forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Popis strip knjižara po gradovima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 21:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Stanujem u malom mjestu i stripove mogu vidjeti samo u kiosku. Odem ponekad u Osijek, koji slovi za veci grad, ali nisam vidio strip knjižare ili striparnice. To konkretno znaci da mi pojmovi kao što su More Comics, Libellus, HC Ken Parker, Usagi Jodžimbo, Bone, Magico Vento, ne znace ništa više od crnih slova na bijeloj podlozi. Pa gdje to sve ljudi ima? Znam da vjerovatno mogu naruciti poštom, ali volio bih vidjeti, možda malo prelistati, osjetiti. Nisam jedini, to je sigurno. Predlažem da svatko popiše strip knjižare, striparnice, stripoteke, mjesta za prodaju stripova (a da nisu tezge ili kiosci) u svojem gradu. Korisne su to informacije za sve putnike namjernike u potrazi za stripovima koji ne idu u kioske...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/08/2006 : 21:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Bit ce ti to jako mali popis .
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 11/08/2006 : 21:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
http://forum.striparna.com/viewtopic.php?t=134

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 21:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Bit ce ti to jako mali popis .


Pa dobro, koliki bude. Ima li možda kod tebe u blizini nešto - u Rijeci možda? Ili to postoji samo u Zagrebu...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/08/2006 : 21:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Obi-wan, imaš u Osijeku, na Trgu Ante Starcevica, knjižaru NOVA. Tamo možeš vidjeti i prelistati Usagija, Bonea, Libellusovog Kena (bila su dva broja prije nekog vremena), Hermannove albume, Princa Valijanta... Ali, cijene su izrazito nepristupacne (Ken 96 kn, Usagi 150, Valijant 250).
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 21:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Mislim da moraš promjeniti naslov topica u "Popis strip knjižara po Zagrebu"!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/08/2006 : 21:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Pa dobro, koliki bude. Ima li možda kod tebe u blizini nešto - u Rijeci možda? Ili to postoji samo u Zagrebu...


Cini mi se da u Rijeci ima. Ali nisam 100% siguran.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/08/2006 : 21:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
imaš u beogradu dve striparnice - darkwood i alan ford .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 21:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by jang

http://forum.striparna.com/viewtopic.php?t=134

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!


Znaci, cijela prica se svodi na 4 striparnice u Zagrebu ?
Vjeruj mi ono o Osijeku su bajke. "Ontario", prodavci na Gajevoj pijaci, na auto pijaci, sve je to jedan jedini covjek koji seli svoju tezgu nedjeljom. U pitanju je Ontario i on uglavnom drži slabo ocuvana kiosk izdanja. Antikvarijat "Ezop" je tu potpuno bezveze. Bio sam dosta puta i tu se prodaju knjige i ploce. Bilo je jednom par Alan Fordova, ali jedna lasta ne cini proljece.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 21:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Obi-wan, imaš u Osijeku, na Trgu Ante Starcevica, knjižaru NOVA. Tamo možeš vidjeti i prelistati Usagija, Bonea, Libellusovog Kena (bila su dva broja prije nekog vremena), Hermannove albume, Princa Valijanta... Ali, cijene su izrazito nepristupacne (Ken 96 kn, Usagi 150, Valijant 250).


Hvala, to nisam znao. Bio sam u dosta knjižara u Osijeku, ne znam kako mi je to promaklo. Cijene nisu važne. Želim vidjeti pa cu vec nekako kupiti preko foruma ili aukcija...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 21:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

imaš u beogradu dve striparnice - darkwood i alan ford .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Super, ako me put navede, svrnem svakako.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 22:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Mislim da moraš promjeniti naslov topica u "Popis strip knjižara po Zagrebu"!


Ne mogu vjerovati. Pa zar ni u Splitu nema ništa... Znaci tko nije iz Zagreba, jako puno toga nikako ne može vidjeti...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/08/2006 : 22:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
A možes se i uclaniti u Gradsku i sveucilišnu knjižnicu, Europska avenija 24. Bez imalo problema možeš posudivati stripove s djecjeg odjela, tamo imaju gotovo sve od novih izdanja.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/08/2006 : 22:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

imaš u beogradu dve striparnice - darkwood i alan ford .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Super, ako me put navede, svrnem svakako.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


jednom mesecno obidem beogradske striparnice, najcešce darkwood, i onda tamo pokupujem hrvatske stripove koji mi trebaju.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 22:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

imaš u beogradu dve striparnice - darkwood i alan ford .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Super, ako me put navede, svrnem svakako.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


jednom mesecno obidem beogradske striparnice, najcešce darkwood, i onda tamo pokupujem hrvatske stripove koji mi trebaju.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Pristupacnija i bliža je striparnica puna hrvatskih stripova tebi, koji živiš u drugoj državi nego meni koji živim u Hrvatskoj.
Cak je i meni bliža ta striparnica u koju ti ideš nego ijedna u mojoj zemlji.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/08/2006 : 22:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
tako je to obi, i mogu ti reci da imaju sve stripove, odmah cim izadu u hrvatskoj, odmah vrlo brzo stignu u beograd, i ja onda rezervišem telefonom i kad odem tamo stripove me cekaju, odvojeni sa strane za mene, naravno glanceri !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 11/08/2006 : 22:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

imaš u beogradu dve striparnice - darkwood i alan ford .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Super, ako me put navede, svrnem svakako.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


jednom mesecno obidem beogradske striparnice, najcešce darkwood, i onda tamo pokupujem hrvatske stripove koji mi trebaju.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Pristupacnija i bliža je striparnica puna hrvatskih stripova tebi, koji živiš u drugoj državi nego meni koji živim u Hrvatskoj.
Cak je i meni bliža ta striparnica u koju ti ideš nego ijedna u mojoj zemlji.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


Ima u Splitu Utopija!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 22:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Super, dobro je znati...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2006 : 22:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

tako je to obi, i mogu ti reci da imaju sve stripove, odmah cim izadu u hrvatskoj, odmah vrlo brzo stignu u beograd, i ja onda rezervišem telefonom i kad odem tamo stripove me cekaju, odvojeni sa strane za mene, naravno glanceri !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Blago tebi.
Nisam još nikada bio negdje gdje ima puno stripova za vidjeti i kupiti. Ima vremena, tek sam poceo.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/08/2006 : 22:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

tako je to obi, i mogu ti reci da imaju sve stripove, odmah cim izadu u hrvatskoj, odmah vrlo brzo stignu u beograd, i ja onda rezervišem telefonom i kad odem tamo stripove me cekaju, odvojeni sa strane za mene, naravno glanceri !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Blago tebi.
Nisam još nikada bio negdje gdje ima puno stripova za vidjeti i kupiti. Ima vremena, tek sam poceo.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


Veruj da je pravi užitak

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7792 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/08/2006 : 23:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
imaš u Zadru u Gradskoj knjižnici skoro sve, ako navratiš do Zadra slucajno

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 12/08/2006 : 06:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Ima u Splitu Utopija!


Utopija nije striparnica ili strip-knjižara. Ima nešto albuma ali im je to sporedna stvar. Više su tu ploce, knjige.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/08/2006 : 07:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
U Makarskoj postoji "Book cafe" u kojem se mogu kupiti odredeni tvrdoukoriceni stripovi.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26488 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/08/2006 : 08:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

quote:
Originally posted by jasa

Ima u Splitu Utopija!


Utopija nije striparnica ili strip-knjižara. Ima nešto albuma ali im je to sporedna stvar. Više su tu ploce, knjige.


da ali imaju i dosta stripova(albuma),skoro sva nova izdanja.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16820 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/08/2006 : 10:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Obi-wan, ti bar stripove možeš kupiti na kiosku, ali u ovim malim mjestima u istocnom dijelu Republike Srpske (u Federaciji BiH je bolja distribucija) stripova ugalvnom nema ni na kiosku, iako bi trebalo da izlaze (jedino na dva kioska u Trebinju i i to ne sva izdanja), pa jedini nacin ostaje da mi neko kupuje stripove povremeno u strip-knižarama u Beogradu, ali to se opet isplati jer su tamo stripovi jeftiniji. Zaista je glupo da prakticno treba obici 3 države da bi se kupio neki strip koji izlazi u Hrvatskoj.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/08/2006 : 12:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Obi-wan, ti bar stripove možeš kupiti na kiosku, ali u ovim malim mjestima u istocnom dijelu Republike Srpske (u Federaciji BiH je bolja distribucija) stripova ugalvnom nema ni na kiosku, iako bi trebalo da izlaze (jedino na dva kioska u Trebinju i i to ne sva izdanja), pa jedini nacin ostaje da mi neko kupuje stripove povremeno u strip-knižarama u Beogradu, ali to se opet isplati jer su tamo stripovi jeftiniji. Zaista je glupo da prakticno treba obici 3 države da bi se kupio neki strip koji izlazi u Hrvatskoj.



Ma znam, sretan sam što ih ima u kiosku. Tu je situacija stvarno odlicna - na desetine raznih stripova, više nego ikada u kioscima. Ali eto, volio bih vidjeti oko cega to svi trube (ti cuveni HC-i i strip albumi), a toga jednostavno ni za vidjeti nema. Tješim se time što su kiosci pravi raj za razliku od recimo Srbije gdje u 5 trafika nadem jedan ovlaženi i poderani Alan Ford.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000