forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MV naslovnice
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/08/2006 : 21:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
potaknut DDevilom idejom da pricamo o stripovima i naslovnicama uocio sam da su naslovnice MV- a broj 2 i 4 dosta slicne , u oba slucaja mi je za oko zapelo to koliko treba vremena da izogri ta stepa s ovje naslovnice , a mogu rec da su naslovnice tih brojeva pomalo dosadne i bezveze

dok su naslovnice broja 1 i 3 odlicne

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/08/2006 : 22:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Meni su naslovne gotivne i bas te "mame" da kupis stripove .

Free will. It's like butterfly wings: once touched, they never get off the ground. No, I only set the stage. You pull your own strings.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/08/2006 : 22:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
je da, ali cijena...:)))))))))

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/08/2006 : 22:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ma daj stinky zar hoces da i ovaj topik postane sticky :-)) !

Free will. It's like butterfly wings: once touched, they never get off the ground. No, I only set the stage. You pull your own strings.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/08/2006 : 22:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
povrsno sam procitao one zakljucane topice , ali nije mi jasno zbog cega zla krv

i meni ponekad smetaju cijene , naprimjer , kad dodjem na benzinsku pumpu vidim cijenu goriva i naravno ne svidja mi se to sto vidim , ne mogu se pobuniti i reci dobro preskupa je cijena goriva , ne odgovara mi i ne cu kupovati benzin , ugradi cu si pedale ponjeti bacvu zganaca i udri

pa tako zasto se ne bih bunio oko svega sto mi ne odgovara

trebao bih poludit , zapalit sve stripove , svoju kolekciju i reci eto sad ne cu kupovati stripove , a bogme ni skupljati , preseli cu se u planine i uzgajati ovcice

Edited by - Kruger on 09/08/2006 22:46:57
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/08/2006 : 23:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Krugeru, jesi li kod kuce ovih dana? Nije te bilo dugo na forumu pa ne znam ni sta radi s ni gde si...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/08/2006 : 23:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Krugeru, jesi li kod kuce ovih dana? Nije te bilo dugo na forumu pa ne znam ni sta radi s ni gde si...



sad sam kod kuce , bio sam svugdje pomalo , a trenutno ne radim nist
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 10/08/2006 : 04:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Naslovnice bas i ne svidjaju mi se, pogotovo br.3, Junak je u svakoj na konju i nedostaje malo vise privlacnosti, neki horror motiv itd.. Ali ipak najvaznije sto imamo originalne naslovnice unutra!
Volio bih da je cijena malo niza, ali ok, ne zalim se! Dosta je bilo price oko cijene!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/08/2006 : 06:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Naslovnice su dobre ali za mene nisu odlicne. No, to mi ionako nije važno, kupicu sve 4 knjige bez obzira na naslovnice.

Naš Murga nije obican drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/08/2006 : 08:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
evo jucer sam kupio sve 4 knjige i moram priznati da su mi uredene odlicno, cak možda i bolje nego KP...... naslovnice su mi prekrasne, kao da su naslovnice nekih knjiga a ne stripova...uostalom originalne naslovnice su unutar svake knjige i probajte staviti pored njih Systemove naslovnice pa da vidite razliku...

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 10/08/2006 : 09:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Naslovnice su jako dobre jedino sto su mi nekako preslicne jedna drugoj ali daleko od toga da su lose...btw danas idem po njih :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/08/2006 : 10:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

potaknut DDevilom idejom da pricamo o stripovima i naslovnicama uocio sam da su naslovnice MV- a broj 2 i 4 dosta slicne , u oba slucaja mi je za oko zapelo to koliko treba vremena da izogri ta stepa s ovje naslovnice , a mogu rec da su naslovnice tih brojeva pomalo dosadne i bezveze

dok su naslovnice broja 1 i 3 odlicne



To smo mi vec neki rekli na topci u o Magicnom da naslovnice uopce nisu atraktivne i da su monotone, al eto, Markos je htio neutralne naslovnice...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/08/2006 : 10:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

To smo mi vec neki rekli na topci u o Magicnom da naslovnice uopce nisu atraktivne i da su monotone, al eto, Markos je htio neutralne naslovnice...

Wealth beyond measure, outlander...



pa kad ih ovak držim u rukama mislim da je i bolje da su neutralne naslovnice....imaju neki odmak od originalnih naslovnica i sasvim se dobro nadopunjuju sa naslovnicama unutar knjige....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26618 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/08/2006 : 11:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
naslovnice kao slike su odlicne,a ako se neko razacocarao da nisu mracnije kao šta su ocerkivali to je druga prica.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 10/08/2006 : 12:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
meni su naslovne odlicne, kao uostalom i skoro sve što sam od parlova ikad vidio...i dizajn je na visini, a posto imam lobellusove gigante znam da i je i uvez odlican, ali moram sad ko stinky- ali cijena:))... ipak, vjerovatno bi uzeo da sam veci obožavatelj mv.

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 10/08/2006 : 12:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Opet mi se cini da se neke stvari svode na banalne rasprave.Cijena je cijena pa mozes samo,kao sto Kruger kaze;uzeti ili ne uzeti.Ne vrijedi o tome panicariti.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 10/08/2006 : 13:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Meni izgledaju super. Cim sestri pocne faks šaljem ju u More Comics!:)
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/08/2006 : 13:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Naslovnice druge i trece knjige su koma
Nije u pitanju crtež, parlov je to odlicno odradio, nego... o cemu se
tu uopce radi, što nam ta naslovnica govori o stripu iza nje (a trebala bi)?
Lijeno jaši indijanac kroz more trave. S noge na nogu jaši jaši i jaši, dosadno indijancu, dosadno i konju, a bome i meni, pa se malo popne na brdo, da malo baci pogled na kanjon, koji je, ocigledno,
potpuno neinteresantan jer ga je Parlov odrezao. U trecoj knjizi je,
vidi se iz naslovnice, bitno brdo. Tko zna kakvu misteriju to brdo skriva? Ful me je privukla ta misterija i ima da odma otrcim do
striparnice da otkrijem tajnu brda
kao što kaže Sienfild, prosto te mami da kupiš! Je, baš.

Onaj tko ne zna ništa o MV, gledajuci te naslovnice, što može ocekivati od ovog stripa? Horor? Avanturu? ili indijanske putopise s
osvrtom na indijanske ljekovite trave i cajeve?

Uzmeš taj strip tako nevine vanjštine i kad ga otvoriš, lupi te
horor!
Mene ne smeta cijena tog stripa - smeta me površnost i neinventnost
2. i 3. naslovnice! Ja, ni u ludilu, ne bi stavio te dvije slike
One su odlicne za zadnju str korica ili za unutrašnje korice - za naslovnicu NIKAD.
Ne kažem da to iskljucivo moraju biti horor prizori i tematski neutralne naslovnice su u redu ( 1.i 4. skidam kapu ), ali
ovoliko neutralne...
Želite li vi prodati te stripove ikom van ovog sajta, nekom tko ne zna za Magicnog Vjetra? Po ovom ne bi se reklo.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/08/2006 : 13:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ukus je uvijek stvar osobne subjektivnosti.
Nekome ce se naslovnice svidjeti drugima nece i to naravno nije nikakvo iznenadjenje, nemaju svi isti ukus.
Nama se naslovnice svidjaju a sve sto imamo reci na tu temu smo vec rekli.
Biti ce jos naslovnica i uvjeren sam da ce svatko pronaci nesto za sebe.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/08/2006 : 13:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ukus je uvijek stvar osobne subjektivnosti.
Nekome ce se naslovnice svidjeti drugima nece i to naravno nije nikakvo iznenadjenje, nemaju svi isti ukus.
Nama se naslovnice svidjaju a sve sto imamo reci na tu temu smo vec rekli.
Biti ce jos naslovnica i uvjeren sam da ce svatko pronaci nesto za sebe.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


zaboravio si im reci da mnogo bolje izgledaju na polici. Ko Mona Liza, više ih gledaš bolje su :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29253 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/08/2006 : 14:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Dado

Ukus je uvijek stvar osobne subjektivnosti.
Nekome ce se naslovnice svidjeti drugima nece i to naravno nije nikakvo iznenadjenje, nemaju svi isti ukus.
Nama se naslovnice svidjaju a sve sto imamo reci na tu temu smo vec rekli.
Biti ce jos naslovnica i uvjeren sam da ce svatko pronaci nesto za sebe.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


zaboravio si im reci da mnogo bolje izgledaju na polici. Ko Mona Liza, više ih gledaš bolje su :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!


Zar ih ti vec imas?!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/08/2006 : 14:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
naravno :) Dao mi je Kico svoje kad smo se sreli na alki :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29253 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/08/2006 : 14:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

Naslovnice druge i trece knjige su koma
Nije u pitanju crtež, parlov je to odlicno odradio, nego... o cemu se
tu uopce radi, što nam ta naslovnica govori o stripu iza nje (a trebala bi)?
Lijeno jaši indijanac kroz more trave. S noge na nogu jaši jaši i jaši, dosadno indijancu, dosadno i konju, a bome i meni, pa se malo popne na brdo, da malo baci pogled na kanjon, koji je, ocigledno,
potpuno neinteresantan jer ga je Parlov odrezao. U trecoj knjizi je,
vidi se iz naslovnice, bitno brdo. Tko zna kakvu misteriju to brdo skriva? Ful me je privukla ta misterija i ima da odma otrcim do
striparnice da otkrijem tajnu brda
kao što kaže Sienfild, prosto te mami da kupiš! Je, baš.

Onaj tko ne zna ništa o MV, gledajuci te naslovnice, što može ocekivati od ovog stripa? Horor? Avanturu? ili indijanske putopise s
osvrtom na indijanske ljekovite trave i cajeve?

Uzmeš taj strip tako nevine vanjštine i kad ga otvoriš, lupi te
horor!
Mene ne smeta cijena tog stripa - smeta me površnost i neinventnost
2. i 3. naslovnice! Ja, ni u ludilu, ne bi stavio te dvije slike
One su odlicne za zadnju str korica ili za unutrašnje korice - za naslovnicu NIKAD.
Ne kažem da to iskljucivo moraju biti horor prizori i tematski neutralne naslovnice su u redu ( 1.i 4. skidam kapu ), ali
ovoliko neutralne...
Želite li vi prodati te stripove ikom van ovog sajta, nekom tko ne zna za Magicnog Vjetra? Po ovom ne bi se reklo.



Tesko da ce to kupiti netko tko ne zna nista o MV. Ako i ne zna, ima unutra originalne naslovnice, pa moze preko njih steci dojam o epizodama i prelistajuci strip vidjeti o cemu se radi. Ne kazem da ti se moraju svidjeti, sasvim je ok sto ti se ne svidjaju, ali nazvati ih povrsnim... To jednostavno nije tocno, ja znam koliko je Goran promisljao o njima, koliko mu je bilo stalo do njih, koliko je zrtvovao zbog njih i znam da je dao sve od sebe. Mozemo raspravljati o tome da li se konacan rezultat nekom svidja ili ne, ali NE mozemo raspravljati o Goranovu angazmanu, trudu i profesionalnosti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29253 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/08/2006 : 14:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jang

naravno :) Dao mi je Kico svoje kad smo se sreli na alki :)


eh... Ja ih jos nisam vidio. I dakle, izgledaju bolje uzivo, nego na monitoru? Bas mi je drago. A kako ti se cini sve ostalo?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/08/2006 : 14:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Svaka cast Goranu na trudu, angažiranosti i promoviranju svojih radova na domacem terenu, pa da! Naslovnice su u svakom slucaju lijepe, samo su distancirane od radnje.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/08/2006 : 14:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by jang

naravno :) Dao mi je Kico svoje kad smo se sreli na alki :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!





Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000