forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ed Brubaker - Criminal #1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 05/10/2006 : 23:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Ne volim njegovog Cap-a, u Deadly Genesis i Uncanny pokazao se kompetentan, prvi story-arc njegovog Daredevila je briljantan, a u Criminalu Brubaker pokazuje takvu vještinu da ovaj strip ima potencijal biti jedan od najboljih stripova ranog 21. stoljeca.

Više nakon broja 5:)

zveles
Advanced Member



Croatia
3980 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 05/10/2006 : 23:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
jesi citao sleepera? onih prvih 6 brojeva prvog voluma (dok se nije pokvario, tj. dok radnja nije pocela plesati po kljucu kako je wildstorm seriji dalje davao crveno ili zeleno svijetlo)?

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12910 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/10/2006 : 23:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

Ne volim njegovog Cap-a, u Deadly Genesis i Uncanny pokazao se kompetentan, prvi story-arc njegovog Daredevila je briljantan, a u Criminalu Brubaker pokazuje takvu vještinu da ovaj strip ima potencijal biti jedan od najboljih stripova ranog 21. stoljeca.

Više nakon broja 5:)


OK, reci cu da možda malo pretjeruješ za prvi dojam, ali ne sumnjam da ce ovo biti odlican strip, jerbo je ovdje Brubaker pušten s lanca.

Btw, preporuka: procitati njegovog Sleepera.



EDIT: Pretece me zveles.
________________________
You are already dead.

Edited by - Mr. Bushido on 05/10/2006 23:47:04
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 05/10/2006 : 23:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Procitao Sleepera (kao i Point Blank), prilicno me udavio (plus, tko se usuduje poslije Moorea pisati Tao-a:). Podsjeca me na seriju Nikita, svi likovi kao da imaju štap u guzici (isto vrijedi i za Capa:).

Ovdje je puno vještiji, prvi broj dobar skoro kao prvih 10 minuta dobre televizije, skoro da sam zaboravio da i stripovi mogu tako.
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 06/10/2006 : 01:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
i ja moram priznati da mi je sleeper bio fantazija, mislim na prva dva trejda, ali onda...nekako...usporava, mrsi, ebiga...bit ce bolje.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000