forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra predstavlja Ljubav i Rakete
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/11/2006 : 19:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>nego mogli ste numerirat palomar i locas odvojeno svaki za sebe

E, ali opsesivnim se kolekcionarima ne smije dopustiti ni najmanja moguchnost da odlucce kupovati samo jednog brata.

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !





Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 25/11/2006 : 03:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by zizanon

super, jedva cekam, nego mogli ste numerirat palomar i locas odvojeno svaki za sebe umjesto da se ovako medusobno ispreplicu brojevi
+ na ovlaš pregledanih nekoliko palomar stranica:str.11 -gladi u svjetu ; str.7 - jesusu angelu trebala su mu cijela dva dana




xexexe, marko, red bi bio da zaposlish zizazona kao oficijalnog proofreadera u Fibri - odlichno mu ide

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.

proofreader bez portfelja
glede locasa:
-po analogiji cambodia-kambodza, zimbodia je zimbodža, a ne zimboda
-tse tse je moglo ostat umjesto ce ce, a i manje asocira na muhu
-dužd ne zvuci loše, ali bi pravilno bilo knez
-2x sentida(str.30)je vjerojatno ipak prevedeno. uzrujana, razdražljiva...?
-str.33 bakinosaur fali r jer je po originalu brackinosaurus
-pito(str.33) mi je nejasno i u originalu, ali u njemu nema slova h(...tovara pitha...)
ima nešto tipfelera al ih ni u maticnom izdanju ne fali - zimbodia/zymbodia...

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 25/11/2006 : 03:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
ovaj mi lik malo baca na miki manojlovica :)


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/11/2006 : 08:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
-po analogiji cambodia-kambodza, zimbodia je zimbodža, a ne zimboda

Okej, iako se nadje i Kamboda tu i tamo.

-tse tse je moglo ostat umjesto ce ce, a i manje asocira na muhu

Na engleskom apsolutno asocira na muhu, dakle ...

-dužd ne zvuci loše, ali bi pravilno bilo knez

Nema pravila u prevodjenju nadimaka, a Duzzd je blizze izguvorom

-2x sentida(str.30)je vjerojatno ipak prevedeno. uzrujana, razdražljiva...?

SSpanjolski u engleskom tekstu se ne prevodi.

-str.33 bakinosaur fali r jer je po originalu brackinosaurus

U izvorniku je brackinosaur iskrivljenje od brahiosaur, pa je ovdje korissteno iskrivljenje koje nessto znacci umjesto doslovnog drzzanja originala.

-pito(str.33) mi je nejasno i u originalu, ali u njemu nema slova h(...tovara pitha...)

Nema, ali kod nas ima jer inacce dodje do zbunjole kad kazze da je u letjelici "tovar pita". Je l'itko za pitu? >:)

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 27/11/2006 : 06:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
U je, tek sam ad skontao topic, sta da kazem sem da mi je jako drago zbog ovoga, samo napred...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

weaver
New Member

Croatia
136 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 28/11/2006 : 02:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send weaver a Private Message
ekipa iz fibre se opako zalaufala... za svaku pohvalu!

kupujem cim vratim dugove stanovitom denisu pajtaku.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/12/2006 : 22:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Jao kad ce vec ta izdanja? Cekam ko..

..pas na kost?
..majmun na bananu?
..gladan na klopu?
..muski na sex?
..Tarzan na Jane?
..Zagor na Chica? :)

Stvarno, Maggie i Hopey su djevojke godine. Daj nam ih Marko sto pre!

Jack the Black.
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 05/12/2006 : 09:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Oce li to više?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/12/2006 : 10:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

Oce li to više?


ako nemaš šta citati,preporucam ti novog Zagora

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/12/2006 : 11:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
15.12. ce izaci i Ljubav i Rakete i Orka, mozda koji dan ranije, ali do 15. sigurno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/12/2006 : 12:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
taman za božicni poklon ispod bora :)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 05/12/2006 : 13:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message
"Juha" je odlicna procitao sam neki dan prewiew, mislim da cu ovo nabavit. Htio sam sad pogledat "Maggie", ali javlja neku grešku...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/12/2006 : 14:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Drago mi je da ti se svidjela!

Popravio sam gresku, sad je to rijeseno, mozes skinuti i Maggie.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 06/12/2006 : 21:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Markose, da li je izašlo Presveto srce, ako nije, kada izlazi? Jucer sam procitao preview, Moebius je zakon, kupujem pod prioritet.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/12/2006 : 22:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
15.12 izlazi i Moebius i Lavric i Ljubav i Rakete.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/12/2006 : 10:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Procitao preview Presvetog od Jodorowskog... Sex i religija, zacudujuce je otkud ljudi sve ne crpe svoje seksualne fantazije. Kad malo promislim, cijeli opus mu je više-manje takav.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/12/2006 : 10:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

15.12 izlazi i Moebius i Lavric i Ljubav i Rakete.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Nadam se da ce se istog dana naci i u MC-u. U subotu naime dolazim u ZG.

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/12/2006 : 13:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Sad ovako citajuci Spirua, covjek bas pozeli da bi neki od vas izdavaca poceo i sa Marsupilamijem. Koliko sam nekako skuzio, Marsupilami se pojavljuje samo u Franquinovom Spirouu i mozda jos jen-dva puta kasnije. Ali zato ima svoju samostalnu seriju sa vec 19 albuma.. Po meni jedan od najlepsih, najzanimljvijih i najsmijesnijih likova u svijetu stripa .

Jack the Black.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 07/12/2006 : 19:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ajde nemojmo sada pretjerivati, dobro je dok barem Spirou izlazi :)
nadamo se da ce nastaviti i lagano ubrzati

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/12/2006 : 20:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ma da, bas sam ono nesto listao Gnezdo Marsupilamija i eto se zapalio. Znam da nema sansi za takvo nesto. Bicu sretan ako ostanu 2 Spirua godisnje.

Jack the Black.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 07/12/2006 : 21:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

15.12 izlazi i Moebius i Lavric i Ljubav i Rakete.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


------------------------------------------------------------------
Hoce li biti Božicnog popusta?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/12/2006 : 10:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Hoce li biti Božicnog popusta?

Na sva lanjska Fibrina izdanja. >:)

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 08/12/2006 : 11:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Po meni jedan od najlepsih, najzanimljvijih i najsmijesnijih likova u svijetu stripa
Bez namjere da se svadjam ili bilo sto dokazujem, samo da napomenem da meni Marsupilami ide na zivce i da mi kvari inace sjajan strip. Eto sto su ti ukusi!

_________________________
uz KUCU STRAHA, sada i svima omiljeno VESELO BILJE na www.kajgod.co.nr
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/12/2006 : 12:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Da, fala bogu da smo razliciti. Bas bi mi islo na zivce da bi se uvjek svi slagali sa mnom .

Jack the Black.
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 08/12/2006 : 17:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Da, fala bogu da smo razliciti. Bas bi mi islo na zivce da bi se uvjek svi slagali sa mnom .

Jack the Black.



slažem se

p.s. pohvala Markosu i Fibri, ovaj preview van je odlicna stvar, barem meni koji nikad cuo prije za te stripove, ili ih nisam citao. Procitao sam obje Ljubav i rakete, i Juha bi morala past, Maggie možda...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000