forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jeste li za Biblioteku ALMANAH?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 01/11/2006 : 20:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
jang ti tvoji nisu mogli karat ni kad su bili najjaci ( od droge cuge i tuge)
a madonu su karali dok nije došlo do tog da sad ona sve kara
daklem kod nje vavik seksa
a kod njizi samo teksta
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/11/2006 : 20:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
a kod nas Texa:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/11/2006 : 21:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DannyTrejo

Za one koji su citali... kakva je kvaliteta ovih epizoda (s obzirom na relativno mali broj stranica za pojedinu)?

Marti je ok, Natan takodje.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/11/2006 : 22:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
tex je vise nego ok...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/11/2006 : 23:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nathan je okej, prvih desetak... a posle... tjah.

Marti je pak veoma dobar u pocetku, pa posle ide Doktor Misterija, pa je posle okej.

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/11/2006 : 01:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by weaver

decki, ponovo ste zasluzili rispekt do neba s moje strane...

kad se samo sjetim da sam do prije par mjeseci bila uvjerena da ce ono malo regularne serije sto nam ludens daje na kapaljku biti sve sto cemo ikada vidjeti on Nathana... ma, djecu bih vam rodila!



Tvoji postovi me uvijek razvesele!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 02/11/2006 : 08:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Nathan je okej, prvih desetak... a posle... tjah.

Marti je pak veoma dobar u pocetku, pa posle ide Doktor Misterija, pa je posle okej.

--
"Svetog mi Haralampija!"



Da rezimiramo...desetak je prakticno do pre par godina, a Marti ima jedan kraci pad. Sve u svemu odlicno!

A što se tice izdanja...šta reci. Izbor je izvrstan...

grupa za scanlation: groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 04/11/2006 : 21:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Pohvale i s moje strane. Svakako kupujem to skorojevicko-buržoazijsko-tvrdokoricno izdanje.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 06/11/2006 : 09:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by jang
a koji su ti oni?
a što se ti ložiš nešto? pa ti Spidermana možeš skinuti besplatno na tone. A nas pusti da uživamo u carskim knjigama Texa i Martija. Na odlicnom papiru i u fantasticnom izgledu u polici.


ajd ajd kao da neznaš koji su to oni

ja se ispricavam kaj je ovo totalno offotpic

kaj misliš pošto mi je nick spiderman da ja citam samo spidermana? nick mi drage volje smanjio da mogu u spider, ali eto forum to nepodržava kao neki drugi koji su malo napredniji. znam da je velika tlaka da se sada svi postoji prebacuju na potpuno novi forum da bi mogao smanjiti nick. svaka cast markosu što je održao forum 5 (PET) godina.

ajd mi reci gdje sam ja to napisao da citam samo spidermana i ništa drugo?

da ti nešto razjasnim. nisam ja protiv izdavanja stripova nego sam samo protiv LUSKUZNIH IZDANJA. ja bih samo želio da stripovi nisu za KOLEKCIONARE i da se mogu što jeftinije nabaviti. i da, ima spidermana skinute na tone i tone i šta onda? ja bih ipak želio da budu prevedeni na hrvatski.

je, zagovaram jefitnija i pristupacnija izdanja zato i kaj ne radim, a opet i da radim i dalje bih zagovarao jefitinije i pristupacnija izdanja. znaci to moje zanovijetanje za jeftinija i pristupacnija izdanja nema veze za mojim radnim statusom. zakaj ne bi bili štampani na malo lošijem papiru?

EOD

---
http://www.paucina.com
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 06/11/2006 : 12:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Here we come again.
Ovo je kao menga, samo malo cešce.
I ovaj mjesec dižemo revoluciju protiv kolekcionara, uraaaaa!

Na kraju price uvijek je ovako: nešto je bolje od ništa, full stop.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 06/11/2006 : 13:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
sjajno,sjajno..sve cestitke..kad mozemo ocekivati Zagora i Mister No-a?

drale
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 06/11/2006 : 13:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Za Mister NO-a se mora neko pobrinuti!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/11/2006 : 14:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Zar netko stvarno želi MrNO-a u HC-u?!?

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/11/2006 : 14:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Zar netko stvarno želi MrNO-a u HC-u?!?

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'


Da!

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/11/2006 : 15:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ako bi bio od pocetka redosljedom,bez cenzure,preskocenih epizoda i promjenjenih naslovnica....
Što da ne?
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 06/11/2006 : 16:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Dajte nam i Mister Noa!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/11/2006 : 16:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Pa imate cesto na aukcijama, sve brojeve ikad izašle kod nas, za "bijednih" parhiljada kuna.

Alternativa je: HC trobroji (ilijošgore pojedinacne epizode u HC-u), cetiri knjige godišnje, pa izracunajte koliko je potrebno desetljeca da sve to izade.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/11/2006 : 17:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Komplet Mister No LMS obicno ide za 5000 kuna prodajna cijena(zavisi o ocuvanosti,a navedena je ocuvanost oko 4 plus ili 5).
I ja se time zabavljam vec mjesecima(ostalo mi osam komada za komplet).
I sada vidim citajuci sve te epizode ogromne preskoke,izbacene stranice,glupu cenzuru i to mi pomalo sve ide na živce.
Htio bih kvalitetno izdanje Mister Noa bez svega toga navedenoga.
Makar bilo i HC!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/11/2006 : 19:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ako bi bio od pocetka redosljedom,bez cenzure,preskocenih epizoda i promjenjenih naslovnica....
Što da ne?



I ja sam ZA

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 07/11/2006 : 07:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message


drale
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/11/2006 : 15:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma ovo za Mister Noa bi bilo samo skupljanje starog papira, necu mijenjat staru kolekciju za novu... NE redovnoj seriji, ali DA za almanahe!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15532 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2006 : 16:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
tako je

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 07/11/2006 : 23:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Ne mogu reci da me iznenadila ova najava :) no to je zato jer sam nesto trazio u NSK katolozima pa sam nabasao i na ovo;) U svakom slucaju super a narocito najava i NN-a. Ne znam samo kako cu to sve odnijet doma s CRS-a:) Nadam se da ce ipak nesto stici i do kraja Interlibera (recimo MM giganti).

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/11/2006 : 00:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ako bude po planu u petak bi trebale biti gotove dvije knjige Texa, super book i MM giganti,
sto znaci da bi ih bilo u petak i subotu na Interliberu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/11/2006 : 00:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Što znaci da cu gnjaviti Gastona u subotu ujutro....!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000