forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 VAN GOGH Julia i Mali rendžer u novom izdanju!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/02/2007 : 14:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by sonor

ajde hello malo više o tome! cijene, izdanje i bla, bla ...
thanks

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?


Cijene je vec naveo, MR 34 kn, Julia 39 kn.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood


Tako je, to su cijene s tim da bi moglo biti i popusta na kolicinu. Naklada ce biti 500 komada, s tim da ce se stari brojevi takoder ponoviti ali u nakladi od samo 200 komada.
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 13/02/2007 : 14:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Pa... ja zadovoljan...
Stari brojevi dolaze istovremeno sa novim, ili ce izac nesto kasnije?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/02/2007 : 14:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Pa... ja zadovoljan...
Stari brojevi dolaze istovremeno sa novim, ili ce izac nesto kasnije?

Nešto kasnije, sada izlaze MR 10,11,12,13,14,15, a sljedeci mjesec Julija 6,7,8,9
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 13/02/2007 : 15:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Pa... ja zadovoljan...
Stari brojevi dolaze istovremeno sa novim, ili ce izac nesto kasnije?

Nešto kasnije, sada izlaze MR 10,11,12,13,14,15, a sljedeci mjesec Julija 6,7,8,9



izlaze il' se štampaju?

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/02/2007 : 15:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

Teško je bilo ostavit juliju i mr u onom izdanju kakvo je bilo! uvik neko mora izmišljat toplu vodu![xx


vidjela žaba konja da se potkivanevjerovatno,znaci i ova dva serijala-past tense...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3817 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 13/02/2007 : 16:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sonor

Teško je bilo ostavit juliju i mr u onom izdanju kakvo je bilo! uvik neko mora izmišljat toplu vodu![xx


vidjela žaba konja da se potkivanevjerovatno,znaci i ova dva serijala-past tense...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...



Da! Prošlo svršeno vrime!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 13/02/2007 : 16:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
kupovao sam tex i malog rendžera.

one shot, one kill
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 13/02/2007 : 19:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Ako cemo baš o tome, i ja sam kupovao i MR-a i Juliju. Julija mi se uopce ne svida kao strip. Procitao sam samo prvi broj i nije mi legla. Jednostavno nije moj tip stripa (nisu ni ove prve epizode MR-a ali poslije dolaze dosta bolje), ali sam je kupovao više kao podršku izdavacu. Sad više necu ni MR-a (za kojeg sam recimo sentimentalno vezan ), a kamoli Juliju.

Tex je nešto sasvim drugo. Za njega mi je jako žao da ga više nema. I njega bi uzimao za 39 kuna u onakvoj opremi, i to rado. Ali to je samo moje mišljenje i cisto je subjektivno, jer mi je Tex neusporedivo bolji strip.

Edited by - Dalen on 13/02/2007 19:32:41
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 13/02/2007 : 19:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Valjda ce se nac 500 ljubitelja stripova koji ce kupovat...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/02/2007 : 19:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ako stvarno ubrzaju tempo,kao sto izgleda iz ove najave koju je dao Hello,ja kupujem sigurno i nova i stara izdanja.
Znaci,jos 499

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/02/2007 : 19:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja cu i dalje kupovati Juliju. Malog rendžera ne...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 13/02/2007 : 19:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Tih 499 ce proc dok okom trepnes :)
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 13/02/2007 : 19:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Evo, ja cu napraviti presedan. Otici cu protiv sebe, makar požalio, i nastaviti cu uzimati MR-a ako mi izdavac uzme natrag ovih prvih 9 MR-a i za njih mi da novih 9 MR-a (od 1 - 9). Ja cu uredno platiti razliku od 16 - 34 kune .
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7353 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/02/2007 : 20:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Evo, ja cu napraviti presedan. Otici cu protiv sebe, makar požalio, i nastaviti cu uzimati MR-a ako mi izdavac uzme natrag ovih prvih 9 MR-a i za njih mi da novih 9 MR-a (od 1 - 9). Ja cu uredno platiti razliku od 16 - 34 kune .



Vrlo pametan prijedlog! Izdavac bi tako i mene zadržao kao kupca oba izdanja. Zamjena staro za novo uz nadoplatu

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/02/2007 : 21:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Valjda ce se nac 500 ljubitelja stripova koji ce kupovat...



bude li ih i 100 u ovoj formi, bit ce cudo...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2007 : 21:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Valjda ce se nac 500 ljubitelja stripova koji ce kupovat...



bude li ih i 100 u ovoj formi, bit ce cudo...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



to si ljubomoran šta ih ne lektoriraš

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/02/2007 : 22:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nisam uspjeo naci tacne podatke u vezi novih izdanja:
Da li ce biti ponovljen MR sa originalnim naslovnicama?
SC ili HC?
Julia sc ili HC?


Porter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2007 : 22:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
SC ,ali vrlo kvalitetno ,tako Hello kaže

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 13/02/2007 : 22:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

bude li ih i 100 u ovoj formi, bit ce cudo...




Ako ih se proda 50-tak biti ce to cudo...

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 13/02/2007 : 23:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Zasto bi bilo cudo?
Ako se moze prodat Tex po 150 kn ne znam zasto nebi i Julia i MR
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/02/2007 : 23:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Procitao sam ove nove MR i jako su citljivi i zabavni pogotovo zadnja dva 14 i 15. Po meni je Mali rendžer poslje Zagora i Mr No-a najbolji stari strip i ljubitelji MR kojih zasigurno ima bi trebali biti zadovoljni jer je MR strip koji zaslužuje da dode do kraja kronološki i bez izbacivanja stranica.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 13/02/2007 : 23:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ovih prvih 9 MR koji idu u novoj opremi idu sa originalnim naslovnicama ili kao i mekokoricni sa zamjenskim (citaj "blagi uzas" naslovnice)?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/02/2007 : 23:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ovih prvih 9 MR koji idu u novoj opremi idu sa originalnim naslovnicama ili kao i mekokoricni sa zamjenskim (citaj "blagi uzas" naslovnice)?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Svi idu sa originalnim naslovnicama, bit ce pravi retro stil, dušu dalo za kolekcionare, papir ce biti deblji, korice deblje, šivano, bolji dizajn, cak ce biti i zapakirano u vrecice.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 13/02/2007 : 23:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ovih prvih 9 MR koji idu u novoj opremi idu sa originalnim naslovnicama ili kao i mekokoricni sa zamjenskim (citaj "blagi uzas" naslovnice)?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Svi idu sa originalnim naslovnicama, bit ce pravi retro stil, dušu dalo za kolekcionare, papir ce biti deblji, korice deblje, šivano, bolji dizajn, cak ce biti i zapakirano u vrecice.



Ajde fino. Iako sam ubo svih 9 budem i ove u novom ruhu jer su mi originalne naslovnice zaista zakon. Prica je u prvim epizodama na zalost izgubila vremenskom distancom, ali treba ici uvijek od pocetka po redu...

Zelim vam da zazivite trajno, unatoc na 3 fijaska za redom.



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 13/02/2007 : 23:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Procitao sam ove nove MR i jako su citljivi i zabavni pogotovo zadnja dva 14 i 15. Po meni je Mali rendžer poslje Zagora i Mr No-a najbolji stari strip i ljubitelji MR kojih zasigurno ima bi trebali biti zadovoljni jer je MR strip koji zaslužuje da dode do kraja kronološki i bez izbacivanja stranica.



Takodjer mi je MR fora strip, vise iz neke nostalgije...i slazem se da bi bilo lijepo da izadje do kraja kronoloski i sa origigi naslovnicama, ali tesko je povjerovati i nadati se da ce se to dogoditi, a i cijena izdanja ne ide toj zelji nikako u korist.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000