forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 FESTIVAL STRIPA: KRALJEVSTVO ZA ORGANIZACIJU!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 29/11/2006 : 00:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by dino alic

ne bih rekao da se radi volonterski. vise mi se cini da je rijec o kaznenom radu ako uzmemo u obzir krajnje neljubazno ponasanje prodavaca koji jedini izgleda imaju korist od svega toga.ne trazim da mi se stripovi koje kupujem donose na srebrenom ovalu ali minimalna doza ljubaznosti nikog nebi ubila.izgleda da se kult arogantnih prodavaca iz more comicsa prebacio i na ostale koji su ta tri dana bili na standovima.izuzeo bih jedino Markosa koji se jedini trudio biti onakav kakav bi tebao biti svatko cije proizvode kupujemo i za po nekoliko tisuca kuna.



ne znan, kupija san samo kod dekare nešto, a on je bija ljubazan... ali najbolja mi je situacija bila kod štanda mc-a, cujem nekog bosanca kako s edvinom pregovara...
bosanac (uzima strip i gleda, pita nešto)
edvin - "nemamo toga, ali pogledaj ovaj"
bosanac - "ma vidio sam taj, ali su ga usitnili previše pa mi se ne svida"
edvin - "ma daj, meni je baš dobar, meni se cini super"
bosanac - "dobro, tebi je dobar, meni nije"
edvin - "ali meni je stvarno super"
(prodavacki, pokušava mu prodat)
bosanac - "bogati, ti bi sve prodo"
edvin (ne zna šta bi na to reka )

možda vako nije smišno, ali ja san skoro umra od smija
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/11/2006 : 10:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Da osim negativnih iznesem i nekoliko superdobrih stvari... CRŠ katalog je odlicno odraden, a isto tako i izbor gostiju, Munker, Kordey, Kvadratovci, Slavenova rakija i jeftiniji stripovi!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 29/11/2006 : 12:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

Možda za koju godinu jedan od sponzora bude i Ministarstvo kulture. Tu najbitniju ulogu moraju odigrati izdavaci (npr. pokloniti ministru Primorcu komplet ukoricenih Alan Fordova ili Ken Parkera - mora se malo podmazati), porazgovarati sa tim ljudima, a što ce se više održati takvih manifestacija, prije ce pasti neko takvo sponzorstvo.



quote:
Originally posted by jang

jebi ga, Banditic neda pare.

e super!
ajmo sad svi pricati o stvarima o kojima nemamo pojma i pljuvati o drzavnim institucijama (i pojedincima) koje ne poznajemo.

za vasu informaciju (a obicaj je da se PRVO informira, a ONDA pise) organizacijska ekipa se nije ni PRIJAVILA ni na jedan natjecaj Ministarstva, pa ni uz najbolju volju druge strane, nikako nisu ni mogli dobiti nikakav novac. a dobili bi nesto sigurno da su se prijavili. garantiram.

ajmo onda biti posteni (a ne srati bezveze o stvarima o kojima pojma nemamo) i reci da je organizacija bila katastrofalno losa (iz kojeg god razloga), ali da je ipak bolje da CRS postoji nego da ne.

_________________________
uz KUCU STRAHA, sada i svima omiljeno VESELO BILJE na www.kajgod.co.nr
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 29/11/2006 : 12:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Ma, dajte, molim vas, nemojte biti pateticni, Vi koji branite organizaciju. Cijeli život nešto organiziram i posjecujem brojne manifestacije, seminare, radionice... i ZNAM ŠTO JE ORGANIZACIJA te ne pljujem, kako kažete, bez razloga. A ni ostali, jer imamo argumente.Ispadate smiješni.
"Kome se ne svida, neka ne dolazi!", TA JE ODLICNA! Pa kako cu znati kako je tamo ako ne dodem?!?! :)
A mislite li da bi 50 kn za ulaz bilo teško dati onima koji žele doci? Dat cu i više da imam što vidjeti.
I pohvale za CRŠ odnose se kod vecine upravo na ono što sam spomenuo u otvaranju ovoga topica; na druženje i trgovinu koji se mogu dogoditi bilo gdje, bilo kada.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 29/11/2006 : 14:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Veber!Ljepoto!--Obzirom da si se "osjetio"posranim,pardon ,oprosti,htio sam reci prozvanim,sjetio sam se da si i ti sudjelovao u organizaciji "festivala"stripa CRŠ 2006!-Mene samo interesira koliko para daje grad za ovaj velebni dogadaj(da me krivo ne shvatiš,nudim se za sponzorušu festivala).Ništa ti ne zamjeram,ali ovo je ipak Zagreb,grad u kojem živi milijuncic stanovnika,pa mi se cini da zaslužuje više.Ok,došo Bunker,a po prici ispada da ga organizatori placaju za dolazak.Koliko sam ja upucen,bilo tko od tih ljudi,ukoliko odluci negdje doci ,traži samo smještaj i dobru klopu!-Ovako ispada i vecina ljudi misli da ti ljudi traže par tisuca eura za svoj dolazak.Ako su organizatori na to dali novac,svaka cast.-Slaviša,ajde ti tako rijecit,a cinilo mi se da smo u dobrim odnosima(prijateljskim),budi covjek pa reci tko to i kako organizira?-Nemoj kontrirat,ja sam samo iznio svoje zapažanje ove godine(Makarska-Zagreb).Ako ti smatraš da je ovo za Zagreb dogadaj,kako ste ga nazvali,festival stripa,"ondah" ja,brdo moje,povlacim svoja zapažanja.-!-Nevjerojatno što funkcija napravi od covjeka,,samo "tabanici"vire iz guzice(samo ne znamo cije,pa nam to objasni)!!--I nemoj se ljutit,pile moje,ljubim oko tvoje, i celavu glavu!.Jel još stoji onaj poziv za ribolov na Zrmanji??



aj me nemoj podjebavati.
ne uvlacim se ja nikom u šupak i pred nikim ne savijam kicmu.
i živo mi se jebe ko ce što mislit o meni i prije i poslije tvog
posta.
osjetio se posranim nisam jer nemam bit zašto.
a esmo li mi u dobrim odnosima ili iznimno prijateljskim odnosima to je naša stvar,a vjeruj mi da cu prije nagazit onoga s kim sam si dobar iz cisto preventivnih i sigurnosnih razloga da ne piše to što piše jer lako može ispast budala u uvijetima koji nas okružuju.
poziv za zrmanju vrijedi uvijek i ti to dobro znaš samo si uzmi štapove za pecanje jer sam zadnje vrijeme nešto kratak s materijalno tehnickim sredstvima

a informacije koje oceš ceš dobit sutra na kavi,tako da se malo suzdrži od tipkaranja do sutra.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 29/11/2006 : 14:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Vecina prodavaca su vjerojatno (bili)stripofili, no sada su iskljucivo trgovci.
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 29/11/2006 : 14:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

Vecina prodavaca su vjerojatno (bili)stripofili, no sada su iskljucivo trgovci.



U, jee.
Nekad bili Elfi, a sada su Orci.
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 29/11/2006 : 14:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

... ali da je ipak bolje da CRS postoji nego da ne.

_________________________



Apsolutno.
Ali mislim da je još bolje da bude kvalitetniji i bogatiji.
Znam da se slažeš.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/11/2006 : 14:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

Vecina prodavaca su vjerojatno (bili)stripofili, no sada su iskljucivo trgovci.


U zadnji cas sam procitao ovo "vecina", inace...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 29/11/2006 : 14:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Ak moram birati hoce li biti ikakav CRS ili ga uopce nece biti biram ovo prvo, al' da je sve to moglo biti na visoj razini moglo je.
Ajd prvo pohvala; prostor je super, mozda cak i najbolji do sad, bila je ugodna i opustena atmosfera sto je plus, mada je netko dobro primjetio dosta je to licilo na privatni party pa oni ljudi koji nisu iz Zagreba ili ne poznaju ekipu koja se skupila nisu mogli dobiti nigdje informaciju osim da zapitkuju ljude uokolo. Cak i ja koji sam biou ZKMu sto puta sam slucajno naisao na Kordejevu izlozbu. To cak nema veze sa lovom ili tko zna cim, jednostavno je uz malo vise volje i malo manje zajebantskog stava moglo sve to bolje ispasti.
Moja jedina velika zamjerka je nacin na koji je ispalo gostovanje Igora Kordeja na CRS; sve je pocelo u 20 sati, u 20 i 35 je sve bilo gotovo. Ajd u tijeku razgovora smo doznali da Kordej nije na svu srecu samo zbog toga u Zagrebu inace zali boze uzaludnog puta. Ful je ispao simpatican i rado je odgovarao na pitanja, steta sto razgovor nije bio ozbiljniji. Ne znam zasto nije organiziran projektor pa da smo malo prosli kroz njegov dosadasnji rad, mene je naprimjer zanimao tehnicki aspekt njegovog crtanja, mislim da je uvijek zanimljivo kada crtac takvog kalibra pokaze kako radi.
No umjesto toga dobili smo debilna pitanja zasto ne crta zagora i slicno, unaprijed se izvinjavam ak su ta pitanja bila neka interna fora.
Uglavnom tko god bio organizator slijedece godine zelim mu puno srece i da takav festival napokon preboli djecje bolesti, pa da i Zagreb napokon dobije jedan pravi strip festival.
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 29/11/2006 : 14:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda
No umjesto toga dobili smo debilna pitanja zasto ne crta zagora i slicno



Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/11/2006 : 15:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Poznavajuci CRŠ kroz vec par godina, otišao na nj bez ama baš ikakavih ocekivanja, nisam ocekivao ništa, to sam i dobio te samim time nisam ostao nešto narocito razocaran.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/11/2006 : 15:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Prezentacije ili neki uvodi su morali biti obavezni za svakog gosta. Znam da je sve bilo u katalogu CRŠ-a, ali ipak je trebalo ljude još dodatno educirati i dati ima materijala za pitanja, kako za Kordeja, tako i za Munkera. Kordej je bio 105 u odnosu na dosadnog Munkera koji se samo ponavljao. Isto tako i s pitanjima...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 30/11/2006 : 00:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by dveribad

Veber!Ljepoto!--Obzirom da si se "osjetio"posranim,pardon ,oprosti,htio sam reci prozvanim,sjetio sam se da si i ti sudjelovao u organizaciji "festivala"stripa CRŠ 2006!-Mene samo interesira koliko para daje grad za ovaj velebni dogadaj(da me krivo ne shvatiš,nudim se za sponzorušu festivala).Ništa ti ne zamjeram,ali ovo je ipak Zagreb,grad u kojem živi milijuncic stanovnika,pa mi se cini da zaslužuje više.Ok,došo Bunker,a po prici ispada da ga organizatori placaju za dolazak.Koliko sam ja upucen,bilo tko od tih ljudi,ukoliko odluci negdje doci ,traži samo smještaj i dobru klopu!-Ovako ispada i vecina ljudi misli da ti ljudi traže par tisuca eura za svoj dolazak.Ako su organizatori na to dali novac,svaka cast.-Slaviša,ajde ti tako rijecit,a cinilo mi se da smo u dobrim odnosima(prijateljskim),budi covjek pa reci tko to i kako organizira?-Nemoj kontrirat,ja sam samo iznio svoje zapažanje ove godine(Makarska-Zagreb).Ako ti smatraš da je ovo za Zagreb dogadaj,kako ste ga nazvali,festival stripa,"ondah" ja,brdo moje,povlacim svoja zapažanja.-!-Nevjerojatno što funkcija napravi od covjeka,,samo "tabanici"vire iz guzice(samo ne znamo cije,pa nam to objasni)!!--I nemoj se ljutit,pile moje,ljubim oko tvoje, i celavu glavu!.Jel još stoji onaj poziv za ribolov na Zrmanji??



aj me nemoj podjebavati.
ne uvlacim se ja nikom u šupak i pred nikim ne savijam kicmu.
i živo mi se jebe ko ce što mislit o meni i prije i poslije tvog
posta.
osjetio se posranim nisam jer nemam bit zašto.
a esmo li mi u dobrim odnosima ili iznimno prijateljskim odnosima to je naša stvar,a vjeruj mi da cu prije nagazit onoga s kim sam si dobar iz cisto preventivnih i sigurnosnih razloga da ne piše to što piše jer lako može ispast budala u uvijetima koji nas okružuju.
poziv za zrmanju vrijedi uvijek i ti to dobro znaš samo si uzmi štapove za pecanje jer sam zadnje vrijeme nešto kratak s materijalno tehnickim sredstvima

a informacije koje oceš ceš dobit sutra na kavi,tako da se malo suzdrži od tipkaranja do sutra.




ako još važi poziv i za mene,dolazim s mrežom..malo nas je al smo jaki

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 30/11/2006 : 00:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Ljudi,kao sto napisah u svom jucerasnjem topic-u ,sva ova dogadjanja oko crs-a su cisti balkanski underground - koliko to sve bijase jadno i cemerno ipak je tu doza `onog neceg` zbog cega ne treba biti previse strog i laprdati sta bi bilo da je ovaj uradio ono,ja to,mi ovo itd.Treba shvatiti da se tu ,kako mi u BiH to slikovito kazemo,htjelo napraviti pitu od govana.Tvrdokornom govnojedu je to bila samo jedna u nizu,povremenim kusaocima pomalo gorka a svima ostalima jednostavno smrdljiva,ali,cujte,sto je tu je.I nekad je bolja pita od govana i nesto prezalogajit, nego krepati od gladi sanjajuci burek.

Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...




haha
slikovit ste vi narod

"where is my mind?"
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 30/11/2006 : 00:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Poznavajuci CRŠ kroz vec par godina, otišao na nj bez ama baš ikakavih ocekivanja, nisam ocekivao ništa, to sam i dobio te samim time nisam ostao nešto narocito razocaran.

in the evidence of its brilliance



odlicna politika!

"where is my mind?"
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2452 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/11/2006 : 09:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Najjadniji od sviju su mi bili oni šta su dali Maxu da potpiše 10 stripova i to bez naslovljenih na njih tako da mogu prodat nekom jadi...kao broj 1 u tvrdom u vezu + maxov potpis = 5 X obicne cijene.Jadno...To nisu kolekcionari vec trgovci..robovi.A za prostor može se reci da je bio u duhu Alan Forda, socjala u centru Zagreba.Šta i nije tako loše, ko zna, možda Max je dobija inspiraciju za tu epizodu ciju radnju ocekujemo u Hrvatskoj.Možda ih Grunf iz N.Y. dovede direktno u ZKM, da se osjecaju ko doma...pa da riješe misterij nestanka stripova.A socjale...Balkane moj.

Aaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/11/2006 : 10:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
he, he... Pa bila je i primjedba da je ozvucenje izgledalo ko da ga radi Grunf.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000