forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 VAN GOGH Julia i Mali rendžer u novom izdanju!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/02/2007 : 23:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Zasto bi bilo cudo?
Ako se moze prodat Tex po 150 kn ne znam zasto nebi i Julia i MR


s ovim se teško ne složit
imaš ti ljudi kojima je tih 39 kuna puno, al bi dali 80, samo da je tvrdo
ja sam davno rekao da cu juliu sigurno kupovat, a za mr cu odlucit u hodu, tu me ometa ovaj pakleni plan libellusa par topika gore/dolje
Go to Top of Page

DannyTrejo
Junior Member

344 Posts

Member since 20/09/2006

Posted - 13/02/2007 : 23:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DannyTrejo a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Ako cemo baš o tome, i ja sam kupovao i MR-a i Juliju. Julija mi se uopce ne svida kao strip. Procitao sam samo prvi broj i nije mi legla. Jednostavno nije moj tip stripa (nisu ni ove prve epizode MR-a ali poslije dolaze dosta bolje), ali sam je kupovao više kao podršku izdavacu. Sad više necu ni MR-a (za kojeg sam recimo sentimentalno vezan ), a kamoli Juliju.

Tex je nešto sasvim drugo. Za njega mi je jako žao da ga više nema. I njega bi uzimao za 39 kuna u onakvoj opremi, i to rado. Ali to je samo moje mišljenje i cisto je subjektivno, jer mi je Tex neusporedivo bolji strip.




Ja bih bio jako sretan s Extra Texom, pa i za 39 kuna. Te cijene za Juliu i MR nisu dobre...

Poštenim putem ici bit' ce teško znaj
Al' samo ceš tako stici gdje je vjecni sjaj
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 14/02/2007 : 00:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Zasto bi bilo cudo?
Ako se moze prodat Tex po 150 kn ne znam zasto nebi i Julia i MR


s ovim se teško ne složit
imaš ti ljudi kojima je tih 39 kuna puno, al bi dali 80, samo da je tvrdo
ja sam davno rekao da cu juliu sigurno kupovat, a za mr cu odlucit u hodu, tu me ometa ovaj pakleni plan libellusa par topika gore/dolje



Moguce. Medjutim MR # TEX. Kao sto DD kaze, unatoc promasajima, zelim izdanjima i izdavacima sve najbolje ali ipak sam skeptican.Time will tell.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."

Edited by - Wooo on 14/02/2007 00:14:48
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/02/2007 : 01:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Da, skeptizam postoji, ali vidjet cemo...

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/02/2007 : 05:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ja vec prekrižio ova izdanja.
I nitko me ne može nagovorit na slijedece:
)da kupujem nova izdanja koja su skuplja i teže dostupnija na kiosku,radije sam za striparnicu,ako se VJ javi uopce
)nikakvo dupliranje.Necu kupovat stare Rendžere niti Julije u boljoj opremi niti promjenjenim naslovnicama
)kako se sada riješit i ovoga što imam,tipa MR,Juliju bi ostavio da me posjeca na greške VG-a?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/02/2007 : 05:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ja se ipak nadam da Van Gogh nece propasti. Valjda ce se naci 500 kupaca za Juliu (MR me ne interesuje).

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15484 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/02/2007 : 08:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
isto mislim ko sejo

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 14/02/2007 : 09:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
kupit cu juliju samo ako bude u nekom kiosku blizu mene, ne mislim narucivat poštom iz striparnica iz zg, mr me uopce ne interesira
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 14/02/2007 : 09:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
kupovat cu ih oboje samo zbog julije jer isto želim da VG opstane na tržištu....mada sam tu jaaako skeptican...

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/02/2007 : 09:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
vjerojatno cu kupit MR,julija me ne zanima.a stare brojeve ponovo?vidit cu

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 14/02/2007 : 15:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
U Van Gogh sam se razocarao onog dana kad je Tex extra prestao izlaziti. Mislim, pricalo se ovdje na forumu da izdavac krece u taj posao prvenstveno iz svoje velike ljubavi prema spomenutom junaku (a onda njega prvog ukine)! Nema logike (pa baš da su i bili preveliki zahtjevi SAF-a)!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 14/02/2007 : 17:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Mislim da izdavac nemora biti u minusu nekoliko tisuca kuna mjesecno samo zato da ovdje nekome dokazuje ljubav, niti vise niti manje nego prema stripu.

Edited by - ozasloscena_sovuljaga on 14/02/2007 23:21:54
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/02/2007 : 23:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

U Van Gogh sam se razocarao onog dana kad je Tex extra prestao izlaziti. Mislim, pricalo se ovdje na forumu da izdavac krece u taj posao prvenstveno iz svoje velike ljubavi prema spomenutom junaku (a onda njega prvog ukine)! Nema logike (pa baš da su i bili preveliki zahtjevi SAF-a)!


potpisujem...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/02/2007 : 00:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Zasto bi bilo cudo?
Ako se moze prodat Tex po 150 kn ne znam zasto nebi i Julia i MR


s ovim se teško ne složit
imaš ti ljudi kojima je tih 39 kuna puno, al bi dali 80, samo da je tvrdo
ja sam davno rekao da cu juliu sigurno kupovat, a za mr cu odlucit u hodu, tu me ometa ovaj pakleni plan libellusa par topika gore/dolje



znam ja one koji bi dali i 80000 za to
a pakleni plan bit ce jos pakleniji

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 15/02/2007 : 00:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message
Teško mi je proci pokraj kioska a kupiti MR-a...

Zapalit cu pol vugrada,
da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 15/02/2007 : 22:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
Bez Texa ova kuca gubi smisao i kao što su neki prije mene rekli poceli su sa njime i prvog ga ukinuli pa to je van pameti no vidim da je ovo još jedna u nizu izdavackih kuca koja zaslužuje prevremenu penziju!


the evil that man do lives on and on!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/02/2007 : 10:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ja MR ne kupujem, julia mi je puno bolja
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 17/02/2007 : 20:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message
Da i ja kažem koju rec.
Procitao sam Juliu svih 5 brojeva i svi su odlicni. Placao bih 30 kuna bez problema i da se ništa ne menja.. Šta ce mi kolekcionarski strip, ako ga nikad ranije nisam ni citao. Kao kolekcionarsko izdanje tek pristiglog friško (taze) stripa.

Stenli Kjubrik ili Hickoh zaslužuju kolekcionarska izdanja, a ne neki novi filmovi. To je kao da 1997 izlazi kolekcionarski film Džejmsa Kameruna na DVD-u “Titanic”, a niko ga nije ni video do tad.

Julia je moderan strip, ima kvaliteta da pridobije publiku i greška je odmah ga pozlacivati i lakirati, za kolekcionare, kad tek treba da se cuje za njega. U Italiji izlazi 3 stripa u jednom i to koji: TRECI reprint DylanaDoga

Ne volim dva razlicita DVD-a u jednoj kutiji, ne volim jakne sa dva lica, ne volim dva stripa u jednom. Ona varijanta kad se dve price ili tri (poput Marka) strpaju u jedne korice nije dobra. Onda jedan strip ima tvrdu naslovnu stranu (sa stilom) a dva su negde unutra, a strip je glomazan i skup (da se plati u cugu velika kinta). Jednostavno, volim doslednost sa originalom i rasporeden trošak.

Ako sam dobro shvatio: Hello (a to je urednik Van Gogha !?) je nesvesno udovoljio mojim željama i stripovi ce ici SVAKI ZA SEBE u svojim koricama, samo se štampaju u serijama po više brojeva.

I šta ce se dogoditi: banuce 6 brojeva u striparnicu, a to je 235 kuna i na kioske u porcijama (jedan po jedan).

Suština, ideja, cilj mog teksta:

MOGLlA JE TA JULIA NASTAVITI REDOVNO SA IZLAŽENJEM U ISTOM FORMATU U ISTOM KVALITETU BAŠ U TIM PROBRANIM KIOSCIMA I KNJIŽARAMA PO NEŠTO VECOJ CENI, NA PRIMER 28 KUNA.

OVAKO SE IZDAVAC VIŠE TROŠI: PLACA TAJ FENSI PAPIR
OVAKO SE KUPCI (KOJI HOCE JULIU U SVAKOM SLUCAJU) VIŠE TROŠE: PLACAJU VECU CENU.







<<< CLICK HERE
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 17/02/2007 : 20:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
ja nastavljam ako mogu stare zamijeniti za nove ( plus nadoplata )
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7353 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/02/2007 : 20:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

ja nastavljam ako mogu stare zamijeniti za nove ( plus nadoplata )



Znaci vec nas je troje s tim prijedlogom!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 17/02/2007 : 20:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message
Mogli su samo da poskupe strip za 7 kuna !!!

Ej, to je dodatnih na primer (zbog male naknade izdavac placa 3kune po stripu) 200 ljudi puta 4 kune=800 kuna mesecno samo za Juliu !!

Lupetam, ali ne podnosim promene formata. Ne svidja mi se ni kad je Zlatna Serija zamenila zvezdicu * sa tackom sa strane negde oko broja 640 !!!, a kamo li kad neko menja cenu i papir i stavlja u vrece. Sad necu smeti pozajmiti neko strip (5 eura, malo li je)


I ja , menjam staro za novo. A starih 5 su mi glanceri (svi isti) :(
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 17/02/2007 : 20:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Ja definitivno nemam namjeru kupovati niti jedan novi broj oba junaka. Iako mi je žao zbog Julie. Bila mi je možda i najzanimljiviji kiosk strip.MR mi je bio zabavan ali da vrijedi 30 kn...ne vrijedi...
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 17/02/2007 : 20:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

U Van Gogh sam se razocarao onog dana kad je Tex extra prestao izlaziti. Mislim, pricalo se ovdje na forumu da izdavac krece u taj posao prvenstveno iz svoje velike ljubavi prema spomenutom junaku (a onda njega prvog ukine)! Nema logike (pa baš da su i bili preveliki zahtjevi SAF-a)!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.




Bilo bi izvrsno kada bi Ludens preuzeo. Makar da izlazi svaka 3 mjeseca. Bilo bi još bolje da izlazi u formi ZG Klasika ili Marka i Bleka kao jedna cjelovita prica.






Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/02/2007 : 00:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by hua
OVAKO SE KUPCI (KOJI HOCE JULIU U SVAKOM SLUCAJU) VIŠE TROŠE



a cuj, to ti dodje nekako neizbjezno sa zenama

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 18/02/2007 : 16:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

ja nastavljam ako mogu stare zamijeniti za nove ( plus nadoplata )

Mislim da ce tako nešto i biti moguce,vjerojatno ce biti ponuda o kupnji prvih 9 brojeva MR uz popust od 45%, što ispada 18,70 kn po broju, a valjda necete cjepidlaciti za 70 lipa
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000