forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Julia #1 - friški topic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 25/08/2006 : 19:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
Stiglo i u Ri, ali ima svaki deseti kiosk, no važno da je sad tu :)

Edited by - Aftermath on 25/08/2006 19:41:59
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/08/2006 : 20:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
došlo i kod mene, samo dva primjerka i od toga jedan malo zgužvan
(ja san uzeo onaj koji nije zgužvan)
i nije mi se raspao strip, barem ne još

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 26/08/2006 : 07:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Stiglo došlo



Totalna pušiona!

Di si ga naša? Sad sam obaša 4 kioska i nema ni na jednom!

Distribucija katastrofa!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/08/2006 : 15:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Meni ga ostavile trafikantice :-)
dodi u B.vodu pa ga kupi!
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 26/08/2006 : 16:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Uspio sam nac. Jutros pregleda 4 kioska, popodne još 3 i na jednom ga naša.

Kaže mi trafikantica da je dobila samo jedan primjerak! Na ovih 6 ostalih koiska nisu imali pojma o cemu pricam.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/08/2006 : 10:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Meni ga ostavile trafikantice :-)
dodi u B.vodu pa ga kupi!



veze i poznanstva - pa protekcije a onda ti budu naplatle

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 28/08/2006 : 08:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Kupio, procitao. Moja ocjena: 4! Kupujem dalje!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/08/2006 : 09:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Kupio sinoc. Na prvi pogled odmah moram pohvaliti veliki pomak prema naprijed u dizajnu! Bravo i samo naprijed!

O samom stripu vise nakon citanja (citaj: kad padne sezona).

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/08/2006 : 09:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Tek sinoc?
Jesi li ga jedva našao?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/08/2006 : 15:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Bilo je 7 primjeraka na kiosku. U Makarskoj nije bilo sanse za pronaci Juliju.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 28/08/2006 : 15:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
danas san ga ka iša kupit (u Zagrebu ga recimo nema na 4 kioska na Trgu ), ali odustah... prvo, košta 20 kuna što je prikoviše, a osim toga, crtež mi se nimalo nije svidija, nepregledno, i još male slicice...
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 28/08/2006 : 20:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
Strip sam po sebi mi se vrlo svidia,a posebne pohvale na VanGogh-u na odlicnom dizajnu i izradi stripa.

You have robbed our homes and fortunes, even drove us from our land, you tried to break our spirit, but you'll never understand, the love for dear old Ireland, that will forge an iron will, as long as there are gallant men, like young Ned of the hill
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/08/2006 : 22:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

danas san ga ka iša kupit (u Zagrebu ga recimo nema na 4 kioska na Trgu ), ali odustah... prvo, košta 20 kuna što je prikoviše, a osim toga, crtež mi se nimalo nije svidija, nepregledno, i još male slicice...


crtez je odlican, dosta iznad bonelli standarda, i prilicno citljiv. Ne vidim sto je tu nepregledno i sto su slicice manje nego inace u Bonelli stripu. I 20 kuna za ovaj strip uopce nije puno, dapace.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/08/2006 : 22:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
I u Daruvaru užas sa Juliom... samo jedan kiosk (a ima ih ukupno 6, malen je to gradic) je imaše, i to niti ne izložene sa ostalim stripovima, nego iza prodavacice na polici opazih oko 3 primjerka.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/08/2006 : 22:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
cini se da Julia ide u malo primjeraka kad ju je teško pronaci na kioscima. Malog rendžera ima mnogo više...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 28/08/2006 : 22:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
U mojem gradu je baš suprotno, ima Julije, nema rendžera.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2006 : 23:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
sto se tice prijevoda

u maxi teksu br 2 lovac na foslile prevoditelj malo prevodi sotona , malo satan , malo djavol , malo vrag , vec sam poludio od te sotonizacije , u neki slucajevima bolje je prevesti sve samo ne nesto u vezi vraga , neki primjereniji naziv , nesto sto su koristili cenzori iz Denvnika kako ne bi trovali mladez prostotama
jos jedan slucaj glupog prijevoda , u jednoj sceni teks i karson pronalaze ubijene zrtve koje su pocinili placenici glavnog zlikovca , oni su ih ubili pucajuci im u tjela , a prevoditeljica govori o klanju , velika glupost sto govori da prevoditeljica nema pojma sto prijevodi

sto se tice julije , za sad cu ga kupovati ipak je to berardi , bez obzira koliko se politicki on opredjelio za jednu opciju , no ako tako nastavi i ako mi to pocne smetati i ako i dalje bude terao svoju politicku nekorektnost i netoleranciju prestacu skupljati taj strip
crtez nije nesto , nije ni koncept slika bas najbolje odabran , ali ipak je tekstopisac berardi i trenuto vrijedi 20 kn
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 29/08/2006 : 02:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mifugo

danas san ga ka iša kupit (u Zagrebu ga recimo nema na 4 kioska na Trgu ), ali odustah... prvo, košta 20 kuna što je prikoviše, a osim toga, crtež mi se nimalo nije svidija, nepregledno, i još male slicice...


crtez je odlican, dosta iznad bonelli standarda, i prilicno citljiv. Ne vidim sto je tu nepregledno i sto su slicice manje nego inace u Bonelli stripu. I 20 kuna za ovaj strip uopce nije puno, dapace.



Prelistah i nije mi se svidilo. Slicice su premale, a stil crtanja mi se jednostavno ne svida. Ja volim cist, pregledan, jasan crtež...
Ne znan, nisan tija dugo stajat na kiosku, pogledat cu još jednon, možda ce bit bolje na drugi pogled
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 29/08/2006 : 06:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

sto se tice prijevoda

u maxi teksu br 2 lovac na foslile prevoditelj malo prevodi sotona , malo satan , malo djavol , malo vrag , vec sam poludio od te sotonizacije , u neki slucajevima bolje je prevesti sve samo ne nesto u vezi vraga , neki primjereniji naziv , nesto sto su koristili cenzori iz Denvnika kako ne bi trovali mladez prostotama
jos jedan slucaj glupog prijevoda , u jednoj sceni teks i karson pronalaze ubijene zrtve koje su pocinili placenici glavnog zlikovca , oni su ih ubili pucajuci im u tjela , a prevoditeljica govori o klanju , velika glupost sto govori da prevoditeljica nema pojma sto prijevodi

sto se tice julije , za sad cu ga kupovati ipak je to berardi , bez obzira koliko se politicki on opredjelio za jednu opciju , no ako tako nastavi i ako mi to pocne smetati i ako i dalje bude terao svoju politicku nekorektnost i netoleranciju prestacu skupljati taj strip crtez nije nesto , nije ni koncept slika bas najbolje odabran , ali ipak je tekstopisac berardi i trenuto vrijedi 20 kn

Post godine!

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/08/2006 : 11:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mifugo

danas san ga ka iša kupit (u Zagrebu ga recimo nema na 4 kioska na Trgu ), ali odustah... prvo, košta 20 kuna što je prikoviše, a osim toga, crtež mi se nimalo nije svidija, nepregledno, i još male slicice...


crtez je odlican, dosta iznad bonelli standarda, i prilicno citljiv. Ne vidim sto je tu nepregledno i sto su slicice manje nego inace u Bonelli stripu. I 20 kuna za ovaj strip uopce nije puno, dapace.



Prelistah i nije mi se svidilo. Slicice su premale, a stil crtanja mi se jednostavno ne svida. Ja volim cist, pregledan, jasan crtež...
Ne znan, nisan tija dugo stajat na kiosku, pogledat cu još jednon, možda ce bit bolje na drugi pogled


crtež je odlican, cist, pregledan i jasan
dizajn je dobar, naslovnica atraktivna
distribucija je izgleda loša, a ni tete na kiosku još ne znaju o cemu se radi
kako sam vec spomenuo, jedini prigovor je loš uvez, vidim da ipak nisam jedini kojem se strip raspao
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 29/08/2006 : 12:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
crtež je odlican, cist, pregledan i jasan


ka da smo razlicit strip gledali
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/08/2006 : 13:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Bilo je 7 primjeraka na kiosku. U Makarskoj nije bilo sanse za pronaci Juliju.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Ko bi rekao?
U nas trafikantice alarmirane da dolazi Julia i da se strip izloži na vidljivo mjesto.Ipak je to nešto novo....da se zna za novake.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/08/2006 : 21:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Kruger

sto se tice prijevoda

u maxi teksu br 2 lovac na foslile prevoditelj malo prevodi sotona , malo satan , malo djavol , malo vrag , vec sam poludio od te sotonizacije , u neki slucajevima bolje je prevesti sve samo ne nesto u vezi vraga , neki primjereniji naziv , nesto sto su koristili cenzori iz Denvnika kako ne bi trovali mladez prostotama
jos jedan slucaj glupog prijevoda , u jednoj sceni teks i karson pronalaze ubijene zrtve koje su pocinili placenici glavnog zlikovca , oni su ih ubili pucajuci im u tjela , a prevoditeljica govori o klanju , velika glupost sto govori da prevoditeljica nema pojma sto prijevodi

sto se tice julije , za sad cu ga kupovati ipak je to berardi , bez obzira koliko se politicki on opredjelio za jednu opciju , no ako tako nastavi i ako mi to pocne smetati i ako i dalje bude terao svoju politicku nekorektnost i netoleranciju prestacu skupljati taj strip crtez nije nesto , nije ni koncept slika bas najbolje odabran , ali ipak je tekstopisac berardi i trenuto vrijedi 20 kn

Post godine!

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!



sejo , mogu te nesto pitati
da li tebe netko placa da istices nebitno
svi stripovi su obiljezeni vise ili manje politikom ili nekom opredjeljenoscu , teksa su cenzurirali zbog politicke nekorektnosti

berardi je ljevicar , ali je izvrstan tekstopisac , cak je i u ken parkeru isticao svoje ljevo liberalno stajaliste , takodjer pomalo ne korektno ali moze se to oprostiti zbog mnostvo dobro odradjenih epizoda ken parkera
berardi se u kenu bavio nepravdom prema prirodi , nepravdom prema indijancima , nepravdom prema slabijim i hendikepiranim ljudima , sto je ok , bavio se socijalnim i drustvenim pitanjima sto je ok , medjuljudskim odnosima sto je opet ok , samo je u jednoj epizodi malo presao granice , ali i to je ok ako se jednom ponovi

vidjecemo kako ce to biti s juliom
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/08/2006 : 00:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

sto se tice prijevoda

u maxi teksu br 2 lovac na foslile prevoditelj malo prevodi sotona , malo satan , malo djavol , malo vrag , vec sam poludio od te sotonizacije , u neki slucajevima bolje je prevesti sve samo ne nesto u vezi vraga , neki primjereniji naziv , nesto sto su koristili cenzori iz Denvnika kako ne bi trovali mladez prostotama
jos jedan slucaj glupog prijevoda , u jednoj sceni teks i karson pronalaze ubijene zrtve koje su pocinili placenici glavnog zlikovca , oni su ih ubili pucajuci im u tjela , a prevoditeljica govori o klanju , velika glupost sto govori da prevoditeljica nema pojma sto prijevodi

sto se tice julije , za sad cu ga kupovati ipak je to berardi , bez obzira koliko se politicki on opredjelio za jednu opciju , no ako tako nastavi i ako mi to pocne smetati i ako i dalje bude terao svoju politicku nekorektnost i netoleranciju prestacu skupljati taj strip
crtez nije nesto , nije ni koncept slika bas najbolje odabran , ali ipak je tekstopisac berardi i trenuto vrijedi 20 kn




samo si to uocio kod dicne ilijane??.....nevjerojatno, ta ona je potpuno nepismena....ovo sto navodis je blaga prehlada prema barem jos 30 slucajeva u maxiju 2...ovo prvo uopce nije bitno, i ne znam sto ti smeta malo raznovrsnosti, ovo drugo je posljedica da je masakr umjesto pokolj prevela kao klanje....
a julija odlicna, odlicna, odlicna....zao mi je sto marko kaze da ce se debelo razvodnjeti....no ovo sto imamo je, za razliku od plitkog i dosadnog nizzijevog raidera koji podsjeca na lose krimi-policijske serije iz 80ih, jako napet triler s odlicnom karakterizacijom likova i tek ponekom banalnoscu tipa "pa danas je subota".....crtez vrlo dobar mada meni ne i odlican...
nego zar se i tebi raspao strip?
ja sam bio sretnije ruke....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/08/2006 : 01:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Uspio sam i ja pronaci malo vremena za procitati premijerni broj Julije! Sveukupno gledano, zadovoljan sam i definitivno nastavljam s kupovinom! Pohvale idu na znatno poboljsani dizajn, a kako generalno volim ovakvu kriminalisticko-istraživacku triler tematiku uopce nisam dvojio kako ce mi strip sasvim lijepo leci. Osobno, nemam nekih velikih problema s castingom, osim u slucaju Emily. Ona je zaista iritantna.

Ipak, u jednom su me Berardi i Vannini debelo razocarali! Takva sportska nepismenost kakvu su oni pokazali na stranicama 83 i 84 gotovo da vrijeda citatelja i zaista mi je nevjerojatno kako to nitko do sada nije primijetio. Za te dvije stranice veeeeeeliki palac dolje!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000