forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD BR.22- PRICA O DYLANU DOGU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 05/08/2006 : 21:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
ovo vrijedi? ako da, donesem ti ga u ponedjeljak u striparnicu i zamijenim za nekaj
Meni ne treba, ali u Darkwoodu mozes dobiti 5e. :)

Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 05/08/2006 : 22:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by srdjandj

proveri, kažem ti nisam mogao da se nacudim, a i rade na crno.



Kako na crno??? Ne mogu da verujem da je to moguce..Pogotovu u poslednjih godinu- dve od kada je Dinkic uveo (ispravnu) diktaturu..

Samo su ljudska glupost i svemir beskonacni. Ali za ovo drugo nisam siguran.


Ako se ne varam, Darkvud je ranije ove godine bio zatvoren na odredjeno vreme zbog utaje poreza.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 05/08/2006 : 22:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
ovo vrijedi? ako da, donesem ti ga u ponedjeljak u striparnicu i zamijenim za nekaj
Meni ne treba, ali u Darkwoodu mozes dobiti 5e. :)



da budemo iskreni, ovaj strp ne vrijedi niako 10 eura, glan ne bi trebao koštati više od 2 eura, izvinite al je tako. Neki dan, ja pitah za cijenu m no vannini kad 3 eura komad, pa nisam po glavi izgorio ( ne znam kod koga sam to pitao, preko maila nešto )

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/08/2006 : 23:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message


Kako na crno??? Ne mogu da verujem da je to moguce..Pogotovu u poslednjih godinu- dve od kada je Dinkic uveo (ispravnu) diktaturu..

Samo su ljudska glupost i svemir beskonacni. Ali za ovo drugo nisam siguran.
Go to Top of Page

ja kao prvo, nisam ni imao nameru da kupim taj strip, pošto ga imam ( mislim da sam ga kupio od nekog iz Zagreba za 7-8 kn, solidna cetvprka ), ali me je zacudilo to što strip koji nije glancer, nego neka lošija cetvorka - košta 10 evra i pitao sam zašto je tako skup, a video sam da ima dva-tri komada u prodaji ???
a bogami nabijene su cene za ove novije stripove , te koji nisu objavljeni u Hrvatskoj ( LMS, ZS, Dylan , Marti i Nik Rajder ), a kvalitet NULA ???
i zbog cega stripoteka 871 košta 8 evra, a 750- 4 evra - preskupo ???
takode nikad nisam dobio nikakav racun kad sam kupovao stripove i još placam u evrima, gde je fiskalna kasa - nema je ???
uvek ostavim najmanje 50 evra, kad god odem u BG, nije mi žao novca, ali stvarno su poceli da deru sa cenama ???
i šta onda, on placa DD 22 5e po komadu, a prodaje ga odmah duplo ???
što je brate skupo, skupo je !!!


Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 05/08/2006 : 23:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
što se cudite kao pura dreku :)

Uvijek postoje oni koji deru, i uvijek postoje oni koji hoce platiti. To su zakoni tržišta. Meni je Vlado ( tip koji dere na Trešnjevci )jedamput rekao : da zapakiram govno i stavim cijenu, netko ce ga kupiti.
Tako ce i DD 22 100% otici za 10 eura.
Eno, oni kreteni na Trešnjevci prodaju te "rijetke" i "tražene" SD stripove po 50,60 kuna, što je skoro 10 eura. Tako da to nije daleko, ima toga i kod nas. Ljudi kupuju vjerujte mi. Vidio više puta.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/08/2006 : 00:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
...a kako se to odreduje koji je strip redak ???

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 06/08/2006 : 01:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
i ja sam nedavno posetio darkwood. cene su bile ok, sve ocekivano mada nisam ni trazio nista specijalno, samo nesto novije sa dobrom pricom. ali me je malo iznenadila odbojnost prema americkim stripovima, imao sam pri ruci prvi trade Azzarellovog "Loveless-a", 9 trade 100B (najnoviji), i Zadnji trade od "Sleepera". bio sam spreman da ih zamenim skoro pa za dz jer znam koliko je tesko doci tamo do najnovijih americkih izdanja, dok ih ja nabavim kao od shale, pogotovo vertigovih..ali tip nije imao pojma sta je to, samo je cuo za 100B i nije ga interesovalo uopste. kaze to je na engleskom. ja koliko znam danas svako rodjen pre 1978 zna engleski covece, to nije problem. najvishe me je zacudilo da neko ko se bavi stripovima i dishe ih citav dan, nezna za ove serijale. ali dobro, meni dobro i ovako...kako hoce.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Quasimodo
Starting Member

Serbia
2 Posts

Member since 10/07/2004

Posted - 06/08/2006 : 03:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Quasimodo a Private Message
Mister koji ima preko pet hiljada postova koji misli da sam kupio samo 3 stripa da bi eto imao cime da se hvalim u PRVOM postu kako sam odran treba da zna zasto sam napisao taj PRVI post.
Napisao sam ga zato sto sam bio iznerviran kada sam video cenu doticnog stripa za koji mislim da ne vredi toliko a koliko vidim ima jos ljudi koji se slazu sa tim. Sto se tice ona tri stripa od 16 eura platio bi ih i 30 da su toliko kostali a u strip shopovima znaju da postoje ljudi koji ce da plate bilo koju pa zato nabijaju cenu a te stripove otkupljuju po mnoooogo nizim cenama.
Slazem se da stripovi treba da poskupljuju jer su sve redji i teze se nabavljaju i da svaki strip vredi onoliko koliko je neko spreman da plati za njega, ali ne mora da se izivljavaju. Mislim da je cena novog Magicnog Vetra od Systema izivljavanje, recimo i prvi gigant Tex (Strip agent) ne vredi 20 i nesto eura koliko sam dao jer je lose uradjen (dve-tri strane razmrljane). Verujem da su ostali OK ali nisam ih vise kupovao. Po meni najbolje su uradjeni Libellusovi giganti i vrede toliko koliko kostaju. Post nisam napisao da se hvalim ili kukam koliko sam dao na stripove nego da konstatujem da su cene otisle u KURAC.
Na kraju sto se tice Darkwooda nisam kenjao protiv njih ali sad hocu. Prvo kod njih nikad nisam dobio fiskalni racun koji u Alan Fordu dobijam redovno znaci rade na crno. Drugo ZS i LMS su bili nekoliko puta jeftiniji u Alan Fordu nego u Darkwoodu (dok su prodavani), glanceri su kostali isto kao i ostali i bilo ih je dosta. U Darkwoodu glancere uglavnom cuvaju za gospodu sa cvenim zvezdicama posto ih na policama vrlo malo ima(a ako ima deru zbog monopola). Na ovom sajtu su kao protiv piraterije a u Darkwoodu koji brane postoji ceo odeljak sa piratima koje prodaju skuplje nego ulicni prodavci (valjda i na njih placaju porez :)). U Darkwoodu imaju neki bajat sajt koji se nikad nije menjao dok Alan Ford ima sajt koji se redovno azurira iako je mnogo manja radnja od Darkwooda za koji vidim da nema pristup internetu. U Darkwoodu cena na nekim stripovima je u dinarima, na nekim u markama!!! na nekim u evrima a na nekim je nema uopste pa kako ti odvale. A VJ koji odrzava kontakt sa Slobom neka mu poruci da stripove koji su iznutra izvrljani ili sadrze ostatke necijeg dorucka ili vecere ne drzi vise u zavarenim vrecicama pa da se to vidi tek kod kuce.
Post je malo duzi ali mi je nadam se i poslednji i ne bi ga ni bilo da VJ nije spominjao KURAC koji ako je VJ zensko moze da stavi na tri mesta a ako je musko u sta sumnjam na dva mesta.
KUPUJTE U ALAN FORDU! ! !
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 06/08/2006 : 09:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Quasimodo, letis van! A ako ikad dodjes u ZG dodji u SK Libellus (Gajeva 17) pa me podsjeti sto si mi rekao.

Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 06/08/2006 : 10:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj
i šta onda, on placa DD 22 5e po komadu, a prodaje ga odmah duplo ???

Evo, sad je i to problem? Ali OK, kao sto sam i ranije rekao necu ljudima opravdavati troskove vodjenja ducana jer u 99% slucajeva to je uzalud i ispadam budala. Evo ti npr. kazes da cijene formiras po onima koje vidis u striparnicama pa spustis cijenu 30ak%. Npr. Lale koje ti trenutno imas na aukcijama za 25/30 kn ili Nikad robom za koje trazis 50 sam ja u Darkwoodu prije par dana vidio za 150 din. I tako mogu izdvojiti jos neke stvari i reci "ovaj dere a stripove nabavlja na buvljacima po 10 dinara" pa ce se netko slozit samnom i onda te ni krivog ni duznog izgazit tu na forumu.

Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 06/08/2006 : 11:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Quasimodo? Onaj isti koji popunjeni album Zagora prodaje za 100000kn na Aukcijama? Bah!
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 06/08/2006 : 11:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

Quasimodo? Onaj isti koji popunjeni album Zagora prodaje za 100000kn na Aukcijama? Bah!



Provokator... to Markos treba izbrisati.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 06/08/2006 : 12:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Konkurenca je rešenje...ako je zdrava naravno

a koliko mogu citati neke još ceka da nauce izdavati racune. Bilo je kod nas slicno a sada dobiješ skoro A4 format za šibice :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/08/2006 : 18:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by srdjandj
i šta onda, on placa DD 22 5e po komadu, a prodaje ga odmah duplo ???

Evo, sad je i to problem? Ali OK, kao sto sam i ranije rekao necu ljudima opravdavati troskove vodjenja ducana jer u 99% slucajeva to je uzalud i ispadam budala. Evo ti npr. kazes da cijene formiras po onima koje vidis u striparnicama pa spustis cijenu 30ak%. Npr. Lale koje ti trenutno imas na aukcijama za 25/30 kn ili Nikad robom za koje trazis 50 sam ja u Darkwoodu prije par dana vidio za 150 din. I tako mogu izdvojiti jos neke stvari i reci "ovaj dere a stripove nabavlja na buvljacima po 10 dinara" pa ce se netko slozit samnom i onda te ni krivog ni duznog izgazit tu na forumu.



nisam video nikad robom u darkwoodu, ali ako su 150 dinara, onda cu ih prodavati po 12 kuna !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/08/2006 : 02:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Svatko ima pravo da stavi svoje cijene. Ako je netko blesav da plati 10 eura za DD 22, na njemu treba zaraditi. Ja imam lijep primjerak za sebe(dobio u nekoj razmjeni, procjenjen na uobicajenih 10 kuna). Drugi sam neki dan prodao za 5 kuna (bio je trojka doduše). Zašto je taj strip skup - uobicajen lov u mutnom. Strip ima zvucno ime pa hajde da stvorimo od njega vrijednost. Radilo se to i ranije sa ZS i LMS stripovima... Ali, tada smo svi bili djeca.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander

Edited by - Obi-wan on 07/08/2006 02:04:28
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 07/08/2006 : 12:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Ajde,što ste se uzjebali oko jednog stripa?-Kao babe na tržnici oko sira.Covjek je vjerojatno zakljucio da tog stripa ima malo i stavio je vecu cijeno,a to je njegova stvar.I sam sam bio u toj striparnici i vecina cijena mi je bila smiješno mala.Ako se dobro sjecam,npr.ZAGOR EXTRA br.1 je oko 45 kuna,a u Hrvatskoj je na štandovima 80 i više(sigurno lošije ocuvan)!Ja ga ne bih ni prodavao van kompleta jer uvijek nedostaje,a cini mi se da ste ga na aukcijama pogurali na 150 kuna!-Ako se dobro sjecam u doticnoj stripoteci(da ju ne reklamiram,ipak se radi o konkurenciji),Markovi su iz prvog serijala bili od 7 do 12 eura,što je i više nego korektno(u odnosu na moje cijene)!-Ako mi se cijena ne svida,tj.velika je,potražit cu strip na drugom mjestu,a to sigurno nije razlog da serem i pljujem po nekome jer mi je taj strip skup.-Najviše volim kopati u striparnicama po stripovima jer uvijek nešto pronadeš i danas mi je žao što sam stripoteku zatvorio.Tako su i po meni srali i žalili se na cijene,a vjerujte mi na rijec da sam u godinu dana prodao hrpe stripova,cak i gomile kompleta.Normalno da sam i zaradio veliku kolicinu novca,ali se radilo uglavnom o starim edicijama,jer sa novim stripovima nisam htio imati posla.Zašto?-Pa ,evo primjer prvog Tex-a giganta .Taj album košta u stripoteci nekih 175 kuna.Kod Bernarda na skladištu košta 150,pa uz sve troškove izracunajte koliku zaradu ima covjek koji to prodaje u stripoteci.JEBENA ZARADA!-Uz sve to,vecina vas taj i sve ostale nove albume može kupit kod Bernarda na skladištu ili na svim sajmovima stripa u citavoj bivšoj državi,jer se doticni svagdje nasere!-Kužim ja da je puno bezbolnije kupiti npr.dva albuma KOMANCE kod "bernija" na skladištu ili štandu,jer se ušpara nekakvih 100 kuna,ali pita li se netko od vas drkadžija(cast izuzecima) kako ljudi u stripoteci mogu prodat isti taj strip, da nešto zarade,a svi ste vi kakti jebeni kolekcionari tim entuzijastima što su otvorili stripoteke dali podršku.Kada covjek stripoteku zatvori,svi se cude zašto,koji je razlog,baš šteta itd.-Tu ste se uzjebali za taj usrani komad papira i 10 eura,pa što se bavite sportom za koji nemate mogucnosti?Bez ljutnje,meni se ovo sve zgadilo,i pun mi je kurac komentiranja necijih cijena.-A pazi izdavaštva stripova,svi placu,stripovi se ne prodaju,a svakim danom ih je sve više.-Pa tko to placa,da nje možda moja pokojna baba ostavila novac za nove stripove!-MOJ VAM JE PRIJEDLOG DA SVE STRIPOTEKE ZAPALITE,A STRIPOVE IONAKO MOŽETE KUPIT KOD VAŠEG PRIJATELJA "BERNIJA"(veliku vecinu),jer kako bi on rekao ,to su moji prijatelji,a covjek je stvarno bogat,koliko prijatelja ima!!!Vjerojatno sam mu i ja prijatelj,a da to i ne znam!!Covjek stripove izdaje,pa neka ih sam i prodaje,a ne da ovi po stripotekama "deru".-Eto,toliko od mene,malo grubo,ali istinito,pa na kraju da se oprostim od ove "ciganske" strip scene,velikih pametnjakovica i sveznalica.-Na sve one koji ovo nisu skužili ili nisu razumjeli ,ili se na bilo koji nacin osjecaju uvrijedenima ili povrijedenima se doslovno poserem!!-Entuzijastima koji otvaraju stripoteku ili su je vec otvorili izražavam duboku sucut,a vama ,tobož,kolekcionarima,želim hrpu jeftinih stripova,ako za ništa,onako,da barem imate sa cime obrisat dupe,nakon citanja na wc školjki!!-Pozdravlja vas covjek koji je na ovom sajtu,ili zahvaljujuci ovom sajtu zbog reklame,prodao preko 100 tisuca (hiljada) stripova,a vjerujte nisu prodati po 1 kunu!!!-Svima korektnim i normalnim kolekcionarima želim svako dobro,uz duboku i prijateljsku zahvalu!!!-moj nick;DVERIBAD--RATKO DRAGAŠ!!!-adio!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6406 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/08/2006 : 12:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Zašto upotrebljavaš termin 'stripoteka' kao sinonim za striparnicu, tj. strip-knjižaru? Zbunjuješ ljude.


Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 07/08/2006 : 12:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
VALTER!-hvala na opasci,to je stvar pismenosti,a tu baš nisam jak,ja sam studirao šumarstvo,a na tom fakultetu i srednjoj školi ,nisu puno inzistirali na pravopisu i književnosti!BILO JE BITNO NEŠTO OBORIZ,PA MAKAR I DRVO(STABLO)!Hvala1
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 07/08/2006 : 13:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
Svaka cast Ratko!
Nemoj da te idioti živciraju,cestitke na toliko prodanih stripova.
ŽIVIO!

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6406 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/08/2006 : 13:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Ne razumijem toliku gorcinu. Što bi ti dveribade, verbalni delikt na ovome forumu? Pa forum služi za raspravu, iznošenje oprecnih gledišta, tvojeg i npr. srdjanandj-ovog. "Tu ste se uzjebali za taj usrani komad papira i 10 eura,pa što se bavite sportom za koji nemate mogucnosti?" -ova je pak recenica poprilicno bezobrazna, pogotovo u svjetlu cinjenice da taj sport do prije nekoliko godina nije bio toliko skup; po tebi bi bilo kakvo kolekcionarstvo bilo rezervirano samo za najbogatije, a oni koji primjete da pojedini, lako nabavljivi stripovi koštaju deset puta više na nekim mjestima u odnosu na neka druga, neka budu kuš.
I ne vidim zašto bi bilo koji ljubitelj stripa suosjecao s trgovcima, koji, kako i sam veliš ne proizvode dodane vrijednosti, to je suprotno ljudskoj prirodi i zakonima tržišta na kojem svatko želi proci što jeftinije.
A za 'stripoteku' nisam htio pametovati, niti je to stvar pismenosti, jednostavno, može zbuniti zbog postojanja istoimenog casopisa, a strip-knjižare se, koliko znam, ne oznacavaju tim terminom.



Edited by - VALTER on 07/08/2006 13:02:50
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/08/2006 : 13:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Izgleda da se nismo razumeli, ja sam rekao da je taj strip ocuvan za lošu cetvorku i ipak i pored toga mu je cena 10 evra, ajde da je glancer , pa mogu da razumem.
Naravno da dveribadu nije ništa skupo, kad je prodao toliko stripova, meni su pojedini stripovi skupi, a sa ovim stripom koji se tamo prodaje za 10 evra, doslovno i treba da posluži da se obriše dope pošto ga procitaš na wc šolji !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 07/08/2006 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Valter,ako ovakvu recenicu izvuceš iz teksta,sigurno da je "bahata" i više nego bezobrazna.Nisam mislio na Srdana,mislio sam na sve koji ovako reagiraju ili se žale na cijene i slicna sranja.Gore izneseno je moje mišljenje,vecina su cinjenice i osobni dojam koji sam stekao prilikom prodaje stripova.Ako ,recimo Srdan prodaje nekakve albume po nebuloznim cijenama,a meni su to visoke cijene,pa to nije razlog da pišem ili govorim da je doticni seronja,lopov,prevarant i slicne gadarije.Covjek je stavio svoju cijenu,meni je puno i gotovo.Nikakav verbalni delikt ne želim,jer mi je zaista pun kurac verbalnog prepucavanja koliko košta pojedini strip.Iznio sam svoje zapažanje,cinjenice,koje vecina ljudi na ovom sajtu zna ,ali iz koristoljublja ne žele komentirati.Evo,poštujem i to,tu šutnju,ali ne želim u to kolo!-Nikog ne obezvrijedujem,ali ako nemam ili ne mogu platit strip 120 kuna,sigurno ga necu kupit niti za 100!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/08/2006 : 13:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

VALTER!-hvala na opasci,to je stvar pismenosti,a tu baš nisam jak,ja sam studirao šumarstvo,a na tom fakultetu i srednjoj školi ,nisu puno inzistirali na pravopisu i književnosti!BILO JE BITNO NEŠTO OBORIZ,PA MAKAR I DRVO(STABLO)!Hvala1


Picea Abies, Abies alba ili Fagus sylvatica? koju najviše voliš obarati?

Kako je kod nas rekao prof.dr. Marijan Kotar- Smreka stoje in baba leže velik zdržita :))

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!

Edited by - jang on 07/08/2006 13:34:01
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/08/2006 : 13:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja se ne žalim na cene, ja taj strip imam, uostalom imam sve Dylane, nego me je zanimalo zašto taskav loš primerak toliko košta?
Ja sam takode dobijao preko maila kritike i pretnje za pojedine cene albuma sa slicicama koje prodajem, ali mislim da je ipak bilo teško starome da sve te slicice sakupi i zalepi u albume, nego da kupi pojedini strip, recimo za najnoviji album sa slicicama Germany 2006, ja sam potrošio preko 100 evra da bih ga skupio !
Takode ni ja nisam od onih koji bi se svadali i prepucavali preko foruma, to nije moj stil, a koliko vidim od jednog bezazlenog pitanja otišlo se predaleko, ovim postom prestajem da diskutujem bilo šta u vezi Dylana 22 !
Živeli !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 07/08/2006 : 13:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Jang!Kolega po struci,?,baš ljepo!-Definitivno-BUKVA-,ŠTO DEBLJA!!!-Ipak sam ja Licko dijete(u Lici su pretežno bukove šume),a imaš i vic o tome,medvjed -tata,bukva -mama!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000