forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor KLASIK br.4.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 18/02/2007 : 12:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
ZEX ima još više od 150 brojeva izaci




Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 18/02/2007 : 13:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
Zagor je Zagor!
I da izadje i stranicu po stranicu od prvoga broja opet bi ga kupovao!

the evil that man do lives on and on!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2007 : 13:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Voleo bih kad bi izdali zagor klasik, blago crvene planine, nasilje u darkvudu, bomba profesora veribada, zagonetni dvojnik , akt nasilja i odlucujuci udarac, zarobljenici crvene veštice i kuca užasa, e to bi bilo lepo imati kao kompletne epizode.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/02/2007 : 14:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Zagor Klasik je totalno bez veze izdanje. Bolje bi bilo da Zagor extra izlazi svakih 15 dana nego ovo nakaradno izdanje od 55 original broja pa nadalje. Rade istu grešku kao i Slobodna Dalmacija. Eto toliko. Možete me i popljuvati zbog toga, boli me ona stvar. To je moje mišljenje.
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 18/02/2007 : 14:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

...je izasao na kioske.
Kad su se svi vec prestali nadati evo ga...




Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.






Superiška
ja mislio da je Ludens odustao.

Sutra trk na kiosk

Koliko ima stranica i cijena 29kn?






Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2007 : 15:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
cena je 25kn

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 18/02/2007 : 15:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Upravo sam uzeo novi klasik. U jednu ruku mi je krivo šta ne ide od prvog broja ali pošto mi fali prvih par extra izdanja drago mi je. Zapravo sve bi epizode tribale izlaziti u komadu jer ne znam šta sam procita jucer, a kamoli prošli misec. Inace, epizode citam kad nabavim sve stripove. Iduca epizoda je ona o Vikinzima koja je izdana, ako se ne varam, u 5 stripova ili kako neko kaže gotovo 380 str. To je više od maxia; u prijevodu doci ce 40+ kuna. Vidija sam i reklamu specijalca, ali ga nije bilo na kiosku...
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 18/02/2007 : 15:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Voleo bih kad bi izdali zagor klasik, blago crvene planine, nasilje u darkvudu, bomba profesora veribada, zagonetni dvojnik , akt nasilja i odlucujuci udarac, zarobljenici crvene veštice i kuca užasa, e to bi bilo lepo imati kao kompletne epizode.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

To su prosjecne epizode, mahom. Jedino po cemu su interesantne je njihova kolekcionarska vrijednost, ali samo u ZS i LMS. Mnogi ljubitelji Zagora ih zbog toga nisu nikada ni procitali (€). Neke su izasle i u ZG EXTRA seriji.

Ako cemo pravo po nekoj vrijednosti kvalitete epizoda, serijal "Divovi dobra i zla" i jos nekoliko drugih, onaj sa onim cudovistem iz svemira sto se hrani sa strahom, onda onaj tip sto ima svoj kameni kip pa mu nitko nista ne moze , "Ratnik Pekot" itd. itd. su na vrhu moje ljestvice.

Nadam se da cemo jos dozivjeti takav kvalitet u jos neobjavljenim epizodama u YU i HR. Odnosno nekim buducim epizodama regularne serije.
Iskreno, regularna serija je mahom kvalitetom miljama daleko od najboljih Zagorovih dana iz "Zlatne serije".


Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.

Edited by - DKoor on 18/02/2007 16:01:21
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 18/02/2007 : 16:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Upravo sam uzeo novi klasik. U jednu ruku mi je krivo šta ne ide od prvog broja ali pošto mi fali prvih par extra izdanja drago mi je. Zapravo sve bi epizode tribale izlaziti u komadu jer ne znam šta sam procita jucer, a kamoli prošli misec. Inace, epizode citam kad nabavim sve stripove. Iduca epizoda je ona o Vikinzima koja je izdana, ako se ne varam, u 5 stripova ili kako neko kaže gotovo 380 str. To je više od maxia; u prijevodu doci ce 40+ kuna. Vidija sam i reklamu specijalca, ali ga nije bilo na kiosku...

Ja se radujem toj epizodi zato sto ce biti jedinstvena u jednom pogledu: debljini!
Nikad prije niti poslije Zagor nije bio toliko... "debeo".


Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7417 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 18/02/2007 : 16:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

[quote]Originally posted by srdjandj

Voleo bih kad bi izdali zagor klasik, blago crvene planine, nasilje u darkvudu, bomba profesora veribada, zagonetni dvojnik , akt nasilja i odlucujuci udarac, zarobljenici crvene veštice i kuca užasa, e to bi bilo lepo imati kao kompletne epizode.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

To su prosjecne epizode, mahom. Jedino po cemu su interesantne je njihova kolekcionarska vrijednost, ali samo u ZS i LMS. Mnogi ljubitelji Zagora ih zbog toga nisu nikada ni procitali (€). Neke su izasle i u ZG EXTRA seriji.





Mali ispravak: sve epizode koje je Srdjan nabrojao su obajvljene u extra seriji i sve su ispod regularnog broja 55 s kojim je zapoceta klasik serija.
Usput, slažem se sa Srdjanom da je te epizode trebalo objavit.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 18/02/2007 16:10:16
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 18/02/2007 : 16:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by Inferno

Upravo sam uzeo novi klasik. U jednu ruku mi je krivo šta ne ide od prvog broja ali pošto mi fali prvih par extra izdanja drago mi je. Zapravo sve bi epizode tribale izlaziti u komadu jer ne znam šta sam procita jucer, a kamoli prošli misec. Inace, epizode citam kad nabavim sve stripove. Iduca epizoda je ona o Vikinzima koja je izdana, ako se ne varam, u 5 stripova ili kako neko kaže gotovo 380 str. To je više od maxia; u prijevodu doci ce 40+ kuna. Vidija sam i reklamu specijalca, ali ga nije bilo na kiosku...

Ja se radujem toj epizodi zato sto ce biti jedinstvena u jednom pogledu: debljini!
Nikad prije niti poslije Zagor nije bio toliko... "debeo".


Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.


uzalud se raduješ, bit ce u dva dijela, svaki po 25,00 kn
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 18/02/2007 : 16:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Ma opet dobro.


Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/02/2007 : 17:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by Inferno

Upravo sam uzeo novi klasik. U jednu ruku mi je krivo šta ne ide od prvog broja ali pošto mi fali prvih par extra izdanja drago mi je. Zapravo sve bi epizode tribale izlaziti u komadu jer ne znam šta sam procita jucer, a kamoli prošli misec. Inace, epizode citam kad nabavim sve stripove. Iduca epizoda je ona o Vikinzima koja je izdana, ako se ne varam, u 5 stripova ili kako neko kaže gotovo 380 str. To je više od maxia; u prijevodu doci ce 40+ kuna. Vidija sam i reklamu specijalca, ali ga nije bilo na kiosku...

Ja se radujem toj epizodi zato sto ce biti jedinstvena u jednom pogledu: debljini!
Nikad prije niti poslije Zagor nije bio toliko... "debeo".


Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.


uzalud se raduješ, bit ce u dva dijela, svaki po 25,00 kn


A ako ce biti u dva, zašto ne bi bilo u 4-5...Samo ponove one iste od SD, ali stave znak klasik i super (cijena 16 kuna).

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2007 : 19:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Neka ponove one stare brojeve sa naslovnicama iz lms i zs i mislim da bi prodaja išla odlicno.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/02/2007 : 19:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
zagor ide dosta brzo, mogli bi ubrzati ostale junake
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/02/2007 : 19:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
...pa da stignemo bonelli
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26664 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/02/2007 : 20:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

ZEX ima još više od 150 brojeva izaci




Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly


nije mi jasna tvoja logika???
Zagor extra ce izlaziti sve dok se bude dobro prodavao i sve dok Bonelli bude izdavao zagora.A ako kojim slucajem prestane Bonelli sa zagorom onda ima dosta epizoda do tog eventualnog kraja a onda opet ispocetka.
Klasik je super izdanje za ljubitelje Zagora i to iz više razloga.Prvo objavljuje se kompletna prica i ne mora se cekati nastavke.Drugo-cijen
a je povoljnija pogotovo za ove epizode koje su izašle na pocetku extra serije.Trece-ima i hc verzija(nije skupa kao neki drugi Bonellijevi Hc objavljeni u nas)koja omogucava kvalitetno citanje i nerespadanje stripa jer stranice nisu lijepljene,vec šivane.
A šta se tice pocinjanja sa brojem 55 a ne od 1 razlog je taj da je SD
napravila tu "grešku"a Ludens je poceo logicno od najstarije epizode objavljene u nas tjbr.55.I vjerovatno ce slijediti redoslijed SD i vratit ce se na 1 poslije Indijanskog cirkusa.Onima kojima nijedan od ovih razloga nije dobar neka jednostavno ne kupuju klasika a ne da pljuju po izdanju kojeg ne kupuju.I meni smeta šta jednog dana kada pogledam na policu brojevi na hrptu ce biti izmješani ili ako ih složimo po brojevima,kronologija originalnog objavljivanja ce biti izmiješana,ali imam više razloga da kupujem klasik nego da ga ne kupujem.Po meni klasik je solidno izdanje koje je moglo biti bolje graficki napravljeno(brojevi na hrptu,naježeni natpis klasik na naslovnici).Kupujem Hc.

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/02/2007 : 20:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

ZEX ima još više od 150 brojeva izaci




Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly


Još samo 12-13 godinica i stižemo do Lova na vuka kada ce zmija zagristi svoj redovni rep...
Ja cu imati 44, ali planiram citati stripove, a vi?

Imam nešto knjiga za prodati. Zainteresirani neka se jave na mail.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/02/2007 : 21:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
44 Blago tebi .
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26664 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/02/2007 : 21:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Do lova na vuka ima još objaviti još 181 komad,a to je(pod uvjetom da izlazi kao i dosada-15 brojeva godišnje)12 godina i 23 dana

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/02/2007 : 02:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Kakav je dizajn HC verzije Zagor klasika? Nadam se da nije ruzan koa CS. Meni najvise u tom izdanju smeta ocajan dizajn logoa na naslovnoj strani, za rikne i ne znam, jer nijedan nisam imao u rukama.

Inace, bas je fazon ako se ove dugacke price objave u jednom broju, poseno za HC varijantu. To je onda jedan sasvim nov osecaj, bez obzira sto nema naslovnih stranica svakog stripa, to ionako imamo u extra seriji. Na ovaj nacin, kad imas HC izdanje klasika (bar da izlaze brze), imas jednu verziju za citanje i jednu za gledanje na polici.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 19/02/2007 : 08:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Ja am extra poslagao po kronologiji i ljetos ih tako procitao. Fino se vidi kako je prvih 60ak brojeva kao kompilacija striscia serije sastavljeno od za današnje kriterije kratkih i nerazradenih prica. Uvjeren sam da je SD krenula od Zagor prica zato što tu vec krecu duže i složenije price, sve do vampira i americke odiseje kada pocinje ono najbolje. E sad, što znaci klasik serija u smislu prvih brojeva i cjelovitih prica, hoce li dvojnici imati 60 stranica, ili ce to biti nova kompilacija striscia izdanja. Ja mislim da je nakladnik racunao da nakon 10 godina može još jednom zapoceti istu pricu i možda nije u krivu ako uzmemo u obzir da nisu svim stripofilima dostupne ove stranice i aukcije te da nemaju svi u svom mjestu strip knjižare gdje mogu nabaviti stare brojeve.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 19/02/2007 : 10:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by Inferno

Upravo sam uzeo novi klasik. U jednu ruku mi je krivo šta ne ide od prvog broja ali pošto mi fali prvih par extra izdanja drago mi je. Zapravo sve bi epizode tribale izlaziti u komadu jer ne znam šta sam procita jucer, a kamoli prošli misec. Inace, epizode citam kad nabavim sve stripove. Iduca epizoda je ona o Vikinzima koja je izdana, ako se ne varam, u 5 stripova ili kako neko kaže gotovo 380 str. To je više od maxia; u prijevodu doci ce 40+ kuna. Vidija sam i reklamu specijalca, ali ga nije bilo na kiosku...

Ja se radujem toj epizodi zato sto ce biti jedinstvena u jednom pogledu: debljini!
Nikad prije niti poslije Zagor nije bio toliko... "debeo".



uzalud se raduješ, bit ce u dva dijela, svaki po 25,00 kn


A ako ce biti u dva, zašto ne bi bilo u 4-5...Samo ponove one iste od SD, ali stave znak klasik i super (cijena 16 kuna).


dobro kaze Obi-wan, da ako moze ici u dva dijela, da moze i u 4-5 ali sa znakom klasik - a cijela poanta i smisao klasika je taj da idu cijele epizode u jednom izdanju...
pa neka kosta i 40kn, ali neka bude u jednom dijelu
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/02/2007 : 10:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mislim da bi bilo najbolje da kico pita bernija za mišljenje... Dakle, hoce li Vikinzi izac u dva dijela ili ne? Ili možda vec zna odogovor!

Vidio sam u MC-u neko integralno talijansko izdanje onog novog miniserijala Zagor sa Kandraxom koji je mislim imao 5 dijelova - oko 370 str. Knjiga je bila podijeljena u 2 dijela, 3 + 2.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 19/02/2007 : 10:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Ja cu imati 44, ali planiram citati stripove, a vi?

Imam nešto knjiga za prodati. Zainteresirani neka se jave na mail.



ja cu imati 46 i, naravno, planiram ih citati i dalje.....daobog do onda ce i sin znati citati i gutat ce ih kao i njegov tata

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000