forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nedjeljom u 2...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 21/10/2006 : 14:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Koji je ovo mudri forum, vauuuu, evo da Vas zaglupim još malo više (cast iznimkama), pogledajte ove pizdarije, što ovaj barba radi... www.mirkoilic.com

Upri tute, rodijace!
http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/10/2006 : 15:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Nemoj se ljutiti,ja se malo zezam.Naime,vrlo su mi smiješni komentari tipa "kako to da nisi cuo sa MIrka Ilica?Jesi ti normalan?Sigurno se šališ!",kao da je nešto najsramotnije na svijetu ako se ne zne tko je taj tip.Sjecam se u onoj prošloj raspravi kad je netko(ne mogu se sjetiti tko)izjavio da mu je cudno da netko ide organizirati strip festival(bilo je upuceno Gastonu i Dadi)a da pritom nije cuo za Mirka Ilica.

Eto,ni ja nisam cuo za njega i ne znam po cemu je on toliko bitan za strip.Ok,dobar je dizajner,to vjerujem(iako ne mogu komentirati jel on dobar ili ne pošto nemam pojma o dizajnerstvu)ali kakve veze ima on sa stripom?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/10/2006 : 15:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ma ima za nas zere starije
dode ti ga ko zagor
tj basic
al s druge strane barikade
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 21/10/2006 : 16:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Nemoj se ljutiti,ja se malo zezam.Naime,vrlo su mi smiješni komentari tipa "kako to da nisi cuo sa MIrka Ilica?Jesi ti normalan?Sigurno se šališ!",kao da je nešto najsramotnije na svijetu ako se ne zne tko je taj tip.Sjecam se u onoj prošloj raspravi kad je netko(ne mogu se sjetiti tko)izjavio da mu je cudno da netko ide organizirati strip festival(bilo je upuceno Gastonu i Dadi)a da pritom nije cuo za Mirka Ilica.

Eto,ni ja nisam cuo za njega i ne znam po cemu je on toliko bitan za strip.Ok,dobar je dizajner,to vjerujem(iako ne mogu komentirati jel on dobar ili ne pošto nemam pojma o dizajnerstvu)ali kakve veze ima on sa stripom?

Bond.James Bond.



Ne ljutim se, naravno. Nikad u životu ja to na takav nacin ne bih nekome prigovorio. I nije on nešto bitan za strip, medutim, on je stavka iz opce kulture, pa ne kužim što je tu toliko ponudeno u mojoj informaciji, za sprdacinu... ne znam, da neko napiše topic "Miroslav Ilic na Gripama u Splitu", jednostavno nebi imao potrebu za komentirati... jer me to apsolutno ne zanima. Uostalom, ovo je informacija za one koji ga žele, eto upoznati, konacno.
Aj pozdrav! Još jednom, evo za uvod u emisiju http://www.mirkoilic.com/

Upri tute, rodijace!
http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 22/10/2006 : 16:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
nije sramota ne znati, al kladim se da svi ovi koji se sad tu pravdaju bi mene ismijali da recimo ne znam tko je janica kostelic ili brkljacicka, ko da su mi oni neki faktor u zivotu.
Ali kad smo se vec okupili na ovom forumu kao ljubitelji stripa (a ne gore navedenog sporta)onda bi se mogli i malo interesirat, zato i nije sramota ne znat, pa ljudi bar pitaju. i sam sam se rodio godinama poslije "novog kvadrata", stjecajem okolnosti sam preko djanisevog kvadrata i nekih starijih prijatelja saznao tko je tko i na koji je nacin obiljezio hrvatsku strip scenu.
zato bi bilo lijepo da kad netko nov dodje na forum mu se odgovori a ne sasuje paljbu na njega.


Btw, emisija mi je bila stvarno dobra, Ilic bas ostavlja dojam.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 22/10/2006 : 17:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
kada bi ljudi procitali Hrvatski posljeratni strip, a ne samo Zagora, onda bi možda i znali za Mirka Ilica.
Kod mene u osnovnoj školi je u knjižnici bilo i Maurovica i posljeratnog stripa i ostalih znacajnih strip izdanja za Hrvatsku. Sramota je što toga nema na policama knjižnica.
Takoder se u sklopu nastave Hrvatskog jezika ( ovo se odnosi samo na one koji su išli u osnovnu i srednju školu u Hrvatskoj u zadnjih 13,14 godina ) uci film i strip. Profesorica koja je meni predavala u osnovnoj školi je bila odlicna. Nije nas maltretirala s gramatikom ( vidi se na meni :) ) nego s filmom i stripom. Svi smo znali tko je Krešo Golik, Zoran Tadic, Andrija Maurovic ili Mirko Ilic... Mislim da je to djeci zanimljivije, možda potrebnije, ali svakako nije suhoparno. Saznaš neke stvari. Kada bi se u skolpu nastave još i pogledalo Tko pjeva zlo ne misli, Ritam zlocina...kada bi se citao Maurovic, Radilovic, Neugebauer to bi bilo odlicno.

emisija je bila odlicna
if you only knew the power of the dark side

Edited by - darth-vader on 22/10/2006 17:55:51
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15522 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/10/2006 : 18:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
emisija je bila jedna od najboljih ako ne i najbolja do sada
a zapravo sve zbog sugovornika tj.mirka

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 22/10/2006 : 19:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
slažem se, bila odlicna emisija i mirko je pametan covjek i super sugovornik,
emisija išla glatko, zanimljivo bilo


strip je zakon
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/10/2006 : 21:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Eto, nije bilo teško :)

Upri tute, rodijace!
http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000