forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MMNN#2 Tajna baze Drugdje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/04/2007 : 23:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
U (ne) tako dalekoj buducnosti Martinov robotski alter-ego dolazi do saznanja da dobra "stara" Zemlja baš i nije "stara" vec nekako drugacija, a sve te svoje sumnje i cinjenice podijeli sa ekipom tima Alfa. Naime, Inner Space project izazvao je nestabilnost same Zemlje i njezinih magnetskih tijekova, a na samom križištu preostalih stabilnih tijekova leže ostaci srušene baze Drugdje. Kakva se to tajna krije unutar oronulih zidova, sada vec zaboravljene baze?

Moguci spoileri, pa nemojte rec da vas nisam upozorio...

Radnja se dešava nakon prvog Team-upa (naravno) i nakon atlantidskog ciklusa koji je nedavno zapoceo u NN-a. I nakon 117. epizode NN-a!!! Tu cemo doci za nekih 100 godina... Naci cete brojne reference na te dogadaje, isto kao i na dogadaje koji su se dešavali u redovnoj seriji NN-a koji su cak 40-tak brojeva naprijed (nakon Reisera)!
Sam Beretta se poziva na ideju jedne stare Castellijeve price, no zapravo je u nas nova jer se radi o izmišljenoj prici iz Almanaha MM iz '98. "Naša tajanstvena Zemlja" koji je objavljen nedavno. Tamo Castelli otkriva da je Zemlja zapravo živa i da je prošarana krvožilnim sustavom neke vrste, a kad je Zemlja bila u opasnoti emitirala je diljem svijeta tajanstvenu rijec. E što je to zapravo, otkrit ce nam ovaj teamup. Zašto i kako je došlo do Velike katastrofe u Nathanovom svijetu? Zašto nam nikada nije otkrivena tocna mapa ondašnjega svijeta? Crni monolit, JNC-9000 (aka HAL-8000), malo star trek/warsa, malo fantasyja (klasicna FRP družina, mage, druid, thief, warriors), ima svega i svacega.

Ne nose li imena Vivian i Morigan neki likovi iz MM-a? Uglavnom, kod da su iz neke irske legende izašli.

Ima i iscrpna Djoletova recenzija na sajtu, pa virnite malo i u nju. Nije mi jasno ono sa grobnicom. Jel to ubaceno tek tolko da se potvrdi da NAthanova buducnost nije Martinova?



Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 13/04/2007 : 23:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Kako mislis da Natanova buducnost nije Martijeva?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/04/2007 : 11:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Ima i iscrpna Djoletova recenzija na sajtu, pa virnite malo i u nju.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



odem na recenzije i trazim recencije martin mystere&nathan never, a kompjutor mi ispise da takve recenzije nema
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/04/2007 : 11:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
nasao sam je ipak preko recenzenta djolea, ali ipak bi pogresku u gornjem topicu trebalo ispraviti
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 14/04/2007 : 13:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay


Radnja se dešava nakon prvog Team-upa (naravno) i nakon atlantidskog ciklusa koji je nedavno zapoceo u NN-a. I nakon 117. epizode NN-a!!! Tu cemo doci za nekih 100 godina...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Lepo je kad je covek optimista

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 14/04/2007 : 14:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
I ja sam se namucio dok sam pronašao tu recenziju, koga zanima evo link da ne lutate
http://www.stripovi.com/index.asp?RedirURL=http%3A%2F%2Fwww%2Estripovi%2Ecom%2FRecension%2Easp%3Fhero%3DNN%26StoryID%3D256
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/04/2007 : 23:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Kako mislis da Natanova buducnost nije Martijeva?



Mislio sam na njegov grob... Na pocetku i na kraju.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/04/2007 : 00:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ma da, znam. Mislis zato sto je nas MM odustao od "investicije za buducnost", a roboticki Marti ceprka po MMovoj grobnici?

Ko kaze da MM nije mogao da se predomisli u medjuvremenu ili da kupi neku drugu grobnicu?


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/04/2007 : 15:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
predivno izdanje i nikakav tvoj spoiler deecay mi ne može upropastiti gušt citanja ovog stripa

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 15/04/2007 : 15:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Jedva cekam da ga se docepam!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/04/2007 : 23:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
A ja ga se docepao...
I procitao u dahu!
Kakav god da je team-up 1,a izvanredan je,ovo je tri puta bolje!
Savršen spoj Martija i Nevera...
Moram priznati da sam uživao citajuci i kako god sam se približavao kraju,tako sam usporavao citanje,da mi ostane još saaaaamo malo.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 16/04/2007 : 00:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Sutra i kod mene dolazi na red!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 16/04/2007 : 02:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by kico

A ja ga se docepao...
I procitao u dahu!
Kakav god da je team-up 1,a izvanredan je,ovo je tri puta bolje!
Savršen spoj Martija i Nevera...
Moram priznati da sam uživao citajuci i kako god sam se približavao kraju,tako sam usporavao citanje,da mi ostane još saaaaamo malo.

Najbolji Bonelijev timap, bez svake sumnje.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/04/2007 : 08:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
i meni je najbolji od svih koje sam do sad procital

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/04/2007 : 09:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ma da, znam. Mislis zato sto je nas MM odustao od "investicije za buducnost", a roboticki Marti ceprka po MMovoj grobnici?

Ko kaze da MM nije mogao da se predomisli u medjuvremenu ili da kupi neku drugu grobnicu?



Ma možda i imaš pravo, ko kaže da ovaj pravi Martin što je umro nije mogao na kraju krajeva uzeti grobnicu, a pouka price bi bila neki Carpe diem, odnosno iskoristi dan, a ne da misliš na smrt i ono neminovno što te ceka u buducnosti.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/04/2007 : 11:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Izvanredan strip. Jedina slabost ovoga stripa je na momente Vercelli.Šteta što i redovno izdanje nije na ovom nivou.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/04/2007 : 15:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Stigao malopre iz Zagreba sa ovim team-upom ispod ruke... sve je super osim cijene, naravno. I mislio necu citat dok ne dodem doma, no polako poceo prelistavat putem u autu i toliko se zanijeh te je svejedno uspijeh procitati... evo, sasvim me obuzeše Tajna Baze Drugdje, eto koliko je dobra.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/04/2007 : 15:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Stigao malopre iz Zagreba sa ovim team-upom ispod ruke... sve je super osim cijene, naravno. I mislio necu citat dok ne dodem doma, no polako poceo prelistavat putem u autu i toliko se zanijeh te je svejedno uspijeh procitati... evo, sasvim me obuzeše Tajna Baze Drugdje, eto koliko je dobra.



Eto što je strip-fan, jednom rukom vozi drugom lista strip!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/04/2007 : 16:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ma nisam ja vozio... rukama.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 17/04/2007 : 10:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Meni je i prvi team-up bio dobar ali nakon ovakvih komentara stvarno željno išcekujem drugi.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 17/04/2007 : 20:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Izvanredan strip. Jedina slabost ovoga stripa je na momente Vercelli.Šteta što i redovno izdanje nije na ovom nivou.



kako znaš da nije?
pa ni ne izlazi prakticki...

ironiju,tugu i šalu na stranu...i regularac zabljesne na trenutke s ovom razinom kvalitete...sam što ne izlazi! jebat ga!!!

a ovi tema uopvi su mi kvalitetom ravni ovim Nathan Gigantima što ih gledam na polici...

makar eto nabavih i procitah i MM gigant Prokletstvo u Sahari...izvanredan strip!

dakle...Nathan i Marti,u svakom pogledu, rulaju!!!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 17/04/2007 : 20:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
pa gdje si ti kolega nathanovac, nije te dugo nešto bilo...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/04/2007 : 08:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
kolko je uopce izdano ovakvih team-upa

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 18/04/2007 : 09:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Svega dva komada. Govore da je treci u pripremi.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/04/2007 : 09:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

kolko je uopce izdano ovakvih team-upa



MM&NN samo dva. MIslim da je treci vec u planu par godina...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/04/2007 : 09:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
fala,to sam si i mislil ali nisam bio siguran

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000