forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mister No - Libellusovo izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/02/2007 : 14:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Smiju se i primirsati, osjetiti papir pod prstima (pod uvjetom da su ciste ruke )
a i prelistati par strana...


Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 28/02/2007 : 14:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Jedna primjedba, ako vec netko nije primjetio.
Znak Mister No-a sa hrbata prelazi djelomicno i na naslovnu koricu i na zadnju koricu.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 28/02/2007 : 15:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Najavite tocan dan izlazka ovih stripica jerbo imam osjecaj da ce nestati jako brzo pa da ne moram vaditi utoku i nekoga upucati za svoje primjerke!!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 15:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

apsolutno se slazemo da su ukusi i stavovi razliciti, ali ja kao kupac svih vasih izdanja uzimam si za pravo kritizirati ono sto mi se nije svidjelo i naravno pohvaliti ono sto mi se svidjelo


Naravno da to uopce nije upitno.
Cak i da nisi kupac imas pravo dati svoje misljenje, koje mi dakako cijenimo,
i uvjek kod izrade sadasnjih i buducih projekata imamo na umu kako pohvale tako i primjedbe.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 15:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Wooo

Jedna primjedba, ako vec netko nije primjetio.
Znak Mister No-a sa hrbata prelazi djelomicno i na naslovnu koricu i na zadnju koricu.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."


Nije greska, ostavljeno je namjerno tako, kako bi logo MNOa ostao solidno velik
i na sirim knjigama koje slijede. Ovdje se to i uzvedbi nece posebno primjetiti,
naravno ako tiskara odradi svoj dio kako ocekujemo.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 28/02/2007 : 15:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
To se zove profesionalnost .
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/02/2007 : 15:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

To se zove profesionalnost .


definitivno
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 28/02/2007 : 16:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Nije greska, ostavljeno je namjerno tako, kako bi logo MNOa ostao solidno velik
i na sirim knjigama koje slijede. Ovdje se to i uzvedbi nece posebno primjetiti,
naravno ako tiskara odradi svoj dio kako ocekujemo.




Pretpostavio sam da je tako nesto i planirano, ovako mi je tesko reci koliko bi dobro izgledao logo da je manji i da ne prelazi na korice, ali svakako bi izgledalo bolje sto se tice korica .
Nije da je neka katastrofa, ali "perfekcionisti" nece biti zadovoljni .

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 28/02/2007 : 16:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Lijepo, lijepo!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/02/2007 : 16:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
dizajn je jako lijep
broj u djetelini je vrhunska dosjetka

za bluberija - nemoj suditi o kvaliteti mister noa po ovim epizodama, sacekaj još par knjiga
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 28/02/2007 : 16:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Nego baš me zanima kad ce konacno netko u slicnom izdanju izbaciti Modesty Blaise!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 28/02/2007 : 16:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

Nego baš me zanima kad ce konacno netko u slicnom izdanju izbaciti Modesty Blaise!

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.




Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 28/02/2007 : 17:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
Pitam se samo kada ce stici u Beograd u Darkwood i koja ce biti cena??? Kontam nekih 700 dinara. Ne deru nas nikad mnogo. OK su. ( valjda )

Daniel Pinku
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/02/2007 : 18:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pocetak 2007 je sjajan za strip scenu. Serijal kao sto je MISTER NO zasluzio je ovakvu opremu kao i po prvi puta da budu sve epizode objavljene na ovim prostorima bez cenzure. Tako treba.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2007 : 18:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Moram komentirati komentare Renkija i Jakog.


A ja moram komentirati tvoj komentar na moj komentar.

quote:
Originally posted by wiskey
Pa, zar niste primjetili da je crtež na hrptu nastavak crteža sa zadnje strane. Baš to mi je cool.


Nisam primjetija jer to nije nastavak "crteža sa zadnje strane" nego uvecani fragment naslovnice koji se proteže i na hrbat. U onolikoj rezoluciji i šarenilu, ponavljam MENI, konfuzno. Potpuno drugacije nego sa naslovnicama Kena ili almanaha gdje je hrbat sastavni dio crteža i to mi je sasvim ok. Pogotovo na Kenovim naslovnicama.
Ovdje to nije izdvojena ilustracija koja se proteže sa zadnje korice na hrbat. Iako bi ja bija i protiv takvog rješenja. Prihvatljivo i lipo ke rješenje za MV gdje je uvecan fragment lica a podloga je crna što doprinosi eleganciji i otmjenosti izdanja a nije šareno u tolikoj mjeri da zbuni promatraca. Osim toga, sudeci po izboru jednog te istog motiva ( lice ) mislim da je izdavac/dizajner usmjerija pozornost gledatelja na glavni lik i ustanovija jedan standard koji ce se ( bar se nadam ) provlaciti kroz cilu seriju. Boja i motiv. Dakle neka vrsta standardizacije.

@ Dado

Virujen da si i ti ima ovakve primjedbe ali mi je tanano objašnjenje "prije mi se nije svidalo a sad mi se svida". Nakon nekog vrimena oci se naviknu i postane prihvatljivo ( normalno ) no to ne znaci da se nužno mora i svidati. Meni se recimo to šarenilo nikad nece sviditi ( ma koliko god MrNo bija veseljak ) ali cu se naviknuti i tu i tamo Vam prigovoriti kad budete u pripitom stanju a drago mi je da ste mislili i na prostor za numeraciju. Nisan ni sumnja ali znaš da san brbljivac pa san mora priupitati.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

ComicBoy
New Member

Serbia
118 Posts

Member since 19/02/2007

Posted - 28/02/2007 : 18:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ComicBoy a Private Message
I dobro kada ce stici u Darkwood ili Alan Ford-a?Zna li neko?
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/02/2007 : 18:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Napokon! Meni je cijena i više nego prihvatljiva i ne znam zašto se neki bune. Naslovnice i ostalo djeluje dobro.

Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly

Edited by - npetros2@htnet-dsl on 28/02/2007 18:23:25
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2007 : 18:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Nitko se ne buni nego dajemo primjedbe.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/02/2007 : 18:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Konstruktivno razmisljamo :))))))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/02/2007 : 18:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Najavite tocan dan izlazka ovih stripica jerbo imam osjecaj da ce nestati jako brzo pa da ne moram vaditi utoku i nekoga upucati za svoje primjerke!!


E baš san to htio reci! Tocan datum...

Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/02/2007 : 18:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
To niti oni ne znaju. Tiskara vodi kolo!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/02/2007 : 18:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
gut!

Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 19:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Dado

Virujen da si i ti ima ovakve primjedbe ali mi je tanano objašnjenje "prije mi se nije svidalo a sad mi se svida". Nakon nekog vrimena oci se naviknu i postane prihvatljivo ( normalno ) no to ne znaci da se nužno mora i svidati. Meni se recimo to šarenilo nikad nece sviditi ( ma koliko god MrNo bija veseljak ) ali cu se naviknuti i tu i tamo Vam prigovoriti kad budete u pripitom stanju a drago mi je da ste mislili i na prostor za numeraciju. Nisan ni sumnja ali znaš da san brbljivac pa san mora priupitati.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr


Ja sam samo rekao da sam slicno reagirao na to kao i ti ali niposto isto...
Dakle prvo je doslo ono 'modificiranje' pa par dana privikavanja na nesto sto nije
uhodana klasika vce nesto novo i drukcije i onda zadovoljstvo onim sto je napravljeno.
Meni za razliku od tebe (zato sam samo slicno reagirao) prvo rjesenje nije bilo lose
ili mi se "nije vidjelo" samo mi je bilo neobicno ali niposto lose...
Ja svakako spadam u radikalnije, staromodnije klasicare kad je dizaj u pitanju,
no ovo mi se svidja, i sada i nakon 9 casa vina...
A naravno da smijes prigovoriti, jos i vise, a pogotovo u posebnim trenutcima...



Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2007 : 19:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ja kažem da se meni ne svida a ne da je loše. Nisan nigdi napisa da je loše. Znam da je to rezultat dugotrajnog rada i pripreme ali meni se ne svida. No znam da ce uskoro stici nova izdanja koja ce me "smekšati".

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/02/2007 : 19:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
A di je almanah, zar nece istovremeno?
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000