forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Festival u aprilu - stize teska kategorija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/02/2007 : 11:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Ne znam previse, pa ako neko moze da dopuni informaciju - odlicno, ali ono sto znam je sledece. U organizaciji Francuskog kulturnog centra iz Beograda i izdavaca System Comics i Dagda, od 16. aprila u Beogradu ce se odryati fešta stripa sa izložbama, tribinama, predavanjima, potpisivanjem albuma, susretima sa autorima i fanovima...
Gosti:
- Francois Boucq (Fransoa Buk) - autor Izbacivaca (Bouncer) i drugih, meni odlicnih, stripova (Bouche du Diable, La Femme du Magicien..)
- Bruno Lecigne (Bruno Lesinj) - direktor izdavacke kuce Les Humanoides Associes.

A pominje se i moguce gostovanje Alexandra Jodorowskog, Zorana Janjetova i Enki Bilala.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 20/02/2007 : 12:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Ne znam previse, pa ako neko moze da dopuni informaciju - odlicno, ali ono sto znam je sledece. U organizaciji Francuskog kulturnog centra iz Beograda i izdavaca System Comics i Dagda, od 16. aprila u Beogradu ce se odryati fešta stripa sa izložbama, tribinama, predavanjima, potpisivanjem albuma, susretima sa autorima i fanovima...
Gosti:
- Francois Boucq (Fransoa Buk) - autor Izbacivaca (Bouncer) i drugih, meni odlicnih, stripova (Bouche du Diable, La Femme du Magicien..)
- Bruno Lecigne (Bruno Lesinj) - direktor izdavacke kuce Les Humanoides Associes.

A pominje se i moguce gostovanje Alexandra Jodorowskog, Zorana Janjetova i Enki Bilala.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."



svoje ucheshtje na ovoj manifestaciji potvrdio je i
Dejan Djokovitj Dekara(Dijan Giokovik Dikire) urednik te osnivach izdavachke korporacije Lavirint.

Msje giokovik se josh jednom u svoje ime zahvaljuje organizatorima koji su u njegovu chast odluchili da upriliche ovu malu zabavu i tako proslave njegov 28i rodjendan te gospodi Buk, Lesinj,Zodorovski, Janjetov i Bilal koji su potvrdili svoj dolazak na ovaj parti milenijuma.

msje Giokovik tje ovaj put uchiniti nezapamtjeni presedan i svojim prisustvom obradovati mnogobrojne fanove i poshtovaoce svoga lika i dela tokom celolokupnog trajanja ovog svojevrsnog festivala zahvalnosti!!!
Iskoristite ovu jedinstvenu i neponovljivu priliku i dopustite sebi susret sa istinskom legendom domatjeg i sveCkog stripa.
Msje Giokovik pozdravlja i podrzava pochasti uputjene mu tako da
svoje poklone, zahvale i (ne)rodjenu decu mozete uruchiti direktno na ruke presvetog nam Vodje.
Ovaj jedinstveni dogadjaj sigurno tje zagrejati srca i razgaliti masu.
Msje Giokovik vas pozdravlja i zeli ugodno odbrojavanje do nultog minuta susreta.



s poshtovanjem,
gospodin Gligorije Milichitj
dekarainista extraordinarfe i PR menadzer korporacije Lavirint inc

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/02/2007 : 13:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Svakako da nije slucajno odabran datum - 16. april, jer to je rodjendan gospodina Gikovika, a samim tim i medija stripa juzno od Skandinavije i istocno od Pekosa.
Prisustvo samog gospodina Giokovika je svojevrstan presedan zbog kog ce ova manifestacija ostati zabelezena zlatnim slovima u eonima koji dolaze.
Nezvanicno se saznaje da je g. Giokovik velikodusno pristao da odvoji punih 10 minuta za susret sa svojim brojnim poklonicima, a pominje se i organzovanje javne tombole gde je glavna nagrada salvet sa potpisom g. G.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/02/2007 : 13:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
oce li Mr. Giokovik razveseliti fanove i sa Brik 2 ?
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 20/02/2007 : 13:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
neko je ovdje lud

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 20/02/2007 : 14:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by jang

oce li Mr. Giokovik razveseliti fanove i sa Brik 2 ?



Msje Giokovik tje uchiniti sve shto je u njegovoj motji da fanovima ovog izuzetnog ali nazalost prodajno potcenjenog stripa taj presveti 16i april uchini josh toliko znachajnijim drugim albumom Brita.
Hvala na Vashem interesovanju.

Iskoristio bih ovu priliku i da demantujem glasine o tombolisanju salvete sa potpisom msje giokovika.

Kao i obichno mediji su izvrnuli tachnost informacije.

Naime, u dogovoru sa portalom stripovi.com te njihovom aukcijskom ispostavom uskoro mozete ochekivati ponudu stoLJeTJa u vidu mogutjnosti da bidate na ruchak i dvochasovno druzenje sa msje Giokovikom i njegovim zaposlenima za vreme trajanja aprilske manifestacije.

Konkretnija ponuda ochekuje se u narednih par dana pa osmatrajte pazljivo na pochetak aukcije.

Vishe informacija u zvanichnom obaveshtenju koji sledi uskoro.

s poshtovanjem
Gligorije Milichitj
dekaraista extraordinare i PR menadzer Lavirint INC

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 20/02/2007 : 14:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Ako sve prodje kako dolikuje, trebao bih i ja biti na ovoj fešti, pošto sam vikend prije svakako u BeGeu...

Izašli smo i na francuskom : http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6055 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/02/2007 : 11:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Vrhunska vijest!Volio bih doci na ovaj festival.Do kad ovo traje?

Da li mister Giokovik razmišlja i o ŽIKA #2?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 21/02/2007 : 11:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message
[quote]Originally posted by BlekenDekara

Msje Giokovik tje uchiniti sve shto je u njegovoj motji da fanovima ovog izuzetnog ali nazalost prodajno potcenjenog stripa taj presveti 16i april uchini josh toliko znachajnijim drugim albumom Brita.
Hvala na Vashem interesovanju.

A naravno mozemo ocekivati i NEOM 13, 14, 15, 16, i 17
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2007 : 12:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Da li mister Giokovik razmišlja i o ŽIKA #2?




kao shto je i obetjano s moje i s strane Msje Tadic(Tadik) Zika#02 izlazi u martu.
Hvala na Vashem interesovanju.

s poshtovanjem,
Gligorije Milichitj
Dekaraista extraordinare i PR menadzer Lavirint Inc

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2007 : 12:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by magirus
A naravno mozemo ocekivati i NEOM 13, 14, 15, 16, i 17



josh jedno kukavichnje jaje i gnusna laz podmetnuta od strane konkurencije a sve u cilju da se uzdrma integritet i status Msje Giokovika i njegove stripske vizije.
Podsetjam josh jednom da Msje Giokovik preferira i u svom civilno-chitalachkom zivotu stripsku serijalizaciju tako da se ovakav potez (takozvana - libellus metoda) ne moze ochekivati u njegovoj izdavachkoj koncepciji.

s poshtovanjem,
Gligorije Milichitj
Dekaraista extraordinare i PR menadzer Lavirint inc

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 21/02/2007 : 13:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message
Onda bar 13?????
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2007 : 13:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by magirus

Onda bar 13?????



samo ako(i)ovaj put brutalno okasnimo....

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6055 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/02/2007 : 13:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

(takozvana - libellus metoda) ne moze




He,he..dobra ti je ova.

Inace,volio bih da dode i Jodorowsky.Mislim,tip koji napiše Presveto srce mora biti totalni ludak i bilo bi zanimljivo družiti se sa njim;-)).

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2007 : 13:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Inace,volio bih da dode i Jodorowsky.Mislim,tip koji napiše Presveto srce mora biti totalni ludak i bilo bi zanimljivo družiti se sa njim;-)).




i ja bi voleo da mu shanem par rechi na uvce i lichno mu se zahvalim glede kolichine texta u (tretjem) albumu

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2007 : 13:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
mrzim duple postove....

Edited by - BlekenDekara on 21/02/2007 13:40:02
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2007 : 13:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
...a tek troduple....

Edited by - BlekenDekara on 21/02/2007 13:40:27
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 21/02/2007 : 19:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
A treba i da izadje i Korrigans br. 2, tako mi obecase iz SC-a.

Only God can judge me!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/02/2007 : 20:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
A šta, hocel se poceti najavljivati ostali koji ce biti tu na otvaranju.

Izašli smo i na francuskom : http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1344 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 22/02/2007 : 18:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
ja ovde nista ne razumem
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/03/2007 : 21:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Lavirint i Samurai Detective te Imapler.... postoji koja šansa? :) pliiiiiiizzzzzzzzz
http://forum.striparna.com/viewtopic.php?t=1524
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/03/2007 : 22:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
sam noira - jok.
ne svidja mi se.

impaler sam bash neki dan overio tretju svesku i sad bi stvarno bio red da sednem i napokon i ISCHITAM :)

javnem rezultat, mada, iskreno, mislim da uz par kojeg u ovom trenutku imamo( pod mnozinom mislim na mene i chika Djordjina, lepshu polovinu Lavirinta:))) na oku i pletjima , sumnjam da mozemo ove godine izgurati josh jedan novitet...

inache taj Postitj i Marinkovitj koji crtkaju tog Impalera su(ochito jelte) neki nashe gore list momci... znam da su davno po marlovljevom pozivu svrnuli malo do Uppsa i razmenili par postova... elaboriratje nadam se malo vishe(ko su, shta su, gde su...) chika Vuk ako svrne ovde)...

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/03/2007 : 22:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
..i da, jang, perverznjaku overeni, jel ono Vicky Vette krasi tvoj avatar na striparni ili meni ochi vide ono shto u stvari zele:)))?

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/03/2007 : 23:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

..i da, jang, perverznjaku overeni, jel ono Vicky Vette krasi tvoj avatar na striparni ili meni ochi vide ono shto u stvari zele:)))?

****************
"It eats you starting with your bottom!"



njet. 7 of 9, resistance is futile
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/03/2007 : 23:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

sam noira - jok.
ne svidja mi se.

impaler sam bash neki dan overio tretju svesku i sad bi stvarno bio red da sednem i napokon i ISCHITAM :)

javnem rezultat, mada, iskreno, mislim da uz par kojeg u ovom trenutku imamo( pod mnozinom mislim na mene i chika Djordjina, lepshu polovinu Lavirinta:))) na oku i pletjima , sumnjam da mozemo ove godine izgurati josh jedan novitet...

inache taj Postitj i Marinkovitj koji crtkaju tog Impalera su(ochito jelte) neki nashe gore list momci... znam da su davno po marlovljevom pozivu svrnuli malo do Uppsa i razmenili par postova... elaboriratje nadam se malo vishe(ko su, shta su, gde su...) chika Vuk ako svrne ovde)...



Vidimo se ovih dana Bleken.
Pricacemo.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/03/2007 : 12:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message
procitah impaler#1 i bas mi je dobar.
lijepo izgleda.


(Homer to Marge): I didn't lie!!I was writing fiction with my mouth!!
>>The best cartoon niggas was Tom and Jerry, man.<< Ghostface
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000