forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Obavijest svim kupcima Fibrinih izdanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/02/2007 : 12:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by HC

quote:
Originally posted by Markos

quote:

Znaci što god ste našli zanimljivo, vec je prava prije vas ugrabio Bookglobe?
Izgleda da nas ocekuje poplava Bookglobeovih izdanja!


Ne prije. Poslije.



Ovo mi baš i nije jasno, kako su oni znali da tražite prava za neke odredene stripove od francuskog izdavaca?


imaju svog coveka tamo
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 09/02/2007 : 12:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
a to je vec drugi par rukava
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2007 : 12:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zloskot

quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI



Nebojši je preporuceno da uopce više ne cita forum da se ne živcira bez potrebe jer ima frku sa zdravljem...

hajde molim te poruci mu nek crkne i ucini svijet malo boljim moze milo?


Ej, necemo tako. To su ipak samo stripovi, nije to vrijedno takvih rijeci.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zloskot
Starting Member

Germany
61 Posts

Member since 04/02/2007

Posted - 09/02/2007 : 12:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zloskot a Private Message
ma da, nema smisla, tromislawski ne reagira. mora da je popio apaurine. :))
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 09/02/2007 : 12:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
a da probate vi onda od dc-a riješiti macanovog i žeželjevog corinthiana? bilo bi lipo viditi nešto iz sandmanovog svijeta na hrvatskom, a još uz to domaci autori :)

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2007 : 12:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by HC

quote:
Originally posted by Markos

quote:

Znaci što god ste našli zanimljivo, vec je prava prije vas ugrabio Bookglobe?
Izgleda da nas ocekuje poplava Bookglobeovih izdanja!


Ne prije. Poslije.



Ovo mi baš i nije jasno, kako su oni znali da tražite prava za neke odredene stripove od francuskog izdavaca?


Zato sto je takav dogovor izmedju njih i fr. izdavaca. Svi upiti o pravima za Hrvatsku se proslijedjuju prvo Bookglobeu, pa tek ovisno o njihovom odgovoru ih mi mozemo dobiti ili ne.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/02/2007 : 12:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by zloskot

renky skini mi se s plimpeka


skinuo sam ja tebe s foruma,odmori malo...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/02/2007 : 12:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by zloskot

quote:
Originally posted by Renky

Uh uh, na zapovijed

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

umjesto da mi platis kokaakolu sto si nagradjen 777 ti mi zabijas noz u ledja...
pusti tromislawskog nek' pukne kao nekad...



Ma da si mi brat... nešto što nije u redu, nije u redu. Poželit da netko crkne... jbga, bilo u afektu ili ne, i dalje smatram neumjesnim.

A za Colu no frks, brzo ce Mafest pa se pojavi a sa 777 si me stavija na muke jer sad moran tražit nekoga za zamjenu za nešto što neman. Ipak hvala, bilježim se sa štovanjem.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/02/2007 : 12:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by HC

quote:
Originally posted by Markos

quote:

Znaci što god ste našli zanimljivo, vec je prava prije vas ugrabio Bookglobe?
Izgleda da nas ocekuje poplava Bookglobeovih izdanja!


Ne prije. Poslije.



Ovo mi baš i nije jasno, kako su oni znali da tražite prava za neke odredene stripove od francuskog izdavaca?


Zato sto je takav dogovor izmedju njih i fr. izdavaca. Svi upiti o pravima za Hrvatsku se proslijedjuju prvo Bookglobeu, pa tek ovisno o njihovom odgovoru ih mi mozemo dobiti ili ne.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


ne samo za Hrvatsku
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3068 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 09/02/2007 : 12:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
[Zato sto je takav dogovor izmedju njih i fr. izdavaca. Svi upiti o pravima za Hrvatsku se proslijedjuju prvo Bookglobeu, pa tek ovisno o njihovom odgovoru ih mi mozemo dobiti ili ne.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



koji fer dogovor nema što....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 09/02/2007 : 12:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
quote:
Originally posted by zloskot

ma da, nema smisla, tromislawski ne reagira. mora da je popio apaurine. :))



Za sada teško jer nisam poslovno ugrožen što se desilo prvi put

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 09/02/2007 : 12:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
zašto ne bi oni mogli prodati prava i vama i njima? mislim, što francuze briga za bookglobe, tako bi duplo zaradili

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 09/02/2007 : 13:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Auuu ... Ne pamtim da je skoro neki topik bio ovako aktivan

grupa za scanlation: groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2007 : 13:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Markos
Zato sto je takav dogovor izmedju njih i fr. izdavaca. Svi upiti o pravima za Hrvatsku se proslijedjuju prvo Bookglobeu, pa tek ovisno o njihovom odgovoru ih mi mozemo dobiti ili ne.


ne samo za Hrvatsku


Da, i za Sloveniju isto, javio mi se netko iz Slovenije i pitao znam li sto u vezi toga, mislim da je McCoy bio u pitanju.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/02/2007 : 13:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

zašto ne bi oni mogli prodati prava i vama i njima? mislim, što francuze briga za bookglobe, tako bi duplo zaradili

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.



Uh, pa ne može tako. Valjda prava idu po državama. Dugorocno gledano to vlasniku prava nije isplativo jer bi dovelo do propasti izdavaca koji na ovako malom tržištu ne mogu postici isplativi tiraž ni kad su sami a kamoli kad bi prava imala dva izdavaca. Pa konkurencija je primjetna i kad se radi o pravima za Hrvatski i Srbiju. Sve to utjece na prodaju. Možda ne puno ali utjece.

Znam primjer ( jer sam sudjelovao u tom biznisu ) kad je predstavnica Foxa ( flimske kompanije ) za Europu apelirala na HR izdavace njihovog programa da ne nude pri otkupu prava više nego što Fox službeno traži. Rekla je da to njima kratkorocno odgovara ali da ce dugorocno uništiti tržište a da im to ne odgovara.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 09/02/2007 : 13:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by zloskot

renky skini mi se s plimpeka


skinuo sam ja tebe s foruma,odmori malo...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...





________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

panasonik
New Member

105 Posts

Member since 23/09/2003

Posted - 09/02/2007 : 14:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send panasonik a Private Message
Znam sve verzije bureka u regionu. U zadnjih 5 godina obisao sam sve vece gradove u EX YU i najbolji je sarajevski mada nije los ni jedan koji sam jeo u Vakufu
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 09/02/2007 : 14:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
MC je postojao i uspješno trgovao dok nije bilo Bookglobe-a.


i croatia records je postojala i uspješno poslovala dok nije bilo cd-a. To ne znaci da ih sada može izbaciti van i nastaviti uspješno poslovati.


quote:
Pošto sam cesto u ZG, znam da se radi o bosanskom. A turski je pun nekih zacina, i cesto miješaju zelje sa mesom.


govorimo o onome sa sirom :)

Edited by - darth-vader on 09/02/2007 14:20:41
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25162 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/02/2007 : 14:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Markos
Zato sto je takav dogovor izmedju njih i fr. izdavaca. Svi upiti o pravima za Hrvatsku se proslijedjuju prvo Bookglobeu, pa tek ovisno o njihovom odgovoru ih mi mozemo dobiti ili ne.


ne samo za Hrvatsku


Da, i za Sloveniju isto, javio mi se netko iz Slovenije i pitao znam li sto u vezi toga, mislim da je McCoy bio u pitanju.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



I sa Srbijom ista stvar, samo što je tamo jedna druga firma privilegovana...

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/02/2007 : 14:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja nikad nisam bio u Zagrebu, ne znam ni gde se nalazi koja striparnica, ali znam da mi je kowalski kupovao stripove koje bih mu ja rekao od pojedinih momaka iz Zagreba i pri tom placao iz svog džepa, pa bih mu ja kasnije nadoknadio troškove, a te iste stripove mi je u par navrata besplatno dostavljao do Beograda, do strip kluba Darkwood, gde bih ih ja kasnije preuzimao, takvu uslugu oko besplatne dostave stripova u BG mi je isto u par navrata ucinio i Vedran Jelenic , eto moja iskustva o momcima iz Libellusa, a voleo bih da jednom posetim striparnicu i vidim je na licu mesta.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/02/2007 : 14:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
JA bih voleo da vidim tu radnicu u Libellusu. :)

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 09/02/2007 : 14:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
citiram ljubisu samardzica iz jednog starog filma: "ti ne mozes, ti si jos mali" ;-)))))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 09/02/2007 : 15:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Originally posted by tantus

Auuu ... Ne pamtim da je skoro neki topik bio ovako aktivan

Pa kad su u istom topiku stripovi i burek. ;-)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/02/2007 : 15:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
JEste gladni?



Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/02/2007 : 15:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by panasonik

Znam sve verzije bureka u regionu. U zadnjih 5 godina obisao sam sve vece gradove u EX YU i najbolji je sarajevski mada nije los ni jedan koji sam jeo u Vakufu

Imaju dva Vakufa, Gornji i Donji. U kojem si ti bio?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000