forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 VAN GOGH Julia i Mali rendžer u novom izdanju!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 18/01/2007 : 22:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
haha a ja sam prepoznao jednog nerda na televiziji
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/01/2007 : 22:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
u meni cuci jedan mali fritz

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/01/2007 : 22:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by lwood


ne triba mi rjecnik da znan šta znaci nakaradan i izopacen.normalno da strip i kolekcionarstvo nisu isto.al nekima jesu.zašto bespotrebno vridat ljude? ima skupljaca markica šta troše tisuce eura na marke. ej na jebene markice.pa necu rec da su ljudi izopaceni ako mene to ne zanima.


To su takoder izrazito nakaradne i bolesne osobe jednako kao i strip-kolekcionari.


OK, suzdrzat cu se ovaj put.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


pa mislim da je nepotrebno suzdržavat se. Neka bude jednom kraj ovim budalaštinama.
Koji je FAKTOR Kiky da ljudima govori da su bolesne i nakaradne (što god to znacilo)osobe?
Za koje smo pare ti, ja, Sigi, Dado, Globo i svi ostali kupili te stripove? Za svoje!!
Jesmo li ukrali te pare? Nismo, bar vecina verujem.
Zar moramo nekome polagati racune na šta trošimo te pare? možda nekome moramo ali sigurno ne vidim Kikyja medu njima.
Ja svoje pare mogu nekome pokloniti, zapaliti ih , baciti u more ili kupiti stripove. Jel tako? Tako je!!!


Ma vec dvije godine mi tupe da sam ja, kao, izdavac, pa onda kao trebam paziti sto govorim na forumu i da se sve moje izjave vazu trostruko bla bla ovo ono. Ali kod ovakvih se izjava stvarno tesko suzdrzati. Mislim, on ce mene ici zvati bolesnom i nakaradnom osobom jer sam strip kolekcionar. Ma...



Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



pa sto
ne mozes se slagati sa svima na ovom forumu

u svakom slucaju dobro je ovdje imati nekog tko drugacije misli

uostalom i njega ljudi dozivljavaju kako nekakvog frika, pa bi i njih trebalo poizbacati s foruma jer ga na neki nacin vredjaju, on je o sebi stvorio takvu sliku pa ga tako i treba dozivljavati

uostalom uvredio je i mene i ja sam strip kolekcionar
kiky je mene proglasio bolesnikom, no poznavajuci njegove istupe ne dozivljavam to kao uvredu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/01/2007 : 22:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

u meni cuci jedan mali fritz

Tako je govorio Zagortustra.



a u meni jedan mister no
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/01/2007 : 22:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
uostalom i njega ljudi dozivljavaju kako nekakvog frika, pa bi i njih trebalo poizbacati s foruma jer ga na neki nacin vredjaju, on je o sebi stvorio takvu sliku pa ga tako i treba dozivljavati





hahaha
daj krugeru, nemoj mi s tim zaobilaznim fintama podbadati kikaca
to se velikim cekicem kaže: kiky je slušac madonne i tu nema pomoci. ja ga doživljavam kao zdravu ugljikovu jedinku s 2-3 anomalije viška

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 18/01/2007 : 22:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
svi mi imamo neka svoja zadovoljstva koja se nekom drugom cine cudnima, ili frikastima ako vec hocete... možda ja ne mogu kompetentno govoriti kao strip kolekcionar, jer mi je stripove puno važnije procitati nego imati, a financijske mi mogucnosti dopuštaju da kupim možda 1% od onog što bih volio da mogu (a ostalo procitam zahvaljujuci knjižnicama), ali...
ipak se ne mogu suzdržati da ne progovorim... nazivati nekog bolesnim zato što skuplja stripove, pogotovo na ovakvom mjestu, je postupak nekog tko mora biti mentalno ogranicen... a vjerojatno i psihicki nestabilan... kad si vec tu toliko dugo koliko jesi, imaš tih par tisuca postova, i pratiš dogadanja na strip sceni onda se namece logican zakljucak da ti ona nešto znaci, tako da zakljucujem da si ti ustvari nezadovoljan sam sobom zbog toga što voliš stripove...
razloge tog nezadovoljstva necu tražiti, niti je to na meni, za takve stvari postoje profesionalci (koji za postavljanje slicnih dijagnoza primaju masne honorare)

jednostavno receno: angažiraj psihijatra, a ako te stripovi ne zanimaju makni se s ovog foruma i odi svoje frustracije ispucavati na nekome koga one možda zanimaju

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/01/2007 : 22:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Kruger
uostalom i njega ljudi dozivljavaju kako nekakvog frika, pa bi i njih trebalo poizbacati s foruma jer ga na neki nacin vredjaju, on je o sebi stvorio takvu sliku pa ga tako i treba dozivljavati





hahaha
daj krugeru, nemoj mi s tim zaobilaznim fintama podbadati kikaca
to se velikim cekicem kaže: kiky je slušac madonne i tu nema pomoci. ja ga doživljavam kao zdravu ugljikovu jedinku s 2-3 anomalije viška

Tako je govorio Zagortustra.



moram malo

bilo bi steta da ga izbace s foruma, vec smo se navikli na njega, uostalom koga bi zezali za madonu
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/01/2007 : 23:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

u meni cuci jedan mali fritz

Tako je govorio Zagortustra.


Je li to onaj fritz iz Dylan Doga? Ili sam nešto pobrkao.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/01/2007 : 23:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Constantine33

slozio bih se s tobom, samo nije dobro da vlada jednoumlje
kiky je jedne godine dosao na crs, ak se ne varam, a koliko vidim prati sto i kako izlazi, za pretpostavit je da cita stripove, pa je na neki nacin i on bolesnik jer je povezan sa stripovima
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/01/2007 : 23:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
constantine33, otpusti kravatu za dva prsta i samo opušteno
dijagnoza je vec postavljena - u svima nama cuci mali fritz
neskladom svog posta sa okolnim (onima koji ga trenutno okružuju), isticeš da u tebi cuci sve veci fritz

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/01/2007 : 23:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

svi mi imamo neka svoja zadovoljstva koja se nekom drugom cine cudnima, ili frikastima ako vec hocete... možda ja ne mogu kompetentno govoriti kao strip kolekcionar, jer mi je stripove puno važnije procitati nego imati, a financijske mi mogucnosti dopuštaju da kupim možda 1% od onog što bih volio da mogu (a ostalo procitam zahvaljujuci knjižnicama), ali...
ipak se ne mogu suzdržati da ne progovorim... nazivati nekog bolesnim zato što skuplja stripove, pogotovo na ovakvom mjestu, je postupak nekog tko mora biti mentalno ogranicen... a vjerojatno i psihicki nestabilan... kad si vec tu toliko dugo koliko jesi, imaš tih par tisuca postova, i pratiš dogadanja na strip sceni onda se namece logican zakljucak da ti ona nešto znaci, tako da zakljucujem da si ti ustvari nezadovoljan sam sobom zbog toga što voliš stripove...
razloge tog nezadovoljstva necu tražiti, niti je to na meni, za takve stvari postoje profesionalci (koji za postavljanje slicnih dijagnoza primaju masne honorare)

jednostavno receno: angažiraj psihijatra, a ako te stripovi ne zanimaju makni se s ovog foruma i odi svoje frustracije ispucavati na nekome koga one možda zanimaju

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.


Stvarno me zacudio Kiky nekim svojim postovima. Cemu tolika ogorcenost. Prezir prema ljudima s kojima dijeli ljubav prema stripovima! Nije ni meni sve po volji, ali ne živimo u savršenom svijetu. Malo se istrciš, pojebeš nešto ako imaš i riješiš se negativne energije. Ja sam danas trcao na treningu i sada se osjecam odlicno i fizicki i psihicki. Ne vjerujem da covjeku (mislim na Kiky-ja) treba psihijatar više nego ostalima. Uslijed burnih života, svi smo mi manje više ludi, svatko na svoj nacin...Valjda mu je loš dan bio.

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/01/2007 : 23:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
i ti si obi obicni OOF - ovisnik o fritzu

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/01/2007 : 23:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

i ti si obi obicni OOF - ovisnik o fritzu

Tako je govorio Zagortustra.


Shit, shit, shit !!!

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 18/01/2007 : 23:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by big joco

fantje izpod soncne strani alp...ma ni hudica, da ne bo koncno pri nas nekdo zacel izdajati te stripe, ker se da naklada 500 komadov izdati in prodati pri nas brez težav! To preseravanje z HC in kajazvem kakšnimi kvalitetnejšimi izdajami...pa so roko na srce, že tragikomicni!

NOVI STRIPI V SLOVENSKIH TRAFIKAH: http://www.stripi.gajba.net




Ne razume svi slovenski decko sa lepi brcici!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight



idi i pitaj benedikta za prevod, ako si iz vatikana...

NOVI STRIPI V SLOVENSKIH TRAFIKAH: http://www.stripi.gajba.net
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 18/01/2007 : 23:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by ken2

moram stati na stranu helloa, iz ovog se da zakljucit da ce ljudi za HC dati 60-70 kn, a luksuzniji sc, jeftiniji 20-30 kn, kategoricki nece kupovati, apsurdno




Jeste apsurdno.
Ako je nešto nakaradno, pogrešno i trulo ovdje, to nije Van Gogh i njihova nova politika, nego su to KOLEKCIONARI, koji su na ovom topicu, opet a možda i više nego ikada do sada dokazali svu svoju bolesnost, izopacenost i nakaradnost...

in the evidence of its brilliance

Ovdje je Kiky rekao to što je rekao, ali mislim da je to bilo u kontekstu da ako strip izade u HC za 70,00 kn pa cak i skuplje ako se ubace još neke tiskarske perverzije svi ce ga "kolekcionari" kupiti,a ako izade u 30,00 kn jeftinijoj varijanti nitko ga nece kupit i to je njemu bio povod za to što je rekao.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 18/01/2007 : 23:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Rekao bih još jednu stvar: svi su se okomili na Van Gogh zbog cijene, a je li itko rekao da bi i tisak ili strip knjižare mogli malo spustiti rabat pa bi cijena stripa bila možda 10 do 12 % niža.

A kolika je cijena starih Malih rendžera?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7787 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 18/01/2007 : 23:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger


uostalom imamo specijalce zagora i cika za 25 kn a ni oni nisu daleko po kvaliteti prica ( bogme ni po kvaliteti uveza i ostalih tehnikalija ) u odnosu na malog rendzera, pa ako mozemo iskesirati 25 kn za njih mozemo i za malog rendzera




smiješno

Jel' tako šefe?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/01/2007 : 23:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by hello

in the evidence of its brilliance

Ovdje je Kiky rekao to što je rekao, ali mislim da je to bilo u kontekstu da ako strip izade u HC za 70,00 kn pa cak i skuplje ako se ubace još neke tiskarske perverzije svi ce ga "kolekcionari" kupiti,a ako izade u 30,00 kn jeftinijoj varijanti nitko ga nece kupit i to je njemu bio povod za to što je rekao.
[/quote]

donekle to stoji
ja bih za malog rendzera dao 25 - 30 kn, za juliju n bi

istina neko bi dao 70 kn za hc a ne bi 35 za sc
sc cikov specijal kosta 25 kn a hc 40, no vjerovatno se doplati samo korica jer je sve ostalo iz sc - a
kolika je razlika u cijeni izmedju hc i sc stampanih u 500 primjeraka
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/01/2007 : 23:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Kruger


uostalom imamo specijalce zagora i cika za 25 kn a ni oni nisu daleko po kvaliteti prica ( bogme ni po kvaliteti uveza i ostalih tehnikalija ) u odnosu na malog rendzera, pa ako mozemo iskesirati 25 kn za njih mozemo i za malog rendzera




smiješno

Jel' tako šefe?



svatko ima svoj ukus, meni su novi zagori tupaviji od malog rendzera

realno ni zagor nije bog zna kakve kvalitete ali se kupuje
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/01/2007 : 23:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Rekao bih još jednu stvar: svi su se okomili na Van Gogh zbog cijene, a je li itko rekao da bi i tisak ili strip knjižare mogli malo spustiti rabat pa bi cijena stripa bila možda 10 do 12 % niža.

A kolika je cijena starih Malih rendžera?



Ovo ti je forum, raspravljamo, diskutiramo. Svi su malko direktniji (ukljucujuci i mene) nego što bi bili/jesu u stvarnom životu. Ionako je to uglavnom mlacenje prazne slame. Svida mi se, ne svida mi se, kupio sam, nisam, hocu HC, hocu sa šlagom, hocu Kapetan Miki u boji. Stvarna siuacija se vidi u prodaji. Ako nije išlo, treba nešto mjenjati. Ne znam što, ali to neceš saznati ovdje vec tek kada stripovi krenu u prodaju.

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/01/2007 : 23:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Rekao bih još jednu stvar: svi su se okomili na Van Gogh zbog cijene, a je li itko rekao da bi i tisak ili strip knjižare mogli malo spustiti rabat pa bi cijena stripa bila možda 10 do 12 % niža.

A kolika je cijena starih Malih rendžera?




treba i one koji drze autorska prava zamoliti da spuste cijenu

stari lms su jako skupi

realno kupovinjem van gogovoh izdanja ces proci jeftinije, ali vecina je malog rendzera u lms kupovala zbog nostalgije ili zbog toga sto su htjeli imati sve iz lms - a, pa su tako vjerovato i van gogova izdanja kupovala vise iz navike
tako da su oni stvarni ljubitelji malog rendzera uglavnom podmireni vec prijasnjom nabavom malog rendzera u lms - u
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 18/01/2007 : 23:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by hello

Rekao bih još jednu stvar: svi su se okomili na Van Gogh zbog cijene, a je li itko rekao da bi i tisak ili strip knjižare mogli malo spustiti rabat pa bi cijena stripa bila možda 10 do 12 % niža.

A kolika je cijena starih Malih rendžera?



Ovo ti je forum, raspravljamo, diskutiramo. Svi su malko direktniji (ukljucujuci i mene) nego što bi bili/jesu u stvarnom životu. Ionako je to uglavnom mlacenje prazne slame. Svida mi se, ne svida mi se, kupio sam, nisam, hocu HC, hocu sa šlagom, hocu Kapetan Miki u boji. Stvarna siuacija se vidi u prodaji. Ako nije išlo, treba nešto mjenjati. Ne znam što, ali to neceš saznati ovdje vec tek kada stripovi krenu u prodaju.

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.



Tako je ovo je forum, a sad zašto nitko u ovih 14 listova nije rekao: najniža cijena koju mogu dati je 34,00 kn, dobro oni su svoje ucinili, a sad zašto strip knjižare ne smanje malo rabat da cijena bude 29,00 kn.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/01/2007 : 23:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ako Julia ostane u istom izdanju uz pedesetak posto vecu cijenu, kupujem i dalje...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 18/01/2007 : 23:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
I ja isto! Ostale kombinacije me baš ne privlace!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3817 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 18/01/2007 : 23:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by big joco

quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by big joco

fantje izpod soncne strani alp...ma ni hudica, da ne bo koncno pri nas nekdo zacel izdajati te stripe, ker se da naklada 500 komadov izdati in prodati pri nas brez težav! To preseravanje z HC in kajazvem kakšnimi kvalitetnejšimi izdajami...pa so roko na srce, že tragikomicni!

NOVI STRIPI V SLOVENSKIH TRAFIKAH: http://www.stripi.gajba.net




Ne razume svi slovenski decko sa lepi brcici!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight



idi i pitaj benedikta za prevod, ako si iz vatikana...

NOVI STRIPI V SLOVENSKIH TRAFIKAH: http://www.stripi.gajba.net




nisan mislija na sebe nego opcenito!
benedikt šta ...?

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000