forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Desavanje u Novom Sadu, petak 15. 12.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 10:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
U petak 15. 12. u Novom Sadu izdvacka kuca Beli Put organizuje dan druženja i razgovora sa ljubiteljima stripa i decje književnosti. U prostorijama kafe galerije Prometej (Trg Marije Trandafil 11 - u produžetku Pašiceve ulice) u petak ce od 11.00 do 18.00 casova biti organizovan Dan citalaca na kom ce pored urednika iz izdavacke kuce Beli Put gost biti i urednik Politikinog Zabavnika Zefirino Grasi. Tokom citavog dana u prostorijama galerije bice organizovana i prodaja stripova, grafickih novela i decjih knjiga Belog puta po promotivnim cenama, a satnica dešavanja je sledeca:

Petak, 15. 12.
12.00 casova - konferencija za štampu i razgovor sa medijima.
14.30 casova - Razgovor i druženje sa decom i ljubiteljima decje književnosti.
16.00 casova - tribina i razgovor o stripu, izdanjima, planovima itd.
Let's talk comics!

Ja, zbilja, sam simpatican...

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 10:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message


Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 10:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message


Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 10:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
DUsmane, poispitaj datume kad izlaze LOEG, Sandman 2 i Preacher 2...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 10:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Eh, kad bih to znao, znao bih i da ti kazem koji je smisao zivota. :)
Ocigledno je da ove godine nema vise niceg (osim ako nas BP ne obraduje 31.12.:), tako da tipujem da ce sve to izaci dogodine.

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 10:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa ne velim da znaš kad ce izaci, nego da pitaš buduci da ce biti konfenrencija za tisak od Belog Puta... Valjda oni znaju?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 10:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
A zasto mislis da cu ici do Novog Sada? :))

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 13/12/2006 : 11:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Ej, jel vi to tu chatujete?:):):)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 11:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

A zasto mislis da cu ici do Novog Sada? :))




Pravo da ti velim, baš samo to i mislio buduci da najavljuješ event... Da je Buffy u pitanju, Novi Sad bi ti bio u susjedstvu,a?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 11:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Pa, pogresi covek. :)
Ja najavljujem "event" u slucaju da ima nekog ovde ko je u blizini NSa.
Eh... Bufffffffffy... :(

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 11:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:


Leo Charm: Ej, jel vi to tu chatujete?:):):)


DusMan: Ma jok.
DusMan: ... but feel free to join in.
DusMan: LOL

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 13/12/2006 : 11:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Hehe ma jok, odo spavam. Opet kuckao nesto na kompu celu noc...
Lepa ta akcija BPa, al necu moci da odem jbg. Bas me zanima kad ce drugih sto metaka:) I bas me zanima otkud im ideja za Blacksada kad se to vec razgrabilo, ko ce da pazari njihovo izdanje sad????

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 11:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Leo Charm

Hehe ma jok, odo spavam. Opet kuckao nesto na kompu celu noc...
Lepa ta akcija BPa, al necu moci da odem jbg. Bas me zanima kad ce drugih sto metaka:) I bas me zanima otkud im ideja za Blacksada kad se to vec razgrabilo, ko ce da pazari njihovo izdanje sad????



Ah te obaveze... Znaš li ti da se covjek inace odmara danju, a spava nocu?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 13/12/2006 : 11:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

A zasto mislis da cu ici do Novog Sada? :))





zato shto isti dan sviraju i kud idijoti ovde?

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/12/2006 : 11:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

U petak 15. 12. u Novom Sadu izdvacka kuca Beli Put organizuje dan druženja i razgovora sa ljubiteljima stripa i decje književnosti. U prostorijama kafe galerije Prometej (Trg Marije Trandafil 11 - u produžetku Pašiceve ulice) u petak ce od 11.00 do 18.00 casova biti organizovan Dan citalaca na kom ce pored urednika iz izdavacke kuce Beli Put gost biti i urednik Politikinog Zabavnika Zefirino Grasi. Tokom citavog dana u prostorijama galerije bice organizovana i prodaja stripova, grafickih novela i decjih knjiga Belog puta po promotivnim cenama, a satnica dešavanja je sledeca:

Petak, 15. 12.
12.00 casova - konferencija za štampu i razgovor sa medijima.
14.30 casova - Razgovor i druženje sa decom i ljubiteljima decje književnosti.
16.00 casova - tribina i razgovor o stripu, izdanjima, planovima itd.
Let's talk comics!

Ja, zbilja, sam simpatican...


Ako je ikako moguce, jako bi mi koristilo da navedeš neke od promotivnih cijena (u dinarima) za stripove i graficke novele.
Cisto da znam da li da šaljem "svog covjeka na istoku" u šoping ili ...

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 11:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Leo Charm

Hehe ma jok, odo spavam. Opet kuckao nesto na kompu celu noc...
Lepa ta akcija BPa, al necu moci da odem jbg. Bas me zanima kad ce drugih sto metaka:) I bas me zanima otkud im ideja za Blacksada kad se to vec razgrabilo, ko ce da pazari njihovo izdanje sad????

Heh... secam se kao da je juce bilo...
Ulazis ti u Darkwood i tu je bila neka nasa grupica i bla bla bla, ti uzmes BlackSada u ruku interesujes se za njega i ja lepo kazem: "Nemoj to da kupujes, izaci ce uskoro* integralno izdanje, pa ce biti jeftinije nego ova tri", ali jok... I posle kazu da u hip-hopu nema para. ;)
Hmmm... sad nesto razmisljam, mislim da te cak ima na slikama sa tog desavanja.

* - uskoro je relativan pojam :)

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 11:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

zato shto isti dan sviraju i kud idijoti ovde?

Zakon!
Hajde saznaj koliko je ufur. Mozda ipak i dodjem.
A taman i da mi narezes dvd kopije Buffy Season 2. :P

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/12/2006 : 12:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako je ikako moguce, jako bi mi koristilo da navedeš neke od promotivnih cijena (u dinarima) za stripove i graficke novele.
Cisto da znam da li da šaljem "svog covjeka na istoku" u šoping ili ...

Na zalost, sa tom informacijom ne raspolazem.
Posalji ti svejedno coveka, pa nek' sazna na licu mesta i nek', pride, priupita kad ce Propovednik, Hellblazer i Meci 2. Pa nam prenesi.

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 13/12/2006 : 12:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by BlekenDekara

zato shto isti dan sviraju i kud idijoti ovde?

Zakon!
Hajde saznaj koliko je ufur. Mozda ipak i dodjem.



400 kinti upad.
dogovori se sa bojanom poshto tje on sigurno dolaziti.


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 13/12/2006 : 13:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Pih a ja idem za NS sledeceg petka, kako uvek izostanem iz raznih desavanja, eh ispiti ispiti...al cu javiti drugu iz NS-a da podje, ako naletite na lika sa kosom do pupka i bradom do grudnog kosha, to je moj dobar drug, umetnik, Duki.

Only God can judge me!
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 13/12/2006 : 22:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
Mogao bih posetiti ovu akciju
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 14/12/2006 : 18:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Pa, ako je samo hiphop (ili rok, bilo sta sto je alternativna muzika)- nije da nema nikakvih para, daleko od toga - ali moras da sljakas jos nesto da bi fino izasao od prvog do sledeceg prvog:)Inace nije bas najsrecnije. Uostalom i kad su honorari veci i kad su manji, meni najveci deo ode na knjige i stripove - mislim, cim me vidis jasno ti je da ne trosim puno na hranu:)

A integralnog izdanja nema ni do danas, to je mnogo cekanja bre Dule;) Mislim, ako samo jednom uzmes taj strip u ruke, kako da ga ne kupis? Ajde price tu i tamo (ali i prica se popravlja svakom epizodom)- ali taj crtez... ma idi. Ne, ne mozes a da ga ne pazaris, bar ja:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 15/12/2006 : 00:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Slazem se, strip odise necim sto te privlaci da ga kupis, ali sam se ja nekako suzdrzao... a onda vremenom i zaboravio (posto mi je memorija na nivou noname diska) i trosio pare na druge stvari (stvari su stripovi, jer na svetu ne postoji nista drugo:). Kljucna stvar u suzdrzavanju je bila cena, pa zato ipak cekam integralno izdanje.

p.s. Znaci, posle maskenbala i doceka Nove bice novih knjiga i stripova? ;)

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 15/12/2006 : 00:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Ah, predivni kraj godine i sve te dobro placene manifestacije...vrijeme darivanja, uraaa:)
Ako svrnes na nesto od ta dva, vidimo se:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

popovic
Starting Member

51 Posts

Member since 24/12/2006

Posted - 24/12/2006 : 17:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send popovic a Private Message
obozavam kraj godine...pokloni,planiranje kuda cemo,zurke,svi veseli,ulice okicene,sve svetluca...jos kad se doda i sneg...zimska idila :))))
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000