forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jeste li za Biblioteku ALMANAH?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/11/2006 : 11:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

a zakaj nebi bilo interesantno
almanah mm-a br.1
almanah tex-a br.1
almanah nn-a br.1
a godine napisane unutra

svaki si može složiti kompletice koje voli i po boji i broju

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --



Hmmm... malo cudna je edicija koja bi imala 3 broja jedan...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DannyTrejo
Junior Member

344 Posts

Member since 20/09/2006

Posted - 01/11/2006 : 11:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DannyTrejo a Private Message
Za one koji su citali... kakva je kvaliteta ovih epizoda (s obzirom na relativno mali broj stranica za pojedinu)?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15532 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/11/2006 : 12:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by risbozg

a zakaj nebi bilo interesantno
almanah mm-a br.1
almanah tex-a br.1
almanah nn-a br.1
a godine napisane unutra

svaki si može složiti kompletice koje voli i po boji i broju

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --



Hmmm... malo cudna je edicija koja bi imala 3 broja jedan...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



pa i nije
edicija amanah
a zapravo su tri zasebne pod edicije : tex-a,mm-a,nn-a svaka sa svojim rednim brojem
i svojom bojom kao karakteristikom
- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --

Edited by - risbozg on 01/11/2006 12:29:09
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 01/11/2006 : 12:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Tex i Marty u bilo kojoj biblioteci i bilo kojem izdanju!
Kupujem!

Bravo Libellus - zakon ste!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/11/2006 : 12:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Gaston



I naravno, necemo stati na ovome!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Dajte ljudi MM Extra vec jednom
I Texa od pocetka bar 1 knjigu da vidite kako bi islo
Nik Raider





Vidiš, ja se iskreno nadam da Libellus nikada nece izdavati MM Extra ili Tex Extra i sl... znaš šta to znaci, Willeru; oni ce uzeti 3-4 epizode i sabiti to u jednu knjigu koju ce tvrdo ukoricit i prodavati za 110-160 kuna... doduše, potez na radost šacice razmaženih, ljigavih kolekcionara od kojih Libellus i živi, no dalekogledno cista katastrofa!

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/11/2006 : 13:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Gaston



I naravno, necemo stati na ovome!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Dajte ljudi MM Extra vec jednom
I Texa od pocetka bar 1 knjigu da vidite kako bi islo
Nik Raider





Vidiš, ja se iskreno nadam da Libellus nikada nece izdavati MM Extra ili Tex Extra i sl... znaš šta to znaci, Willeru; oni ce uzeti 3-4 epizode i sabiti to u jednu knjigu koju ce tvrdo ukoricit i prodavati za 110-160 kuna... doduše, potez na radost šacice razmaženih, ljigavih kolekcionara od kojih Libellus i živi, no dalekogledno cista katastrofa!

in the evidence of its brilliance



Ne bih imao nista protiv da to izda Ludens u SC,ali ako ne - onda mi je svaka varijanta prihvatljivija od nikakvog izlazenja.
Licno mi je skoro svejedno da li je SC ili HC(mada uvek HC ako nije bitna razlika u ceni kao npr. kod Ludensovih specijalaca),ali ne vidim zasto bih ja i slicni meni bili ljigavci ako kupujemo ovakva izdanja.
Ne idem okolo da ih pokazujem i hvalim se,vec uzivam u citanju istih.
Inace,ako nesto znaci za procenu izdavaca - uvek govorim u ime cetvorice jer nabavljam stripove za nas 4,znaci,jos samo 496

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.

Edited by - Tex Willer on 01/11/2006 13:15:03
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/11/2006 : 13:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Editovan je samo smajlic na kraju,da se ne pomisli da sam nekog mozda vredjao pa editovao

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/11/2006 : 15:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Stinky se umorio, ali je zato Kiky tu:)
Meni je osobno puno normalniji i trezveniji i smisleniji komentar clana djukak nego ovo bezvezno pljuvanje.

Dakle, Djuka: Tex extra Van Gogha se prodavao u 900 (devet stotina) primjeraka. Za Strip Agentovog Martija nemam tocne brojke, ali su otprilike 1000 (tisucu) primjeraka. To nije ni blizu pokrivanja na kioscima i ulazak u takav projekt je svjesno, cisto samoubojstvo. Kome treba novi izdavac koji ce izbaciti 6 brojeva i nestati, da bi Kiky i Stinky bili zadovoljni?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/11/2006 : 15:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Madonna ce uskoro u penziju (trebala bi vec daaaaaavno) pa ce i Kiky imat para za HC :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/11/2006 : 15:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne bih rekao da su pare problem, nego nesto drugo. A opet, da su pare problem, covjek je izjavio kako nema vremena otici u knjiznicu posuditi i besplatno procitati strip koji ga zanima.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 01/11/2006 : 15:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Stinky se umorio, ali je zato Kiky tu:)
Meni je osobno puno normalniji i trezveniji i smisleniji komentar clana djukak nego ovo bezvezno pljuvanje.

Dakle, Djuka: Tex extra Van Gogha se prodavao u 900 (devet stotina) primjeraka. Za Strip Agentovog Martija nemam tocne brojke, ali su otprilike 1000 (tisucu) primjeraka. To nije ni blizu pokrivanja na kioscima i ulazak u takav projekt je svjesno, cisto samoubojstvo. Kome treba novi izdavac koji ce izbaciti 6 brojeva i nestati, da bi Kiky i Stinky bili zadovoljni?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


meni je sve to vrlo jednostavno - kome ne odgovara ono što izlazi neka izdaje sam ako ima muda

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2922 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 01/11/2006 : 16:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Stinky se umorio, ali je zato Kiky tu:)
Meni je osobno puno normalniji i trezveniji i smisleniji komentar clana djukak nego ovo bezvezno pljuvanje.

Dakle, Djuka: Tex extra Van Gogha se prodavao u 900 (devet stotina) primjeraka. Za Strip Agentovog Martija nemam tocne brojke, ali su otprilike 1000 (tisucu) primjeraka. To nije ni blizu pokrivanja na kioscima i ulazak u takav projekt je svjesno, cisto samoubojstvo. Kome treba novi izdavac koji ce izbaciti 6 brojeva i nestati, da bi Kiky i Stinky bili zadovoljni?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Naravno da ne treba nikome. Na kraju krajeva, tržište diktira sve, a vi sa svojim novcem možete raditi šta hocete i izdavati šta hocete. Ja samo kažem da ako bi se probalo npr. uporedo da se izbaci i HC izdanje (takvo kakvo jeste i u tiražu od 500 komada) i SC izdanje za kiosk u vecem tiražu sa cenom koja bi mogla pokriti sve troškove i naravno obezbediti neku zaradu za vaš trud. Pa ako se to ne bude prodavalo obustaviti izdanje za kioske, a vi ne biste bili na gubitku.

They have money for wars, but can't feed the poor!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/11/2006 : 17:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by jang

Madonna ce uskoro u penziju (trebala bi vec daaaaaavno) pa ce i Kiky imat para za HC :)




A nisu li svi tvoji glazbeni ljubimci vec odavno svi u penziji te jedva da i u zemljama treceg svijeta mogu popuniti stadion za mizernu crkavicu?

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 01/11/2006 : 17:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
KUPUJEM OVO SIGURNO!
A KOLIKO CE TO DA KOŠTA?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/11/2006 : 17:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by Markos

Stinky se umorio, ali je zato Kiky tu:)
Meni je osobno puno normalniji i trezveniji i smisleniji komentar clana djukak nego ovo bezvezno pljuvanje.

Dakle, Djuka: Tex extra Van Gogha se prodavao u 900 (devet stotina) primjeraka. Za Strip Agentovog Martija nemam tocne brojke, ali su otprilike 1000 (tisucu) primjeraka. To nije ni blizu pokrivanja na kioscima i ulazak u takav projekt je svjesno, cisto samoubojstvo. Kome treba novi izdavac koji ce izbaciti 6 brojeva i nestati, da bi Kiky i Stinky bili zadovoljni?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Naravno da ne treba nikome. Na kraju krajeva, tržište diktira sve, a vi sa svojim novcem možete raditi šta hocete i izdavati šta hocete. Ja samo kažem da ako bi se probalo npr. uporedo da se izbaci i HC izdanje (takvo kakvo jeste i u tiražu od 500 komada) i SC izdanje za kiosk u vecem tiražu sa cenom koja bi mogla pokriti sve troškove i naravno obezbediti neku zaradu za vaš trud. Pa ako se to ne bude prodavalo obustaviti izdanje za kioske, a vi ne biste bili na gubitku.

They have money for wars, but can't feed the poor!


Nemam volje ici upustati se ponovo u istu raspravu. Mozda Dado & Dado mogu dati svoje misljenje jer se radi o njihovom izdanju, ali, što se mene tice, ja se ne bih upuštao u avanturu na kioscima. I HC je dovoljno riskantan:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/11/2006 : 17:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by JORGE

KUPUJEM OVO SIGURNO!
A KOLIKO CE TO DA KOŠTA?



pa prva recenica ti povlaci nebitnost odgovora na drugu
dakle, recimo 450 kn...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/11/2006 : 17:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by jang

Madonna ce uskoro u penziju (trebala bi vec daaaaaavno) pa ce i Kiky imat para za HC :)




A nisu li svi tvoji glazbeni ljubimci vec odavno svi u penziji te jedva da i u zemljama treceg svijeta mogu popuniti stadion za mizernu crkavicu?

in the evidence of its brilliance


naravno da su u penziji i u miru karaju... dok se kod tvoje tamo sipa još jedino prašina i po djecu treba u Afriku
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/11/2006 : 17:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by jang
naravno da su u penziji i u miru karaju... dok se kod tvoje tamo sipa još jedino prašina i po djecu treba u Afriku


nemogu oni ništa karat do ovaca

još jedno bespotrebno hc izdanje

---
http://www.paucina.com
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/11/2006 : 17:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by jang


naravno da su u penziji i u miru karaju... dok se kod tvoje tamo sipa još jedino prašina i po djecu treba u Afriku




Nije li to prekrasno i humano od nje?
Jedno dijete je dobilo šansu za bolji život...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/11/2006 : 18:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by jang


naravno da su u penziji i u miru karaju... dok se kod tvoje tamo sipa još jedino prašina i po djecu treba u Afriku




Nije li to prekrasno i humano od nje?
Jedno dijete je dobilo šansu za bolji život...

in the evidence of its brilliance


jeste....al je ispala jedino jeftina reklama
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/11/2006 : 18:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
kao i potomci tisuca robova, hehe...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/11/2006 : 18:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by jang
naravno da su u penziji i u miru karaju... dok se kod tvoje tamo sipa još jedino prašina i po djecu treba u Afriku


nemogu oni ništa karat do ovaca

još jedno bespotrebno hc izdanje

---
http://www.paucina.com
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/


a koji su ti oni?
a što se ti ložiš nešto? pa ti Spidermana možeš skinuti besplatno na tone. A nas pusti da uživamo u carskim knjigama Texa i Martija. Na odlicnom papiru i u fantasticnom izgledu u polici.
Go to Top of Page

weaver
New Member

Croatia
136 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 01/11/2006 : 18:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send weaver a Private Message
decki, ponovo ste zasluzili rispekt do neba s moje strane...

kad se samo sjetim da sam do prije par mjeseci bila uvjerena da ce ono malo regularne serije sto nam ludens daje na kapaljku biti sve sto cemo ikada vidjeti on Nathana... ma, djecu bih vam rodila!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/11/2006 : 19:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by weaver

decki, ponovo ste zasluzili rispekt do neba s moje strane...

kad se samo sjetim da sam do prije par mjeseci bila uvjerena da ce ono malo regularne serije sto nam ludens daje na kapaljku biti sve sto cemo ikada vidjeti on Nathana... ma, djecu bih vam rodila!



Ima li neko radno mesto u Libellusu?

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/11/2006 : 20:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pojedini komentari koji nemaju veze sa izdanjem molim da se prebace u svastaru...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000