forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kum mi se redovno javlja iz Italije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/10/2006 : 10:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Evo copy/paste maila kojeg mi je jutros poslao. Volim ga.

Kume,

Odem ti ja na sisanje....kosa narasla i sto se mora, mora....
Udjem unutra....tip cca 40 god .....ja njemu to i to ...on meni ono i ovo...itd....
Sjednem....veli tip : malo ce te pricekati ....nista zato ..uzmite si nekay za procitati.....
Dobro rekoh kadli pogled mi privukose neke male ...ma kao da su biljeznice ...kad ono : GLAVOM I BRADOM ZAGOR !!!!!!

Na talijanskom.....jedno desetak epizoda.....krenem citati i ne vjerujem .......jednom Zagor uvijek Zagor !

Ja u spiku sa frizerom ......E, prica otisla u vraziju mater ....ukljucili se i slijedeci klijenti, otac od frizera ( 75 )...ja sa svojim " good muuning talijanskim" ....graja na sve strane......

Ja ustanem i viknem : BRACO ...EVO ME KONACNO DOMA !!!!!!!

Oni : Duce, Duce....( 100 puta )

E pazi kad je matori dodavao ulje na vatru : " ma citao sam ja Starog Macka !!!!!!! ????? "

Ja odlazim a oni svi u glas : CIAO ZAGOR......CI VEDIAMO PRESTO......

( Pitaj me za slijedece sisanje : kod koga cu ici ? )

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/10/2006 : 10:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Tako ti je to kad odeš na sisanje... ;)

--
"I compromessi sono quelle cose che ti permetteranno di diventare vecchio, ragazzo."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/10/2006 : 10:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nekako sumnjam da ceš naici na Zagora ako odeš u neki bolji salon za uljepšavanje popunjen komadima... Ili ceš pasti oci na njima il u nedostatku istih, pregledavat ceš modne casopise. Ovakove brijacnice gdje ti ide kum je valjda sve manje.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/10/2006 : 11:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ovo je u redu
to su pravi ljudi...talijani...i zagor
to nije frizer. to je brijac!

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/10/2006 : 12:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
> Ili ceš pasti oci na njima

... ili chess ima pasti u occima...:)

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000