forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mister No - Libellusovo izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 28/02/2007 : 10:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
Nikad nisam citatao mister no-a,ali se prilika ipak sad nasmješila.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 28/02/2007 : 10:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Ja na ovo izdanje gledam ovako: Prvo, Mister No mi je jedan od najdražih (Zagor mu nije ni u peti), drugo: kompletne epizode, trece: ide se od pocetka, cetvrto: tvrdi uvez, peto: korice i papir su fantazija, šesto: cijena povoljna. Da li je još potreban kakav komentar? Još ako i MM bude ovako dobar i sa ovim navedenim karakteristikama (Zagor mu nije ni u peti), a ne znam zašto ne bi, moram se pokloniti tandemu D & D do poda. Svaka cast!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/02/2007 : 11:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

Nikad nisam citatao mister no-a,ali se prilika ipak sad nasmješila.


Citaš samo HC, priznaj...

Reklamica:
Imam nešto knjiga za prodati. Zainteresirani neka se jave na mail.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2007 : 11:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Da ne ponavljam Vaše superlative... super, nisam iznenaden jer su prethodna izdanja vec postavila neki standard. Na sveopce zadovoljstvo, vrlo visok standard... ipak imam primjedbu. Ja bi pojednostavnija hrbat. Bez fragmenta crteža, pogotovo što je to uvecani fragment a ne dio naslovnice. Pomalo šareno i konfuzno djeluje. Svaka pohvala djetelini. Usput, jeste li probali ugurati tri broja. Kako ce tada izgledati. Bolje sad povecati prostor nego kasnije smanjivati brojeve.
Spominjanjem trocifrenog broja možete naslutiti kakvu Vam buducnost želim ( i predvidam ).

I ne zaboravite da motrim na Vas i odbrojavam

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 28/02/2007 : 11:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
moram priznat da nisam mislio uzimati mister noa....ali eto sucker kakav jesam popušio sam na dizajn....dakle mislim da su dalje rijeci nepotrebne....ostaje samo ono GASTONEEEEEEEE....!!!!
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 28/02/2007 : 11:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by blueberry

Nikad nisam citatao mister no-a,ali se prilika ipak sad nasmješila.


Citaš samo HC, priznaj...


Priznajem...Sve je pocelo još prije godinu i pol...kada sam se iz tatinog ormara uzeo Torpedo 1936 SAFIR...Nikad prije nisam redovito citao stripove,ali Torpedo me je oduševio. Procitao sam ga nekoliko puta te mi se raspao u rukama...iz tatinog oramra izvadim nekoliko Alan fordova (epizode sa Superhikom i Pljackaš) takoder se oduševio...ali su mi se raspali u rukama.Jedne veceri u kuci pricamo kako bi trebalo stripove izdat u HC-u.Slucajno naletim na site od MoreComicsa i u tražilicu upišem Alan ford iz znatiželje...a kad ono 20 epizoda u Hc-u...Odmah kupio. Od tada sam poceo aktivno pratiti strip scenu.Mogu se pohvaliti da sam jedan od najmladih stripofila u Rijeci,te da imam preko 100 stripova u Hc-u,a tek mi je 16 godina...

Sa Mister No se nisam imao prilike prije sresti ali ljudi kažu da je vrhunski strip...kupit cu prve dvje epizode da vidim hoce li mi se strip svidjeti. 65kn je prihvatljiva cjena.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47015 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/02/2007 : 12:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pred tobon je velika buducnost

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 28/02/2007 : 12:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Samo je velika šteta što na zadnjoj korici nema Patricije. :-)

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Neverovatno!
I ja sam to isto pomislio!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26523 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/02/2007 : 12:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
slažem se s Renkyjem-skinite ono šarenilo s hrpta!Inace izdanje je glancer

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2007 : 12:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Imam i ja primjedbu, naime, ona ženska koja se privila uz junacka prsa Jerrya Drake, bolje da je okrenuta frontalno sa finim dekolteom dostojnim pravih strip junakinja!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/02/2007 : 13:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Imam i ja primjedbu, naime, ona ženska koja se privila uz junacka prsa Jerrya Drake, bolje da je okrenuta frontalno sa finim dekolteom dostojnim pravih strip junakinja!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Ali onda ovi U-18 ne bi mogli kupiti svoj primjerak.

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/02/2007 : 13:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Cestitke i od mene, izdanje izgleda stvarno impresivno!


'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/02/2007 : 13:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
po meni, nista ne bi trebalo mijenjati, ovako je odlicno!
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 28/02/2007 : 13:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Odlicno izgleda. Cijena mi odogvara, nije prevelika.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 28/02/2007 : 14:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
cijena dobra... jedino onaj logo na prednjoj strani je monstruozno velik, što mi se cinilo glupim i na tal. originalima... ali dobro, sve u svemu zadovoljan sam...
moze rezervacija? saljete po posti?

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 28/02/2007 : 14:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
jos nesto- jel moze da se mijenje treba na zadnjoj stranici sa svakim brojem:)))


to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 14:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Hvala svima na pohvalama a i na primjedbama.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 28/02/2007 : 14:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Moram komentirati komentare Renkija i Jakog. Pa, zar niste primjetili da je crtež na hrptu nastavak crteža sa zadnje strane. Baš to mi je cool. Meni se crteži na hrptima svideju, a super mi je bilo kada su na jednom izdanju stavljeli fragmente nekog crteža, pa kada skupiš 10 brojeva i složiš jedno uz drugo, dobiješ lijepu sliku. Pa, tako svakih 10 brojeva. Jest zajebancija i tlaka za tiskaru, ali izgleda efektno.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/02/2007 : 14:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ja bi pojednostavnija hrbat. Bez fragmenta crteža, pogotovo što je to uvecani fragment a ne dio naslovnice. Pomalo šareno i konfuzno djeluje.


definitivno pojednostaviti hrbat, ovako sve djeluje presareno. I ako postoji mogucnost da sve epizode imaju hrbat u istoj boji bi bilo fenomenalno
.
.
.

ali imam neki osjecaj da sve sto mi kazemo da je uzalud, da je materijal vec otisao u tisak


pretpostavljam da bi prijedlog da svaka knjiga ima na hrbtu samo jedan fragment velike slike (ili logo-a) koja bi se protezala preko svih izdanja spadalo u sferu znanstvene fantastike...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 14:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Da ne ponavljam Vaše superlative... super, nisam iznenaden jer su prethodna izdanja vec postavila neki standard. Na sveopce zadovoljstvo, vrlo visok standard... ipak imam primjedbu. Ja bi pojednostavnija hrbat. Bez fragmenta crteža, pogotovo što je to uvecani fragment a ne dio naslovnice. Pomalo šareno i konfuzno djeluje. Svaka pohvala djetelini. Usput, jeste li probali ugurati tri broja. Kako ce tada izgledati. Bolje sad povecati prostor nego kasnije smanjivati brojeve.
Spominjanjem trocifrenog broja možete naslutiti kakvu Vam buducnost želim ( i predvidam ).

I ne zaboravite da motrim na Vas i odbrojavam

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr


Vjerujes li da sam na hrbat slicno reagirao kao i ti? Ne vjerujes? Pitaj Melinu!
No nakon sto smo ga malo modificirali i nakon par dana gledanja postao sam izuzetno zadovoljan
(Gaston je to bio od pocetka ).
Ovaj put to nije klasicno, vec malo drukcije, veselo u stilu MNOa.
Meni se sada jako svidja, no naravno ne mora svatko biti naseg misljenja.
A za broj, tja i to sam isto mislio.
Ali je provjereno i sve pase... znas da Melina na sve misli.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/02/2007 : 14:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Hvala svima na pohvalama a i na primjedbama.


a onaj tekst na zadnjoj strani? pa sta na svakom izdanju treba ponoviti isti tekst ko da je strip radjen za debile pa im stalno treba ponavljati jedno te isto?!?!

sto ne bi bilo daleko efektivnije i normalnije da je na poledini neki summary epizode koja se nalazi u toj knjizi?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2007 : 14:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma kakvo pojednostavljenje, super je hrbat!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 14:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

ali imam neki osjecaj da sve sto mi kazemo da je uzalud, da je materijal vec otisao u tisak


pretpostavljam da bi prijedlog da svaka knjiga ima na hrbtu samo jedan fragment velike slike (ili logo-a) koja bi se protezala preko svih izdanja spadalo u sferu znanstvene fantastike...


Zar mislis da bi se svi uvjek mogli sloziti oko istog dizajna?
Ja mislim da nebi jer je jasno da ljudi imaju drukcije ukuse i stavove i dobro je sto je tako.
Mi smo puno toga isprobali i ovo odabrali kao konacno rjesenje.

A sto se tice velike slike preko svih izdanja, za napraviti je to sitnica, dizajnerski,
ali tehnicki iz puno razloga jako upitno.
Mozda jednom, na nekom izdanju...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 14:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Dado

Hvala svima na pohvalama a i na primjedbama.


a onaj tekst na zadnjoj strani? pa sta na svakom izdanju treba ponoviti isti tekst ko da je strip radjen za debile pa im stalno treba ponavljati jedno te isto?!?!

sto ne bi bilo daleko efektivnije i normalnije da je na poledini neki summary epizode koja se nalazi u toj knjizi?


Ono je kratki opis junaka i logicno je da kao takav ide u iducim brojevima isti.
Isti je slucaj i kod Kena, Texa i drugih izdanja koje radimo.
Ne treba ti opis epizode, nisu izdanja zapakirana pa da se ne smiju otvoriti.
Smiju se i primirsati, osjetiti papir pod prstima (pod uvjetom da su ciste ruke )
a i prelistati par strana...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/02/2007 : 14:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by wanderer

ali imam neki osjecaj da sve sto mi kazemo da je uzalud, da je materijal vec otisao u tisak

pretpostavljam da bi prijedlog da svaka knjiga ima na hrbtu samo jedan fragment velike slike (ili logo-a) koja bi se protezala preko svih izdanja spadalo u sferu znanstvene fantastike...


Zar mislis da bi se svi uvjek mogli sloziti oko istog dizajna?
Ja mislim da nebi jer je jasno da ljudi imaju drukcije ukuse i stavove i dobro je sto je tako.
Mi smo puno toga isprobali i ovo odabrali kao konacno rjesenje.

A sto se tice velike slike preko svih izdanja, za napraviti je to sitnica, dizajnerski,
ali tehnicki iz puno razloga jako upitno.
Mozda jednom, na nekom izdanju...


pretpostavljam da ce ionako vecina kupaca biti - ekipa sa foruma, pa mozda ne bi bila losa ideja kada ste isprobavali razne kombinacije i rjesenja da ste mozda i na forumu predlozili nekoliko tih kombinacija...

apsolutno se slazemo da su ukusi i stavovi razliciti, ali ja kao kupac svih vasih izdanja uzimam si za pravo kritizirati ono sto mi se nije svidjelo i naravno pohvaliti ono sto mi se svidjelo
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000