruma!?-Covek se prepoznao medu onim posranima i ja bih ga pustio da nešto pametno kaže.-Pusti bre ,covek mlad,intelektualac,pa takav nemre da omane!!Ovako ce Qvazimud da kaže da je ovo fašisticki sajt!-Qvazimude,samo da znaš,ja sam tvoj covek!!Meni je (deribadu)baš ovaj Qvazimud drag!!Eto,naka selo prica!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/08/2006 : 23:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sdragan@

Hm...mozda se kasnije ukljucujem u raspravu ali moram reci par reci o trgovcima(preprodavcima) stripova...
Voleo bih videti da je iko od njih....bilo ko...dveribad...sloba...vj...x...y...z...ima ih fala bogu ko g****a...
dakle, voleo bih videti da je iko od njih u otkupu stripova od ljudi koji su to dugo imali po tavanima ,supama, od neke bake kojoj je ostalo od sina koji je emigrirao itd...rekao toj doticnoj osobi evo: ovi stripovi idu po ovoj ceni i za njih cu vam dati toliko i toliko...a ovaj strip vam vredi 50 eura a ja cu vam za njega dati npr.30 eura...
E, takvih preprodavaca nema! Nego plate po komadu 3-5 kn, imaju "spiku" :"znate...to vise ne ide...lose su ocuvani...tesko cu ja to nekome prodati...ma to vam je Dnevnik, ko to jos kupuje...nece vam to niko uzeti...itd...itd..."
I onda takav strip koji su platili 3-5 kn. guraju po aukcijam sa 300-400 kn i to je sada kao u redu.Ulaganja su velika itd...tesko je preprodavcima, svi propadose, nema se ni za goli zivot...ali!!! Nece vam sniziti cenu stripa.

E, bas bih voleo videti da li ima takvih preprodavaca...




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"




Eh te legendarne babe što cuvaju stare stripove na tavanima...
Kako ja nikad ne naletim na njih da se malo obogatim.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


sad prelaziš na babe misliš što starije to su boljekao vino ili pak stripovi

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Uvijek sam volio zrele žene...
Ipak, babe tražim samo radi stripova, ipak sam sretno oženjen.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/08/2006 : 00:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Mala zanimljivost. U jednom postu iznad, napisana je odredena rijec 19 puta. Mislim da je to post rekorder po upotrebi te rijeci.
Pogodite koja je rijec u pitanju

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26617 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/08/2006 : 00:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
da nije ona koje me je uvik živcirala?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 09:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Mala zanimljivost. U jednom postu iznad, napisana je odredena rijec 19 puta. Mislim da je to post rekorder po upotrebi te rijeci.
Pogodite koja je rijec u pitanju

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


da je ne diramo

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 10:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

sdragan!-Pa dobro,bre Dragance,de si bre ti uspeo da otkriješ tu misterioznu tajnu kako ja i ostala preprodavacka govna tražimo babe i kupujemo stare stripove po kunu ili dinar od njih.Zašto,bre,brate Dragane takav intelektualac i genij,kao što si ti,ako je to baš tako,sam nisi sa takvim znanjem otkupio stripove od tih baba!?-Ja verujem da tako cestit covek,kao ti,a nadasve i ocito pametan covek,može da to uradi.-Ali znamo mi da si ti poštenjacina,ljudina,covek,bre,iz naroda,da ti ne želiš i vera ti ne dozvoljava,da na takav govnarski nacin kradeš i varaš neuku sirotinju,ti si ,bre covek,covek koji ima ponos i poštenje.-Pa nebi se ti spuštao na tu govnarsku razinu,kao recimo jedan govnar i preprodavac,dveribad,da ne imenujem ostale,ti si slika ,bre, i primer kako se pošteno za leb zaraduje.-Blago onom ciji li si!Carstvo nebesko je za tebe rezervirano!-Pa ako je to tako,da su stripovi tako jeftini,pa ja sam stvarno, bre, milijatder!-Kupio od starih baba po 5 dinara,a prodah,bre,brate po 100 evra!-Evo,držim se za glavu,sav zbunjen,koliko sam evra,bre zaradio!!Ali,dotukao si me emotivno,pa kakav sam ja to ,bre,covek,da kradem sirotinju neuku,jadne babe varam,otimam,kradem,preprodajem,dobro si napisao,stvarno sam govno,ma ne govno,govno smrdljivo sam ja!!-Evo,toliko sam postiden,da obecajem pred svima,ukoliko naletim na nekakvu babu da prodaje od svog jadnog sina stripove,necu ih uzet!-Ako jadna bakica,baš bude inzistirala na prodaji,odmah zovem tebe,Dragance,da ti uputiš tu jadnu staricu u cijene tih jebenih starih stripova,da joj ti veliki pametnjakovicu kažeš koliko ti stripovi vrede!-Mene baš interesira,gde si ti škole završio,gde ,bre,rastu takvi pametni,dobri,pošteni,uljudni,kvalitetni i bogom dani ljudi.-Pa zašto sam ja takav govnar,takav sitni covek i prevarant,zašto meni dragi bog nije podario takav osjecaj za pravdu i poštenje,kao što ga ti imaš Dragance?-Vidiš ti,moj Dragance,zašto si ti bio nesiguran u svoj osjecaj za pravdu,sada ispada da su svi ovi ljudi,koji su kod mene na aukcijama kupili stripove i platili ih jako mnogo,u najmanju ruku "bedaki"(stari hrvatski-zagorski izraz za budale).Pa kako bi ti ,o,pametni covece ,to objasnio.-Gde si bio ,idolu moj,do sada?-Zašto nisi prije ove jadne i neuke kolekcionare uputio na sve te tavane i šupe?-Zašto si dozvolio ,da govna poput mene, tako olako i bestidno prevare sve te ljude?--Klanjam se tvojoj ljudskosti i pameti,da ti nisi ovo napisao,sine cacin,ljubim te u celo,pa tko bi otkrio sva ova govna(i mene medu njima)?-Iskreno mi je žao(koliko to jednom govnu, kao što sam ja,može biti žao) što si ti Dragance tamo,negde daleko,daleko od kuce moje,jer da selo tvoje,nije kilometrima daleko od kuce moje,ja bih odmah "pohitao" do uzora moga,do idola moga,da mu donesem sve te stripove koje sam kupio od baba i da te molim za oprost i prospem pred noge,tvoje lagane,svu govnarsku zaradu od stripova mojih.Pa ih ti,viteže,kneže i vojvodo moj,ravnopravno razdjeli.-Ako ti nece biti teško,sunce moje,pošalji nekoliko jugica 45,jer ne znam mogu li ja sve te stripove,koje sam tako pokvarenjacki,da ne kažem,govnarski kupio,mogu li ja to sam da ,bre prevezem. -Hoceš li ti,moja savjesti,dobroto i pameti moja,moci oprostiti ta nedjela,govnu kao što sam ja?Hoceš li ti ,o dobri,o pametni i pošteni covece,to meni oprostiti?-Samo ,pazi,ako si me vec oslovio kao govno,moraš znati,da je govno konacni proizvod,hoceš li me uspjeti prosvjetliti,jer kad si jednom govno,uvijek si govno i uvek smrdiš!-Pazi,ako dodem,na poziv tvoj, i kroz tvoje,bre,selo prodem,posrat cu te,Dragance!-Bit ceš posran,po citavom telu,sve te ove strip-babe prepoznati nece!!!-Govno ti se ,moj Dragance ne dira,ono strašno,bre,smrdi, i bolje ti je da ga zaobideš!!!Satira,jarane moj,satira!-I nemoj ovo,bre,da shvacaš licno!!!Puno te volim,baš zbog takvih kao ti ,intenzivno razmišljam,da predem u pedere!!!Javi,ako ti nedostaje društvo!Pusa!


Eh...Ratko,Ratko...ratujem ja sa takvima kao sto si ti dobar niz godina(tesko je i za napisati).
Tvoja reakcija me uopste nije iznenadila, jer svi vi (preprodavci) imate jednu zajednicku osobinu, a to je da se jako volite busati u grudi junacke, seci vene urlajuci kako ste vi najposteniji na svetu.Nedao Bog da vam neko na obraz udari! Drvlje i kamenje na njega.
Ja sasvim dobro znam kako funkcionisu stvari u tvojoj profesiji i nemozes mi reci da nesto belo ako ja znam da je to crno.Mozes se ti zaklinjati u svoj obraz koliko god hoces, mozda nekoga i ubedis...
No..nisam to hteo reci.
Moje pitanje je bilo sasvim jasno i vazi za sve preprodavce, dakle :Da li u otkupu stripova kazete osobi od koje kupujete da u svojoj kolekciji imaju stripove koji kostaju po nekoliko desetina eura ili ne?
Pitanje je vrlo jasno definisano i ne vidim razloga za prosipanje glupih komentara sa tvoje strane.Ne moras mene ubedjivati koliko prosti mogu biti preprodavci stripova...ja to sasvim dobro znam!
Pitanje je toliko jasno da je bilo dovoljno(ako si se vec prepoznao u toj grupi) da odgovoris sa :Da, ja nisam takav...ili suprotno.
Zaista ne znam sta si mislio dokazati sa onom gomilom gluposti iznad.

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/08/2006 : 11:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Mala zanimljivost. U jednom postu iznad, napisana je odredena rijec 19 puta. Mislim da je to post rekorder po upotrebi te rijeci.
Pogodite koja je rijec u pitanju

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


da je ne diramo

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Baš tako.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 08/08/2006 : 12:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Užasno niska razina komunikacije tijekom cijelog topica...
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 08/08/2006 : 12:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Mene zanima zasto moderatori nisu reagirali na neke postove a na neke jesu
ustvari jasno mi je ali nije u redu :(

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 12:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Rache

Mene zanima zasto moderatori nisu reagirali na neke postove a na neke jesu
ustvari jasno mi je ali nije u redu :(

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.


Jasno je to svima ovde ali eto...navikli smo se vec.
Decko koga je VJ izbacio posle drugog posta na forumu a registrovan je na sajtu jos 2004 god(dakle posle dve godine je napisao prvi post), je zasluzio da ga izbace...uvredio je VJ-a i nema opravdanja za takav postupak.
Ali drugi clanovi foruma mogu slobodno vredjati svakoga ko im se imalo suprostavi i za takav nastup ne budu ni upozoreni od strane moderatora, cak ih ovi podrzavaju u tome.
E...sada ne treba biti mnogo pametan da bi se shvatilo kako stvari funkcionisu...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 08/08/2006 : 12:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Dragane,Dragane,...stvarno mi je drago da ti sve znaš.Pa koji kurac uopce kupuješ stripove,zašto ih citaš i vjerojatno sakupljaš,ako smo svi mi koji ih prodajemo govna.-Zašto uopce polemiziraš sa govnom.Reci majstore,daj mi tu informaciju,gdje su ti tavani i šupe.-Ti si ocito dijete u glavi ili imaš neki feler.Sa kim ti to vodiš ratove,kakve ratove vodiš?Stalno,bre(to je ta rijec),nekakvi ratovi!-Pa reci,majku mu ljubim,sa kime se ti boriš,da nisu možda vjetrenjace?-Dragane,momcino,mogu li ja tebi pomoc,možda?-Ja ti to ne gledam,crno-belo,nekako mi je pri srco više,crveno-belo!-A i sam znaš da je crno tužno,depresivno,nekeko mi crno baca na tugu!-Nisam ti ja napisao gore gluposti,procitaj nekoliko puta,baš si me inspirirao.-Dragane,ako si ti došao do takvih sigurnih stavova,da sam npr,ja kao prodavac stripova za tebe govno,a mogu ti ljudski reci da mi nije drago da me tako oslovljavaš,a sigurno me ne poznaješ.Kažeš da vodiš rat vec godinama sa ovakvima kao ja .-Oprosti,ja se ne sjecam nikakvog rata,cak niti bitke,pa te u dobroj namjeri pitam i molim,kada,gdje,zašto,za koga,zbog cega,u ime cije,sa kime ti Dragane ratuješ.-Ajde,iznesi pred ovim auditorijem što tebe muci,daj dokaze,iznesi konkretne primjere,RECI,navedi,potvrdi,budi karakter,o cemu ,za što,za koga "ratuješ"!-Pusti fraze,znam ja i znaju svi.-Evo,pozivam te ,da ako ništa,meni objasniš zašto sam ja za tebe govno,jer prodajem stripove?Nisam uvrijeden,ali obzirom da si me nabroio u nizu,kao govno,a vjerujem da i ti imaš obraza i da bi i tebe štrecnulo da te netko svrsta u govna?-Reci,objasni,navedi.Pretpostavljam da živiš u Srbiji,a obzirom da ja cesto navratim u Beograd,ukoliko želiš možeš uz razgovor platit kafu,a ne bih imao ništa protiv "leskovacke pljeskavice"-punjene!!Pozdrav!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 08/08/2006 : 12:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Zaboravih,Dragane,napomenut,ja ti se u toj,kako ti kažeš grupi,nisam prepoznao,jer da sam se prepoznao ,ne bih pisao ove "romane" na sajtu.-PROCITAJ SVOJ POST,IMENOVAO SI ME!-CAK SI ME STAVIO ZA LOKOMOTIVU,NA PRVO MESTO!I NEMOJ MI SE SADA POVLACIT!-Ratovi se povlacenjem ne dobivaju!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 13:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Dragane,Dragane,...stvarno mi je drago da ti sve znaš.Pa koji kurac uopce kupuješ stripove,zašto ih citaš i vjerojatno sakupljaš,ako smo svi mi koji ih prodajemo govna.-Zašto uopce polemiziraš sa govnom.Reci majstore,daj mi tu informaciju,gdje su ti tavani i šupe.-Ti si ocito dijete u glavi ili imaš neki feler.Sa kim ti to vodiš ratove,kakve ratove vodiš?Stalno,bre(to je ta rijec),nekakvi ratovi!-Pa reci,majku mu ljubim,sa kime se ti boriš,da nisu možda vjetrenjace?-Dragane,momcino,mogu li ja tebi pomoc,možda?-Ja ti to ne gledam,crno-belo,nekako mi je pri srco više,crveno-belo!-A i sam znaš da je crno tužno,depresivno,nekeko mi crno baca na tugu!-Nisam ti ja napisao gore gluposti,procitaj nekoliko puta,baš si me inspirirao.-Dragane,ako si ti došao do takvih sigurnih stavova,da sam npr,ja kao prodavac stripova za tebe govno,a mogu ti ljudski reci da mi nije drago da me tako oslovljavaš,a sigurno me ne poznaješ.Kažeš da vodiš rat vec godinama sa ovakvima kao ja .-Oprosti,ja se ne sjecam nikakvog rata,cak niti bitke,pa te u dobroj namjeri pitam i molim,kada,gdje,zašto,za koga,zbog cega,u ime cije,sa kime ti Dragane ratuješ.-Ajde,iznesi pred ovim auditorijem što tebe muci,daj dokaze,iznesi konkretne primjere,RECI,navedi,potvrdi,budi karakter,o cemu ,za što,za koga "ratuješ"!-Pusti fraze,znam ja i znaju svi.-Evo,pozivam te ,da ako ništa,meni objasniš zašto sam ja za tebe govno,jer prodajem stripove?Nisam uvrijeden,ali obzirom da si me nabroio u nizu,kao govno,a vjerujem da i ti imaš obraza i da bi i tebe štrecnulo da te netko svrsta u govna?-Reci,objasni,navedi.Pretpostavljam da živiš u Srbiji,a obzirom da ja cesto navratim u Beograd,ukoliko želiš možeš uz razgovor platit kafu,a ne bih imao ništa protiv "leskovacke pljeskavice"-punjene!!Pozdrav!


Ne razumem zasto i otkuda ti tolika koncentracija agresije...
Ne razumem zbog cega samoga sebe nazivas "govno" i gde sam ja tebe tako nazvao?
Ne razumem zbog cega mi odgovaras na postove a ne odgovaras na postavljeno pitanje?

Ako ikada dodjes u NS obavezno mi se javi imas od mene Les. Pljeskavicu i pivo pa da nastavimo ovaj razgovor u mirnijem tonu jer imam osecaj da ovde na forumu pokusavas nesto dokazati a nije mi jasno sta?

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 13:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Zaboravih,Dragane,napomenut,ja ti se u toj,kako ti kažeš grupi,nisam prepoznao,jer da sam se prepoznao ,ne bih pisao ove "romane" na sajtu.-PROCITAJ SVOJ POST,IMENOVAO SI ME!-CAK SI ME STAVIO ZA LOKOMOTIVU,NA PRVO MESTO!I NEMOJ MI SE SADA POVLACIT!-Ratovi se povlacenjem ne dobivaju!


Evo ti objasnjenje zbog cega sam te stavio na prvo mesto, ovo su tvoje reci :
Na sve one koji ovo nisu skužili ili nisu razumjeli ,ili se na bilo koji nacin osjecaju uvrijedenima ili povrijedenima se doslovno poserem!!-Entuzijastima koji otvaraju stripoteku ili su je vec otvorili izražavam duboku sucut,a vama ,tobož,kolekcionarima,želim hrpu jeftinih stripova,ako za ništa,onako,da barem imate sa cime obrisat dupe,nakon citanja na wc školjki!!-

Bez komentara

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/08/2006 : 13:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
markos (i ostali moderatori)

nikako ne valja ovakvo pristrano vodenje sajta (ili foruma)
izbacite decka zbog par prostota, a dveribada zbog iste stvari ne...piše bezvezne prostacke postove i nitko ne reagira
kad sam ja jednom prilikom stjerao onog tromislawa u kurac, takoder sam bio izbacen

naravno da nije u redu
razlicita mjerila


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000