forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 VAN GOGH Julia i Mali rendžer u novom izdanju!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/01/2007 : 11:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

ako se mene ovdje doživljava frikom, drugacijim
e to je onda za mene jedan veliki kompliment

in the evidence of its brilliance



ni jedno ni drugo.ne umišljaj.doživljavan te jedino ka frustratora.ljudi troše svoje novce na svašta zašto ne bi na stripove?? šta je tebi tu toliko neobicno?




Zašto ti meni konstantno repliciraš kad je toliko ocito da ti uopce ne razumiješ o cemu govorim? A ti i tvoje doživljavanje stvari i pojava, kroz oci kolekcionara... bijedno diskreditiranje, manjkavo.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/01/2007 : 11:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

wanderer = glas razuma ;-)

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."


hehe, jos cu se i umisliti
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/01/2007 : 11:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Bilo bi genijalno kad bi netko nacrtao kratki strip, borba Markosa i Stinkya, prvo verbalno prepucavanje, a zatim borba Markos sa debelim HC-om u rukama trci prema Stinkyu a ovaj ga gada sa masom jeftinih stripova.






inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/01/2007 : 12:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Juliju br. 6 i par Malih rendžera koji dolaze lektorirao je i naš dragi Curunir!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/01/2007 : 12:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

ako se mene ovdje doživljava frikom, drugacijim
e to je onda za mene jedan veliki kompliment

in the evidence of its brilliance



ni jedno ni drugo.ne umišljaj.doživljavan te jedino ka frustratora.ljudi troše svoje novce na svašta zašto ne bi na stripove?? šta je tebi tu toliko neobicno?




Zašto ti meni konstantno repliciraš kad je toliko ocito da ti uopce ne razumiješ o cemu govorim? A ti i tvoje doživljavanje stvari i pojava, kroz oci kolekcionara... bijedno diskreditiranje, manjkavo.

in the evidence of its brilliance




poceja si s vridanjem pa san ti i odgovorija.i opet nastavljaš.kako JA doživljavan stvari je moj problem al ne vridan ljude šta ih drukcije doživljavaju.sudjelova san u prilicno rasprava ovde i sumnjan da san ikog uvridija ako baš nije tražija.mene nije briga oce ljudi mislit ka ja ili nece.njihovo pravo , njihov život ,njihov mozak .njihov rnk,bla,bla... nije bitno. baza je u tome da ti kažeš da smo svi izopaceni šta znaci da vridaš ljude.ja sa svojin parama mogu šta me god volja kupit.zato to šta ti pricaš meni djeluje jedino frustrirano.ako vozin Opela necu rec da je izopacen neko šta vozi Jaguara. te me capischi?

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3817 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 19/01/2007 : 12:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Juliju br. 6 i par Malih rendžera koji dolaze lektorirao je i naš dragi Curunir!!!



Nooooooooo.....!!!!!!!!!!!1

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 19/01/2007 : 12:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
A što se toliko raspizdili oko kikyjevih rijeci?
Meni je važno da ja uživam u svojoj izopacenosti i nakaradnosti.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/01/2007 : 13:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

ako se mene ovdje doživljava frikom, drugacijim
e to je onda za mene jedan veliki kompliment

in the evidence of its brilliance



ni jedno ni drugo.ne umišljaj.doživljavan te jedino ka frustratora.ljudi troše svoje novce na svašta zašto ne bi na stripove?? šta je tebi tu toliko neobicno?




Zašto ti meni konstantno repliciraš kad je toliko ocito da ti uopce ne razumiješ o cemu govorim? A ti i tvoje doživljavanje stvari i pojava, kroz oci kolekcionara... bijedno diskreditiranje, manjkavo.

in the evidence of its brilliance




poceja si s vridanjem pa san ti i odgovorija.i opet nastavljaš.kako JA doživljavan stvari je moj problem al ne vridan ljude šta ih drukcije doživljavaju.sudjelova san u prilicno rasprava ovde i sumnjan da san ikog uvridija ako baš nije tražija.mene nije briga oce ljudi mislit ka ja ili nece.njihovo pravo , njihov život ,njihov mozak .njihov rnk,bla,bla... nije bitno. baza je u tome da ti kažeš da smo svi izopaceni šta znaci da vridaš ljude.ja sa svojin parama mogu šta me god volja kupit.zato to šta ti pricaš meni djeluje jedino frustrirano.ako vozin Opela necu rec da je izopacen neko šta vozi Jaguara. te me capischi?





A ja još jednom;
Zašto ti meni konstantno repliciraš kad je toliko ocito da ti uopce ne razumiješ o cemu govorim?

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 19/01/2007 : 13:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Dok Lester

wanderer = glas razuma ;-)

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."


hehe, jos cu se i umisliti





"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/01/2007 : 13:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Evo jedna pjesma da smanjimo napetost:
Ona je prdnula
dok smo se šetali,
glasno se culo,
svi su se okretali
i gledali mene,
jer nisu znali
da prde i žene.

Ona se smijala
i gledala ljude
kako se odmicu,
kako se cude
i gledaju mene,
jer nisu znali
da prde i žene.

Tresla su se brda,
pocela da ruše
kad je ona prdnula
iz dubine duše.

Treso sam se i ja
poceo crvenit,
jer cu ja tu curu
uskoro oženit.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 19/01/2007 : 13:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Juliju br. 6 i par Malih rendžera koji dolaze lektorirao je i naš dragi Curunir!!!



vodi si ga doma kad ti je drag

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/01/2007 : 13:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
nego, hello, reci ti nama ima li kakvih novosti oko buduceg formata izlazenja MR-a i Julie?

kada mozemo eventualno ocekivati slijedeci broj i u kakvoj "opremi"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/01/2007 : 13:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by hello

Bilo bi genijalno kad bi netko nacrtao kratki strip, borba Markosa i Stinkya, prvo verbalno prepucavanje, a zatim borba Markos sa debelim HC-om u rukama trci prema Stinkyu a ovaj ga gada sa masom jeftinih stripova.

Vauuuuuu, za ovaj strip bi platio 25kn, cak i 29,90kn!!!!!


Jel bi to išlo u HC ili SC?

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/01/2007 : 13:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

nego, hello, reci ti nama ima li kakvih novosti oko buduceg formata izlazenja MR-a i Julie?

kada mozemo eventualno ocekivati slijedeci broj i u kakvoj "opremi"

mislim da ce se sljedeci mjesec tiskati MR od broja 10 do 15, a na jesen od broja 16 do 21. Što se tice formata ne znam još sve u detalje. Za Juliju ne znam kad ce se tiskati sljedecih 6 brojeva, možda 3 ili 4 mjesec. Treba to sve lijepo pripremiti.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2007 : 13:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nego, hello, reci ti meni, jel ceš se uskoro ženit?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/01/2007 : 13:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Nego, hello, reci ti meni, jel ceš se uskoro ženit?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Da ženim se uskoro na žalost mnogih cura i na radost moje drage :), ali ova pjesma je nastala prije 5-6 godina kad još nisam bio u vezi sa moj
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/01/2007 : 14:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

ako se mene ovdje doživljava frikom, drugacijim
e to je onda za mene jedan veliki kompliment

in the evidence of its brilliance



ni jedno ni drugo.ne umišljaj.doživljavan te jedino ka frustratora.ljudi troše svoje novce na svašta zašto ne bi na stripove?? šta je tebi tu toliko neobicno?




Zašto ti meni konstantno repliciraš kad je toliko ocito da ti uopce ne razumiješ o cemu govorim? A ti i tvoje doživljavanje stvari i pojava, kroz oci kolekcionara... bijedno diskreditiranje, manjkavo.

in the evidence of its brilliance




poceja si s vridanjem pa san ti i odgovorija.i opet nastavljaš.kako JA doživljavan stvari je moj problem al ne vridan ljude šta ih drukcije doživljavaju.sudjelova san u prilicno rasprava ovde i sumnjan da san ikog uvridija ako baš nije tražija.mene nije briga oce ljudi mislit ka ja ili nece.njihovo pravo , njihov život ,njihov mozak .njihov rnk,bla,bla... nije bitno. baza je u tome da ti kažeš da smo svi izopaceni šta znaci da vridaš ljude.ja sa svojin parama mogu šta me god volja kupit.zato to šta ti pricaš meni djeluje jedino frustrirano.ako vozin Opela necu rec da je izopacen neko šta vozi Jaguara. te me capischi?





A ja još jednom;
Zašto ti meni konstantno repliciraš kad je toliko ocito da ti uopce ne razumiješ o cemu govorim?

in the evidence of its brilliance





a šta ti meni repliciraš na repliku ako ne razumiš o cemu ja repliciran?

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2007 : 14:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by DeeCay

Nego, hello, reci ti meni, jel ceš se uskoro ženit?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Da ženim se uskoro na žalost mnogih cura i na radost moje drage :), ali ova pjesma je nastala prije 5-6 godina kad još nisam bio u vezi sa moj



A jesi baš izabrao curu koja prdi, ako je to ta u kojoj pricaš u pjesmi! Nadam se da ti je bio uvijet da u sretan brak ne donese i svoje ružne navike... Kace sretan datum? Evo i ja cu brzo...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/01/2007 : 14:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by DeeCay

Nego, hello, reci ti meni, jel ceš se uskoro ženit?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Da ženim se uskoro na žalost mnogih cura i na radost moje drage :), ali ova pjesma je nastala prije 5-6 godina kad još nisam bio u vezi sa moj

Ne, nisam bio sa njom, a sretan datum ce biti ili 12.5 ili možda pocetkom 10 mjeseca.

A jesi baš izabrao curu koja prdi, ako je to ta u kojoj pricaš u pjesmi! Nadam se da ti je bio uvijet da u sretan brak ne donese i svoje ružne navike... Kace sretan datum? Evo i ja cu brzo...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Ne, ne radi se o njoj, a sretan datum je ili 12.05 ili pocetkom 10, a ti kad se ti ženiš?

Edited by - hello on 19/01/2007 14:18:49
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/01/2007 : 14:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Iwood, razumijem i primjecujem manjkavost, nedobrost
taj dio posta sa jaguarom kao neka tvoja usporedba sa strip kolekcionarstvom


položaj automobila u prostoru i svemiru
položaj stripa u prostoru i vremenu
prioritet, potrebnost, vrijednost...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2007 : 14:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by hello
Ne, ne radi se o njoj, a sretan datum je ili 12.05 ili pocetkom 10, a ti kad se ti ženiš?



Fala Bogu... Ne znam koliko je pametno to oglašavat na topicu kojeg cita pozamašan broj ljudi, no ajde, 11.8.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/01/2007 : 14:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by hello
Ne, ne radi se o njoj, a sretan datum je ili 12.05 ili pocetkom 10, a ti kad se ti ženiš?



Fala Bogu... Ne znam koliko je pametno to oglašavat na topicu kojeg cita pozamašan broj ljudi, no ajde, 11.8.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Šta misliš hocemo li dobiti za svadbeni poklon, neko HC izdanje od stripovi.com ?
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 19/01/2007 : 14:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Bio bi red!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/01/2007 : 14:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by hello
Ne, ne radi se o njoj, a sretan datum je ili 12.05 ili pocetkom 10, a ti kad se ti ženiš?



Fala Bogu... Ne znam koliko je pametno to oglašavat na topicu kojeg cita pozamašan broj ljudi, no ajde, 11.8.


Deecay, zenis se? jel nesto puklo? ili je ipak rijec o pravoj ljubavi?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2007 : 14:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Just true love...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000