forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mister No - Libellusovo izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/02/2007 : 19:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Meni se svidja,ali onaj ženski lik na svakom coveru,ispada da je stalan u serijalu?! Da je Patricija još bih razumio,ipak bolje i ženska nego Kruger!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 20:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ja kažem da se meni ne svida a ne da je loše. Nisan nigdi napisa da je loše. Znam da je to rezultat dugotrajnog rada i pripreme ali meni se ne svida. No znam da ce uskoro stici nova izdanja koja ce me "smekšati".

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr


Mislis?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/02/2007 : 20:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Pljunite!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 20:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Meni se svidja,ali onaj ženski lik na svakom coveru,ispada da je stalan u serijalu?! Da je Patricija još bih razumio,ipak bolje i ženska nego Kruger!


Tja tek je pocetak serijala a tko zna kakve lijepe ilustracije mogu biti do nekog
dvocifrenog ili trocifrenog broja...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 20:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Pljunite!


Ahrghhh... Pljuc!
Evo dobacio sam 3 metra, moze tko dalje?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/02/2007 : 20:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Ah,ta vaša insajderska nadmenost,pih! Kao da ste pripadnici neke gnosticke sekte,a ne kolege stripoljubci!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/02/2007 : 20:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
U 4 ujutro se stavljaju najave,a?
Ooooooo,predobro ovo izgleda.
A taman mi došlo kada sam kompletirao LMS Mister Noa!
I nije mi žao ni kune dati za ovako kvalitetno izdanje.
Svaka pohvala za vas,momci.
Velika pohvala na Melininom dizajnu.
Fenomenalno ovo izgleda!!!!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/02/2007 : 21:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Malo nevezano za topic, da ne otvaram novi topic:
Zanima me da li se (gdje se), Libellusova izdanja mogu naruciti putem maila/interneta. Postoji li neki online shop ili neka osoba koja se u Libellus-u bavi tim poslom?
Frustrirajuce je gledati kako se svi vesele nekom izdanju sa mišlju da ako ga i ja želim, moram u Zagreb po njega...

Reklamica:
Imam nešto knjiga za prodati. Zainteresirani neka se jave na mail.

Edited by - Obi-wan on 28/02/2007 21:03:12
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/02/2007 : 21:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
nisam ni ocekiva manju cijenu, ali dobro, kupit cu prvi broj (a možda i drugi). a kad dodu na red neke epizode s više stranica onda ce cijena biti krasna.
i izdanje izgleda odlicno. neman baš nikakvih zamjerki.

Jel' tako šefe?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/02/2007 : 21:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Aha,našao sam zamjerku!
Kog vraga ste se odlucili za originalne naslove?!?
Zar "Dijamantska klopka" i "Užareni kotao" nisu bili genijalno pogodeni naslovi?!?
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 28/02/2007 : 21:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
uh kako je lepo opet videti mister no-a! kao da ove epizode nikada nisam ni citao, a znam da su fantazija! pogotovo ovo sto tek treba da dodje je super.svaka cast! izgleda vrhunski. e sad male zamerka. cena od 65 kuna. ok ja znam da ce se sve rasprodati za dva dana i da sa trzisne strane cena je pogodak. znam da ove epizode imaju malo vishe stranica, zanm da je kvalitetan papir i da su korice tvrde..ali jedan NN od ludensa ipak kosta samo 16 kuna. sto je vishe od 4 puta niza cena.
i ne pishem ovo jer sam sirotinja ili skrt, naprotiv zaradjuejm mnogo novca i cena je za mene sitnica, ali razlika je prevelika u odnosu na konkurentnu izdavacku kucu.

P.S: naklada mora biti bar 1000.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 28/02/2007 : 22:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Lijepa stvar ovaj potez,mislim da bi ovo trebalo brzo nestati iz prodaje,ali nije do mene...do tiraza je.


Porter
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 28/02/2007 : 23:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
prelijepo izgledaju... samo bih volio, što je neko vec primjetio, da tekst na poledini ne bude uvijek isti iz broja u broj.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 01/03/2007 : 00:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
i ja bi volio tekst na poledjini a i volio bi da cijena ostane ista kada dodju epizode sa recimo 250 stranica :P (ako ima takvih)
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 01/03/2007 : 00:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message
Izgleda fantasticno! Jedva cekam uzeti ih u ruke!
Neki imaju primjedbe na cijenu (i ja!), ali (ruku na srce) dali bi i 100 kuna za svoj primjerak! Naklada je definitivno premala.

P.S. Nisam primjetio nigdje koji je format.

Zapalit cu pol vugrada,
da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 00:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Standardan Bonelli format...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 01/03/2007 : 00:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Standardan Bonelli format...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Manja je poštarina!!!

Zapalit cu pol vugrada,
da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 03:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by danielp

Pitam se samo kada ce stici u Beograd u Darkwood i koja ce biti cena??? Kontam nekih 700 dinara. Ne deru nas nikad mnogo. OK su. ( valjda )

Daniel Pinku


U BG bi izdanja trebala stici neposredno nakon sto se pojave u prodaji u HR.
Za cjenu ne mogu nista reci, no znam samo da je Slobo uvjek nastojao imati slicnu
cjenu kao i u ZG iako uvjek ima dodatne troskove carine i transporta prilikom uvoza.
Vjerujem da ce tako biti i ovaj put i da ce cijena biti slicna.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 01/03/2007 : 08:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by danielp

Pitam se samo kada ce stici u Beograd u Darkwood i koja ce biti cena??? Kontam nekih 700 dinara. Ne deru nas nikad mnogo. OK su. ( valjda )

Daniel Pinku


U BG bi izdanja trebala stici neposredno nakon sto se pojave u prodaji u HR.
Za cjenu ne mogu nista reci, no znam samo da je Slobo uvjek nastojao imati slicnu
cjenu kao i u ZG iako uvjek ima dodatne troskove carine i transporta prilikom uvoza.
Vjerujem da ce tako biti i ovaj put i da ce cijena biti slicna.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


što imaju carinu na knjige?...kod nas se ne carini niti još uvijek naplacuje pdv (ustvari da po nultoj stopi) - ali možda imaju drukciji tretman kada je to namijenjeno prodaji???
pa cak ni kolicina nije presudna cini mi se meni je 12 kg ridjobradih iz de došlo bez dadbina morao sam platiti samo 15 kn troškova pregleda
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 10:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Ah,ta vaša insajderska nadmenost,pih! Kao da ste pripadnici neke gnosticke sekte,a ne kolege stripoljubci!


E sad, malo sale nije nikoga ubilo...
Renky je mislio na izdanja koja smo vec napisali da pripremamo do Mafesta,
i sto sam dodatno mogao napisati, da izmislim nesto?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 10:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by simi
što imaju carinu na knjige?...kod nas se ne carini niti još uvijek naplacuje pdv (ustvari da po nultoj stopi) - ali možda imaju drukciji tretman kada je to namijenjeno prodaji???
pa cak ni kolicina nije presudna cini mi se meni je 12 kg ridjobradih iz de došlo bez dadbina morao sam platiti samo 15 kn troškova pregleda


Koliko sam ja upoznat, u Srbiji ima carina na knjige (uskoro i kod nas).
Cak znam da su komplicirali na carini pa su izdanja koja nemaju CIP naplacivali
po punoj poreznoj jedinici kao da se radi o bilo cemu drugome a ne o knjigama.
U HR je lakrdija sa carinama, bolje bi bilo da ima nesto nego ovako...
Jednom ce ti pustiti neke vece kolicine po nultoj stopi drugi put ce te zezati za 2 knjige
kupljene preko ebaya i za to ce traziti racun ili udare svoju tarifu po procjeni...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/03/2007 : 10:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by simi
što imaju carinu na knjige?...kod nas se ne carini niti još uvijek naplacuje pdv (ustvari da po nultoj stopi) - ali možda imaju drukciji tretman kada je to namijenjeno prodaji???
pa cak ni kolicina nije presudna cini mi se meni je 12 kg ridjobradih iz de došlo bez dadbina morao sam platiti samo 15 kn troškova pregleda


Koliko sam ja upoznat, u Srbiji ima carina na knjige (uskoro i kod nas).
Cak znam da su komplicirali na carini pa su izdanja koja nemaju CIP naplacivali
po punoj poreznoj jedinici kao da se radi o bilo cemu drugome a ne o knjigama.
U HR je lakrdija sa carinama, bolje bi bilo da ima nesto nego ovako...
Jednom ce ti pustiti neke vece kolicine po nultoj stopi drugi put ce te zezati za 2 knjige
kupljene preko ebaya i za to ce traziti racun ili udare svoju tarifu po procjeni...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Znaci li to da te mogu cariniti ako nosis knjigu preko granice radi citanja (recimo na ljetovanje, skijanje...)? Zanima me jer konkretno uskoro selim u Swiss na par godina pa ce sigurno biti transfera stripova vamo-tamo .

Kazu mi decki da ih znaju gnjaviti recimo za laptope... traze da ih se upali na granici da pogledaju jesu li instalirani programi ili je novokupljeno racunalo.

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 11:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ne bas, pojedinacno ovako tesko ce te gnjaviti za par stripova a ponekad ni za torbu.
Sigurno da se moze nositi stripova i knjiga za citanje.
No kad netko mora uvesti knjige onda logicno da carine.
Ja sam primjerice iz Milana u Swiss nosio torbe stripova pa nije bilo problema.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15531 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 11:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
imam ja PRIGOVOR
ako ste rekli da budete izdali 12 brojeva godišnje a pošto je sada treci mijesec zakaj su samo dva broja u pripremi a ne tri

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2007 : 12:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nista se ne boj, do kraja godine bit ce ih 12 objavljeno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000