forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SC u HC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 29/09/2006 : 20:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
Postoji li neka tiskara koja može strip koji je u SC uvezat u HC.

Radi se o: Blueberry-Chihuahua Pearl
Blueberry-Covjek vrijedan 500 000$

Kako živim u Rijeci bilo bi zgodno da je u blizini...
Kolika bi otprilike bila cijena?
Kakva su iskustva?
Radi li to neke poznate tiskare (AKD)?

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/09/2006 : 04:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Mozes sam to da uradis. Jednom je Seinfeld stavio neki link gde je bilo sve detaljno objasnjeno kako se uvezuju knjige i u HC i u SC. Uostalom, potrazi na internetu.
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 30/09/2006 : 10:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Mozes sam to da uradis. Jednom je Seinfeld stavio neki link gde je bilo sve detaljno objasnjeno kako se uvezuju knjige i u HC i u SC. Uostalom, potrazi na internetu.


Procitao sam taj tutorial...Ali strah me sam radit.Volio bi da mi to profesjonalac napravi...Ta dva stripa su mi draga i bilo bi mi jako teško da zeznem nekamo...
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 30/09/2006 : 11:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
pojaviti ce se to u tvrdom uvezu
ne skoro, ali za koju godinu sigurno :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 30/09/2006 : 15:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:

Mozes sam to da uradis. Jednom je Seinfeld stavio neki link gde je bilo sve detaljno objasnjeno kako se uvezuju knjige i u HC i u SC.


Potražio sam u arhivi ali nisam našo...otkad sam procitao taj tutorijal prošlo je dosta vremena pa se ne sjecam detalja

::MOŽE LINK::
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 30/09/2006 : 15:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message

To i mene zanima, ima tko link
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/09/2006 : 18:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by ---dp---

Mozes sam to da uradis. Jednom je Seinfeld stavio neki link gde je bilo sve detaljno objasnjeno kako se uvezuju knjige i u HC i u SC. Uostalom, potrazi na internetu.


Procitao sam taj tutorial...Ali strah me sam radit.Volio bi da mi to profesjonalac napravi...Ta dva stripa su mi draga i bilo bi mi jako teško da zeznem nekamo...



Naprevi dve tri probe na nekim manje dragim stripovima.
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 01/10/2006 : 10:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by c64


To i mene zanima, ima tko link


http://nomediakings.org/doityourself/doityourself_book_press.html
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000