forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 D.Dog gigant u prodaji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 20/10/2006 : 12:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
U MC je cijena Tex giganta 100 kn (13.5 eura) a DD giganta 90 kn (oko 12 eura) što nije velika razlika u cijeni. Tex je stvarno preskup u Srbiji.
Go to Top of Page

panasonik
New Member

105 Posts

Member since 23/09/2003

Posted - 20/10/2006 : 13:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send panasonik a Private Message
Jedina razlika u "kvaliteti" je u gramaturi papira, mi smo stavili 80 gr a mislim da su MM,NN i Tex na 110 ili 120 gr. To nije velika razlika u ceni ali ne vidim po cemu je 80 gr papir slabijeg kvaliteta od 120 ( rec je samo o debljini papira ). Sto se tice naslovnice takva je i u originalu,nismo mi krivi sto je ona radjena pre 15 godina i nemaju je u digitalnom formatu nego na filmovima koji su neupotrebljivi.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/10/2006 : 13:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Milane, jel moze naslovnica Bouncera, Giganta i Hellboy na mail, da stavim na homepage?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 20/10/2006 : 14:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Koliko ja znam, Libellus giganti (MM & NN) u Srbiji kostaju 1300 din. Ili se varam? Trebam zvati Slobu:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ne varas se, 1800 je onaj sto je u boji...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/10/2006 : 14:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
I stand corrected, mada mi se cinilo da su skuplji.

I pricam o Texovima, ne o NN i MM.

No, ni 400 dinara nije baš sitna razlika, jelte, 5 evra...

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 20/10/2006 : 15:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Jedina razlika u "kvaliteti" je u gramaturi papira, mi smo stavili 80 gr a mislim da su MM,NN i Tex na 110 ili 120 gr. To nije velika razlika u ceni ali ne vidim po cemu je 80 gr papir slabijeg kvaliteta od 120 ( rec je samo o debljini papira ).


upravo tako
dok me za Texov papir nije strah, kroz ovoga se vidi na drugu stranu i to me uvijek užasno smeta
ako nije neka velika razlika u cijeni ( nije velika, racuna se da dva eura ) zašto nije stavljen onda deblji papir ?

kažem da me DD Gigant ne zanima ( možda ga uzmem, ali ispred njega je mnoštvo stvari ). Komentiram samo ono što sam vidio. To mi se u globalu cini lošije od Bernardovih Texova ( za njih mogu 100% tvrditi. MM i NN-a sam samo prolistao, oni me takoder ne zanimaju pa ih nisam uzeo, ali i oni su odlicni ), a nije puno jeftinije ( kod nas )

nemislim sada ovdje neciji rad omalovažavati. To nikako nije na pameti. Sinoc sam ih vidio, pa sam mislio malo prokomentirati što sam vidio i zašto je to tako.
u svakom slucaju želim odlicnu prodaju i nastavak serije ( možda uzmem kada uzmem oštalo što me zanima )

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

panasonik
New Member

105 Posts

Member since 23/09/2003

Posted - 24/10/2006 : 09:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send panasonik a Private Message
Nama je cilj da izdanja budu sto jeftinija,na zalost kada se odlucic da radis tvrdi povez to bas nije tako lako izvesti. Papir jeste tanji i prozirniji ali meni licno nesmeta,ne zato sto je moje izdanje nego zato sto mi to stvarno nije toliko bitno. Markose reci na koji email da ti posaljem naslovne strane. Pozdrav
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2006 : 10:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
markos @ stripovi.com

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/10/2006 : 14:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
nevjerojatno konspirativan mail

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000