forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko ovaj forum zaista ima clanova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 02/02/2007 : 13:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
a gde da ga privedem? ;-))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2007 : 15:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u 8. policijsku

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/02/2007 : 15:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Deki86

Ja sam htio glasat za najbolje stripove godine, pa mi nije radilo kako treba i na kraju nisam uspio...



Na forumu sam svaki dan i nisam primjetio to glasanje. Ni sada ne znam gdje se to nalazilo...

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.




Gdje se je nalazilo!?
Zar mjesec dana nisi otvorio pocetnu stranicu!
Pisalo je danima i na Forumu...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



Pisalo na forumu, ali nisam vidio gdje se glasa...
Na aukcijama mi se odmah otvore aukcije, ne homepage. Otišao sam i na homepage (pazi ja moram otici tamo, ne pojavljuje se samo, a i bolje je tako). Tamo je bilo i još uvijek je glasanje o CRŠ-u.
Tako da još uvijek ne znam gdje se glasalo za naj stripove. A garantiram ti da je 90% ljudi manje upuceno u ovaj sajt od mene. Mislim da je prilicno jasno zašto je malo ljudi glasalo...

Upravo sam otišao na homepage i pronašao rezultate glasanja. No kada se trebalo glasati, nije mi pravo mjesto palo u oci. Nisam se doduše trudio previše tražiti, a vjerujem da ni drugi nisu.
Navikli smo da nas reklame bodu u oci, izgubili smo sposobnost zamjecivanja stvari...

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.


Edited by - Obi-wan on 02/02/2007 15:31:26
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 03/02/2007 : 20:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Ma ovo je super sajt. Stripadžije su inace jedna potuno marginalna društvena grupa. Kolekcionari i ljubitelji stripova iz bivše Jugoslavije, cak nisu ni obožavaoci stripova, nego stripovski sektaši, potpuno predani svome, za okolinu caknitom hobiju.
Ja stripocve volim od kad znam za sebe, a vec mi je trideseta, i meni mnogo znaci da, eto imam par nekih prijatelja koji dele moja interesovanja i sa kojima mogu da razmenim neku rec o omiljenim mi temama.
Ima pravo Markos, necu da menja m ovo moje ime, takvo mi je kakvo mi je. kad sam kasnije razmislio, lepše mi je bilo da sam sebe nazvao bar "Profesor Štajner" kada sam vec morao da imam pseudonim iz Kotrta Maltežanina.

Ugodnu vam noci želim.
Pozdrav iz Kosovske Mitrovice
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/02/2007 : 22:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
1682 clana nemaju upisanu zemlju- državu

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/02/2007 : 22:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta znaci da 45,9% clanova ovog foruma ne zna di se nalazi

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 04/02/2007 : 00:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

1682 clana nemaju upisanu zemlju- državu



pa kad nema SFRJ u opcijama

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/02/2007 : 01:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by lwood

1682 clana nemaju upisanu zemlju- državu


pa kad nema SFRJ u opcijama


pa vi ste ipak posebni

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15534 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/02/2007 : 10:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 04/02/2007 : 13:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
Originally posted by SejoSexon

___________

[/quote]Pisao si pod nickom simi, a taj nick su koristili i koriste Rommel i sigi (za njih sam 1000 % siguran) i najvjerovatnije fašistoidni Boban.


eh, ovako

za vreme, kada mi je bio nik sigismundus neupotrebiv, koristio sam nik simi za gledanje foruma. o tome sam upoznao i markosa, sa kojim sam se kasnije dogovorio, da sam opet dobio istu šifru za upotrebu nika sigismundus, koji sam uvek imao.
sasvim na kraju ja jesam postirao par postova, ali od tada upotrebljavam svoj nik. sigismundus.

jeste, marlowe je par puta upotrebio taj nik, ja sam tada vec ponovo upotrebljavao svoj nik sigismundus, i pri povratku pozdravio sam sve clane foruma. marlowe je malo kasnije bio banovan, iz prilicno glupih razloga, ako se mene pita, ali pošto je želeo, da vidi šta se dešava na forumu, pitao me za to i poslije upotrebljavao ga je, dok nije dobio natrag svoj account. i to je prošlost.

tako, da nik simi upotrebljava samo jedna osoba, koja se posle dugog vremena vratila na forum i koja na forumu ne upotrebljava nikakvog drugog nika.iako ga ima. ali to je njegova stvar i sasvim njegova stvar. kad odluci drukcije, tada ce tako i uraditi. nema ovde nikakve dvojnosti.

uzgred boban nikad nije postovao ni upotrebljavo taj nik, ni on ni bilo koji drugi nije ni znao za šifru, a mislim da i uvrede po tom pitanju nisu potrebne.

a to je i sve u vezi tog pitanja.




______________________
onaj, koji sniva tudje snove
Go to Top of Page

zloskot
Starting Member

Germany
61 Posts

Member since 04/02/2007

Posted - 04/02/2007 : 20:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zloskot a Private Message
tko kaze da se iz stripa nista ne moze nauciti? ljudi! citao sam da se paranoja razvija negdje oko/poslije 35te.
dr. julia c by bonelli/saf

forum ima puno clanova, rekli bi indiosi; 1, 2, 3, puno. jednostavno.
ili 1, 2, 3, vise, rekli bi neki drugi. relativno.
mister no c by bonelli/saf
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 04/02/2007 : 23:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Ma ovo je super sajt. Stripadžije su inace jedna potuno marginalna društvena grupa. Kolekcionari i ljubitelji stripova iz bivše Jugoslavije, cak nisu ni obožavaoci stripova, nego stripovski sektaši, potpuno predani svome, za okolinu caknitom hobiju.
Ja stripocve volim od kad znam za sebe, a vec mi je trideseta, i meni mnogo znaci da, eto imam par nekih prijatelja koji dele moja interesovanja i sa kojima mogu da razmenim neku rec o omiljenim mi temama.
Ima pravo Markos, necu da menja m ovo moje ime, takvo mi je kakvo mi je. kad sam kasnije razmislio, lepše mi je bilo da sam sebe nazvao bar "Profesor Štajner" kada sam vec morao da imam pseudonim iz Kotrta Maltežanina.

Ugodnu vam noci želim.
Pozdrav iz Kosovske Mitrovice



Hehehe! Pozdrav za Srdjana Vasica i Mitrovicu iz Backe Topole!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 05/02/2007 : 05:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by zloskot

tko kaze da se iz stripa nista ne moze nauciti? ljudi! citao sam da se paranoja razvija negdje oko/poslije 35te.
dr. julia c by bonelli/saf

forum ima puno clanova, rekli bi indiosi; 1, 2, 3, puno. jednostavno.
ili 1, 2, 3, vise, rekli bi neki drugi. relativno.
mister no c by bonelli/saf

zosko, dobrodošao!

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/02/2007 : 08:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Elementary my dear SejoSexon...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

zloskot
Starting Member

Germany
61 Posts

Member since 04/02/2007

Posted - 05/02/2007 : 09:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zloskot a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

zosko, dobrodošao!

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood


sejo hvala, lp u austriju.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/02/2007 : 10:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zanima me ko od clanova ce dobit nagrade

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 05/02/2007 : 19:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
JA! :))
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 07/02/2007 : 20:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
E moj Profesore.... Da ne donese ti u Prištini onog Betmena, crno-belog Šninkela i stotog Dilana Doga, ne verujem da bi ponovo poceo da citam stripove.
Secaš se onih vremena, sa onim ludacama? Devedeset šesta, sedma, oma i malo devete, "Suncani dva", pa onda ona kuca kod Stanke.... Jebeš mu mater, znao sam da si na forumu i samo sam cekao da skontaš o kome se radi.
Kako mi živiš? Kako familija?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000