forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus ponosno predstavlja TEORIJU ZAVJERE!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/11/2006 : 22:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Najbolje je posluziti se citatom najvecih komedijasa na svijetu, Monty Pythonovaca, i kazati: «A sada nešto potpuno drugacije!»

Zaista, «Teorija zavjere» je nesto sto uopce nema veze ni sa cim sto smo do sada kao Libellus objavili. Naime, ovdje je rijec o stripu koji svoju svjetsku premijeru upravo dozivljava kroz ovo nase izdanje i gdje se kao nositelji copyrighta, uz autore naravno, pojavljujemo i mi.

Pamtim to kao da je bilo danas, da citiram jos jedne velikane, najvece Pusenje, kad su se Jani Prgic i Mladen Melansek zaputili iz rodne Slovenije da bi posjetili Dadu i mene u Baskoj Vodi gdje su nam ovog ljeta dosli prezentirati svoj strip. Iskreno, odmah smo imali jedan pozitivan feeling oko svega jer ljudi koji su spremni samostalno otisnuti odredjeni broj primjeraka stripa na slovenskom i engleskom jeziku da bi ga kvalitetno prezentirali, moraju biti istinski fanatici i zaljubljenici u strip. A nakon sto smo procitali ono sto su napravili, odluka je bila laka: «Idemo raditi ovo!»

Kako opisati «Teoriju zavjere»? Crtez je specifican i mi ga jednostavno obozavamo! S obzirom da je ovo njihov prvi strip, samo mogu kazati da jedva cekamo objaviti i drugi na kojem upravo rade! Sto se same radnje tice, kao veliki fanatik i ljubitelj Alana Forda, smatram kako ce svatko tko voli AF-a voljeti i «Teoriju zavjere»! Britak humor i osebujni likovi cinjenice su koje ponajbolje karakteriziraju ovaj strip. Prijevod sa slovenskog jezika uradio je na najbolji nacin nas Aco; obradu teksta napravio je Robert Bob Solanovic uz Curunirovu, Dadinu i moju pomoc; za lekturu je kriv opet Curunir, a upis teksta i dizajn potpisuje, ofkors, jedina i najveca - Melina! Da je Brazilka bila bi Melinha, a Ronaldinho bi mogao plakati i lagano odsetati u drugi plan!

Ovaj album svjetlo dana treba docekati na CRS-u, a postoji mogucnost da ga tada predstave i sami autori. Naravno, u tom slucaju ni potpisivanje ne bi izostalo.

Zivili!








And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 09/11/2006 : 22:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Ima li tom vašem ludilu kraja?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/11/2006 : 22:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Kad Hajduk uzme Ligu prvaka mi prestajemo izdavati stripove i krecemo s dozivotnim kurcenjem!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/11/2006 : 22:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ufff...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 09/11/2006 : 22:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Kad Hajduk uzme Ligu prvaka mi prestajemo izdavati stripove i krecemo s dozivotnim kurcenjem!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Dakle, nema kraja.
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 09/11/2006 : 22:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Inace dobro izgleda; ova naslovnica me dosta zainrigirala...dajte neki kratki intro, barem 3-4 recenice o cemu se tu zapravo radi?
Jel'Piranski zaljev u igri?
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 09/11/2006 : 22:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
Je li to onaj isti album sto je vec izasao na slovenackom i engleskom u Sloveniji?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/11/2006 : 22:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Oho, domace izdavaštvo! Odlicno!

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/11/2006 : 22:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Je, ali s generalno doradjenim prijevodom koji daje potpuno novu dimenziju stripu! Vjerujem da ce biti dostupan i neki mali preview.

Inace, kako u par recenica definirati ovaj strip? Puno zezancije i humora presented by vrlo neobicna ekipa baustelaca. Vjeruj mi, vrlo interesantno izdanje.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/11/2006 : 22:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Oho, domace izdavaštvo! Odlicno!

--
"Svetog mi Haralampija!"



Na isti nacin smo reagirali i Dado i ja kad su nas autori kontaktirali. Uopce se nismo premisljali niti trena! Da je barem vise ovakvih izdanja!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 09/11/2006 : 22:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Kad Hajduk uzme Ligu prvaka mi prestajemo izdavati stripove i krecemo s dozivotnim kurcenjem!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


drugim rijecima nacitati cemo se libellusovih stripova
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/11/2006 : 22:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
I ja mislim.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/11/2006 : 23:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by simi

Je li to onaj isti album sto je vec izasao na slovenackom i engleskom u Sloveniji?


yes... i cisto da se malo uporedi dizajn evo jedna mala slicica te izvorne prve verzije...



Usporedite sami...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Edited by - Dado on 09/11/2006 23:29:49
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/11/2006 : 00:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Video sam ovo ranije, i vec prezalio sto ga nisam nabavio kad mi se ukazala prilika, izgleda sjajno, sva cast izdavacima....

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/11/2006 : 00:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Je, ali s generalno doradjenim prijevodom koji daje potpuno novu dimenziju stripu! Vjerujem da ce biti dostupan i neki mali preview.

Inace, kako u par recenica definirati ovaj strip? Puno zezancije i humora presented by vrlo neobicna ekipa baustelaca. Vjeruj mi, vrlo interesantno izdanje.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Preview amo, zvuci zanimljivo!

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/11/2006 : 00:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tiger Jack

Ima li tom vašem ludilu kraja?


stvarno,treba ih cijepiti protiv bjesnoce

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/11/2006 : 00:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by Gaston

Je, ali s generalno doradjenim prijevodom koji daje potpuno novu dimenziju stripu! Vjerujem da ce biti dostupan i neki mali preview.

Inace, kako u par recenica definirati ovaj strip? Puno zezancije i humora presented by vrlo neobicna ekipa baustelaca. Vjeruj mi, vrlo interesantno izdanje.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Preview amo, zvuci zanimljivo!





Pa di si majstore!!! Za preview ce se potruditi Dado i javit ce kad bude dostupan.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15533 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/11/2006 : 01:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ljepo i zanimljivo


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/11/2006 : 06:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ovo se mora kupiti. Još malo pa ce prva stranica biti puna sa najavama novih izdanja Libellusa.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/11/2006 : 08:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
ovo izgleda totalno napušeno

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 10/11/2006 : 08:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Po meni, ovo je jedan veliki korak naprijed. Bravo! Nek je i 10 izdanja stranih, a barem jedno domace. Ima i nas fanova domaceg stripa. Izgleda izvrsno.

Upri tute, rodijace!
http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 10/11/2006 : 08:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message
stvarno ste zakuhali, domaca izdanja me osobito raduju!!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/11/2006 : 11:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Kad sam pricao na drugome topicu o konacnoj "zavjeri" Libellusa vs. citatelji,odmah su me pobili mailom i telefonom(da ne govorim postovima na topicu)da nije gotovo!
E,pa sad kad je konacno gotovo ne mogu a da se ne divim Dadi & gastonu na svim tim genijalnim izdanjima.
Osobito me raduje što je nepoznati domaci strip našao svoje mjesto medu MM,NN,Ridobradim,Spirouom,Klarom i drugima.
Hvala još jednom
....što mislite na nas.
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 10/11/2006 : 16:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
pokretanje domaceg izdavastva! konacno i to da se desi! bravo!

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 10/11/2006 : 18:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
da vam kažem: super strip
bolje izraden nego original slovenacki



kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/11/2006 : 01:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

da vam kažem: super strip
bolje izraden nego original slovenacki



kdor ne skace ni Sloven´c


A tek kad vidiš prijevod?
O-d-l-i-c-n-o!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000