forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 UVOZ I DISTRIBUCIJA ZAGORA BROJ 500!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 17:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Hvala Obi, bice baka presrecna , šta ceš, voli bakica Zagora, pa to ti je :))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 17:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
E vidi šta ste sada uradili.Sad stvarno više ne znam ko STVARNO ŽELI STRIP i ko se zajebava.Znaci Sonor uzimaš dva ili je to još jedna "šala" u nizu ovog topica.Ako uzimaš javi mi se na mail pa da se dogovorimo odnosno da te stavim na spisak i kad bude izašao tocno cu ti javiti za koji novac mogu da ti ga nabavim pa ceš onda dokoncno odluciti,jel važi?
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 17:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Zveles,nemas razloga za sumjnu,bar ne kod mene!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 17:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Nisi rekao cenu, reci ovde da svi znamo koliko košta taj Zagor ?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 17:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
pa zasad ne mogu reci pravu cenu pošto ce taj broj 500 vjerovatno biti u boji,možda sa više stranica,..pa je težko dati cijenu vec sada.Sacekajmo da vidimo kad ce izaci,koliko ce koštati i koliko bude zainteresiranih.Normalno da sami cijeni stripa treba pridodati još cijenu ptt troškova,pa benzin,...tako da više interesenta manja cijena z asve,pošto cu ici samo jedanput u Italiju.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3946 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 09/12/2006 : 17:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker

Zveles,nemas razloga za sumjnu,bar ne kod mene!


kako nema kad nam ovdje neki burzovni mesetar bez imena i prezimena nudi stripove? obicno sam bas sumnjicav prema onima koji sebe nazivaju "mesetarima".

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 09/12/2006 : 17:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker

pa zasad ne mogu reci pravu cenu pošto ce taj broj 500 vjerovatno biti u boji,možda sa više stranica,..pa je težko dati cijenu vec sada.Sacekajmo da vidimo kad ce izaci,koliko ce koštati i koliko bude zainteresiranih.Normalno da sami cijeni stripa treba pridodati još cijenu ptt troškova,pa benzin,...tako da više interesenta manja cijena z asve,pošto cu ici samo jedanput u Italiju.


Koliko otprilike?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 17:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Onda kad formiraš cenu, javi pa cemo videti, ja bih ,u tom slucaju , uzeo samo jedan primerak za baku :)

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2006 : 17:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

quote:
Originally posted by Stockbrooker

Zveles,nemas razloga za sumjnu,bar ne kod mene!


kako nema kad nam ovdje neki burzovni mesetar bez imena i prezimena nudi stripove? obicno sam bas sumnjicav prema onima koji sebe nazivaju "mesetarima".

http://zveles.blogspot.com/


Kada si vec tako znatiželjn, evo ti jedan ispunjen profil pa možeš vidjeti...
http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=2081

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 17:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bogami, veliko interersovanje za ovog Zagora !!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 09/12/2006 : 17:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
ja san ozbiljan! za ove druge ne odgovaran!


It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 09/12/2006 : 17:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
mislin ako se covik lipo ponudija, zašto ne ...
samo bi bilo fer prema ostalin forumašima da ipak popuniš svoj profil do kraja!
ja mislin da bi onda svi imali drugacije mišljenje!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 17:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
I ja sam ozbiljan, ali hocu da znam cenu, ne ono, benzin, poštanski troškovi, samo, da u tom slucaju, ne bude jeftinije da ga narucim iz Italije :))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 18:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Evo popunio Profil,ok? Isto tako ste u pravu svi koji ste zanli da sam ja Genij,pošto ne znam stvarno zašto sam bio izbacen,ipak nisam napisao neki problematican post,možete se u to sami uvjerite ako pronadete lock post Vila marija i predhosno nikad nisam bio ni upozoren ni ništa i onda sam cekao strpljivo mijesec dana-zato što sam mislio da sam izbacen za mijesec dana(!!???) ali i kad je taj mijesec prošao i ja isto nisam mogao da se logujem odlucio sam da napravim novi profil,pošto sam bio uvjeren da je netko od moderatora zaboravio da me vrati nazad.Tako da možete vidjeti da sam pouzdan pošto sam ja i prije poslovao sa mnogima na forumu kao Genij i nisam imao problema ni ja a ni drugi,tako da ovo nije šala za tog Zagora broj 500 ni nije rizik da sam prevarant,ali svatko može sam da odluci.Ali ja se kunem da onaj koji ce naruciti strip kod mene da cu mu ga i dostaviti.A što se tice cijene,stvarno mi je prerano o tome pricati pošto ne znam kakvu ce cijenu imati sam strip.Sigurno ce biti to u boji,sigurno kao možda neki special recimo na 132 strana ili tako nešto,možda na 160 who knows pa ce i zato biti u Originalu dražji,pa onda kao što rekoh benzin cu podijeliti sa svima što znaci više narudžbi niža cena,a što se tice ptt to je ionako oko 30 kuna,možda i manje tako da bi sve ukupno moglo da bude oko 100 kuna,ali nadam se i siguran sam da ce to na kraju biti puno jeftinije pa se nadam da možemo recimo za deset eura da napravimo posao.10 eura za strip,benzin,parking,moje vrijeme,i poštarnina,ali kao što rekoh treba da sacekamo koliko ima interesenta i koliko ce koštati strip na kiosku.Ali ako netko naruci dva ili više to mu se onda isplati zato što ce recimo za 12 ili tako nešto dobiti dva ili recimo tri za 15,pošto ce isto platiti benzin kao za jedan strip a on uzima recimo tri i dva proda sam pa mu se dio navca tako vraca.Da li sam bio dovoljno jasan ili imate neka pitanja,samo naprijed molim vas

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 09/12/2006 : 18:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
Genije welcome bek!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 18:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Hvala na dobrodošlici!

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 09/12/2006 : 18:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker

naravno da te razumijem,ali ja sam napisao JAVNI post i to znaci da je ovdje vecina forumaša koja razumije hrvatski jezik i nije fer do onih koji ne znaju slovenacki jezik,ne cini li ti se tako.A ti ako imaš neke stvari da mi kažeš na Slovenackom i koje ne želiš da podeliš sa ostalima možeš me kontaktirati na moj mail



zakaj pa potem tujci pišejo v tujem jeziku na slovenskem forumu, in se ne držijo tvojega nacela?

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 19:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
PA to isto ti rade i naši politicari.To nam je u genima.Ako ide neki naš ministar u tujinu on ce uvijek da prica njihovim jezikom ili ce se bar potruditi,a ako neki drugi ministar dode u Sloveniju on ce pricati svojim jezikom.Ipam ne treba bježati od cinjenice da naš jezik razumije samo 2 milijuna ljudi i da je to jedan od najmanjih jezika na svijetu pa ne moraš ocekivati da ga svi razume.A isto tako mi se cini da je "jezik stripa" hrvatski,pošto sam se do suza nasmijao kad sam citao bleka ili marka,kapetana mikija na Slovenackom.Nemamo mi dobar jezik ni za stripove a ni za pjesme.Zato naše muzicare nikud ne povabijo na nastup a kod nas svaki može da pjeva iz tujine.Pa mi ni sami sebe ne razumijemo.Ako staviš primorca i prekmurca u istu sobu da malo popricaju to ti je isto ko da si stavio madžara i italijana.A sad,jebi ga,tako ti je to

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2006 : 19:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker
ali i kad je taj mijesec prošao i ja isto nisam mogao da se logujem odlucio sam da napravim novi profil,pošto sam bio uvjeren da je netko od moderatora zaboravio da me vrati nazad.


I ja mislim da su te zaboravili vratiti.
Bilo je tu puuno gadnijih prekršaja pa su vraceni za 1,2 ili 7 dana...
Trebao si ih vjerovatno pitati na mail tj. podsjetiti ih.

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 19:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Evo baš sam sad napisao mail Markosu,i objasnio mu sve tako da nece pomisliti da ja kao nešto "mutim" sa dva nicknamea

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 09/12/2006 : 19:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
Auu, što si ti dobar. Naplaticeš 10 € za strip, koji ce u trafiki koštati 2,5 €

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 09/12/2006 : 20:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

Auu, što si ti dobar. Naplaticeš 10 € za strip, koji ce u trafiki koštati 2,5 €

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/




pa covik ide u italiju po stripove!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 09/12/2006 : 22:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
quote:
Originally posted by jang

sorry bato, nikjer ne piše da je kater jezik obvezen. In z nekom, ki napiše da je iz Slovenije se ne mislim pogovarjat v tujem jeziku, razen ce mislim da bi blo zanimiv tudi za ostale. kapiš?

ne znam koji vam je kad pricate na slovenacki,nemoj trgati inat i pricaj na hrvatski,kapis?

"No vox populis,vox revolucionaris"-Che Guevara
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46613 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/12/2006 : 22:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
VEDNO SLOVENSKO IN POVSOD!

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/12/2006 : 01:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
dobro, onda kolika je cena stripa?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000