forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zbirka stripova od 2.500.000 $
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 16/08/2006 : 21:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
Hvala 'jaki'! To sam hteo da kažem.

U suštini mislim da je ok truditi se da se sacuva strip primerak, možda cak i sa kesicama(meni nekako americke sveske i lepše izgledaju u kesici, trejdove vec ne bih stavio u iste), da se taj strip sacuva što duže, možda i za buduce generacije. mada zašto ja da cekam 30ak godina :), ja svoje stripove malo malo pa uzmem u ruke, ako ne zbog toga da bih procitao, onda makar artwork da pogledam i tu genijalnost. Americke sveske koje imam ne bih prodao ni za milione, da im toliko skoci cena jednog dana.

Shvatate, totalno drugacija percepcija. Ja volim stripove i zato ih skupljam, ne skupljam ih jer volim da ih skupljam.
Te amere sa tim tvrdim plasticnim CGC kutijama treba 'poredati uza zid, pa metak u celo'. Po kratkom postupku. I onda se izdavaci ubijaju da izbace strip sa 15 naslovnih strana....

A u stvari, i što kaže DeeCay, nek' se igraju deca. :)

Edited by - forsaken demon on 16/08/2006 22:01:32
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 16/08/2006 : 23:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
meni isto to malo bezveze, kupovati strip koji niti ne procitaš,držat u kesicama,
a jebiga izgleda njima to veliki gušt i samo da znaju da imaju taj savršeno ocuveni primjerak iz neznam koje godine..
ja isto skupljam stripove jer ih volim, ne u svrhu skupljanja, jer sve šta kupim, kupim da bi procitao, pa se tako to nakuplja



Strip je zakon
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000